Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
No já si podpis ještě ani nezkusila :-) Snad to nepopletu hned v kostele :-D No my odjíždíme dřív než bude občanka takže pas to jistí. Pojedu ještě jako slečna ;-) A jak dlouho tě kadeřnice česala? Já mám vše tak časově navázané na sebe, že se toho bojím. V deset musím být doma od kadeřnice a kosmetičky abych se do půl jedenácté stihla připravit a to přijede ženich. V jedenáct už musíme vyjít pěšky ke kostelu, kde po cestě bude zatahování a před dvanáctou už musíme být u kostela ať se zvonama v pravé poledne vejdeme dovnitř. Pak nějaké to focení a ve dvě už musíme být u oběda......myslím, že až pak si to začnu v klidu užívat :-D :-D
ke kosmetičce jsem šla po šesté, rozmalovala mě, pak si mě vzala do parády kadeřnice, a pak zase kosmetička, vzhledem k tomu, že já frajerka si nevzala s sebou závoj, tak jsem na něj čekala, až mi ho dovezou, tak jsem se zdržela více jak do desíti hodin a to už jsem měla být doma :-| sotva jsem dojela domů, nacpala se do šatů, navlíkla podvazek, už zvonil ženich 8-) Nám řekli na úřadě, že obřad trvá třičtvrtěhodinky, ale nebylo to tak, bylo to kratší takže jsme strávili více času v parku na focení, oběd byl nahlášený mezi půl druhou druhou, a nechtěli jsme zase dojet už v jednu, ale bylo to fajn, super :-D
Profilova fotka
No snad nám to taky tak vyjde :-) No nic, musím se rozloučit, má polovička chce na PC pracovat - a že má toho hodně :-D Dobrou noc
holky, my si jdeme pro oddací list až po svatebce, i když jsme byli jediná svatba, tak má být až 11.6, což nechápu, normálně je v pondělí nebo ve středu po svatbě a tady až za 9 dnů, jelikož v pátek odlétáme tak až pak. Fotky mi zítra pošle amaterské švagr, tak pokud mi je pošle tak je sem dám a po svatebce budou od profifoťaka, máme jich přes 600. Holky já se tak těším na svatebku, až si odpočinu. Ale svatba za tu námahu stála. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, me čeká zítra první návrat do reality, zatím to je spíš ještě doznívání pohádky:-( My jsme měli obřad na půl 12, tak jsem šla na sedm ke kadeřnici, tam jsem byla skoro dvě hoďky a pak necelou půl hodinu u kosmetičky. Byla jsem nervózní, že to nestíhám, ale nakonec všechno perfektně vyšlo a tchán dokonce stihl udělat i pár fotek :-) Profi fotky budou až v pátek, ale my je uvidíme až za dlouho, pže bychom si pro ně museli zajet k rodičům skoro přes celou republiku:-( Ale byla jsem si dát dneska prodloužit jeden náramek, tak jsem poprvé použila nové příjmení a když si tam paní napsala, že slečna, tak jsem ji už jen pro ten pocit musela opravit :-D
ahoj, já mám zdvojené příjmení, tak je celkem jedno jak se představím, ;-) ale "titul" manželka mně zní celkem divně, je to kvůli tomuu, že s manželem jsme spolu bez pár dnů 10 let a všem mě představoval jako přítelkyni a teď najednou manželka, je to prostě na zvyku. ;-) Taky jsem si z toho na svatbě dělala legraci, fotograf mě říkal, tady manžel.......a já na to , to zní divně, to se mi nelíbí to je přítel. Takže mi bude trošku trvat než si na to zvyknu, ale nikoho jiného bych si vzít nechtěla. 8-) Co chodíme do kavárny v brně, tak se tam super bavíme s číšničkama a chuděra včera nechtěla tomu věřit, že jsme s přítelem 10 let a vlastně od mých 16. Dneska jedeme k našim oslavit Pavlovi narozeniny, měl je včera, tak jsme je oslavovali jen sami dva a dneska u našich a po svatebce s jeho rodinou, to až příští rok, až bude mít 30 tak to bude ve velkém. Letos má taťka 50, příští rok je to samá oslava v květnu bude mít brácha 25, v červnu Pavel 30, v srpnu babička 80 a v říjnu tchán 65, takže příští rok se mám na co těšit. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, všechny vás zdravím. Do práce už chodím jen na skok a doma už moc net nestíhám. Včera jsem si přivezla domů šatky a ženichův oblek. V osm valím na zkoušku účesu a líčení a odpoledne děláme koláče. Jsem ráda, že u nás kadeřnice i vizážistka chodí domů, tak nemusím ve svatební den nikam chodit. Mám pocit, že nic nestíháme. Ještě je toho tolik zařídit a vůbec nevím, kdy na to vezmeme čas.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) včera jsme už konečně dostali naše prstýnky, jsou super - obyčejný, ale nádherný ... Máme z nich ohromnou radost. JInak včera jsem byla na zkoušce líčení a super. Kristy je vážně skvělá .. hnedka na poprvý to trefila ... vřele doporučuju a ani není drahá ... :-) Dneska bychom měli jít do restaurace, kde bude hostina, domluvit detaily, ale mladej jde do práce a neví, kdy se vrátí,. tak to přehodím asi na pondělí ... (není to pozdě, když je svatba ve čtvrtek? ... za 8 dní? ) :-)
Už se nám to krátí.... :-)
Profilova fotka
... uteklo to jak voda v potoce :-) ... ale to čekání na ten den D je šílený :-) :-D
ahoj holky, dzabi jsem ráda, že máte prstýnky. Je fajn, že si byla spokojená i s kosmetičkou. Holky hlavně si hezky užijte svatbu i přípravy. Dneska mě vůbec nepotěšilo květinářství, kytky měli stát 40 000,- a nakonec je to 51 000,-, což na to, že to počítali dopředu tak rozudíl 11 000,- je fakt velkej. Tak to půjdu doplatit, protože zálohu jsme dávali 25 000,-. tak dneska doplatím kytky 25 000,- + potahy s židlama dalších 25 000,- a mám pro dnešek 50 000,- pryč. Ještě musím zaplatit kameramana a fotografa. Ale to až po svatebce, až to bude.
Profilova fotka
Jenn: to dáváš takovou raketu za kytky, jo? To bych si radši naškubala růže před barákem. To bych za to fakt nedala ... To budete mít ozdobený i barák, ne? :-D Já mám veškerou výzdobu za 4500,- (a to jsem si vybrala fialové kaly ... - ty nepatří mezi nejlevnější) ... Teda tak to jsi mě fakt dostala ... Jako ne že bych byla nějakej šetřílek, to teda ani náhodou, ale tohle je přehnaný i pro mě .... :-D :-D :-D Nám už chybí doplatit jen fotograf ... a somozřejmě hostina (to počítáme tak 80.000,-) ]-(
Článek se načítá
ahoj dzabi, ta cena je za 2 dvojsrdce na barák + 2 girlandy, pak za srdce na auto, 2 kytky pro maminy, kytka pro svědkyni, 2 kytky pro bábiny, 2 korsáře pro taťky, 2 korsáže pro maminy, 2 korsáže pro svědky, 75 myrt, pak 2 košíčky pro družičky, pak na venkovní výzdobu obřadu, břečťan na sloupy, 2 kytky do stojanu, dvojsrdce, 2 ikebany na stůl, so sálu bylo břečťan na sloupy, 12 kulatých kytek do váz na stoly a rauty, růže na plátky na obřad a na stoly, 1 ikebana do stojanu na dort, 39 květináčků růží na stoly, samozřejmě moje kytky a korsáž pro ženicha, ono jsme toho měli celkem dost. Za chvilku jsem dám par fotek do alba od známýho, až po svatebce budou fotky od profíka, takže jelikož šli mezi prvníma ze svatby, protože jeho manželce bylo špatně tak mám fotky jen z obřadu a v prvních šatech. Dneska by měl ještě nějaké poslat švagr, tak když tak přidám. U nás měla fotit ségra, ale bylo jí zle a havně byla svědkyně
Profilova fotka
Jenn: těch kytek je fakt dost, ale stejně je to rána :-)
ahoj holky, tak první zkušenost s výměnou dokladů máme tady. Dostali jsme krásný oddací list, a manžel šel odnést jeho kopii spolu s žádostmi a rodnými listy a fotkami na oddělení občanek. Tam ho strašně milá paní úřadnice zprdla na tři doby, co že si to dovoluje dávat tam moji žádost, když ona mě tam nevidí a manžel nemá plnou moc a že ona to nevezme a ne a ne a ne a normálně ho sprostě vyrazila ze dveří, že má přijít jindy ]-( No raketa jedna, fakt jako, dobře, beru, možná jsem měla přijít osobně, ale to snad jde říct slušně, ne? ]-(
Profilova fotka
market01.to mas pravdu..co nadelas URADY :-| ..treba je to stara pana a zavidi :-D
třeba jooo, ale když ono to fakt hodně zamrzí :-| no nic, budu se ujišťovat, že je to raketa, je to raketa, je to raketa a třeba brzo někam poletí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, ;-) tak včera jsem utrpela v praci sok,dostala jsem od kolegu svatebni dar - svatebni cestu,jsem v soku,to jsem necekala :-o ne k mori,ale do Jizerek do hotelu,zaplatili vsechno dopredu-jido,piti,ubytovani a na sobnotu nam pripravili uz dopredu veceri,svicky,papni uz je vybrane,sampano a zakusek,fak me to strasne potesilo a hodne dostalo :-) proste jsem vam to musela napsat. Ale ted mam nejvetsi strach z pocasi - koukala jsem na predpoved na patek pristi a ma prset a byt bourka,asi me klepne,snad se to nejak vycasi,aspon na to foceni-nechci prijit o fotky kvuli desti.holky ja mam strasny strach :-(
Profilova fotka
nikkyy: tak to je super svatební dar. my sme dostali kancelářský křeslo, houpací. je fakt super. s miláčkem se ještě občas hádáme, kdo na něm bude sedět :-D
Profilova fotka
jo je to parada -vubec jsem to necekala. Anien ja mam takovej strach z toho pocasi - proste si nedokazu predstavit ze nebudu mit fotky ze zahrady proste jen obrad a nic :-N :-S :-( 8-( ;-( ;-(
Profilova fotka
nikkyy.klid ted stejne nic nevyresis..a kdyz uz prset tak to bude treba jen bourka,ktera rychle prejde!!!!Budu drzet palce ..jdu se mrknout jak ma by 16.6..
Profilova fotka
klaras:na 16 ma byt hezky me fakt klepne co kdyz bude bourka zrovna ldyz budeme mit fotit.silimmmmmmmmm
Profilova fotka
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahoj holoky tak už jsem se konečně dostala k pc. Ale asi to nebude nadlouho. Všem mladejm paním přeju moc moc štěstíčka!!!!!!!!!!!!!!!!! Já nějak nestíhám. Co jsem přijela do ČR tak jsem v jednom kole!!!!! Všechny Vás moc moc zdravím!!!!!!!! Budu muset, alespoň trochu pročíst co jste probíraly.
Profilova fotka
no na 15 to nevypada nic moc..ale KLID to se muze klidne zmenit..neboj
Profilova fotka
klaras ja mam fakt strach vypada to desive co ta predpoved??tak ted mam depky z pocasi,snad se to nejak vycasi,ale vsude hlasi do ctvrtka hezky patek bourky a sobota hezky ach joooo Ahojky kouzlo,ty uz jsi v CR??tak vitej ;-) neboj vsechno zvladnes budeto ok,casu dost :-D
Profilova fotka
ja priletim s drucikama v utery odpoledne :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,nezlobte se že jsem sem vlezla,jsem srpnová ale chtěla jsem tu chytit někoho a zeptat se kolik vás stál fotograf?Předem díky
Profilova fotka
my budeme platit 12000kc za foto a video
Profilova fotka
my jen foto a 2900
Profilova fotka
cože??????tolik???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?