Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky holky! Dzabii, strašně moc budu držet pěstičky, ať tě to moc nebolí. Já jsem děsný bolestín, takže si dovedu představit tu hrůzu... Market, u nás už leje jako z konve.... A taky trošičku bouří. Konečně bude líp Jenn, já mám taaaak strašnou radost z té předpovědi, jak jsi tu napsala, kéž by to vyšlo. Já vím, že se tahle dopředu předpověď často netrefí, ale tohle by bylo úžasné. Splnil by se mi sen - obřad venku ;-)
Axi, závidím ten déšť, dneska fakt jo :-| Jééé, Jenn, to by bylo super, kdyby to počasí vyšlo, nepotřebuju mít tropy, ale hezky by být mohlo, na focení 8-)
Profilova fotka
Děkuji za podporu, nevěstinky :-)snad to bude v poho ... ale stejně - ozkouší se tím nová voděoodolná řasenka ... :-) jde tam se mnou nakonec nastávající :-) tak má ze mě fakt radost :-) :-) ale co, včera udělal večeři ... super :-) V červnu má být (teda začátkem) tak nějak kolem 24°C ... žádný hic, žádná zima ... tak akorát... trošku přeháňky, tak snad se to nám všem vyhne .... :-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky! Tak mám včerejší perný den úspěšně zvládnutý, obsluha je zajištěná, šaty odzkoušené a připravené k úpravám, protože jsem od ledna dala pár kg dolů a na šatech to bylo sakra poznat :-) Naštěstí to půjde zůžit a poupravit.No ještě jednu zkoušku budu muset absolvovat. Byla jsem na ty šaty zvědavá, protože už jsem si je od ledna moc nepamatovala a viděla jsem od té doby takových krásných šatů, ale uklidnila jsem se, že pořád jsem pro jednoduchost a paní v salonu mě pochválila, že šaty mě sluší a to prej málo komu :-) Závoj jsem si nakonec vybrala jiný a korunku jsem si koupila taky jinou. Vlásky už mám zase pěkně dobarvené a s účesem se mě kadeřnice taky trefila do noty. Na to, že jsem jí nedala vůbec žádnou představu tak to vymyslela dobře. Řekla jsem jen, že nechci ani rozpuštěné a ani vyčesané :-) No snad to bude Jennifer s tou předpovědí na začátek června pravda a vydrží to až to devátého! :-) Jsem ráda, že letenky jste dořešili a vše je OK!
Profilova fotka
Donko, tak to by mě zajímalo, jak budeš mít učesan vlásky? Chtěla bych to taky tak nějak - vyčesané - nevyčasené, ale neumím si nic představit. A gratuluji k šatičkám.... Včera jsem byla na zkoušce lčení a byla jsem strašně moc spokojená, bylo to hrozně jemné a decentní - bílá s filakovou. Šla jsem tak namalovaná i zpátky do práce :-) A zítra ten kadeřník, fakt nevím, jak se učesat. Trápí mě to, ach jo :-( Dneska jdu do cestovky, doplatit class plus. poletíme v noci, tak abychom mohli na letišti do salonku ČSA, já ty noční letiště nenávidím...
ahoj holky, přítel mluvil s majitelem letiště v olomouci, protože oni musí mít dlouhodobou předpověď a tak mu říkal, že jestli bude pršet tak uvidí. My máme taky obřad venku, naštěstí je terasa zastřešená, a paní matrikářka nám říkala, že obřad je v jakémkoliv počasí, ale nechtěla bych aby pršelo kvůli fotkám.
Profilova fotka
Axi: jestli máš dobrého kadeřníka, tak to řekne a vyzkouší, co ti bude slušet :-) JÁ JSEM SE S TOU MOJÍ KADEŘNICÍ SHODLA NAPROSTO NA VŠEM :-) TAK SE NA PŘÍŠTÍ ČT
Profilova fotka
---- (OMYLEM JSEM TO ODKLEPLA :-) ) ....tak se na příští čt fakt těším .. jen mi odpadla vizážistka, takže musím nafofr sehnat nějakou jinou :-S ... teda nemám představu na kohho se obrátit... Takže kdyby jste nějaká věděla v Praze o nějaké super vizážistce (ale aby mě nezrujnovala) - tak mi to pls písněte :-) případně i s kontaktem ... radši chci někoho s referencí, než abych šla jen tak na blinc a bylo to hrozný .... Každopádně, dneska jsem si udělala radost, objednala jsem si od Lancomu Miracle - klasiku - 100ml jen za 1500,- což je půlka - normál stojí trojku ... tak mám strašnou radost :-) :-D
Profilova fotka
Dzabii, kadeřníka mám super, známe se už moooc dlouho a jsem s ním moc spokojená 8-) , ale pokud jde o výčesy, je to trochu cvok :-), takový etravagantní, víš? A hlavně se to pere ve mně - chtěla jsem polorozpuštěné lokýnky, ale šaty vypadají asi líp s vyčesanými vlasy. Prostě děs...
Profilova fotka
Axi: ale takový trošičku extravagantní účesík, by nebyl špatněj, ne? Třeba ti vymyslí něco a ty budeš nadšená :-) ;-)
Profilova fotka
Tak holky, mám ty prstýnky a jsou náááááádherný..... ;-) Mám z nich strašnou radost. U nás je po dešti, vzdoušek krásnej, škoda, že musím být zalezlá v práci....
Profilova fotka
Axi, ten rozpolcený pocit z rozpuštěných lokýnek a nějakého výčesu znám :-) Já jsem ke všemu ještě chtěla něco jednoduchého. myslím že to odhadla dobře. Ukázala bych foto, ale ten účes je opravdu nedovedený k dokonalosti, bylo to spíš jen pro představu.
Článek se načítá
Profilova fotka
vaneskah: to ti závidím, že už máš prstýnky :-) To my je ještě nemáme hotové a jsem taky moc zvědavá jak budou vypadat. Měli jsme je dělané u zlatníka na zakázku a můj miláček tam nechal vyrýt i část svého tetování....no jsem zvědavá. Nebudeme je mít úplně totožné. A déšť Ti závidím taky, tady na Moravě je dusno k zbláznění a déšť bych brala hned!
Profilova fotka
Jejda, donka, to bys byla zlatíčko... Dej do alba fotku třeba jen na chvilku, pro představu, prosím, prosím
Profilova fotka
holky a jak se připravujete - chodíte na solárko, na kosmetiku, na manikůru? My to máme ode dneška přesně za měsíc.... Když jsem viděla ty prstýnky, tak mě to nějak chytlo... Budete mít závoj nebo korunku? Já se pořád nemůžu rozhodnout. A z čeho budete mít uvázanou kyti? pojďte uděláme si takové shrnutí....
Profilova fotka
Vanesko, já jdu příští týden na nehty v pondělí, pak vestředu na čištění pleti a depilačku a ve čtvrtek na nástřik opálení a v sobotu ráno kosmetika a kadeřník. to je asi tak veškerá příprava - ale o víkendu se doma vyplácnu k bazénu a to bude taky příprava :-) Budu mít závoj i korunku - závoj odshora Šatičky mám bílé s černou výšivkou (Bethani od Maggie Sottero) Kytí budou filakové kaly a bílé jakoby růžičky (nevím, jak se to jmenuje). Měly být tulipány, ale ty jsou vyloučeny kvůli agresivnímu pylu a mého strachu ze škody na šatech. Prstýnky už máme doma - kombinace bílého zlata a chirurgické oceli s briliantíky Ale teď zrovna šílím! Pozvali jsme jedny známé od ženichových rodičů - dospěláci kolem 50 let a ti včera volali, jestli mohou vzít na svatbu děti (20 a 25 let), kdyby mluvili se mnou, poslala bych je někam, ale mluvili s tchánem a ten jim nedokázal říct ne!!! A já jsem na zhroucení!!! Šílím, brečím, vztekám se, hádám se se skoromažou (který jako vždy volí cestu nejmenšího odporu a se slovy - 70 nebo 72 hostů nic neřeší se uchýlil opět k práci)... Úplně mám zkaženou radost ze svatby, říkám jí teď pitomá :-( Holky, je mi zle!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Axi: máš to v albu tak se mrkni. Mám taky závoj se zhora a korunku :-) Jinak Vanesko taky už jsem v tom kolotoči kosmetických přípra. Včera barva na vlasy, chodím jednou týdně na solárko a zítra jdu do kosmetiky na čiště a další týden na speciální masku a barvení obočí. A Axi, s těma hostama to chápu, já měla ty samé problémy, ale řekla jsem radikálně NE! Kdyby si vzal jeden musí i druhý a rázem by nás byla stovka! Je to má svatba a budu tam mít koho chci já! :-)
Profilova fotka
Díky moc, Donko :-) Určitě jsem načerpala inspiraci :-) Snad bude nakonec všechno OK, už se pomalu uklidňuju :-)
Profilova fotka
Donko: takhle nějak si představuju svůj svatební účes i já... korunka + závoj.... fakt hezký, dík za inspiraci
Profilova fotka
No já z toho měla hrůzu. Vlasy nikdy vyčesané nenosím ani moc v culíku tak bych se asi ani v úplném výčesu necítila, ale k těm šatům za krk prostě musí být vlasy z ramen pryč, ale zase jsem chtěla něco jednoduchého...Myslím až to bude ve finále i s kudrlinkama, bude to hezké :-) Byla jsem tam včera až do půl desáté a už se mě to nechtělo natáčet :-)) Axi: určitě bude vše OK! Je to svatba a ktomu nervozita patří, ale ve finále bude vše parádní a užiješ si to, uvidíš. A musíš počítat s tím, že nikdy nic není 100% a ke svatbě ty malé problémky prostě patří :-) Já se včera taky nakrkla na skoromužíčka ohledně svatebních příprav, ale ráno už to bylo dobrý a řekla jsem si, že si to nebudu kazit hloupostma :-)
Profilova fotka
Ahojky holky jsem teď vstala a asi bych ještě spala nebo co :-| :-o vanskah já budu mít rozpuštěné vlasy, korunku bez závoje, šaty mám šampaň s nádhernou krajkou a kytka bude z růži (přesně co mám v albu).Prsteny náme bílé zlato a já mám do půlky obvodu kamínky. ;-) axi nesmutni nedá se to nějak vyřešit???? arwen mám to už o hodně lepší, ale dnes jsem se probudila a mám na tvaři bouli jako blázen. Jsem myslela, že to zrcadlo rozmlátím ]-( Ke kosmetičce mám jít asi 31.5(ta mi zase dá čarodějnice) a 1.6ke kožaři. Tak týden před půjdu na pedikůru, nejspíš prodloužit řesy a natočit a ve čtvrtek před svatbou na nástřik opálení. dzabi držím palec já jdu dnes taky k zůbákovi, ale jen na profi čištění ;-) To zvládneš!!!!!!!!
Profilova fotka
Dobré ránko kouzlo :-) Taky bych si chtěla takhle pospat :-) Hele holky, taky mám problém s pletí a hodně mě pmáhá to solárko a když už je nejhůř, tak jsem zjistila, že super pomáhá byčejná jitrocelová mást za 60Kč z lékárny. Je sice mastná, ale když si ji trochu nanesu na noc tak se mě pleť vždy vyspraví. Co má zmizet zmizí a co má jít ven tak do rána "dokvete" a je to :-)) Mám smíšenou pleť - prostě klas. T zona - problém :-)
Profilova fotka
donka já mám do doktora zakázáné mastné krémy. Je to pro mojí pleť to největší zlo. Ucpavají se mi póry a pak jsem jeden velkej pupínek. Mám rúzné vodičky a krémíky od lékaře a mám strach dát si něco jiného. Protože se mi pleť radikálně změnila. Ze smíšené na vyyyyyyyyyyyyyysušenou, ale ty krémíký od doktora pomáhají. Říkal, že mi tu mojí pleť musíme držet bez mastnoty :-S . Na solárko chodím, ale nijak mi už nepomáhá. To mi připomělo, že už jsem dlouho nabyla. :-D
Profilova fotka
Tak jám máš krémíky od doktora tak opravdu nemá cenu kombinovat. No já už nebyla víc jak týden a dnes to hned napravím :-) Je to má jediná šance se opálit, protože na sluníču mám solární vyrážku a na solárko naštěstí nereaguji :-) No být do šatů aám pupínek bych asi nechtěla :-D Jééé, právě mě byl doručen balíček s vliselínem, už se mě ta dekorace pěkně schází :-) Je moc pěkný, jsem spokojená!
Profilova fotka
donka jsme na tom stejně. Mám taky alergii na normálním sluníčku. Prostě se moje pleť od minilého roku zbláznila a dělá jen a jen problémy. Teď mě napadlo jestli já jsem vůbec ve vlatní kůži, protože ty problémy co mám teď jsem nikdy s mojí starou neměla :-D :-D :-D :-D :-D Naštěstí na solárko taky nereaguju špatně a tak aspoň něco co???? Axi chtěla jsem se zeptat jestli ten nástřik nějak pálí nebo štípe. A nebo jestli ti neříkali, při jakých problémech ten nastřik nedoporučují. Prosím prosím :-)
Profilova fotka
Já mám taky hrozné problémy s pletí - taky tak nějak nově. Málem jsem upadla, když mi kožařka řekla, že je to pubertální nemoc! Já mám ve 28 letech nemoc, která má vymizet před 20 rokem života. Málem mě kleplo. kouzlo, právě o zakrylo ty moje pupínky a vřídky, takže v klídku a v pohodě. Ani to neštípalo, jen smrdělo jako smoopalovák. ale druhý den už to bylo lepší... Ale skoromanža mě provokoval, že vedle smraďošky spát nebude a půjde do pokojíčku :-) hajdalák!
Profilova fotka
No Axi mě je o rok víc a taky si někdy připadám jak věčný puberťák! :-)) Ale kosmetička říkala, že mastná pleť zase pomalejc stárne a budu dlouho mladá a bez vrásek :-)))
Profilova fotka
:-D :-D tak to jsem ráda. A jak dlouho to smrdí????????? Já totiž samooplaovaci smrad nemusím :-S :-S No snad toten můj krém od Chanelu ve svatební den překreje ;-) :-D
Profilova fotka
Tak samoopalovací krém taky nemusím, nehledě, že na něj taky reaguji stejně jako na opalovací krémy :-)) No jsem holky ráda, že v tom nejsem sama...ne, že bych Vám ty problémy s pletí a pokožkou přála, ale už jsem si myslela, že jsem takový exot jen já, co pořád něco nemůže :-))))
Profilova fotka
NO, jo jenže moje pleť stárne a navíc má tu pubertální nemoc :-D . Vymizí to tak druhý den, pak jsem ten samoopalovaící smrad cítila už jen ve sprše pod horkou vodou, protože já se sprchuju téměř vařcicí :-), jsem exot i v tomhle směru... Nejhorší je, že mám nově - tak tři roky - ještě druhou vadu kůže spočívající v tom, že se mi jakékoliv poranění kůže zahojí tak, že se to místo zbarví dohněda :-( A to po akné, říznutí, zaristlm chloupku na noze. Mívala jsem tak hezkou pleť a teď mám akné na rukou, hnědé fleky všude :-( :-S , ještě že už se vdávám, kdo by si mě pak vzal!!!! Takovou děsnou :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?