Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Arwee: to se moncl drží tak dlouho? Ty jo, tak s tím jsem fakt nepočítala :-( Tak to bude super, když se chystám (až teda najdu vizážistku) jít na zkoušku líčení .... a ve čt jdu na zkoušku účesu ... Jinak jeké důležité věci ti ještě chybí?
Profilova fotka
dzabii: radši počítej dýl. přítelova mamka byla na nějaké úpravě okoloo očí a moncl se jí držel tak týden, ale ještě další týden bylo zblízka vidět na určitém místě červený pruh, nebo flek nebo co. Ale už dobrý, takže radši počítej 14 dní, ale to je maximum a po týdnu se ten monokl odbarví, že tam bude jen lehký nádech. no nemám BOTY! nemám spodní prádlo a košilku na spaní a také ne šaty na převlečení. Jinak už všechno. Jo a nemám peníze :-D :-D :-D -teda pak už nebudu mít :-D :-D :-D
Profilova fotka
Arwee: mě chybí už jen to spodní prádýlko ... a košilku na spaní? (tu potřebovat nebudu :-D ) tada takhle mi to bylo řečeno 8-) ..... jo s penězma- jsme na tom stejně :-)
Profilova fotka
Ahojte nevěstinky! Tak jaký byl den? No tady bylo horko na umřítí, ještě teď je venku 30°C. Tak já mám dnes za sebou kosmetiku a zpevnění nehtů.Zkoušela jsem nové líčení a zdálo se mě dobré. Byla jsem nadšená i z nechtů, nechtěla jsem klas. fr. manikuru. No ale nadšení mě přešlo v moment, kdy mě viděl skromanža a muse nelíbilo ani jedno :-( :-)
Profilova fotka
Ahojky Donko :-) dnes se tu pomalu nikdo neobjevil ... :-( já mám nateklou pusu neuvěřitelným způsobem ... Kouzílko, Kouzílko: kdepak se touláš? Potřebuju uklidnit :-) měla jsi to taky nateklý? ;-(
Profilova fotka
Ahoj Dzabbi :-) Mě když trhali zub tak jsme měla taky pusu jako balón a splaskolo to, neboj. Pusinka je holt citlivé místečko, ale neboj, už zítra to bude lepší, uvidíš! Musíš myslet na něco příjemnějšího, třeba na svatbu :-) ;-) Neboj, než se vdáš tak se to zahojí ! :-)
Profilova fotka
Tak jsem koukla Dzabii do tvého alba a vidím, že to máš taky po "moooc" dlouhý známosti jako já :-)
Profilova fotka
Ahojky holky dzabii nějak jsem se sem celej den nedostala. Neboj se taky jsem to měla nateklé a to pekelně. Vypadala jsem jako Tapír :-D , ale neboj tak 5-6 dní a bylo to úplně pryč. A ty máš moncla pod okem????? A z čeho???? Já měla modřinu vespodu na rtu a ta se každý den sunula dolu a dolů až jsem měla trochu modrou i špičku rtu. Ale to zmizí neboj. Já to měla suma sumárum do 10 dnů naprosto zahojené a stehy venku. Mě poradili u doktora druhý den po zákroku vyplachovat si pusinu vodou se solí. Prý to desinfikuje a napomáhá ústupu te modřiny. Jinak se nemusíš ničeho bát vše je v pořádku ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj Kouzlo! Tak co je nového? :-)
ahoj holky, právě jsme se vrátili z kina, byli jsme na pirátech z karibiku, předchozí dva, byli lepší. Dzabi neboj tak za týden to zmizí, brácha s tím byl nedávno a přítel vloni. Holky tak rychle to utíká, zítra si uděláme se ségrou takovou rozlučku se svobodou, půjdeme do baru na véču a dáme si pár drinků.
Profilova fotka
Ahoj Jennifer, v kině už jsemnebyla ani nepamatuji :-) No jo, opravdu to utíká :-| Já jsem se teď dozvěděla, že přítel o víkendu nejede na sraz a bude doma tak konečně nezneme jeho rodiče k našim. U nás ještě nebyli a to je za čtrnác dnů svatba :-D Já si taky příští týden udělám nějaké holčičí mecheche, ale to už některé z vás budou mít své "ano" vyslovené :-)
ahojík holky, hezky jste se rozepsaly :-) Takže piráti nic moc,jo? Nebo na to máme taky jít? My se s miláčkem chystáme na Bestiář 8-) Jenn, tak se nám to už zkrátilo na jednociferné číselko :-) V sobotu mám rozlučku, to mi určitě bude špatně v neděli :-p Jooo a jinak mě v práci vytočila jedna "kolegyně", hraje si na neomylnou a na to, že všechno ví nejlíp a kdo nehraje s ní, tak je u ní ...., takže jsem naštvaná a mám zkažený celý den a to mě zítra čeká poslední zkouška šatů :-| Dzabii, to se zahojí, na to pomáhá taky výplach šalvěje :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Market! Tak jaké jsou pocity, když už to máš za pár? :-) Já už začínám být nervozní a to mám ještě týden k dobru :-)
Profilova fotka
Holky mám dneska zase nějakou depku. Všechno se se................ už mi to leze krkem a nebaví mě to. ]-( :-S
Donko, smíšené. Fakt. Nějak si neumím užít poslední týden. Nejen kvůli té práce, což mě štve, ale i kvůli toho, že jsou nervozní všichni kolem, hihi, včera se sešli naši a naši a debatovali snad tři hodiny, jak si to asi představují a jak to bude vypadat, docela nás to pobavilo, celý rok příprav byl klid a teď to chtějí dohnat. Ale zase plus je, že si sedli a mají si co říct a baví se spolu všichni :-D Ale jinak je to neskutečné, z toho roku zbyl poslední týden, kdy mi to tak nějak začíná docházet, co se děje. V dušičce mám pocit že už to konečně nastalo, že se vdávám, ale zase na druhou stranu vím, že už nejsem ta malá holčička... Chápete to, že jo? ;-) Kouzlo, prosím Tě, co Tě trápí? Depku vyhoď, nemá co otravovat, čím Ti můžeme zlepšit náladu? :-)
Profilova fotka
Je toho na mě nějak moc. Starost kolem házené, svatby pořád někdo po nás chce peníze a nic se nám poslední dobou nedaří. Prostě na ho............................ ;-( market já myslím, že je to úplně normální stav a budem ho mít všechny týden před :-) Držím tobě a všem ostatním i sobě palce, aby to dobře dopadlo. Když se nad tím člověk zamyslí, tak pro nás se tím nezmění až mě na jméno nic. Žijeme spolu(daleko od svých rodin) jsme zvyklí sami se o sebe starat ( musím zaklepat) a jsme spolu šťastní. Myslím, že ten "strach" před svatbou je důsledek všeho toho zařizování a tradic co se k tomu vážou. Takže holky klid a užívat si to. :-D To machruju co jsem na sebe vědavá týden před :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N
To jo, to se hezky machruje ;-) Ale máš pravdu, taky spolu nějaký ten pátek jsme, naše sice máme pár km od nás, na nové příjmení se taky těším, ale přeci jen je to nový krok :-) Kouzlo, i když se to teď možná nezdá, nevěš hlavu. Za chvíli si vezmeš toho nej muže na světě a zase přijdou jiné myšlenky, nápady. Nechci dávat psycho rady, ale spíše nějak uklidnit a podpořit ;-) Teď se to zase kecá mě, že? ;-)
Profilova fotka
No jo, pocity budeme mít opravdu asi všechny stejné :-) No mě bylo právě řečeno, že další fotograf nemá volno, takže paráda, možná to budu mít nakonec o fotografích amatérech. Ale pohoda, vůbec mě to nerozhází 8-)
Profilova fotka
no jo už si začínám zvykat, protože to už je 3 rok co se začne v tomto období vše ........................... Ale děkuju za podporu. Někdy opravdu stačí slyšet, že bude zase líp než nějaké dlouhé keci ;-) ;-)
no a to je právě důvod k tomu, říct si a udělat to, že si zase za pár let budete říkat, že právě v tomto období jste se vzali a že to bylo krásné a fajn a že jste šťastní, že máte jeden druhého :-D Na mě taková depka padla někdy minulý týden, ale trošku jinačí, spíše existenční, však to znáte, každá jsme jinačí, a tak máme i různé problémy, taky mi hodně pomohla myšlenka na to, že prostě bude líp :-) ale určitě nechci kazit krásné přípravy a těšení se 8-)
Profilova fotka
tý jo donka to bych lítala vzduchem. Na fotkách mi dost záleží, tak doufám, že jsme vybrali dobře :-N :-N Market máš pravdu nebudu si to kazit. ;-)
Profilova fotka
Ahojky tak vás po dlouhé době zdravím :-) To s tou malou holčičkou jsi řekla pěkně. Když jsem byla malá, tak se mi svatby strašně líbily a těšila jsem se až se budu vdávat. A už je to tady!!! A ještě jsem si vzpomněla, že když jsem si rozbila koleno nebo byl jinej úraz tak mi naši říkali: To nic, než se vdáš, tak se ti to zahojí. A teď by se mi to už zahojit nestihlo :-D :-D což mi připomíná dnešní oděrky z vinohradu, nejspíš je budu mít nezahojené ]-( Bohužel nestíháme - lítání kolem vinohradu a svatby nám zabírá většinu času, do toho mám loučení se svobodou a ani nevím, kdy uděláme předsvatební úklid. :-) Navíc mám pocit, že těch drobností, co nám zbývá začíná být čím dál víc a netuším, kdy je budeme shánět.
ahoj marketko, co se týče kina tak pokud jste byli na předchozích dílech, tak to chce vidět i tenhle, ale ty dva předchozí se nám líbili víc. Tohle moc nenavazuje na předchozí díl a navíc to docela divně skončí, i když tohle měl být závěrečný díl tak mi přišlo, že to nechávají tročku otevřené, kdyby si náhodou rozdholi točit další. Už se to krátí, fakt hrozný, příští týden svatba. Dneska byla u nás pošťačka a myslela si že máme svatbu už teď.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to mám taky za pár a jako na potvoru mám teď frmol ve škole, takže místo abych se zabývala svatbou, nechávám všechno na poslední týden, ach jo:-( Padne tomu za obět i loučení se svobodou a místo toho budem mít někdy v budoucnu akci vítání manželství :-D Nejlepší na tom je, že v prácí pořád o ničem neví, tak jsem na to zvědavá, jak budou reagovat, v pondělí asi vylezu s pravdou ven :-N
Profilova fotka
Dobré ránko všem! Tak jste se včera rozepsaly nevěstinky :-) No já jsemmísto brebentění začala řešit důležité organizační věci s přítelema a nakousla jsem toho fotografa a dopadlo to tak, že jsme se chytli a já šla spát se slzičkama. No jo, nervy už asi pracují a nevěřím tomu, že u chlapů to tak ani trochu není. Taky jsem včera přijela domů a přítel začal ke všemu obkládata nově kuchyň a vyházel celou chotbu, že ji budo dělat novou.....no už to nekomentuji.... Asi si budu muset každý den dát pár panáčků a budu se usmívat jak o život :-D Ahoj Anien - takže taky 9. červen, to jsme na tom stejně a koukám, že nejsme ani od sebe daleko :-)
Profilova fotka
anien: předsvatební úklid??? neblázni, v klídečku si vychutnávej to chystání a lítání, úklid počká, na ten si stejně nikdo nevzpomene a po svatbě budeš moct uklízet znovu. cipin: tak to už máš na čase to oznámit :-D Já holky taky nebudu mít super dobrého fotografa. Je to rodinný příslušník, kdysi dávno fotil, teď už ne, ale když jsem viděla fotky sestřenky, která se vdávala před 6 lety, tak moc pěkný. Takže já si namyslím, jak chci vyfotit a ty fotky se musí povést, když ví jak na to. Nějaký super nechci, mě to taky zas až tak nerozhází, jako donku.
ahoj holky, mám pro vás novinku, jak jsem říkala, že babča neví jestli půjde, tak se asi zbláznila, protože najednou si koupila dva kostýmky, dokonce i nové boty a hodinky a nakonec jde ke kadeřnici i na barvu( nikdy se nebarvila), tak nevím co si mám o ní myslet. Jinak chuděra ségra, měla domluvený doprovot na svatbu, ale jelikož její kamarád( protože s nikým nechodí) je rozvdený a má 2 děti,tak měl mít hlídání, ale babičky nemůžou a tak je chtěl nechat u bývalé manželky, ale ta řekla že je to jeho víkend ať se postará. Fakt semetrika :-p .Tak teď bude muset sehnat někoho jiného, ale jsem zvědavá koho týden před svatbou.
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Profilova fotka
No arwen mě to nerozhodilo, ale je rozdíl mít nějakého fotografa nemít žádného jako je to u nás.... my jsme neměli domleveného profi fotografa, jde o to, že přítel prostě nezařídil žádného :-( Jinak Jennifer buď ráda, že se babča zbláznila, je to dobře ne? :-) A ségra jistě někoho sežene, kdo by si nechal ujít pozvání na svatební koláčky ;-) Mě zase dnes překvapil taťka, že přišel a dal mě nějakou hotovost, prej na ty přípravy :-))) Sice už mám dost pokoupené, ale aspoň budu mít na šaty :-)
Profilova fotka
Ahoj dzabii, tak co pusina, už lepší? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?