Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
anien: tak to ti držím taky palce, ať je to dobrý. No do 9.je ještě pořád čas, tak ať se ti to hojí. kouzlo: já se zapoměla zeptat, kolik vás stáli ty prstýnky, extra na vaše ručky :-) jestli jsme jenom my takový blázni, že jsme za ně dali tolik peněz.
Profilova fotka
Ahojky holky tak remízaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Díky Bohu za ni. Dost nám to pomohlo a snad už jsme za vodou (ale musím zaklepat) Byli jsme to všichni oslavit nejdřív ve španělské res. a pak ve městě na Stadfestu teď jsme dorazili. (Miláček je společensky unavenej a tak už spinká :-D ) Byl to neuvěřitelnej boj. Myslím, že nikdo z tečh 4000 lidí nevěřil, že můžeme s tak silým soupeřem tak dobře hrát. Dokonce jsme celej zápas vedli, ale ten konec se nám moc nepovedl a nakonec je to remíza. Opravdu jsem si myslela, že se tam na konci složím. Asi tak 30sekund před koncem jsem musela odejít, protože jsem byla úplně hotová a měla strašnej strach, že prohrajem :-N arwen šlo nám o naši smlouvu. Máme smlouvu jen na 1ligu a kdyby jsme spadli do 2 tak jsme pez práce (tedy miláček) no shánět něco v červnu je dost obtížné, protože se smlouvy podepisují v únoru. A mě hlavně děsila představa, že se bude už zase 3 rok v řadě stěhovat do cizího města a zase znvu od začátku navazovat kontakty atd atd. Tady už jsme si zvykli a jsme tady spokojený. Ale zase po zápase nám volal kamarád co hraje v Berlíně a říkal, že je mu docela líto, že jsme remizovali, protože kdyby jsme spadli o 2 ligi tak Berlín chtěl miláčka koupit. Takže by to s tím angažmá nebylo tak špatný. Jenže to jsme se dověděli až po takže nervíky pracovaly dostatečně. 2 liga není špatná, ale jsou tam menší peníze atd atd. Pro miláčka je lepší hrát první ligu už kvůli nároďáku, penězům a hlavně německá bundesliga je nejlepší Hnadball liga na světě a to už za to stojí to hrát ne ;-) Děkuju všem co si na nás vzpoměli a drželi palečky. Po všech těch sr................... co nás posladní dobou potkávali máme konečně trochu štěstíčka. Příští týden je poslední zápas této sezóny, tak doufám, že nebude nějaké nečekané překvapení a my odjedem do CR v plánovaném čase. Ať už je to zanáma a můžem se na 100% těšit na tu svatbu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo taky se nám zranil jeden hráč. Protihráč ho poslal k zemi a on se praštil hlavou o zem a má otřes mozku. Asi tak 1h vůbec nevěděl kdo je, jak se jmenuje strašný. Odnesli ho na nosítkách :-S Ale z nemocnice už je doma a prý by to mělo být dobrý. Musí odpočívat. Jejda to jsem napsala úplnou slohovku co????? :-D Ještě jednou děěěěěěěěěěěěěěěěěkuuuuuuuuuuuuuuuuujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) arween prstýnky 10800,-
ahoj Kouzlo, to je supeeeeer, moc vám to přeju, jste šikovníííí :-D 8-) :-D :-) ;-)
Profilova fotka
Kouzlo: tak to moc gratuluji. A jr to super. Já mám doma sporotvního maniaka, takže házenou sleduje taky, tak se chci zeptat, jaké bude vaše příjmení? Ať se můžu pochlubit(miláčkovi) že tě znám :-D
Profilova fotka
Jmenuje se J.Hynek v CR hrál za Dukla Praha. V nároďáku má číslo 19. ;-) Jinak holky moc moc děkuji. arween tady německu probíhá soutěž, kterou pořádá H. Klum a jmenuje se Topmodelka německa a vyhrála jí holka, která je přesnej typ jako ty pihata, krásné zrzavé vlasy. Opravdu první, která není tuctovka a držele jsem jí palce ;-)
Profilova fotka
Jé, to je dobrý, ale asi nemá 160 cm jak já že :-D
Profilova fotka
to asi ne :-D Ale, když bylo výběrové řízení do této soutěže tak se tam šla jen podívat a kamarádka jí řekla ať to zkusí a ona to vyhrála. To je dobrý ne. Během celé soutěže mi přišla taková normání žádná blbka co chce za každou cenu vyhrát a kouká jen na to jak vypadá. Prostě byla strašně přirozená a krásná ;-)
Profilova fotka
dala jsem do alba zase další zkoušku líčení tak mrkněte co vy na to????
Profilova fotka
mě se nejvís líbíš na jedničce. Ta dvojka taky není špatná, je to pěkné,a le na 1.jsi nejpřirozenější.
Profilova fotka
Ahojky holky,jak se mate?
Profilova fotka
kouzlo: moc gratuluju k remize ;-) vidis ja ti rikala ze to bude ok :-D jinak liceni?souhlasim s Arween c.1 je nejlepsi. já ted davam zrovna do alba fotky taky liceni a ucesu :-)
Profilova fotka
Děkuju niky ;-) Když já právě pořád nevím, to první mi přijde až moc nudné a vůbec mi to nezvírazňuje oči. Takhle se líčím i normálně a já bych nechtěla bít normálně nalíčená achjooooooooooooo já nevím. No ještě něco zkusím. Ta 3 trojka se vám asi nelibila vůbec co????? :-| :-( :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
niky moc ti to sluší. Budeš krásná nevěsta :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
3 taky hezka vsechno super zalezi v cem se citis dekuju moc za pochvalu
ahoj holky, vidím, že dva dny tu došlo k pár změnám. markétko: ty nové šaty jsou krásné, pěkně ti sedí. Kouzlo: gratuluju k remíze a mně se taky nejvíc líbí ta jednička. Holky tak rozlučku jsme nakonec přesunula k nám na zahradu, jelikož jsme nestíhali, v ten den jsme byli ještě s maminou na vyšetření v nemocnici a vzali ji až o dvě hoďky později než byla objednaná, tak jsme si nechali jídlo přivést domů a drinky se u nás vždycky najdou, takže paráda. bylo to fajn. Dneska mě tak vytočila skorotchýně, první jsme po nich chtěli změřit auta, aby jsme věděli kolik toho má být, ale oni místo aby to změřili od zrcátek tak od střechy, to bych ještě přežila, ale pak přítelovi oznámila, že chce aby se jelo od nich z domu, místo aby jel od nás, to si snad dělala srandu a nakonec od jeho bráchy zase manželka s dětma nechce kvůli ní jít na svatbu tak mám radost, protože jsem dětem zaplatila šaty, objednalo košíčky s květinami, ale hlavně, protože kdo má zase předělávat zasedací pořádek a není to poprvé co to oni mění, je to kvůli tomu, že tchýně je katolička, tím myslím, že je úplně posedlá, každý den chodí do kostela a každému nutí boha, je to její věc, ale nemusí to každému nutit a právě ta snacha je jehovistka a i děti, ale ona bez jejího dovolení tahá děcka do kostela a ještě je chce překřtít a předělat na katolíky, tak komu by se to asi líbilo, kdyby se mu pletla tchýně do výchovy. Ona se prostě stará o všechno, ale to by bylo na dlouho a vrchol byl , když změnila barvu kostýmků aniž by to řekla a kytky pro maminy jsou laděný podle oblečení, teď už to bohužel nepředělám, protože je to objednaný dávno a aby toho nebylo moc tak chtěla nazdobit barák, od které doby se zdobí barák ženicha a navíc ho chtěla vést k oltáři, tak to už na mně bylo dneska moc. Fakt mně dneska chtějí i s přítelem zabít, protože tomu jsem dneska pouštěla svatební pochod, který jsme vybrali, protože jsme hledalo vhodný podtón a on ho nepoznal. Fakt dneska je to na mrtvicu. :-S
Profilova fotka
Ahojda jenni tak tchýňka opravdu perlí co????? :-p Týden před svatbou ještě přidělávat starosti to je paní na pěst. :-S A skorošvagrová teda taky. Jenni neuraž se, ale neznám člověka, který je v Jehovově sektě, aby byl normální. Já, když slyším Jehovova sekta tak mi hrůzou vstávají vlasy na hlavě. Už jen to jméno nahání hrůzu brrrrrrrrrrrrr :-S Nejhorší je, že na to doplácíš jen ty a tvůj velký den. Tak hlavu vzhůru. ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky! Celkem jsem si početla těch změn! :-) Kouzlo:moc gratuluji k remíze, určitě se Ti hodně ulevilo. Jenn: teda taky to máš pestré s těma příbuznáma :-) Ale neboj, dopadne to dobře. Tchýně nakonec sklapne podpatky a bude v klídku, uvidíš! Já měla teda vyčerpávající víkend. V pátek jsem přišla z práce a padla do postele. Pěkně mě bolelo v krku, ale snad už to bude dobré. Včera a dnes jsme malovali, takže mám ruce vyžarané od čistících prostředků, ale máme to tady krásné :-) Taky jsme dnes navečer zvládli návštěvu miláčkových rodičů u našich a vše dopadlo OK :-) Ale jsem totálně vyčerpaná ....
ahoj kozlo, já se neurazím, mě se ta víra taky nelíbí,ale skoro škvagrová je dobrá, ale tchýně je fak děsná, hlavně, že u nás za 5 let co spolu bydlíme byla asi 4 x a přítelův otec jenom 2 x a májí to stráááááááášně daleko, asi 8 km, takže s nima je to fakt hrůza. S tchýní jeještě hlavní problém a to, že miláček je měkej na to aby jí něco řekl, já prostě řeším věci jinak, prostě když se mi něco nelíbí tak to hned řeknu a zakážu nebo ječím, ale miláček je měkej, ale pak já ječím na něho, protože už mě to dneska fakt štve. Ale svatbu si od nich zkazit nenechám. :-) Donko: vůbec se ti nedivím, že jsi vyčerpaná, já vždycky když maluju tak jsem mrtvá. Jsem totiž dost velkej blázen, tak se rozhodnu za pár dní vymalovat celej barák i s úklidem a to je vždycky něco protože než vymaluju a uklidím 11 místností tak to je něco,můj přítel na tohle není. Máš štěstí, že ti pomáhá. Hezky si dej horkou vanu a odpočiň si. :-)
Profilova fotka
donka moc děkuju trochu jo, ale ještě to není na 100%, ale tak na 98%. Snad se žádné překvapení konat nebude a vše klapne ;-) Ale určitě je to lepší pocit neš třba v pátek :-S Nechceš si udělat výlet i k nám? Taky bych potřebovala vymalovat :-D Jenni přeji pevné nervy!!!!!! Doufám, že překvapení podobného typu mě rodina týden před svatbou ušetří.
ahoj holky, přeju krásné ránko. Snad mě tento týden žádné překvapení nečeká. Dneska jsem začala skládat a lepit krabičky na výslužky. Málem bych zapomněla v Brně v agentuře ty skleničky jdou udělat bez problémů a v tom olomouci to nešlo, ale sranda byla, že ani ty jejich motivy na který jsme čekali 14 dní tam nešli, ale tady jdou naše a bez problémů. Jo abych toho neměla málo, tak ta fontána asi spravit nejde, takže jsem vyhodila 7 000,- a je mi na nic, takže to mám za to, že jsem si jedinou věc na svatbu koupila od někoho jiného. Ještě jsme to dali jinému elektřikáři, ale ten to slibně taky nevidí, takže to bude sranda, ale pokud by se to nedalo spravit tak mám náhradní řešení. Chtěli jsme pro hosty do té fontány bowle, ale jestli to nepůjde tak se domluvím s hotelem a nechám na ozdobený stůl dát různé druhy šampusu.
Profilova fotka
ahojky holky, přeju pěkný den :-) jenny: tchýně na zabití, jako by člověk týden před svatbou neměl na práci nic než běhat kolem výmyslů tchýně :-) Se zubem se zatím držím, není to tak hrozné, ale stejně se chystám k zubaři. Rozlučka dopadla docela dobře, s holkama sme se pěkně bavily :-) Včera jsem se snažila dát dohromady harmonogram dne, bude to kapku nestíhačka. S našima jsem se kapku neshodla. Jako správní vesničani se musíme ukázat, jak sme krásná svatba a jelikož nemáme svatbu u nás v kostele, ale pojede se autama, bylo v plánu, že se auta odvezou ke konci vesnice a my půjdeme průvodem k autům. Časově to moc dobře nevychází a naši se s tím nějak nechtějí smířit.
Anien s rodiči to opravdu není někdy lehké, ale člověk udělá občas pár ústupků, aby měl klid. Přeji ti hodně štěstí. :-) Holky já se snad dostanu infarkt. udělala jsem krabičky a zjistila jsem, že mi 15 vrchních částí s potiskem chybí, že mi je ta firma nedodala. Reklamovat se to asi dát nebude, protože už je mám doma od konce září, ale napsala jsem jim email. Tisk těch krabiček trval přes měsíc, takže budu muset sehnat bílé krabičky, nebude to tak vadit, protože na svatbu to naštěstí vyšlo a co budeme rozdávat po dědině, tak nebudou stejné, tak to snad vadit nebude. Mně fakt už klepne.
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstinky! :-) Jenn, nekaž si den hned od rána! Prostě bude pár krabiček bez potisku, ale té firmě dej určitě vědět, když už jsi tak dlouho čekala. Mě krabičky potiskli snad do týdne a úplně v pohodě. Hele budeme mít svatbu asi kousek od sebe, já jsem na Zlínsku :-) Ahoj anien, s rodiči je fakt problém se shodnout a o svatbě to platí dvojnásob :-D Já jsem taky včera řešila harmonogram, ale naštěstí jen s miláčkem, páč tchýně se do toho nemontuje a mamce prostě jen oznámím časy :-) Už se nám to taky krátí co?! ;-) No já včera úplně vytuhla a holky musím Vás sklamat, na další malování už fakt nemám sílu tak to zůstane na vás! :-) Ke všemu mě pořád pěkně bolí v krku a jsem hrozně unavená tak snad dnes pro jistotu zaskočím k lékaři, protože odpadnou teď bych opravdu nechtěla!
Profilova fotka
Dobré ranko!Téda to je změn... Markét ty šatičky jsou nááádherný, udělala si dobře... Já byla v pátek na rozlučce, holky mě vzali ven, pak mi zavázaly oči a někam mě odvezly, čekala jsem ledacos, když mě rozvázaly seděly jsme v divadle a hráli hru od Oscara Wilda "Ideální manžel". Udělaly mi strašnou radost a pak jsme pařily do tří do rána.... Jak se mi tam nechtělo, tak to stálo za to...
Profilova fotka
jenn: no mě by to teda dost naštvalo. nejhorší je, že i když si budeš stěžovat, tak už nemají čas to stihnout napravit donka: ten průvod jsme plánovali všichni, já se chci samo taky ukázat :-D ale pokud to nevychází tak na tom netrvám. Radši ho vypustím, než abychom pak s průvodem s jazykama na věstě utíkali k autům :-) Si představte, že přijedou svatebčané, rychle je naženeme ať se nají, pak rychle nazdobit auta, odvézt je pryč (sice je to kousek) a pak rychle zpátky ať můžeme vyrazit průvodem. No mě to přijde padlý na hlavu je takhle honit ]-( Harmonogram řeším hlavně pro sebe a pro lidi, co budou pomáhat v mojí činnosti, naši ať si svoje úkoly naplánují jak chtějí :-) Fakt se nám to zatraceně blíží, už jen jediný svobodný víkend ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem na odvezení do blázince :-(, ale to jako doopravdy :-( ... Babička měla včea slabou mtvičku, tak jsem byla celé odpoledne v nemocnici a brečela, ona taky, protože se na svatbu moc těšila a teď tohle všechno, já mám pocit, že je ta naše svatba zakaletá :-(... Ještě 5 dní a už je to tady. Mám o babi strach, co teď budeme dělat :-( Obřad venku asi taky nedopadne, má celou sobotu pršet a pršet. Taky jsem se musela vyhrabat z peřin a běžet do práce, protože tady jsou neodbytné úkoly a zítra jedu na školení a v pátek mám volno, Holky, chce se mi brečet a brečet, přímo řvát :-(
Profilova fotka
axi: no to je hrůza, přeju ať se babička rychle uzdraví. Hlavně, že je v pořádku a nic se jí nestalo. Hlavně pevné nevíky a mysli na něco pozitivního :-)
Profilova fotka
Anien, ještě nevíme, jestli je babička úpln v pořádku, musí na CT mozku, včera se jí moc špatně mluvilo, já fakt nevím, nejradši bych uteklla někam daleko, ach jo
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v sobotu jsme byli v penzionu zamluvit jídlo - na oběd teda klasicky svíčková a na večeřu rauty, sál je nádhernej, přímo překrásnej, je to tam úžasný a já su z toho nadšená. A ještě se vám musím pochlubit, že budeme mít bryčku s 2 koníčkama, kteří nás do toho penzionu zavezou. Bude to ten stejnej pán a jeho koně, kterej vezl Petra Muka, když se ženil. Prý má nádherný koně a krásně nazdobenej ten kočár, tak su zvědavá. to bude prostě krása!!!!!!!!!!!!! :-D Hlavně nesmí pršet jinak by z toho nic nebylo :-S ;-( , No a teď se skoromanžem přemýšlíme kde strávit svatební noc holky co myslíte, máme zůstat v tom penzionu na pokoji, stálo by to i se snídaní 800,-kč a nebo máme jet domů. Když my ani nemáme nikoho, kdo by pro nás přijel, jelikož druhý den všichni ještě nadýchají :-D co myslíte vy nebo kde budete vy?
Profilova fotka
Axi neboj, vše se podaří a babičce bude líp. Bude chvilku taková pomalejší, ale vše se rozhýbe cvičením, neboj! Musíš ji povzbudit a říkat pozitivní věci, to jí pomůže, uvidíš! :-) vše dopadne dobře, uvidíš!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?