Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Jo a ocenila jsem tvúj nápad Jeniffer s těma lístaka růží! Mě to vůbec nenapadlo si koupit umělé v odstínu který potřebuji a rozebrat je. Ty co jsem chtěla nemají a objednala jsem si nějaké, které vůbec netuším, jestli půjdou barevně k výzdobě, protože přece jen je to potřeba vidět vlastním okem. No když tak je dám družičkám na hraní a půjdou omrknout umělou květinovou výzdobu ve městě :-)) Teda holky, když jsem se tak mrkla na vaše alba tak bych se asi měla stydět. Jste všechny dokonale připravené, kam se na vás hrabu :-)
ahoj donko, my jsme nakonec dali živé okvětní lítky, tyhle mám doma rozebrané, ale nepoužijuje, jelikož máme všechno živé, kromě kytek na židle na obřad, protože živé jsem nechtěla, protože jak děti budou běhat, tak aby z nich něco z bylo, ale ostatní je živé, máme okolo 1000,- kytek ( 400 růží a zbytek jsou různé kytky), máme toho opravdu hodně a když máme kulaté stoly pro 10 lidí, tak na 1 stůl jsou potřeba 2 růže na okvětní lístky, tak se to v té ceně ztratí. Jinak ti gratuluju k tatínkovi, je to super, když má zájem.
Profilova fotka
Díky jennifer:-) Já mám z těch živých lístků stach, jak budou za celý den vypadat?! Taky jsem to zvažovala astále si nejsem jistá. Kytkek budu mít taky hodně a všechny laděné spíše do bíla - aby vynikla má svatební doufám že oranžová kdytka :-))
Profilova fotka
Holky tak jsem teď byla s Akimkem vanku a vyrazil na mě pes a za chvilku přiběhl ještě druhej. Akima jsem měla v náručí a tak po mě skákali a chňapali. Myslela jsem, že se strachy podělám. Vrčeli, štěkali a paní které se vyvlíkli z vodítka ne a ne je chytit. Jo úplně nejlepší je mít psa na vodítku a ten obojek tak povolený, že pes se kdikoli vyvlíkne superrrrrrrrrrrrrrrrrr kráva ]-( Asi před rokem a půl na mě takle vystartoval vlčák a pokousal mě. Takže tady teď sedím klepu se a krve by jste se ve mě nedořezali. Dobrej šok hned po ránu. Mě už fakt hrábne :-( ;-(
Já jsem se ptala a prý celý den vydrží. Máme tohle květinářství vyzkoušené, takže vím, že kytky budou čertvé a dlouho vydrží. Máme to taky laděno do bílo - oranžova, vždycky jsem chtěla světlejší oranžovou, jelikož máme bílé potahy na židlích a bílé ubrusy, tak se to bude doplňovat a ladit k sobě. Vždycky si ze mně dělajílegraci, že to musím mít promyšlené do posledního detailu, no co pak by tam byl zmatek. Taky mně tak minulej týden vytočila kámoška, má 4-leté dítě a měla možnost mít hlídání v hotelu, jelikož to chtěla jen na pár hodin tak je cena samozřejmě jiná než na celý den a tak to vycházelo na 150,- , ale bylo by to tak na 4-5 hodin, takže maximálně 750,-, ale zdálo se jí to dost, ale naštvala mě s tím, že jestli si nemůže pozvat svojí sestřenku na svatbu, kterou jsem já viděla jen jednou na její svatbě asi pět minut, to mně dorazilo, od které doby si hosté zvou další hosty a navíc, kdyby jí zaplatila přistýlku v hotelu ( spí v hotelu) tak by to vyšlo na 670,- , tak jaký je v tom rozdíl.
Profilova fotka
kouzlo: docela tě chápu, od té doby co mě kousnul pes, to mi bylo tak cca 7, mám hrůzu z jakéhokoliv volně puštěného psa... Nesnáším ty lidi, co maj vodít a obojek tak povolenej, že pes může kdykoliv ven.... Dej si panáka... to mě vždycky na uklidnění pomůže ;-)
Profilova fotka
vaneskah to je na flašku :-S :-| :-(
Profilova fotka
No je to hrozné kouzlo, když po tobě vyjedou psiska, ale mít tohosvého v náručí by tě taky mohlo někdy stát život nebo v lepším případě jen potrhaný obličej a tělo. Na tohle bacha, jak se po tobě sápe velký pes už to není sranda!
kozlo, někteří lidi jsou šílení. my jsme takhle byli vloni v chorvatsku na dovči s pejskama, vždycky je mám na vodítku i když jsou malí, ale byl tam místní chorvat s retrívrem ( neměl tam co dělat, protože to byla soukromá hotelová pláž ) a měl ho sice na vodítku, ale měl ho dlouhý asi 25 m, jelikož utíkal na mně tak já jsem stačila chytnout malýho, ale ten větší mě chtěl bránit, tak se vysmekl i z obojku a přítel už ho nestačil chytit a samozřejmě ho retrívr svalil pod sebe, měl chudák celý fialový uši, bolavou tlapku a navíc ho kousl na hlavě, ještě měl z toho legraci, toho psa si ani nezavolal, prostě se na to jen tak díval a smál se jak já běhám okolo a křičím na ně a snažím se je odtrhnout, hned to nešlo vidět, asi až za půl hoďky mu začala téct krev, tak jsme volali hned k nám na veterinu, protože tam jsme žádnou nenašli, tak jsme pro jistotu jeli domů, takže půlka dovolené včudu a ještě, že jsme jeli, protože chudák měl ránu 1 cm průměr, 4 cm do délky a 4 cm do hloubky, prostě poěkně otisklej špičák, tak jsme pak jezdili 14 dní, každej den na veterinu na injekce a škrabání hnisu, protože až pak si na to nechal chytnout a mohla jsem mu to dělat já, a sešít to už nešlo, pak přes půl roku trvalo než mu dorostla srst na hlavě, takže letos jedeme do itálie. Je to uzavřená soukromá pláž, tak tam snad žádný problém nebude. Já vždycky říkám, že většinou za to nemůže ani pes, ale majitel jak ho vychoval a co mu dovolí. někteří lidi jsou fakt magoři.
Profilova fotka
Já vím, že to není dobré, ale já to dělám instinktivně mám o toho našeho takovej strach, protože být na zemi tak jsem teď na veterině a sešívají ho. :-S
Profilova fotka
teda holky s těma psama je to síla...mě naštěstí žádnej nepokousal, ale i tak z nich mám hrůzu. Když vidím jak takovej kolos štěká až má pěnu u huby, tak byť je za plotem, moc tomu nevěřím. Kdykoli by chtěl, tak se ven podle mě dostane. Že ty majitelé, když vědí co mají doma, se trochu nestarají. Mít pevný vodítko a obojek je základ a když už jim nezáleží na těch, který může jejich pes pokousat a je jim to jedno, tak by jim nemělo být jedno co to pak bude mít za následky pro ně. jinak ale chápu kouzlo, že měla akima v náručí, byť jí to víc ohrožovalo, chránila ho. Těžko by ho pustila a koukala se jak se do něj pouštějí ty potvory. :-S
Profilova fotka
Přesně jak píše jenni. Ten náš mě od té doby co mě ten vlčák pokousal brání a on je taková povaha, že se bude prát do poslední své chvíle. Akimova máme se poprala s roťákem a včákem najednou. Bsenji má asi tak 50cm v kohoutku. Měla roztrhané záda, zadek no hrůza. Ukazovali nám fotky jak to vypadalo. Divila jsem se, že to vůbec přežila. Měli strach, že už nebude mít nikdy štěnátka, protože je to chovná fenka, ale jejich veterinář je fakt třída a tak jí to perfektně zašil a zpravil, že nic není poznat a Akimek se narodil a vyhrává jednu výstavu za druhou.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo holky já jsem nikdy ze psů strach neměla, ale od té doby co se to stalo jsem venku neustále ve střehu. Holky já se pajtluju čím dál víc. Moc děkuju za podporu. ;-)
Profilova fotka
No jo, s pejskama je teo těžké. My máme teda většího, ale hodného:- ) Ale byla jsem svědkem kdy jedna paní vzala svého pudla do náručí, když po něm vystartoval vlčák a na zemi skončila ona.... Tak jsem holky toho taťku asi přechválila, právě poslouchám, že si domlouvá nějaký veletr na 7.-.8. 6 a 9. je svatba :-D No snad se vrátí :-D
Profilova fotka
donka to mi říká spousty lidí, ale já vím,že to při další příležitosti udělám znovu. Vždy je to tak rychlá akce, že si nedokážu představit co by se moho stát mě. Vidím jen toho psa. Dojde mi až, když je po a já si začnu uvědomovat jaké jsem měla štěstí. A taky tady teď sedím a klepu se ještě víc jak po tom útoku. :-S A neboj tatík to stihne ;-)
holky , já jdu odpoledne do květinářství z květináčkama a ještě že jsem se na ně podívala , zapomněla jsem jím ucpat dno a samozřejmě jsem strašně šikovná, z jednoho mi vytekl vosk na celý prst, takže super, tak jsem si to hned zalepila náplastma na popáleniny, takže se to hnes zahojí, sotva se mi zahojí jeden prst, tak hned mám včudu sruhej, za chvíli mně bude moje levá ruka nenávidět. Jsem prostě šikulka. Donko, určitě to dobře dopadne. taťka by si určitě nenechal ujít svatbu své dcerušky. ;-)
Profilova fotka
Já už to neřeším ,ať si jede kam chce, stejně by asi moc nepomohl. Jen doufám, že si uvědomuje, že ve firmě ty dva dny nikdo nebude - máme rodinnou. S mamkou už si bereme volno tak snad ho ani nenapadne přemýšlet, že by tu některá z nás byla. Chce jet pryč tak ať si to zavře ]-(
Profilova fotka
jenni tak máš taky dobrej den co?????? :-| ;-)
jo, já jsem šikulka. To víš začalo to od neděle, tím předěláváním menu a jídla a programem dne, řidičem včera zase skleničky a navíc co jsem si koupila od holčiny fotánu, tak jsme jí chtěli ještě jednou zkusit a vyhodila nám akorát elektriku a tak jsme to dali elektikáři, tak nám řekl, že se do ní chtěl někdo dostat a poštípl to kombinačkama, že se diví, že to vůbec fungovalo, ale že takovej motorek vČR není, tak to musí předělat, tak mám radost, protože za tu fontánu jsem dala 7 000,- a pokud to elektrikář nespraví tak je mi k ničemu, pak mě včera ještě potěšila paní s tylem, slíbila, že ho pošle minulej týden a pořád nic nepřišlo, tak mi nakonec včera psala, že jedna věc chybí, jestli to má poslat teď nebo až příští týden, hlavně když jsem s ní minulej týden mluvila a říkal jsem jí, že to spěchá a kdy máme svatbu, tak naštěstí mi dnes psala, že to dneska pošle, tak doufám, že jo. Jsem zvědavá co si zase kdo vymyslí.
Profilova fotka
Holky už jste určitě zkoušly účesy, je potřeba u toho závoj, když ho budu mít?
já jsem si ho nebrala, ale korunku jo, radši si ho vem. Je to lepší.
Profilova fotka
No jo, jenže já si ho budu půjčovat a orunku taky.......no naštěstí jdu dnes první na zkoušku šatů tak se s nima zkusím domluvit, že bych si to do zítřka půjčila...
ahoj holky, nějak nestíhám to tady pročítat, vždycky tu vlítnu jen tak na chvilku :-) Co se týká rodičů - moje mamka se taky vymlouvala, že nemá čas ani peníze na svatbu, trošku více si se mnou o tom povídal taťka, ale to je asi tak všechno. Nejvíce mě vytáčí to, jak týden před svatbou jsou všichni hrdinové a chtějí nám do všeho kecat a měnit a zařizovat. Ale jaksi už není co, byli jsme s přítelem tak šikovní, že už to máme hotové :-) Nejsou pejskaři jako pejskaři. Ti, co se blbě tlemí u toho, když jejich tele se vrhne na malého pejska, nejsou páníčkové na správném místě, prostě si myslím, že ne za všechno může pes... :-| Na zkoušku účesu určitě doporučuju si vzít veškeré doplňky- závoj, korunku, čelenku, kytičky... Je to lepší a kadeřnice to může vyzkoušet všechno dohromady :-) Jenn - jak to máš s tou nervozitou? Já jsem spíše nervozní z těch, co jsou kolem mě z té svatby nervozní :-)
Profilova fotka
donak ja jsem u zkousky nemela..jen jsem kadernici rekkla,ze ho budu mit
jooo, a ještě jedna zpráva - vím, že sešlo z další svatby tady na brmse. Neberte to jako drb, ale bohužel jako fakt :-| :-(
markétko, přesně tak, já nejsem nervozní ze svatby, ale spíš z těch lidí, pořád něco vymýšlí a taky jsem včera nepochopila z čeho je moje mamka nervózní, když se o nic nestará, její jediná starost je ráno si zajít k holiči a dojet, to je její starost z celé svatby, takže nevím z čeho. Je to smutný když sejde ze svatby. Já osobně si nedovedu představit, pak s tím člověkem dál žít, pokud zruší svatbu. Mně by asi trefilo.
Profilova fotka
Ahoj holky, jeden den tady člověk není a už se nemůže dočíst začátku. Tak nám s těma pejskama včera jedno štěně pokousalo to naše mimuško. nejdřív si hráli a pak to štěně na toho našeho strašně doráželo a Ryki ani nezak%ničel nic, ale hned jak ho chtěl přítel vzít, tak kňučel a šel mu po ruce-jen náznakem, když ho chytl za pravou ťapku. No a ještě dnes je jakýsi přešlý mrazem a dělá že pajdá. Oni jsou prý jorkšíři ale pěkní herci, když chtějí na páníčky zapůsobit. :-) :-| ]-(
arwen, oni všichni pejsci jsou herci. Vloni mi ségra volala byla s fenkou na dovolené, že si budeme muset pro ní přijet, že si asi zlomila nožku a asi za půl hoďky mi volala, že už nemusíme, prostě se chtěla chovat a tak dělala, že nemůže chodit, oni jsou někdy opravdu simulanti, aspoň ti naši. Náš malej dělá to, že když chce u mně ležet a přítel si třeba ke mně sedne když se díváme na tv, tak začně kňunkat, jako že mu něco dělá. To víš, že ho stejně pochovám, jsou pěkně rozmazlení, ale co naděláš. leonbergřice kterou máme na zahradě tak ta není tak rozmazlená, ani by to tak u velkého psa nešlo.
Jenn, přesně, :-| Jo jo, lidi kolem nás jsou z toho nervoznější více jak my, ale to je možná tím, že hodně lidí "kecá" do všeho, ale nikdo nic neudělá pořádně. Cítím v kostech, že se ještě při balení výslužek pohádáme, balíme to u tchýňky (máme doma kočky, tak bych to chtěla bez chlupů) a měli by přijít pomoct naši, to zase bude, achjooo, to mě trošku více děsí, co z toho bude. My s Tomem to chceme tak, oni zase jinak, no a jak se někdo vyjádří, že teda zrovna jemu je to jedno, tak půjde pryč :-( No a taky doufám, že se tetky mezi sebou domluví, jak pojedou na svatbu, co se týká aut, aby si nezáviděly, že ta má škodovku z roku xx a ta druhá taky škodovku z roku xy ale prostě lepší :-( No ale to jsou takové věci, které neovlivním, že. No jo, to jsou smutné věci, když sejde ze svatby, ale myslím, že oni spolu už ani potom nebudou, že to půjde do ztracena... :-| Naštěstí my v tom máme jasno a těšíme se, fakt že jo. Tak, to jsem se zase vykecala :-)
Profilova fotka
No já jsem nervozní taky spíš z lidí - nejvíc asi z mamky než ze samotné svatby. Výslužky si naštěstí každý sabalíme zvlášť. Já s mamkou u pro naši rodinu a tchýně si to bude kočírovat pro tu svou. Myslím, že to bylo nejlepší řešení. I se zákuskama jsme to udělali takhle. Každý jsme nechali napéct a na hostině se to prostě dá vše na jedny talíře a bude vymalováno :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?