Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ja zavidim taky tu svatebni caestu,taky bych hned po svatbe nekam odletela ale mame mistoho byt a to je dulezitejsi jinak ja uz mam vsehno a uz jen cekame na ten den D :-D
Profilova fotka
No ten bazén, koktejl pohodu, klídek, pohodlíčko a sluníčko jsem si představovala taky. No sluníčko bude jen ta pohoda a hlavně pohodlíčko je v závorce :-) Ale jsem ráda, že neěkam jedeme. Ale kdybych se měla rozhodnot pro nový byt jako ty Nikky,neváhala bych. Líbánky si dáte později. Já mám to štěstí či neštěstí, že bydlím u miláčka. Ale v patře holt bydlí jeho rodiče. Snat to v budoucnu nebude velký problém. Bydlím s něma rok a zatím to jde. Vlastní je ale vlastní!
Profilova fotka
Jo tak já jsem na tom asi "nejlíp" na svatební cestu nejedem a nic jako byt taky nemáme takže bomba :-N 8-( :-S
Profilova fotka
nikkyy to mas pravdu..na doce bude super,ale byt je byt..hlavne v cr,kde je jich nedostatek nebo siiiiiiiilene drahy.My uz mame maly domecek..teda tady v londyne jsme jen v pronajmu..ale nakonci cervence odlitame tak se tesim zase do svyho :-)
Profilova fotka
klaras to verim doma je doma...no my jsme ted v podnajmu v Praze a ceny najmu a bytu tady je sila tak jdem za Prahu kde se stavi novy byty a super ceny taze libanky padaj,a penizky setrime na vybavu bytu.vsak mi si ty libanky nejak vyharadime...chceme se totiz uz s tehovat s mimi v brisku :-D Kouzlo nesmutni,vsak vy si to taky nejak vynahradi te uvidis ;-)
Profilova fotka
nikkyy tak pak dej vedet jestli se povedlo..ja se sem budu snazit prijit obcas mrknout,ale s mym casovym posunem az budu mit cas vy budete spat :-(
Profilova fotka
no jasne ze dam vedet..ted me ceka nejake testy kvuli zdravotnim problemum a pak tak od zari se zaciname snait :-D
Profilova fotka
niky v to taky doufám. Já jsem vlastně takovej doufač :-D :-S 8-(
Profilova fotka
Tak to budou pěkné líbanky Nikky. Já jsem taky pro tu motorku byla svolná jen proto, že pak chci už taky nějakou tu radost z jiného soudku a to už pak takové výlety budou ta tam! :-)
Profilova fotka
kouzlo vy se chcete taky snazit hned po svatbe?My asi az tak po vanocich...ale uvidime..mozna i za rok.kolik vam je?
Profilova fotka
libanky to budou pekne,,kamoska ma svatbu v zari a pry jako darek chce ze tam splodime mimco...naivka :-D kouzlo ty jsi fakt doufac :-D ale neboj to bude ok. a dik za IP uklidnila jsi me trochu ;-)
Profilova fotka
nebojte obe se vam to podari :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No vidím,že se svatbou jsou opravdu hodně spojené i jiné radosti:-) Já se na ně taky moc těším a doufám, že se to podaří co nejdříve po líbánkách :-)
Profilova fotka
klaras tak to taky ještě nevíme na 100%. Podle toho jak to vše dopadne s naší smlouvou. Nějak to hrotit nebudeme. Ale když bude klid (reletivní, protože ten úplný není nikdy) tak se nebráníme ;-) Mě je 25. Niky to jsem ráda, že alespoň trochu jsem tě uklidnila taky jsem se trochu zklidnila. Nebudem si ničit nervy a zdraví! Máme jen jedno né ;-) ;-)
Profilova fotka
presne mame jen jedno :-D :-D :-D :-D :-D uz je to lepsi me je 23
Profilova fotka
mne je 26 :-|
Profilova fotka
Ale jinak kočárek už mám vybranýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
Profilova fotka
Jé holky takve 23 jsem takové starosti naštěstí mít nemusela. Už jen proto si přece nebudeš Nikky ničit zdravíčko a nervy. Opravdu to chce klídek. Člověk je mladý a šťastný jen jednou ta proč si to kazit!
Profilova fotka
donka a kolik je tobe?? neboj ja nic nicit nemuzu ja uz ho mam znicene :-)
Profilova fotka
Kouzlo ja mam taky vybrany kocarek :-D
Profilova fotka
klaras proč ten obličejíček??? Krásnej věk :-)
Profilova fotka
Mě je 29 a kočárek ještě vybraný nemám :-) No důležité je si ho zničit něčím příjemným jako jsem to udělala já :-)
Profilova fotka
donka a čím??????? :-)
Profilova fotka
donka a cim??? ja mam i jmena vybrane,ale jen pro kluky :-D
Profilova fotka
niky já zese jen pro holky :-D :-D takže my můžem mít jen holky :-D :-D :-D
Profilova fotka
donka cim?!!! nikky jake jmena?
Profilova fotka
Propadla jsem koníčku potápění, ale nejen v teplých mořských vodách, ale lákaly mě studené lomy o 3°c. No a po deseti letech mě bolí klouby a už mám za sebou operaci dutin.....no jo, přece jen je ženské tělo stavěné pro jiné věci :-) Teď už lezu do vody jen v teple a šetřím si tělíčko pro miminko :-)
Profilova fotka
aaa takze taky chcete mimco???uz o svatbe? kluky mam prvni bude po tatovi Tomas a druhy Filip ale jestli to bude holka tak nevim :-D
Profilova fotka
donka ale to je hezky konicek
Profilova fotka
tak to je pěkný. Nikdy mě nenapadlo, že potápění může být tak zdraví závadné.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?