Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
od kamaradky budou urcite krasny. Ja jsem nasi drzuzicce, nasi dceri, radsi nevzala ani ten kosice, kdyz ji to chytne tak proste si nic nevezme do ruky a nebo to hned zahodi, no maly deti, ;-)
Profilova fotka
No já jsem myslela, že maminky by měly mít kytky stejný. Jinak kytkou svědkyně bych hodila, protože na svatbě budu mít všechny holky popárovaný, ale svobodný a jedna už je zasnoubená,.....takže myslím, že by to byla sranda a taky sestřenka jako svědek ju bude mít jen protože ju chce dávat přes bříško (je těhotná, tak aby měla něco před pupíčkem), jinak bych svědkyni kytku ani nedělala. No a mně zas bude dělat kytí jakoby nevlastní babička :-D tak su taky zvědavá, určitě si na tom dá záležet, jen nevím co pro ty mamky a svědkyni. Asi jim nechám udělat z oranžových růží, ale světlejších než budu mít já a nebo z těch smetanových nebo nějakých světlých |-| Holky je ještě něco co vám chybí, co nemáte zařízený nebo koupený nebo tak? Já jsem se nakonec rozhodla pro úplně jinou korunku a tak jsem si ju nechala udělat na zakázku a teprve se dělá, tak doufám, že stihne dojít :-N
Profilova fotka
asi už mám téměř vše, dnes ještě jmenovky, ubrousky a taky zvažuji, že si pořídím eště jednu malou kytku, abych ji hodila svobodným slečnám, bude jich tam dost
Profilova fotka
a kdy ju budeš házet? kdy myslíš, že bude ta vhodná příležitost??? já tam budu mít mladých svobodných holek asi 7, jestli dobře počítám, tak to by šlo :-D
Profilova fotka
ja jsem chytla loni na kamaradcicny svatbe, ale nechaly me ji chytit, protoze uz jsme byli zsnoubeny takze bylo jasny ze se i vezmeme... :-D no a navic se tam nikdo jinak vdavat nechtel a ja budu mit stejny kamaradky jako byly tady na ty svatbe, takze vlastne ji ani nemam ko¨mu hazet... ;-( . Pry je normalni si nechat jeste mensi na hazeni, ja si teda chytla tu pravou :-) , chtela jsem ji pak neveste vratit aby si ji ususila,ale nechtela, ze jsou oba alergici... Ja bohuzel kaly susit nemuzu, to by asi ¨vypadalo... Me v kvetinarstvi rikala ze to je nejhezci kdyz jsou vsechny kytky stejny, teda jako hlavni kvetina ze je stejna a me se to taky tak libi, ale fakt nechvam na nich jak to uvazou. JInak my nemame vypaleno CD, ale pisnicky uz jsou stazeny v pocitaci a pritel nema kosili s kravatu, nastesti jestli si ji nekoupi tak ma doma z ceho vybirat, ale nebude to ono, musim ho do ty koupe dokopat, ma moöooooooooooooooc prace ]-( a sama mu to koupit nechci...
Profilova fotka
budu ji házet asi až večer na hostině, až budou přítomny všechny svobodné :o)))
Profilova fotka
Pěkný večer nevěsty a zvláště ty co už to mají za dveřma! :-) Sobotěnkám přeji klídek a pohodu a ať si ten den před svatbou parádně užijí! ;-) Samozřejmě o samotném svatebním dni ani nemluvím, ten bude jistě jedinečný a už se těším na fotky, zážitky a pocity, budu na Vás myslet. Já dnešek z poloviny proležela v posteli a už je mě lépe, antibiotika už zabírají. Kosmetička mě rozmazlovala skoro hodinovou masáží a zkusila další líčení, které se líbilo mě a doknce i miláčkovi :-) Jen ho nemůžu dokopat k těm etikatém a jmenovkám, ach jo! Ale jak už tady bylo řečeno, budu věřit, že to nakonec dotáhe dokonce :-) A co se týká házení kytky, to já jistě dělat nebudu. Bylo by mě té kytky líto....věřím a doufám, že bude z růží a tak si ji usuším :-) No a těch svobodných tam budu mít....asi jen jednu a to mou svědkyni :-D Teda ještě jednu, ale ta se vdává 7.7. tak ta už to má jisté :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz se mi (a nekterým jiným) blíží finále. Právě přemýšlím, co všechno ještě potřebujem zítra oblítat, tak snad na nic nezapomeneme. Kytku asi házet nebudu, ale zkusím to vyřešit jednou růží - kytice by mi bylo líto, zkusím si ji usušit, ale uvidím, jak to dopadne...
Profilova fotka
Uff. Tak teď jsem skončila se všema posledníma dodělávkama. Byla to fuška. Už mám vše zabaleno. Přítel má za úkol se ráno oblíct do obleku, vzít si jen košili a kalhoty na převlečení na večer a flašky s alkoholem na výkup. Tak jsem zvědavá co zapomene doma....
Ahoj holky, vůbec teď nestíhám, právě jsem přijela z hotelu, byli jsme tam zavést cukroví. Taky už mám udělané nehty, ještě musím sbalit věci a do postele se snad v jednu dostanu a zítra už je finále, vyzvednout květiny na auto a na dům, vyzdobit ho a pak hurá do hotelu. A v hotelu budu dohlížet na výzdobu, ale pomáhat rozhodně nebudu, protože budu ráda,když si konečně odpočinu. Tak se zatím mějte a přeji hodně štěstí při přípravách.
Profilova fotka
NÁÁÁÁÁÁÁÁÁŠ. KONEČNĚ NÁŠ MĚSÍC!!! x-) Tak holky, těm co mají svůj velký den dnes a zítra přeju ať vše vyjde tak jak má, počásko bude, tak vše s úsměvem a rovnýma nohama šup do toho. Hodně štěstí a láááááááásky. :-)
Profilova fotka
Nevěstičky, tak si ten Váš měsíc užijte! Přeji Vám všem kráááásné svatby a pohodová manželství ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sil díky ;-)
Dobré ránko nevěstinky, tak hurááááá, červen je tady :-D Sil, díky :-) Tak počasí nám zatím nevychází, na Severní Moravě je zataženo, mlha a asi jen 10 stupňů... A zítra hlásí přeháňky a bouřky.... Ach jo. Rozvezli jsme koláčky, potvrdili znova kytí a výzdobu, a dneska nás čeká jen cesta pro moji babi a dědu a hlavně se dobře vyspat na zítřek 8-) Tak krásný deeeen ;-)
ahoj Markétko, u nás je naštěstí krásně, ale uvidíme zítra. Za chvilku´jak přijede miláček tak pojedeme do květinářství a pak vyzdobíme dům a pak do hotelu. Už se těším na výzdobu, ale budu jen sedět a dívat se. Protože si chci na zítřek odpočinout. Taky doufám, že se krásně vyspím. Přeji Vám všem krásný den.
Profilova fotka
market neztrácej hlavu, v Praze svítí sluníčko od rána, tak se tosnad přenese k vám a případně vám bude pršet štěstí
Profilova fotka
holky, kdo to mate tento vikend tak preju hodne moc stesticka a at se vam to krasne podari. My jsme vsichni nejaky nemocny a to nas ma vezt dneska pritel k nasim, je to z Brna do Prahy, takze docela dalka a ted mi volal ze je mu hrozne zle :-( ja mam mit zitra v Praze rozlucku.
Profilova fotka
Tak 1. a 2. červen ať se vše vydaří a nebojte, počasí vyjde taky!!! ;-) Já už jsem dnes zase v práce, potila jsem se jen jeden den, víc si teď nemůžu dovolit. Dokonce jsme včera večer s drahouškem konečně začali řešit ty etikety na lahve a jmenocky. Uffff, byla to fuška, ale snad už se rozhýbe :-) Vymysleli jsme, že na slivivici uděláme etikety s našima fotkama - na každé flašce bude jiná s nějakým vtipným komentářem o proč pít zrovna z této lahve ať to není stejné :-) Lidi se budou bavit už tím, že budou ochutnávat pokaždé z jiné flašky (obrázku) :-) Ve jmenovkách bude po rozevžení napsáno ce ten den budou jíst, bumbat a kdo jim bude hrát a samozřejmě nějaké to poděkování, že přišli :-) Teď jen to udělat :-D Maru nebuď smutná, já musela díky nemoci taky oželet víkend s kamarádama....raději chci být fit na svatbu :-)
Profilova fotka
no ja se i bojim co mu je, je fakt nejakej spatnej....normalne vsechno prechazi a ted to vypada blede. :-( Ja bych to odridila, ale s jeho autem neumim a nejsem ten ridic co sedne do cicziho auta a jede a zrovna D1 neni idealni pro uceni se jezdit nejakym autem. :-| Navic vezeme i nase 2,5 lety zlaticko a to ja mam strach riskovat
ahoj holky, Jenn, to máš správný přístup, hezky odpočívat, tak to má být ;-) Počasí nějak dopadne, to jediné neovlivníme, ale když říká Brouček2 i televize, že je v Praze hezky, tak snad to dorazí zítra i k nám :-D Noo, taky bych oželela víkend s holkama a byla fit na svatbu, s holkama bych si pak udělala posvatební víkend 8-) pokud by to šlo :-) Donko, jste akční, máte to hezky vymyšlené, až to bude, tak doufám, že uvidíme fotečky pro inspiraci (teda já už asi nee) :-)
Profilova fotka
No hlavně ať nic nepřechází, není to sranda. No musíš to asi zvážit sama co je pro a proti a když tak můžeš jet na rozlučku autobusem ;-)
Profilova fotka
no jo,ale ja tady nemuzu nechat naseho maleho milacka a autobusem ji nemuzu vezt, a babicka z Brna je zrovna pryc nez aby si ji na vikend vzala, no vsechno se to spiklo.... ]-( No uvidime, jde k doktorce, on prechazi vsechno protoze musi porad pracovat, workoholik..... Jinak pre¨ju hezkou vyrobu etiket, to je vyborny napad
Profilova fotka
Díky Market, nápad je to hezký, ale teď jsem zvědavá, zda to přítel opravdu udělá! :-D Ty si to zítra užij a pak předej zkušenosti jak na ten den jít pěkně od lesa a užít si ho :-)
Profilova fotka
Maru neboj, nějak to dopadne a ber to s nadhledem, raději ať vyjde svatba než rozlučka! ;-) Přece nechceš mít nemocného a usmrkaného ženicha :-D
Profilova fotka
ja vim, jenze jak bydlim daleko tak na kamaradky neni tolik casu, tak jsem se vazne moc tesila ze je vsechny uvidim, nebubu to lamat pres koleno
Profilova fotka
Ahoj holky, jojo tak to vypuklo. Dneska musím myslet na Veruse, která už je určitě ve svatebním a nervíčky asi pracujou :-D no úplně to prožívám. Taky přeju všem co mají svatbu dneska, zítra, příští týden, 15.týho a taky stejně jako my, i těm co ju mají 22.hýho, 23. tího a taky koncem června, aby se nám všem svatba vydařila aspoň co nejvíc podle našich představ a hlavně krásný počasí 8-) taky si holky ten svatební den pořádně užívejte, protože ten už se nikdy opakovat nebude a máme ho (snad) jen jednou v životě, tak ať máme na co vzpomínat a nezapomeňte - usměvavá nevěsta je nejkrásnější nevěsta a ničím si nenechte zkazit náladu, protože to bude NÁŠ DEN!!!! :-D ;-)
Profilova fotka
popelko, divam se zë to mame stejne.... :-D
Profilova fotka
jojo to máme, vybrali jsme datum 16.6. aby se to dobře pamatovalo a málo kdo si to zapamatoval :-p no a taky doufám, že bude hodně teploučko a svítit sluníčko a bude brzo ráno světlo a večer taky dlouho světlo, takže prostě polovina června je krásná :-D akorát pořád přemýšlím co ještě, mám takovej blbej pocit, že mně pořád něco chybí, ale to je asi pocit... šaty, rukavičky, závoj, vlásenky, korunka (se vyrábí, takže ta dojde na poslední chvilu), punčochy, spodní prádýlko, podvazek, líčidla, bižu na krk, naušnice,.......no snad bych měla všechno mít :-D :-D jinak je to ještě 15 dní, ale to bude taková rychlovka. Uteče to jako voda, ani nemrknem 8-)
Profilova fotka
to utece, to je fakt. ja si ani neuvedomila ze je to takove hezke datum, kdyz jsem zamlouvala termin, tak jsem chtela prvni mozny a to je prave 16.6, mame to v ruzovem sadu a nedelaji to driv nez v polovine cervna aby uz byly vsechny ruzicky krasne rozkvetle ;-) Pak mi az doslo ze mame celkem pekne datum....
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že přípravy vrcholí ... Všem, které si to odbudou tento víkend přeji hodně štěstíčka do další části života :-) a hlavně si to všechny pořádně užijte (je to přeci jen jednou ;-) ) .... Hlavně sem pak co nejdřív dejte fotečky :-) my to máme za 13dní :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?