Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Holky málem jsem zapomněla, ještě mě na svatbě vytočila švagrová, přišla na svatbu v krémově bílách šatech a od pavla kámoš měl přítelkyni a ta přišla úplně v bílém kostýmku, já jsem si myslela, že se na svatbu v bílém nechodí. Ale už jsem radší nic neříkala, nakonec se stejně polila červeným vínem a i potahy na židlích, to má z toho, že nám chtěla opít řidiče, chtěla mu nalívat a když řekl, že řídí,že nemůže tak jí to vůbec neodradilo. Jak budou fotky tak je jsem dám i s ohňostrojem.
Profilova fotka
Ahoj holky, jak tak koukám, tak většina svateb dopadla dobře a já vám všem gratuluju a přeju mooo štěstíčka ;-) jennifer: no tak přesně takhle nějak mám pocit, že dopadne i moje svatba. Líčím se sama, takže holka co mě má česat snad zpoždění mít nebude a kdyby jo, tak se snad v klidu nalíčím. No farář možná zapomene na novomanželský polibek, protože se to normálně v obřadu v kostele nedělá (teda nevím jak kde, ale u nás ne), na obřad do velikýho kostela příjde málo lidí, protože kamoši co jsou pozvaní odpol. jdou v sobotu do práce asi nebo co. A už teď nám 6 lidí odřeklo..... ]-( já vím, že je lepší odřeknout před svatbou než aby to byla těsný, ale i tak když s těma lidima počítáte a považujete je za supr kámoše a oni nakonec nepudou, tak je to "zrada" 8-( 2 kamoši nejdou, protože nemají co na sebe, má bývalá nej kamoška nejde, protože má manžela kterému jsem nepadla do oka a on si to nepřeje, aby šla. A druhá kamoška je tak žárlivá než aby šla někam se svým klukem, tak se radši vymluví. Ach jo :-( to je jedno, zas hodně lidí potvrdilo, že se těší a ti snad pudou určitě =-) a pršelo vám štěstí :-D
Dobré ránko holky, nemějte takové smutné myšlenky, ti lidi, co vám odřekli a nechtějí z jakéhokoliv důvodu přijít vás podpořit, si nezaslouží, abyste na ně tak moc mysleli. Není to sobecké, jen je to prostě váš den a vy si ho užijte úplně naplno, protože rychle uteče... Je to váš den "D", takže vzhůru do toho a těšte se, usmívejte se, i když nebudete stíhat nebo budete nervozní :-) A co se přihodí na svatbě, za to nemůžete, a v žádném případě si to nedávejte za vinu. Vím, o čem píšu, taky mám vlastní zkušenost ze své svatby. Nevěstinky, přeji vám pořád krásné přípravy a těšení se :-)
Profilova fotka
Dobré ránečko! Vám co jste již mladé paničky přeji krásný začátek a vkročení do nového týdne již jako něčí ženy :-) Mě to teprve čeká a musím se přiznat, že začínám být hodně nervozní. Dnes jsem ani nemohla spát, zdají se mě blbosti a ráno jsem se procitla s takovým tím stáhnutým žaludkem a nevím proč :-) Včera jsem byla ještě domluvit podrobnosti ohledně řidičů a aut a můj nastávající se u toho s mou mamkou pěkně spunprlikovali :-D Mamka už se bojí, že se s ní do dvatby stane alkoholik :-D :-D
Profilova fotka
Jenn, nevím jak se ten fotograf jmenuje, ale je ze Znojma :-))))
Profilova fotka
ahojky, tak taky gratuluju čerstvým mladým paním x-) Fotky, které jsem viděla jsou nádherný a na ostatní se moc těším. Jo a co se týká našich hostů, tak mě moc zklamala moje rodina. :-( Nepřijede nikdo. Mají to k nám sice 300 km, ale o svatbě věděli minimálně rok dopředu, takže výmluvy typu je to daleko, nedostanu dovolenou a nemám peníze prostě neberu, protože vím, že to tak není. ]-( Je to celý složitý, nechci to tu rozebírat, důležitý pro mě je že přijedou naši a že mě ženichova rodina bere, že k nim patřím. Na svatbě i tak budeme mít 40 lidí, tak to (snad) bude super a hlavně beru si báječnýho člověka. x-) I když docela mě mrzí, že jsem je zvala. Když jsme jim dali koláčky a oznámení, tak bych čekala trochu nadšení, já osobně bych pozvání na svatbu brala jako čest, že mě tam někdo chce mít. Ale to už začali výmluvy a místo aby potvrdili do 2 týdnů (potřebovali jsme to kvůli ubytování a tak, tak jsme to z nich lámali ještě minulý týden, 2 měsíce od pozvání. No nakonec teda nic. :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, tady taky jedna mladá paní :-). Konečně dneska jsem se vyspinkala, uff :-). před svatbou to dva dny nějak nešlo :-D. V sobotu jsem se vzbudila dokonce ve čtyři ráno... Večer jsme šli spát tak ve dvě a ráno jsem vstávala taky brzičko, zapomněli jsme si vzít na hotelový pokoj hodinky, mobily se s tolika hovorů vybily a na buzení po telefonu jsem si taky nevzpomněla... Tak jsem se bála, kolik že je jako hodin - zase já nervačisko :-). Tak jsem zase vstávali v osm :-) Až konečně dneska to dopadlo, ale zase jsem musela do práce! A večer frčíme na svatební cestu a já se šíleně těšíííím :-) Svatba byla báječná, všichni hosté ještě včera telefonovali, že děkují a moooc, že si to užili a tak. Holky, věřte mi, strašlivě rychle to uteče, užívejte si každý, každičký okamžik toho dne a nenechte si ho ničím zkazit, opravdu ničím :-). Manžel byl báječný, pořád se mnou tančil a odolal svodům všech kamarádů alkoholiků :-) :-) :-)
ahoj holky, za chvilku vyrážím do hotelu pro ostatní věci co se nám včera nevlezli do auta, ale musím vám říct jednu kuriozitu s přáním, to asi nemá jen tak někdo, normálně jsme dostali od pavlovího strýce a babičky přání, které se už nevyráví minimálně dvacet let, ještě takový to " komunistický" ještě s cenou ksč 3,-, takže jsme se u toho docela pobavili. :-) Axi, souhlasím s tebou ten den tak strašně rychle utekl, byl obřad focení, oběd, focení v parku a přijeli jsme zpátky na hostinu( a to do parku trvá cesta 10 minut) až v šest večer, protože vím, že jsme měli mít véču na šestou a volali nám jestli jí už můžou dávat, tak jsme se zjistili kolik vůbec je. Takže to fakt strašně rychle utíká. Taky jsem se moc nevyspala, usla jsem v pátek o půl noci a vzbudila jsem se ve čtvrt na pět, vzbudilo mně světlo a se soboty na neděli jsme spali 2 hoďky, už se těším až v pátek odletíme do dubaje. 15 dni nerušeného klidu a nikdo nic nebude po nás chtít, už se těšíme.
Profilova fotka
Jenn, taky musím do hotelu. Zbyly ještě nějaké dorty a mísy, na které se zakládal studený bufet. Já jsem si až dneska vzpomněla, že nemám pořádně vyfocené auto a výzdobu v hotelu, která byla naprosto nepřekonatelná... Moje báječná kamarádka profi-floristka odvedla naprosto dokonalou práci. Když se večer rozsvítily všechny svíčky, chtělo se mi brečet!!! Kdybyste věděla některá o někom, kdo by chtěl pro svatbu v Praze a okolí báječnou floristku, písněte do IP. :-)
Profilova fotka
No já jsem zvědavá, jak se povede výzdoba nám. Budu to dělat společně s květinářkou, tak snad to bude hezké :-) Jinak už začínají první problémy. Teď mě volala tchýňka, že se jí pokazila trouba - má péct všechny koláčky na svatbu...... Jen jsem polkala ařekla si, že to bude dobrý! prostě se dnes zajdu podívat po obchodech, jestli někde nemají nějakou troubu v akci :-) Dále mě dnes můj otec seznámil, že chce tento týden kupovat nějaká výrobní zařízení a je třeba nachystat rozvahy, smlouvy atd atd....... Prostě práce minimálně na dva dny aby vše bylo trochu ošetřeno a to ještě musím udělat mzdy. Prostě jsem mu řekla, že si opravdu vhodnější dobu nemohl vybrat a že se teď na to můžu ....., že jestli mě chce nějak vystresovat tak se mu to daří.....super atmosféra před svatbou 8-)
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, tak já už to mám za sebou :-) Všem, co je to teprve čeká chci jen říct, ať vůbec nemají strach, všechno dobře dopadne ;-) Počasí nám krásně vyšlo, dalo se sedět i na zahrádce, žádný teplo ani zima, prostě paráda. Po obřadě jsme šli na oběd s rodinou a od čtyř dorazili kamarádi (asi 80 lidiček), bylo prasátko, pivečko vínečko, kapela......Švagr s partnerkou nám udělali i taneční číslo - skvělý. Nejlepší bylo, že jsme měli kasičku, kam hosti házeli příspěvky :-) No a to, co se vybralo, pokrylo akorát útratu v hospodě, což je úplná paráda :-) Pokusím se sem hodit nějaký fotečky. Všem, které svatba čeká, přeju hodně štěstíča a vy, co už jste paní, vykročte životem tou správnou nohou.
Profilova fotka
Holky, jsem v práci a nemám tady fotky (ani ty od strejdů a kamarádů, které jediné zatím máme), ale přišla mi jedna od kamarádky. Ani se tam sobě moc nelíbím - lasy mi rozfoukal vítr , ženichovi to tak úplně nesluší :-D , ale ať máte aspoň představy, tak jsem ji frkla do alba z příprav, ju? Profi fotky budou až za 14 dní po návratu ze svatebky :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, jsem v práci a nemám tady fotky (ani ty od strejdů a kamarádů, které jediné zatím máme), ale přišla mi jedna od kamarádky. Ani se tam sobě moc nelíbím - vlasy mi rozfoukal vítr - ženichovi to tak úplně nesluší :-D , ale ať máte aspoň představu, tak jsem ji frkla do alba z příprav, ju? Profi fotky budou až za 14 dní po návratu ze svatebky :-|
Profilova fotka
axi: krásný ;-) jinak nám se polámala voda, neždíme pračka,....to je jasny tak to před svatbou asi chodí :-D
Profilova fotka
ahojky všem nevěstám i mladým paním... nestačím přečíst celou diskusi od té doby co tady chybím... mám zánět dutin a naše malá angínu a oboustranný zánět středního ucha, prostě síla, přišla jsem do práce jen něco dodělat a letím do postele a ošetřovat.... Přeju všem mladým paním hodně štěstí a nevěstám veselejší přípravy než máme my... snad se do 23.6. ještě vrátím do práce....
Profilova fotka
Popellko, díky moooc :-)
Profilova fotka
axi:nemusíš nic omlouvat strašně vám to sluší a hlavně tobě. Vypadáš krásně. Holky, já si dnes koupila konečně spodní prádlo pod šaty a i šaty na večer na převlečení. Stáli 1000kč, chtěla jsem levnější. Alechodila jsem kolem nich jako mlsný pes a když jsem si je zkusila, nebylo co řešit. x-)
Profilova fotka
Ahojky nevesty a manzelky,kde jste kdo? ;-)
halo, halo, já jsem tadýýý :-D , ale už jdu zítra do práce, tak jsem z toho nesvá :-|
Profilova fotka
já jsem tady. Ani jsem vám neřekla,že jsem byla na zkoušce líčení. Nakonec jsem nic nefotila, protože jsme zkoušeli jen stíny, jaké budou pro mě nejlepší. já abych viděla, jakou má kosmetička představu a ona aby viděla, jestli ta představa je dobrá. A budu vypadat úplně jinak, když mě namaluje, i když barvy budou použity stejné, jako používám běžně-hnědá, zlatá. přidá akorát oranžovočervenou-jen lehce a hned je ze mně někdo jiný. Make-up a tvářenky jsou totiž naprosto jasné. a ta mladá kočka je fakt odbornice, takže jí stoprocentně věřím. A 12. si jdu pro příčesek, kdyby byl náhodou potřeba, protože budu mít rozpuštěné vlasy a 15.jdu na zkoušku účesu. už se dostávám do kolotoče, který máte některé už za sebou.
Profilova fotka
Ahojky market a arween. jak se mate? Arween skoda ze nemas fotecky z liceni - rada bych se koukla Market pockj jak te zitra privitaj v praci :-D
Niikkyy, asi jak kdo. U nás je to prostě divné. Proto se mi tam nechce :-| Jinak se mám dobře, jen to prostě tak nějak rychle uteklo, tak asi založím vlastní agenturu, abych si to pořád připomínala :-D
Profilova fotka
jo to je dobry napad a i to musi vynaset :-D jak to ze v praci je to divne?nejsi spokojena?
Niikkyy, tohle Ti pisnu do IP :-)
Profilova fotka
ok
Profilova fotka
Ahoj holky, už mám trochu lepší fotky od kamaráda nadšeného fotografa, tak je jdu přihodit do alba.
Profilova fotka
Ahojky veru..tak sup sem s nima jsem zvedava :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to mám taky za sebou, bylo to supr. Na jednu stranu škoda, že už je to za náma, ale zas je to krok vpřed. Teďka trochu nestíhám, ale pak sem určitě dám nějaký fotky - sice nám trochu pršelo stěstí, ale naštěstí až později, tak to šlo. I když jak bylo mokro, tak jsem ušmudlala šaty trochu víc, než bývá zvykem a dneska mě za to v pujcovně zdrbli a dali mi pokutu - naštěstí jen pětistovku, ale ty řeči co kolem toho měli. Takže mi tak trochu zkazili ten výslednej dojem, o ty peníze nejde, to uznávám, ale ty pindy si fakt mohli nechat, stejně už se s tím nic nedalo dělat a mě to tím jen zkazili. Tak doufám, ze u vás bylo všechno uplně v nejlepším pořádku a ty, co to teprve čeká držím pěsti.
Cipin - přeji krásné manželství a těším se na fotečky :-) Mě se přihodilo, že jsem na šatech - sukni natrhla o dveře ozdobnou krajkovou aplikaci, no přiznala jsem se hned při vracení šatů, ale paní byla milá, že to spraví, že se nic neděje, no asi jsi narazila na nějakou trubku nebo co, že Tě tak zdrbla :-| ale nenech si zkazit ten dojem ze svého dne 8-)
Profilova fotka
no ja jsem zvedava co ja provedu s satama - to bude neco,hlavne na nich mam trosku vlecku,tak sna nebude prset at je neusmudlam. cipin to se stane kazde druhe nevesta.nevi na cem vydelat a jeste te servou :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?