Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ciphin, přeji hodně štěstí v manželství. veru tobě taky, jestli jsem ještě nepřála. Na všechny jsem moc moc myslela, protože jsem se sama byla mrknout na nevěstu, tak jsem to vzala na jednou a myslela i na vás. no ale s těma šatama, s tím se snad počítá, že se zašpiní ne? To nechápu, fakt to musela být nějaká trubka.A taky jsem si koupila nááádherný šaty na převlečení, už jsem psala? Až budou doma, dám váj sem fotku šatů i s semnou. x-)
No holky, asi jak kde se s tím počítá :-( I když je půjčovné někde dražší, přesto si dovolí naúčtovat ještě peníze navíc za to, že jsou šatky špinavé nebo nějak poničené :-| Já je chápu, že s tím mají pak práci, ale bych řekla, že je to snad započítáno v té ceně půjčovného. Nebo nee? :-o
Profilova fotka
No to mi taky púřijde. V tom salonu, kde si je půjčuji já mi akorát řekli, ža museli chtít po jedné slečně peníze, protože po vyprání jim fleky nezmizeli a zjistili, že jsou od bublifuku, takže šaty vyhodili. A zrovna, ty co budu mít já. takže bublifuky jsem vyřadila. Asi mám zvláštní látku, která tak divně reaguje na bubl.nebo ty bublifuky byli laciný a špatný.
mě na bublifuk upozornila paní na matrice. Zvláštní, ale je to tak. Asi proto, že těch svateb už má dost za sebou a vidí, jak nevěstinky pak vyloženě trpí, když se použije nekvalitní bublifuk :-| Někde v saloně to říkají, někde nee, no jak jsem psala v jiné diskusi, mě ženské nebyly schopny říct, jak se dostat do šatů (jestli přes nohy nebo přes hlavu), tak pochybuju, že by mě upozornily na bublifuk. Asi se fakt radši zeptat sama ;-)
Profilova fotka
Jo? tak to jsem ráda, že nejsem sama, komu to řekly. Když jsem to oznámila známým i nevěstám, tak miá nevěřili a divili se.
Holky, teď jsem si pustila krátké video, kde říkáme naše ANO, teprve teď mi to dochází :-D
ahoj holky, konečně jseem dorazila domů. Dneska jsem se tak naštvala, jeli jsme kámošovi dát výslužku, protože si jí nevzal na svatbě, ale bylo to díky tomu, že jsme hned na začátku jak jsme obcházeli stoly řekli, že jak budou odcházet ať řeknou číšničkám, že jim jí dají, ale on se s námi nepřišel ani rozloučit, že odchází jsme věděli jen díky tomu, že jsme je stihli venku před hotelem, když jsme se jeli fotit, tak jsme mu přinesl výslužku a hned nám řekl,že žádnou nedostal a že se pro ní večer ještě vracel a že na recepci o tom nikdo nic nevěděl, ale recepce nemá nic společného s provozem restaurace a pak jak otevřel výslužku, tak jak to, že tam nemá špičku a kus dortu, a laskonku, dort byl při hostině a nemůžu za to že se v půl paté vypařil a pak že nedostal ani večeři nemůžu za to, že tam nebyl v době večeře, protože jídlo tam bylo celou dobu, pak že jsme byli pořád pryč, přitom jsme z celé svatby byli pryč asi hoďku a půl když jsme se fotili a to bylo všechno, a že jsme se hostům dostatečně nevěnovali, přitom jsme u každého stolu byli přes hoďku a snažili jsme se všem věnovat, pak mě sprdl že jsem se s ní ani nerozloučila a jak mám vědět, že odchází, kdyby jsme ho nepotkali náhodou tak by jsme to ani nevěděli a ahoj jsem mu řekla, jako nevím snad jsem mu měla líbat ruky nebo co. :-o Nakonec měl ještě drzost mi lhát, že když jsme byli pryč tak, že DJ nehral a číšnice neobsluhovali, že nevěděli co mají dělat a nebyla to pravda, DJ hral celou dobu dokonce i na přání a číšnicím se nadalo nic vytknout, ptala jsem se na to doma jestli tam hrál. Prostě všem se to líbilo jenom on měl kecy. :-p Nemusí mít strach, že by jsme ho příští rok na manželovi narozeniny pozvali.Bude mít 30. Arwen, já jsem měla bublifuky a nic to neudělalo, ale je pravda, že byli dražší a ne český. Ono záleží asi na složení. Holky jsem ráda, že se Vám povedli svatby podle představ.
Profilova fotka
Ach jo, tak jsem chtěla přihodit fotky do alba a oni jsou moc velký a zmenšovat se mi všechny nechtělo.... Pár jich tam přibylo,a le album předělám až budu mít ty profi. Holky, mějte se moc fajn, já zítra ráno odlétám na svatebku na Rhodos a vám, které to "ANO" čeká teď o víkendu přeji krásné počasí a úúúúúúúúžasnou svatbu. Papa a užijte si to!!!!!
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty i mladé paní :-) Tak jsem se dnes probudila s parádní rýmou a to sotva mě trochu přešel ten kašel, no snad to všechno do soboty zmizí a nebudu zasoplená a zachrblaná nevěsta :-) Dnes jsem snad naposled v práci a mám poslední "klidný" den. Stejně ho využiji k úklidu doma, k praní, žehlení a převlíkání postelí. Taky musím převléct spoustu peřin, protože u nás bude po svatbě spát asi deset lidí což bude sranda :-)) Zítra už začínají opravdové přípravy....poslední zkouška šatů - jestli je vše OK, pedikůra, první přípravy výzdoby v sále atd.... Holky dělaly jste kytičky pro svatebčany s krušpánku? Chci se zeptat jak dlouho předem jste je vázaly - jestli to má tendenci nějak zeschnout ?
ahoj, mě dělali všechny kytky floristky až na místě a pro svatebčany jsme měli myrty, v květinářství nám je dali v pátek a přidávali jsme k nim mašličky, ale stejně přes den ty myrty uschly :-S , lepší je asi rozmarýn. Donko, přeju ti krásné přípravy na svatbu. Pěkně si je užij. 8-) Veruše,k přeji ti krásnou svatební cestu. Hodně sluníčka, pohody a krásně si to užijte. 8-)
Donko, krásné přípravy, užívej je opravdu naplno. Z krušpánku jsme vývazky dělali taky, den předem namočili ve vodě, aby nesmrděly a pak nastříhali a holky to vázaly až v den D, přivezly si to s sebou v košíku i s mašličkama :-) Veru, krásnou svatebku, hezky si to užijte. Jenn, na Tvůj příspěvek se tady asi nedá reagovat slušně, no poslat a kopnout ho někam málo, co si vlastně myslí? ]-(
Ahoj, tak já jsem se vdávala 2.6.07. Byla to fakt nádhera. Prostě nepopsatelné!!! Jediné, co jsem trochu nevychytala, že jsem se v sobotu dopoledne vrátila od kadeřnice, až když byli všichni hosté u nás :-D Ale jinak počasí vyšlo, obřad super, focení ještě lepší, a hostina perfektní !! Takže vám, nastávající nevěsty, přeji mnoho zdaru při přípravách, pevné nervy /já je někdy opravdu potřebovala/ a hoooooooooodně moc štěstíčka v manželském životě ;-) jennifer: joooo, tak takové lidi bych nejradši poslala někam.... nejlepší je, když pro ně někdo něco připraví, pohostí je a oni Ti to pak zkritizují...mně se to stalo od přímé příbuzné a to mě naštvalo ještě víc, ale jsem smířená s tím, že se všem nikdy nezavděčím, resp. že jsem se všem nezavděčila. Ale já i můj manžel a naši rodiče byli velmi spokojení, takže si ostatní můžou...komu se to nelíbilo, tak má prostě smůlu (ale vím, že tam na druhou stranu byli tací, kteří byli nadšení, hlavně místem hostiny).
Článek se načítá
ahoj markétko, přesně, někam kopnout, nikdo si kromě něho nestěžoval, všem se to moc a moc líbilo. Fakt de..l, snad není normální. Markétko dívala jsem se na tvé svatební fotečky, opravdu jso byla krásná nevěsta. :-) Moc ti to slušelo.Nakonec i podle fotekvám počasí vyšlo, což je fajn. :-) Nám počasí taky vydrželo, i když po focení chvilku pršelo, ale to už nevadilo a hlavně jsme teda zmokli při ohňostroju, fakt jak začal ohňostroj tak začalo pršet a jak skončil tak přestalo. Ale normálně lidi co bydlí v okolí hotelu tak si stěžovali,že je rušíme, hlavně že příští týden je v přerově taky ohňostroj, no co, povolení od policajtů jsme měli tak co.
Mončo, přeji krásné manželství, ať vše vychází na jedničku :-) Jenn, děkujeme za pochvalu, jak tak koukám na ty naše fotky, tak jsem se řehnila snad pořád :-D Počasí ze začátku bylo hrozné, u kadeřnice jsem z toho měla hrůzu, fakt to bylo divné, ale nakonec jsem se spokojila s tím, že aspoň neprší. No a po obřadě už svítilo sluníčko, a bylo i trošku pod mrakem, takže na focení tak akorát :-) Jenn, však nahlášené jste to měli, ne? Tak cooo,hlavně že to bylo krásnééé 8-)
Profilova fotka
No já si kytičky budu muset navázat sama, takže nejspíš v pátek před spaním jinak už nevím kdy :-D Jenn, ten Tvůj kamarád je pěkně ujetej a aspoň víš, že ho příště nemáte nikam zvát. Matket ty ses neřehnila, ale krásně smála a to je super. Nic lepšího než, že se budeš ve svůj svatební den jen smát si přát nemůžeš! :-) Moc Ti to slušelo! Já se bojím, že budu pěkně naměko a budu pořát bulet.....Už jen teď, kdy si čtu slib, co máme říkat v kostele se mě sevře žaludek a mám na krajíčku :-)
Donko, mě tak bylo, když jsem dostala kytičku a když jsme měli poděkování rodičům, to bylo hodně náročné na srdíčko :-D a brečet nebudeš, nebooooj :-) Děkuju za pochvalu :-)
To já si jako nevěsta poplakala až při gratulacích, ale byly to slzy štěstí :-) U slibu v kostele jsem z toho taky sice byla na měkko, ale vydržela jsem to, to je totiž taková rychlost, že člověk nemá na pláč ani čas :-)
ahoj holky, jste tu některá? ;-)
Profilova fotka
Ahoj Market! :-) Tak jak prožíváš první dny co by mladá paní? ;-) Já zatím jen vyčkávám a snažím se být v klidu :-)
bez manžela, má odpolední ;-(
a je mi smutnoooo, tak už jenom do pátku, pak budeme zase chvíli spolu :-D
Profilova fotka
No to chápu. Já sice poslední dny spíše utíkám a zdržuji se doma co nejméně, aby jsme se zbytečně nedohadovali, nervozita stoupá a miláček si vše nechal na poslední chvíli. Ještě nemá boty, nemá udělané jmenovky a o etiketách ani nemluvím (ty když tak oželím),má jet pro víno do Bzence a ke všemu musí dodělat zakázku....... takže to houstne :-) Pořád si nemůžu zvyknout na to, že po víkendu už budu něčí ženou, připouštíš si tu změnu nějak?
no, zatím mi to vůbec nedochází, kromě toho, že jsem ostříhala vlasy, vyfotila se na občanku, a dneska se poprvé do telefonu xkrát představovala novým jménem :-D Jééé, no u vás je to veselé, nechcete s něčím pomoct? 8-) Teda kromě bot?
Koukám na ty ubrousky, co máš založené na stole, a co třeba vložit do oranžového žlutý nebo naopak? My to tak měli a vypadá to moc hezky ;-)
Profilova fotka
No veselé to je, ale uklidňuji se, že vše podstatné a důležité je zařízeno a to je hlavní. Boty si když tak naleští drahoušek ty co má, hosty někdo usadí bez jmenovek a na flašky se slivovicí navážu mašle :-) Jinak ty ubrousky už jsem vyřešila s květinářkou co dělá výzdobu a řekla, že k tomu co chystá se nejlépe hodí oranžové, ale to co říkáš zní zajímavě. Nemáš nějakou fotku jak to vypadalo? Ostříhala jsi vlasy? No já si nechala taky narůst jen k vůli svatbě, ale celkem jsem si na ty delší zvykla tak možná je hned dolů nedám :-) Rozhodně když tak až po svatebce, protože na motorku je lepší vše stáhnout do culíku :-D Vy někam jedete?
jasně, ber to tak, že ne všechno se úplně povede, takže ty flašky bych klidně nechala jen s mašlí, protože zajímavý je obsah, ne název, že jo ;-) botky se až zase tak moc neřeší, takže buď v klidu a lidi si určitě i sami najdou místo, kde se jim bude líbit 8-) Fotečku asi takovou nemám, ještě zkusím pohledat :-) Jo jo, ty dlouhé krásné vlasy, co mi rostly jen kvůli svatbě šly hned v pondělí dolů, ufuf, lehká hlava, fakt úleva :-) No jooo, na motorku culík prostě patří ;-) My možná se pojedeme podívat do Brna - Rájce, je tam nějaký penzion Hraběnka, mají tam koníky a kočáry a tak :-D
Donko, máš tam fotečku, našla jsem ;-) je v přípravném albu
Profilova fotka
No to zní hezky "Hraběnka" :-) Já bych taky klidně zvolila něco klidnějšího, ale přítel holt chce do Řecka na dvou kolech to snad nějak přežiji 8-) No budou to náročné tři týdny :-D No a jak je to s dokladama, já se toho úplně děsím, že budu muset vše vyřizovat nově. Počínaje platební kartou a konče nejspíš živnostňákem :-) Ale to nejspíš vše až po občance, ta je asi základ, co? :-) A to vysvětlování v telefonech že ta paní je ta samá slečna co tu byla do teď a ty podpisy na fakturách a dokladech, to bude ještě sranda než se v tom začnu orientovat :-D
Profilova fotka
Moc díky, vypadá to fakt pěkně, tak oživeně. Zkusím jak to bude vypadat až to nachystáme a když tak dokoupím ubrousky, budeme to částečně chystat už v pátek. Teda vy jste měli dortů :-) My jsme se domluvili, že budeme mít jen jeden :-)
No pořádně si je užijte ;-) Doklady, doklady, to bude náročné. Po obřadě jsme dostali papírek o změně stavu, ustřihnutou občanku, zítra si jdeme pro oddací list, kopii i s rodným listem a vypsanou žádostí na občanku musíme hodit na matriku a zase čekat tři týdny, než bude nová občanka. Bééé, to bude trvat. Bez toho se fakt nikde neobejdeš, nevyměníš a nezměníš vůbec nic, ani svůj účet v bance. No a nový podpis je ještě takový roztřepaný, ale až podepíšu pár dokladů, tak snad se to už naučím. Na žádost na občanku jsem popsala cvičně celý list, než jsem to tam podepsala :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?