Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Jo jo, to je super koníček, ale tak rok jsem měla právě k vůli zdravíčku pauzu. Právě víkend před svatbou mě lákají potapěči na Slovensko na senec si udělat nějaké "svobodné" ponory. no možná ještě ráda před tím stresem uteču. Větší klídek a pohodu jak pod vodou jsem nezažila. ikdyž jsou tam i stresové situace. Ale teď mě víc jak hloubky láká vidina miminka :-)
Profilova fotka
Tady u nás dávají takový pořad. Jmenuje se Naše miminko a je to o přípravě na porod, porodu a následně o prvních okamžicívh doma s miminkem. Takže každé ranko si tady popláču, když to miminko vyndaj na svět ;-) Je to nádherný a už se těším až to zažijem na vlastní kůži. :-)
Profilova fotka
No každý sport je zdravotně závadný, když to přeženeš :-) Já chodila několit let v mokrém neoprenu do 3-6 stupňové vody a doba ponoru byla cca 35-50 minut a to každý víkend. Ono se ten chlad v těle nastřádá a co si budeme povídat, ženské jsou k těmto věcem náchylnější než chlapi.
Profilova fotka
jo to je pravda spostem k trvalé invaliditě :-D :-D :-D
Profilova fotka
kouzlo u toho taky brecim kdyz neco takoveho vidim ale pak mam strach ze to nezvladnu..jsem hrozne bebicko,,,vse me boli Holky jdu chrupkat,jinak rano nevstanu.az mi zazvoni budik ve 4,30 tak ho asi rozmlatim :-D Tak dobrou noc nevesty :-D |-|
Profilova fotka
No já sice nesleduji žádný pořad, ale kolem sebe mám samé těhotné nebo čerstvé maminky tak mám ty pocity taky z první ruky a těším se, až to budu taky prožívat na vlastní kůži. Můj miláček už sice jednu ratolest má, ale to už je slečna, takže budu mít aspoň chůvu :-) Ale miminko chce taky a myslím, že nejen jedno :-)
Profilova fotka
Dobrou noc, taky za chvilku půjdu, zítra mám náročný den se zkouškama, ale těším se! :-)
Profilova fotka
Dobrou noc niky a krásné sny!!!!!!!!! :-) Neboj až budeš rodit tak to zvládneš ono ti nic jiného nezbyde ;-) :-) A bolet to bude bez toho to nejde.
Profilova fotka
Holky tak to mi tady jako všechny usnete????????? :-|
Profilova fotka
ja ne :-)
Profilova fotka
no už jsem se lekla, že budte všechny šípkové růženky :-D
Profilova fotka
Tak dobrou holky!
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D
Profilova fotka
dobrou donka :-D :-D :-D
Profilova fotka
v kolik musis zitra vstavat?Ja mam za 3.5 hid telef pohovor(pracovni) do ty doby asi padnu :-S
Profilova fotka
já zítra budu vstávat až se mi bude chtít jako každý den, když tedy nemusím k zubaři :-D A ty hledáš práci nebo budeš někoho zaměstnávat????
Profilova fotka
ty jses jeste doma se zubama :-| ?ne..ale v cervenci se stehujeme zpet do australie,tak musim cekat az tam v 9 otevrou a zavolaji..(mam interview na praci)..bud cekat zhruba do pulnoci nebo vstavat v brzo rano..jedno lepsi nez druhe :-(
Profilova fotka
kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????
Profilova fotka
klaras já nepracuju takže jsem doma pořád. Vstávat musím jen, když jdu k zubákovi, ;-) Budu se s tebou taky muset rozloučit. Spát ještě nejdu, ale skoromaža potřebuje něco udělat na PC. Tak se měj krásně a ať ti to dobře dopadne a neusneš nebo nezaspíš ;-) :-)
Profilova fotka
spis zaspim..tak at se zuby leci a uzivej si volna(ty se mas).zitra pa
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak koukám, že jste to tu včera rozjely.... ohledně dětiček, já už jednu 2,5 letou princeznu mám a plánujeme se skoromanžou ještě jedno. A už asi brzo, protože chceme mít děti pěkně za sebou, aby si rozuměli...
Dobré ránko, nevěsty ;-) tak potápění jsem ještě nezkoušela, ale znám pár lidí, co tento sport provozují a jsou z něho nadšení :-) Taky bylo u vás takové dusno? Nemohla jsem usnout a teď koukám na obrazovku jak praštěná :-|
Profilova fotka
Dobré ránko šem nevěstám :-) Jo jo, Market, dusno bylo snad všude, takže jsem toho v noci moc nenaspala a když už jsem usnula, tak mě ze svítáním probudily ptáci, kteří nám každé ráno pod oknem řvou jak o život. Pak jsem po šesté úplně vytuhla a samozřejmě jsem zaspala :-)
no jo, ptáčci, hihi, my navíc máme kočičky, takže ty se taky hlásí o slovo ;-) Tak koukám, že už to máme některé za 11 8-)
Profilova fotka
No s těma počtama jsem se včera trochu sekla, je to ještě horší ne za 25, ale už za 18!!!!!!! :-. Ke všemu jsem se teď mrkla den před tím je Medarda :-( No snad nebude chtít 40 dní kapat! :-)O pačasí se teda bojim ,ale když prší tak prej prší štěstí! :-) Ale na focení asi nic moc, budu věřit. Ty už to máš Market koukám opravdu za pár. Ten víkend nejspíš budu někde pod vodou užívat si posledního svobodného víkendu :-)
ahoj holky, přeju krásné ráno. Marky už se nám to krátí. Příští týden v sobotu už budeme vdané. :-) Včera mi volala mamina jestli už mám svatebí horečku, že ona už jo a je nervózní, tak jsem se ptala z čeho a ona že jak to bude a už chtěla předělávat čas první večeře místo v šest na pět, tak jsem jí poslala někam, že na to měla dost času a ne pár dní před svatbou. Celou dobu se o nic nestarala a najednou by chtěla, fakt pár dní před svatbou už mi to moc nepomůže. Všechno jsme si zařizovali sami s přítelem i si to platíme ( kromě hostiny a cukroví, to chtěli naši zaplatit, že chtějí něčím přispět ), mamina semnou nechtěla jít ani na svatební šaty, vymlouvala se na práci, že si nemůže vzít volno, ale s bráchou jít kupovat oblek to čas měla. Takže co se týče svatby jsem na ní dost naštvaná, že jí to nezajímá, ale aspoň ségra to semnou všechno probere.
Profilova fotka
Ahoj jennifer, no maminky umí většinou pěkně "uklidnit" :-) Dnes ráno jsem si taky vyslechla připomínky k obsluze. Chtěla si to velice vzít k zařizování a teď chloupek před svatbou jsem zjistila, že to velice ani zařízené není. Takže dnes musím z práce dřív a ještě před zkouškou vletět domluvit a zařídit obsluhu. Oni se nějak nemohli schdnout v tomhle směru s mou polovičkoua tak to dopadlo. Teď jsem nejhorčí já :-( Ale na šaty se mnou dnes jde, to jo. Ikdyž vybrané už jsou, ale kde co zabrat či povolit :-)) s ní probrat můžu :-)
Profilova fotka
Dobré ranko všem. Včera počasí na padnutí a dneska sluníčko nikde. No to bych se z toho ................... :-p :-D Já musím říct (a zaklepat), že moje i mláčkova rodina se od první chvíle kdy jsme řekli, že bude svatba starají, pomáhají, zařizují, protože spousty věcí my dělat nemůžem, když jsme tak daleko. A moje maminka ta je naprosto skvělá!!!!!!! Moc mi pomáhá a taky se moc těší!!!!!!! Vlastně, když jsme přišli a řekli,že chceme tak velkou svatbu tak ani nic proti neměli. Řekli, když to tak chcete tak to tak uděláme. Jo musím říct, že ohlas na naši svatbu byl kladný. Babička noooooooooooooo konečně už jsem si myslela, že se toho nedožiju. Každou návštěvu do mě hučí, že už je čas na nějaké ty děti :-D :-D :-D :-D :-D Tak doufám, že to tak zůstane až do konce!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
donko, já mám šaty svoje, a když jsem je přivezla domů, tak jsem z nich měla radost a ona ani nic neřekla, to víc taťka, chápu, že mají nějaké problémy, ale aspoň se může snažit, teď už nic nezachrání. Taky jsem generál a nenechala bych si to toho kecat, hlavně když si to platíme, ale aspoň trochu snahy a když jí na tohle téma něco řeknu, tak mi řekla, že jí svatba bude zajímat až měsíc před svatbou, to jí sice teď zajímá, ale vymýšlí ptákoviny, stejně ví, že u mně neuspěje tak ať to ani nezkouší. Mám teda výhodu, že přítel chtěl být u všeho, že i ohňostroj zařídil sám, ale tak, že já jsem našla firmu, řekla co tam chci a on to tam šel potvrdit, ale stará se. Všude jel semnou.
Profilova fotka
To máš moc fajn Kouzlo. Já nemůžu říct, že by se maminka nestara to ona by moc chtěla. Jenže bohužel já nemám toho chlapa, který nechává svatbě volný průběh a jen to pozoruje z povzdálí, ale on jak už jsem psala si chtěl svatbu zařídit. Už to, že v tomhle směru bojoval se mnou a musel se podřídit imě bylo dost a k tomu, že by měl ještě poslouchat "tchýni" a nechat ji zařizovat....to neeeee. Takže jsem mezi dvěma kameny. On tohle, mamka támhleto atd.... Ale musím se holky pochlubit, že se mě dnes ráno taťka prvně zeptal jak pokračují přípravy na svatbu a jestli už mám vše zařízené a jestli se těším....byla jsem z toho paf, protože svatba je jak jsem dnes zjistila za 18 dní a on se konečně zajímá! :-D Doufám, že si aspoň zvládne koupit do té doby oblek :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?