Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
No někdy tu chuť mám ,ale pořád lepší než aby to byl nějaký suchar ;-) Ale za to jsme měli veselou svatbu, když se dokáže bavit nevěsta se ženicha tak se baví všichni! :-D
Profilova fotka
to mas naprostou pravdu.ja bych ze sucharem nevydrzela.tom je taky sama srandicka a je to super
Profilova fotka
Tak to má být, člověk se má umět bavit! A hlavně si umět udělat srandu i sám ze sebe! :-) Tak právě testuji náš nový svatební dar. Teda dary :-) Sedím u krásného nového stolečku, který jsme si dnes koupili za penízky od rodiny a mám na něm kafíčko s nového presovače , hmmm, pohoda :-)
Teda holky, to jste rozjely dobrou debatu :-D Jo jo, to je pravda, že si člověk má umět udělat srandu sám ze sebe :-D My taky rozjímáme nad svatebními dary (peníze), chtěli bychom jet někam na dva, tři dny, v plánu máme jeden penzion u Brna, jsou tam koníci a teď jsme volali paní na Slovensko na termálky, tak snad to vyjde. A zbytek penízků se nechá na byteček, pokud by nějaký vyšel ;-)
Profilova fotka
No my ještě asi spácháme výměnu dveří v bytě a jestli něco ještě zbyde tak opravíme náš stařičký bazén na zahradě. Stůl stál míň než jsme čekali, naterili jsme na akci a super masivní buk i se čtyřma židlema stál 10 tis, tak jsme ještě vzali dvě židle navíc pro návštěvy i přídavnou desku na prodloužení :-)
Profilova fotka
tak to ja nevim co si poridime za dary,jeste jsme zadny nedostali :-D vlastne jeden ano od mich kolegu - svatebni cestu
Profilova fotka
Dobré ráááno. Tak týden nám pomalu ubíhá a ve čtvrtek se rozjede UŽ třetí kolo svateb. No a příští týden jsem na řadě i já. Asi mi to nebudete věřit, ale moc nervózní nejsem, i když si tak nějak pořád přemítám co kde jak ještě zařídit a doladit. V pátek jdu na zkoušku účesu a líčení a přijede moje svědkyně, takže vlezu do šatů a uvidím jestli je to ono, nebo půjdu koupit jiné :-D :-D :-D No to snad ne. A příštý týden už přijedou naši, bydlí 350 km od nás, jsem ráda že tu ten týden budou, aspoň doděláme co se dá na bytě (rekonstruujem nový byt, akorát se do svatby už nestihnem nastěhovat, nějak se to celý protáhlo). Taky pojedeme nakoupit pití na hostinu asi do Makra, můžeme si totiž dovézt svoje. Akorát nevím co budu dělat den předem? Mamči budou dělat chlebíčky a tak, navečer se všechno odveze do restaurace...já mám v plánu akorát umýt si hlavu a v pět nehty. 8-)
Profilova fotka
Dobré ránko! Děkuji za přání Radus a tobě přeji pohodové přípravy až do samého konce :-) A že nejsi nervozní buď ráda, alespoň si vše lépe užíváš ;-) No já den předem rozvázela výslužky, byla vyzvednout šaty a rozvezla je družičkám, dodělávala výzdobu na sále, večer vázala kytičky svatebčanům a 21:30 mě přišla kámoška udělat nehty :-))) Takže jsem se nenudila :-) Ale zvládlo se to a svatba byla úžasné, jen mě mrzí, že už je po všem :-( Teď se těším na svatebku na kterou jedeme za 11 dnů :-)
Profilova fotka
dobré ranko holky! Tak se nám blíží další várka svateb. Co dzabi? Nevíte někdo jak dopadl ženich? Já už mám téměř všechno nakoupené - dokonce i punčochy, ale nakonec jsem vzala za vděk bílými, i když jsem všude sháněla šampaň. Teď vymýšlíme nějaké poděkování, ale nevíme jaké. Mladé paní pochlubte se, jak jste děkovali rodičům, popřípadě nevěsty, které už vědí. Dík za inspiraci.... raduskaondra: já mám tady den před svatbou volno, tak si ho budu užívat, půjdu na manikůru, do solárka, pak si dám koupel.....Musíme si to užít, když to jde...
Profilova fotka
jóóó tak na svatebku se taky těším, hlavně že si od všeho odpočinem a budem se válet u moře 8-) x-) Tak koláčky jsme rozváželi včera, šaty mám doma koupený, výzdobu budou dělat v restauraci a kytky dělá floristka a ženich je v pátek vyzvedne. Děsila jsem se co se má dělat a já o tom nevím, tak abych něco neprošvihla, ale asi je vše zařízené a já budu ve čtvrtek je rozjímat. :-) Nebo si vezmu červenej a bílej praporeka budu všechno dirigovat :-D :-D Né určitě pojedem do tý restaurace, dovezem pití, jmenovky se zasedacím pořádkem a nějaký pokyny... 8-)
Profilova fotka
Vaneskah: Tak s tím děkováním se to u nás mělo tak, ženich měl k nám přijet 10:30 a v 11:00 jsme měli vycházet od nás. Jenže můj miláček přijel až 11:15, takže vše proběhlo takovou rychlostí, že k nějakému děkování ani nepřišlo. Takže to bylo vyřešené za nás - já stejně nevěděla co říct. Mimochodem jsme každý svým rodičům poděkovali už při předání svatebního oznámení takže se snad nic zásadního nestalo :-))
Profilova fotka
donka taky jsme měli od rána celkem spoždění, problém byl, že jsem měla pocit, že co si neudělám, to nebude, nikdo mi moc s ničím nepomáhal až na bráškovu slečnu a sestřenici, které nazdobily auta a přidělaly myrty (jen ostříhali jinou než jsem chtěla, tak byly myrty celkem krátké). Pak jak se stupňovala nervozita jsme se pohádali i s mamkou, protože něco po mě chtěla a já přitom řešila něco jiného, tak ji naštvalo, že jsem ji řekla, že má 1min počkat. Chlapi mě nechali si dovést a uklidit do sklepa kytky,jenže ta moje se nesměla položit, tak byl oheň na střeše, že jsem potřebovala pomoct a pak ještě nebyli všichni schopni odjet od nás ke kostelu včas. Fakt nápor na nervy, ale jinak to pak už bylo super (až do slibu, ten manžel v nervozitě zapomněl a já se na konci zakoktala). Poděkování rodičům jsme taky nezvládli, děkovali jsme jim několikrát a ještě jim teď dáme památeční alba, tak to snad bude o.k.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak budu všem co se vdávají zítra, pozítří a taky zároveň se mnou držet pěstičky - no spíš na vás budu myslet ;-) aby bylo krásně a všechno vám dobře dopadlo. Já su dneska naposledy v práci, odpoledne jdu ke kadeřnici, jedu si pro šaty, jedem pro trubičky, koláče a řezy, zítra cukroví a chystání a rozvoz výslužek. a v pátek nehty, kytky na výzdobu kostela, ..... a hlavně ta velká nervozita. Jinak paní v salonu mně sehnala ten krásnej bohatej závoj, kterej jsem tolik moc chtěla a včera jsem byla na zkoušce a vypadalo to náááádherně!!!! akorát se rozhoduju, jestli doplňky a korunku štrasovou nebo z bílých perliček - holky co myslíte???? já su tak nerozhodná a pořád nevím :-|
Profilova fotka
popellka štras je takový studenější, ale vzhledem k tomu, že máš šaty zdobené štrasem, tak by to šlo. Asi bych nekombinovala štras s perličkami
Profilova fotka
všem holkám, které se ještě na svůj velký den chstají přeji krásné počasí, vše ať se podaří dle vyšich představ a hlavně si užívejte každou minutu, nedá se ten den vrátit a strašně rychle uteče.
Profilova fotka
Sobota 23.června 2007 Den: 24/28° Noc: 16/12° holky, do s vdáváte jako já, tohle je dlouhodobá předpověď na náš den
teda vaneskah,to jsi mi udelala radost,jestli to vyjde tak to bude suuuupr,moc si preju aby bylo teplo a svitilo slunicko:)
Profilova fotka
vaneskah tak to mě těší, aspoň první den manželství můžem vyrazit na pěknou procházku ;-) x-) Kdes to našla? Mě tak trochu víc zajímalo 22.6. =-) 8-) :-D
Profilova fotka
zdarec, tahle diskuse mi ušla :-D
Profilova fotka
Pátek 22.června 2007 Den: 25/29° Noc: 17/13° Tak už to mám a pokud to vyjde tak budu spokojená :-)
Profilova fotka
nemáte tam 29.6.??? :-D
Profilova fotka
sid ještě ne, ale vyčkej a na těhle stránkách je předpověď na 10 dní dopředu ;-) http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... No a hlavně počasí máš objednaný, ne? :-D
Profilova fotka
no všechno je objednaný, jasný :-D ale dlouhodobá předpověď slibuje až do 10.7. vedra. brala bych počasí asi jako dneska, mírnej větřík, že to vedro aspoň není tak úmorný 8-)
Profilova fotka
jo dneska je příjemně 8-)
Profilova fotka
No holky hlavně si ty vedra moc nepřejte, to taky nebylo ono :-)
Profilova fotka
HALÓÓÓÓ :-o
Profilova fotka
a trocha kapek taky není špatná, aspoň by vám pršelo štěstí
Profilova fotka
trocha kapek by mi nevadila, ale až večer. Nejdřív se musíme vzít a to venku na hradbách, pak přejezd na hostinu a po obědě se jdeme fotit na jednu louku za restaurací. No a pak už může něco málo spadnout. 8-)
Profilova fotka
podle předpovědi však má být ještě 30dní letních
Profilova fotka
fajn to beru 8-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?