Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ahojky holky,tak uz jsme vstoupili do naseho mesice - parada :-D take preju vsem co maj dnes a tento viken svatbu vse nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ;-) :-) me se to uz taky blizi za celych 14 je to tu. holky co nerviky??pracujou??me joooooooooooo :-o
Profilova fotka
Nikyyy: já mám nervíky v plném pracovním nasazení ... Až z toho mám střevní potíže ... (má některá z vás také takový problém? )
Profilova fotka
holky, ja zatim nic moc nervy kupodivu
Profilova fotka
dzabii:tak to jsme taky na tom stejne jindy moc nechodim na toaletku a ted chodim dost casto - jo nerviky to je vec :-D maru to bud rada ze zatim nic - ono to prijde ;-)
Profilova fotka
To jo, je to peklo .. já jen doufám, že mě to nechytně při obřadu .... :-(
Profilova fotka
to mě taky doufam ze me to nechytne z toho mam strach.hlavne s tema satama to bude parada bude muset semnou chodit segra na WC-ta ma radost :-D
Profilova fotka
toho se taky strašně moc bojim .. to nebude žádná sranda s těma obručema ... a já stydlivej tip teda musím chodit na WC sama, jinak si neulevim :-)
Profilova fotka
no doufam ze se to nejak zvladne :-) ja si teda po obede prevlikam saty, pokracuje se od 17:00 na zahradni party a tam se mi v tech satech nechce byt.... Takze po 17 hodin to taky budu muset nejak resit... :-p Ani me to nenapadlo, ale ted kdyz o tom pisete....
Profilova fotka
to ja taky na zachod jedine sama,ale hold to budu muset zvladnout i s asistenci segry :-D to bude sranda - uvidime treba to tak hrozne nebude nez jak si to predstavujem
Profilova fotka
Ahoj holky já se k vám taky přidám. Už začínám být taky trochu nervózní a to to mám až na konci měsíce.
Zdravím všechny červnové nevěsty a taky se přiznávám ke vzrůstající nervozitě ]-( . Někdy mám dny, kdy všechy ty přípravy děsně prožívám až mám někdy pocit, že už mi z toho začíná hrabat :-D
ahoj holky, jdu se s Vámi rozloučit, za chvilku odjíždím do hotelu, kde už budou na mně čekat firmy, jelikož se nějak všechny rozhodli o pár hodin přijet dřív. Před chvilkou jsme dodělali výzdobu domu a auta. Výzdoba na auto mě trochu zklamala, protože růže měli být fialové a jsou trošku fialovo růžové a hlavně se mi do toho srdce nevlezou medvídci, tak jsme je dali před srdce. Všem Vám přeji krásný den a zítra krásnou svatbu.
Článek se načítá
Profilova fotka
jennifer, preju at vam vsechno zitra vyjde a hlavne at jste stastni do budoucna :-)
Profilova fotka
Ahoky jennifer i všechny nevěsty, co se vdáváte tento víkend. Přeju ať se vám ten velký povede na jedničku a vše je jak má být. Buďtě šťastné a veřím, že budete nádherné nevěsty!!! :-)
Profilova fotka
... už jde fakt do tuhýho .... :-D nejlepší je mladej, ten to odpočítává už jako já ... myslím, že bude nakonec nervosnejší víc než já :-)
Profilova fotka
No my jsme chtěli prvně 7.7. ale to už bohužel bylo v lednu všechno zamluvený 8-( Ale aspoň se nemusím stresovat, že bude tolik nevěst na každým rohu, vždyť toho 7.7. to bude nevěstama posetý :-D Jeny: tfuj, tfuj, tfuj niky: nervíky??????? :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Profilova fotka
Tak jsem se dnes pro samou práci neměla čas ani mrknout co pěkného tady píšete :-) Chci od úterka volno a tak mám práce až na vrh hlavy. Jinak nervíky u mě teda začínají pracovat, přijde mě, že toho ještě spoustu nemám dodělaného a dozařizovaného, jé teď jsem si vzpomněla, že chci od rána zavolat na tu hudbu, jestli se od ledna nic nezměnilo :-) Jdu na to!
Profilova fotka
holky, taky se chci s vámi rozloučit, protože se asi příští týden moc nedostanu na internet. Pěkně si všechny užijte poslední přípravy a hlavně si užijte váš úžasný den. Donka, taky chci ještě dnes večer volat kvůli hudbě.
Profilova fotka
broucek:Tak si ten poslední týden svobody užij, za týden už z nás budou "paničky" :-)) Pak si vyměníme zážitky :-) Měj se krásně a přeji nádhernou svatbu! Hudbu už jsem obvolala a naštěstí vše platí dle původná dohody, uff, aspoň tohle je jisté. Jinak ještě řeším ubrousky...jestli oranžové či krémové, hodím to do alba tak poraďte :-) Trochu jsem mamce zabrala jídelnu, abych si udělala představu jak to bude vypadat na velkém stole. Jako ubrus posloužilo staré prostěradlo :-) No ještě tam přijdou živé kdtky co budou v bílé barvě. Bude to na střídačku s těma svíčkama.
Profilova fotka
Tak jsem právě vyfasovala a drahého noty "NOTHING ELSE MATTERS" a prej to mám zanést varhanici, jestli by nemohla na naší svatbě znít na varhany v kostele tohle :-D To jsem zvědavá, co mě na to řekne :-) Miláček má samé dobré nápady x-)
Profilova fotka
Holky, máme doma prstýnky, hurráááá :-) Jsou náááádherné :-)
ahojík holky, tak já se s vámi pomalu loučím. Jdu do peřinek a pokud možno hajat :-) Všem děkuji za přání, ať se nám to vydaří a těm, které to máte později, přeji krásné přípravy :-)
Profilova fotka
Ahojky kde jste kdo,snas se vsichni dneska nevdavate :-D
Profilova fotka
Holky, já jsem vám všem, které jsem do 1.6 a 2.6 nezastihla chtěla popřát moc moc štěstíčka, ať se na vás neustále usmívá a máte ho plnou náruč. Ať vám ten společný život dlouho vydrží a prožijete plno radostí-víc než starostí. No jo, červen je tu, takž se děvčata pilně připravujme ;-) :-)
Profilova fotka
Dobré ránko! Teda je nedělele a já už hodinu straším po bytě, protože nemůžu spát. Asi už začínají pracovat nervíčky :-) Včera jsem ještě dokoupila poslední věci na výzdobu a bílé psaníčko... snad už mám úplně vše. Jo a největší úspěch ze včerejška...holky, mám fotografa!!!! Uff, byla to dřina, ale povedlo se. Sice musí překonat vzdálenost 130km, ale prej to není problém :-) Ještě jednou musím poděkovat Jenn, protože mě ho dohodila ona. Ale ta si teď užívá sladký spánek jako čerstvá mladá paní! :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tady jedna už EXnevěsta :-) Tak se hlásím už jako paní Švarcová. Bylo to super, počasí v pátek vyšlo na 1 - nebylo ani vedro, ani zima a světe div se vůbec jsem nebyla nervozní. Arween díky za gratulace!
ahoooooooj nevěstinky, zdravím vás všechny už jako mladá paní Valušková :-D Svatba byla nezapomenutelná, prostě to vyšlo všechno na jedničku a i počasíčko vyšlo suprovně. Jak budou fotečky, hned dodám 8-) Veruse, přeji Ti šťastné manželství a tu nejkrásnější pohodu :-) Byla jsi moc krásná nevěstinka :-)
Profilova fotka
Ahoky veru a market! moc gratuluju ke svatbě již se nemuzu dockat fotecek. A jak se citite jako novopecene manzelky? :-D povidej te jake to bylo?????jsem zvedava,me uz se to taky blizi ;-)
ahoooooj Niikkyy, ze začátku trošku hektické, zdržela jsem se u kadeřnice a kosmetičky, takže jsem dojela k našim a za pár minut už tam byl ženich, bylo to tak tak. U předávání kytí jsem uronila slzičku a při poděkování rodičům jsem už bulila jak želva, tak nějak mě to chytlo. Jinak cesta na obřad byla krátká, asi čtyři km, to jsem si moc neužila, ale na zámku to bylo něco. Paráda. Super přístup matrikářek a pana oddávajícího, krásný proslov, samý úsměv. Vím, že to mají dá se říct v popisu práce, ale nám to pomohlo. To "ANO" jsme řekli v naprosté pohodě, a výměna prstýnků a polibek proběhl už za smíchu svatebčanů, nějak jsme se nemohli do sebe odlepit. No a focení v parku bylo super, počasí tak akorát, trošku mráčků, trošku sluníčka, fotograf je šikovný, jeho nápady byly fajn a dobře se pracovalo. V restauraci nás přivítali moc krásně, zametli jsme si talíř a šli baštit. Výzdoba naprostá spokojenost, stejně tak s obsluhou a jídlem. Hudba hrála moc super, zvládli Kabáty i dechovky a taneční, prostě paráda. I když jsme skončili poměrně brzo a obešli jsme se bez her, tak jsme s manželem naprosto spokojení se vším :-D No a jinak ten pocit, že jsem manželka, já Ti ani nevím, zatím mi to nedochází :-D
Profilova fotka
Gratuluji Vám oběma k manželství a ať vám ten krásný pocit, klídek a pohoda vydrží co nejdéle! :-) Už se těším na fotečky a povídání jaké to bylo??? Mě dneškem končí poslední svobodný víkend a příští týden touto dobou už budu taky s prstýnkem na ruce, ale těším se! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?