Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj Popelko! Svíčková vyhrála i u nás :-) Svatební noc jsme řešili, ale nakonec budeme spát doma, protože hostinu máme jen 6 km od domu a chceme vydržet co nejdýl, aspoň do rána :-)) A pak je zbytečné platit si nocleh... Takže romantiku dáme až na svatební cestě. Stejně si myslím, že svatební noc ve většině případů dopadá tak, že ženich i nevěsta padnou vyčerpaní do postele a do minuty usnou :-D
Profilova fotka
no to jo, to si taky myslím, že padnem mrtví do postele, jenže my spolu ještě nebydlíme a zase řešit, jestli k jeho rodičům nebo k mým, aby se někteří z nich necítili dotčeně - já nevím :-(
Profilova fotka
Aha tak to je blbé, no tak zvolte variantu kdo je nejblíž a je to :-) A nebo se zeptejte rodičů, kteří z nich jsou ochotni pro Vás přijet, když zůstanete v hotelu :-)
Profilova fotka
No my budeme spát taky doma, hostinu máme od baráku 100m, takže není co řešit. Jen doufám, že nikoho nenapadne nám dát svatební noc jako dar. Utratit prachy za to, že nad ránem padnu do postele jako špalek, vyspím se a du domů, to se mi zdá zbytečný. Někdo si platí svatební noc v hotelu až následující den, aby si to užili jaksepatří :-) To je dobrý nápad, ale už to není ono.
Profilova fotka
No co si budeme holky vykládat, určitě už není doba taková, že by člověk vytouženě čekal na tu svatební noc ;-) Troufnu si říct, že jsem jich s miláčkem zažila spoustu hezčích, než by ta svatební byla :-) No já se spíš těším na to ráno po svatbě až se probudím jako mladá paní :-)
Profilova fotka
holky,teď jsem koukla na plánovač a už jenom 26 dní.... a to jsou tady na tom děvčata hůř, je to síla. Když jsem to naposledy koukala, bylo to přes 60... To to letí.... Ještě musím dát dohromady seznam, co máme a co musíme udělat, ale předpokládám, že máme skorem všechno....
Profilova fotka
no já taky dneska koukla na plánovač a málem mě omylo: 12 dnů!!!
Profilova fotka
Ahojky holky axi jen se vybreč nic jiného stejně dělat nemůžeš. Uvidíš, že to vše dopadne dobře a moc moc ti to přeju ať je babičce lépe a svatbička proběhne v klidu. Budu moc držet palečky ať to dobře dopadne!!!!!!!!!!!!! :-) My nemáme potištěné krabky, ale vytiskala jsem malé fotky našeho netového oznámka a budem je dávat ke krabičkám na památku. Svatební noc budem mít. Miláček zamluvil svatební apartmá na zámeckém statku. Bylo to překvapení, ale paní ze statku to proflákla :-p S tím jetli to tam prospíme si hlavu nedělám, protože máme ještě ráno néééé :-D popelko tak to ti moc zívidím koníky a kočár. Koně jsou moje velká láska, ale bohužel jsem žádné kočárové nesehnala :-( :-( Už se těším na foto!!!!!!!!!!
Profilova fotka
axi: s babičkou je mi to líto, u nás je to podboné, naší babče se zaskříply plotýnky a nemůže se hýbat a další babička prohlásila, že jestli na svatbě bude ta... a ta...., tak ona tam teda nepůjde.... Děs a hrůza, hlavně, aby se babička brzo uzdravila. Držím pěsti... popelko: my teda taky zůstáváme spát v penzionu, kde budem mít hostinu, dostali jsme to jako svatební dar od majitelů.... ;-)
Profilova fotka
Tak to je škoda Kouzlo, že ta paní to překvápko proflákla, ale zase alespoň se máš na co těšit! ;-) Mě dnes přišla poslední dekorace a to lístky růží. Chtěla jsem čistě smetanové, ale mám smetanové s narůžovělým okrajem, ale naštěstí to k té oranžové zase tak moc blbě nevypadá, ale už to neni 100% :-( Teď jdu ještě domluvit zákusečky - teda vybrat si jaké bych chtěla druhy, mňam :-) No už se holky těším, ale přijde mě, že mám čím dál víc starostí a to jsem myslela, že už všechno mám zařízené:-)
Profilova fotka
Ahojda nevěstinky :-) Dneska jsem byla na vyndání stehů ... ani to nebolelo, ale nateklý to ješt trošku mám ... Tak snad to bude ok. Jo a pan primář (nejvyšší na Karláku a zároveň prof.na UK - si umím vybrat zubaře :-D ) si rovnou všiml mých bleeee pih ve výstřihu, tak mi je rovnou chtěl vyndat ... tak to jsem mu rázně rozmluvila, tak to pochopil (svatba) ... tak 11.6.jdu ještě na kontrolu, tak chce donést nějaké koláčky :-D tak to pro něj samozřejmě udělám .. a jak ráda. Je fakt super. Škoda jen, že už má snad příští rok namířeno do důchodu, hnedka bych se k němu nahlásila ;-) axi: babča s dědou snášejí špatně tyhle vedra, tak jen doufám, že se nic nestane... Každopádně držím palečky, ať je brzy ok a na svatbičce nechybí :-) Kouzílko: gratuluji k remízce :-) Jinak o víkendu proběhlo to grilování - lepší akci jsem nezažila.. Taky jsem trošičku pila (až mě to přestalo bolet) a tak jsem se nasmála, až jsem se bála, jestli mi nepopraskaly stehy :-D Tchán to tam pěkně rozjel .. no co budu povídat .. Přívdávám se do naprosto super rodiny :-D
Profilova fotka
Tak jsem holky z těch lístků v rozpacích, dala jsem to na podklad bílé (což bude ubrus) a ten oranžový vliselín a na to ty lístky... Co myslíte? Vyfotila jsem to do alba a čekám na váš názor, jestli ty lístky jdou k té oranžové... Ahoj Dzabi! To je fajn, že pusinka zase nabírá standartních rozměrů a že se grilování povedlo! Já si to své taky užila a teď už mě čeká jen poslední svobodný víkendík :-) :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
donka: nejdřív jsem koukla do alba, pač mě zaujal obrázek a vůbec jsem si nevšimla, že ty lístky mají růžový okraje, ale pak když jsem přišla na diskuzi, tak sem se mrkla ještě jednou a to už pak jsem si toho všimla
Profilova fotka
donka: ten bílej podklad na tom vlizelínu bude nebo nebude?
Profilova fotka
No bude, protže podkladový ubrus bude bílý. Má to být vše laděné do bílo-oranžova. Ještě tam budou svícny s oranžováma kamínkama a bílou svíčkou a bílo-oranžové kytky. Ubrousky jsem koupila taky bílé. Dnes jsem zamluvila i nádherný dort - taky s oranžovýma kytičkama :-)
Profilova fotka
Donka: není to vidět :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. axi, neboj, vše bude dobré, ono to nějak dopadne. U nás houstne atmosféra a to máme ještě měsíc, tak nevím, jak to bude vypadat týden před, jestli se toho vůbec doma dožijí, protože to není skrz svatbu ;-( :-( A navíc, budoucí tchýně jen aby nemusela přijet o něco dřív, tak nám rozmlouvá nádherné focení v parku a ať jdem jen do ateliéru, takže taky paráda. A jestli se mi to nakonec bude rozmlouvat i ženich-páč mu je focení úplně jedno, on by se nejraději nefotil, tak se asi pohádáme a taky budu brečet. Chjo, proč ty tcháně jsou takové, když naše mamka tomu nechává takový prlběh, jaký chci.
Profilova fotka
popelko: my to máme vymyšlený raz dva. Chtěli jsme si tam zaplatit nocleh, ale když jsme se objednávali, tak nám prozradili, že to dostaneme od nich svatebním darem. Takže máme vymyšleno :-D
Profilova fotka
Arwee: tchýně si hold nevybíráme ... ale já mám tchýni i tchána naprosto suprový 8-)
Profilova fotka
Hezký večer všem! :-) Tak jsem dnes přišla z práce a místo toho, abych šla do peřin a snažila se bojovat se začínající nemocí, čekal mě další úklid!!! Po malování jsem vše v kuchyni uklidila i veškeré nádobí jsem znovu umyla. Můj drahý se ale rozhodnul, že vybrousí naši kuchyňskou desku z masivu. Myslel jsi, že zase tak nenapráší, takže vše bylo pokryto vrstvou prachu ]-( Musela jsem vše umýt znovu i krásně naleštěné skleničky, které máme zavěsené nad barem. O jídelně ani nemluvím, páč mám vše otevřené. Takže budu muset vyprat i závěsy :-D Já už se fakt musím smát, co ještě budu muset do svatby dělat!!!! :-( Ale alespoň mě potěšil zlatník, že už dodělává prstýnky a ve středu budou připraveny, už se moooc těším :-) Taky můj drahý konečně 12 dnů před svatbou přiznal, že nezvládl zařídit fotografa tak si to beru na tvrdo do vlastních rukou. Ach jo, mohlo to být v klídku :-|
Profilova fotka
Co se týče prstýnků, tak mi v pátek volala ta známá, že už se jdou dělat, akorát námještě dala na výběr: bílé zlato (obyč) nebo bílé zlato (Paladium) - je trvanlivější a nepoškrábe se, tak jsme jasně říkali, že o lepší. Tak doplatíme 3000,- navíc, takže to zas tak nebolí :-) .. v pátek by měli být hotové, ale kolegyně z práce mi je doveze až v pondělí :-) (to možná nevyržím a o víkendu si pro ně zajedeme :-D
Profilova fotka
Donka: tak to ti teda držím palce, sehnat fotografa takhle na fofr ... to tě teda obdivuju (hlavně tvoje nervy) :-N
Profilova fotka
No já se musím obrnět a zítra budu telefonovat a telefonovat :-) Nejhorší je, že si člověk nemůže ani ulevit a zanadávat si 8-) Musela jsem jen polknout a myslet si své, aby nebylo zle a zbytečné dohady. Ale snad se mě něco podaří, ale už si holt nebudu moc vybírat :-) Nedivím se Dzabii, že budeš mít choutky si pro prstýnky zajít už o víkendu ;-) Já se taky moc těším až uvidím ty naše. Trvaly měsíc a dnes pád dodělával poslední rytí. No miláček si tam vymyslel něco extra a tak jsem zvědavá jak to ten zlatník zvládne :-) Chtěl tam vyrýt část svého tetování... žrprej tam chce mít kus sebe, ale aspoň to budou opravdu originály jak se patří :-D
Profilova fotka
a kousek tebe tam mít nebude? :-D
Profilova fotka
No to je dobrá otázka! :-D :-D Samozřejmě, že chtěl abych do toho něco "vložila" i já, ale ono už to k tomu jeho ornamentu moc nešlo, takže jsem tam vymyslela jednu čárku :-D a do svého kamínky :-D
ahojík holky, tak zase o jeden den blíže a o trošku více nervozní ;-) :-| Donko, máš taky můj obdiv, já zjistit, že nemám fotografa takhle krátce před svatbou, tak se asi věším na první strom ;-) Snad někoho seženeš, držím palečky :-) Dzabii, to je super, že se pusinka hojí, do svatby budeš v pohodě a šikovná :-) Arween, tchýně nejsou živočišný druh, ale mimozemšťani, dneska jsem se jenom ujistila, že vůbec nemyslí a když už, tak úplně jinak, než by bylo dobré, nám například už zorganizovala cestu s výslužkama, ještě že jsme nedostali detailní rozpis :-| :-) ale musím být potichu, protože napekla výborné cukrovíčko :-p 8-) Jooo a u nás prší, hurááá, dá se dýchat :-D
Profilova fotka
ahoj, ohledne svatebni noci, me kamaradky rikaly ze to nejde spat o svatebni noci u rodicu nebo doma, ale my mame po obede s rodinou party u nich na zahrade a tak se mi taky rozhodne pak nechce nekam presouvat. Oni jsou z toho konternovany ze nebudeme nekde v hotelu, ale ja mam rada vinecko, myslim ze zacnu hned rano na kuraz :-D , tak nevim, dat 3000,- za pokoj a pak to cely prospat... :-) Navic mame 3 letou holcicku a mama by musela k ni rano vstavat, vstava totiz brzo a mylslim ze po tom, co bude litat kolem hostu, i kdyz ji rikam at to nedela, stejne bude, tak po ni jeste nemuzu chtit aby rano litala kolem naseho rozmazlenecka... Jinak svatba je 16.6, uz se to blizi
Profilova fotka
Teda při Tvém přirovnání Market, že tchýně jsou mimozemšťané jsem se fakt pobavila :-D Já musím přiznat, že mám tchýni o které ani nevím. Občas se na něco ohledně příprav zeptá, ale vůbec nic neorganizuje, jen napeče koláčky :-) Už jsem rozeslala pár SMS o kontakty ohledně fotografů a děkuju ještě jednou Jenni, že mě taky přispěla :-)
Profilova fotka
Tady teďko byla ohromná bouřka a mladej je v práci ... jsem troku srab .. :-( .. ale když nejsem sama doma, tak mám bouřku ráda ...
ahoj holky, u nás taky pěkně prší, chtěla jsem jít na ohňostroj, ale v tom dešti ani náhodou. Holky my máme svatební noc v hotelu, kde je svatba, dostali jsme to od hotelu jako svatební dar. Já už tam sice se ségrou budu v pátek, ale i někteří svatebčané tam budou v sobotu spát. Jelikož máme svatbu v sobotu tak u nás nastal kolotoč, ráno v šest jsem začala a v osm jsem skončila, byla jsem ještě mezi tím v brně, ale koupila jsem si tam super pantofle na pláž na svatebku. Zítra nás taky toho hodně čeká, dnes jsem úplně hotová. Donko: nemáš zač. Ráda jsem ti pomohla. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?