Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky niky neboj dobře to dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) :-) dej si paňáčka :-D
Profilova fotka
Ahojky Kouzlo!!!! Tak ten by bodl,mam to za 25!!! :-o
Profilova fotka
my dnes za 33. Jo fakt to letí!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
holky my to máme za 12 dní, takže je to docela šrumec. Pořád něco. ;-)
Profilova fotka
leti to strasne a me rupnou nervy,najednou nikomu skoro nic nevyhovuje datum,cas,misto oslavy atd uz z nich silim
Profilova fotka
Se ti nedivím to bych vylítla z kůže. Ať si trhnou nohou je to tvůj den a né jejich. ;-)
Profilova fotka
Jo jo, poradit si nechám. S šaty už asi ne, ty budou dané, ale s tím účesem budu na štíru. Jen nezapomenout foto :-)) Kolčky, hmmm, na ty já se moc těším. Ty bude péct má budcí tchýně, v tomhle opravdu nemá konkurenci :-) A nakupování jídla a pití.....tak tohle si vzal na svá bedra opět můj drahý miláček :-) Já teď jen netrpělivě čekám, jak dopadne výzdoba, co mě mají v týdnu poslat. Obědala jsem si oranžový vliselín a k tomu budou bílé svíčky a smetanové lístečky růží, bílé kamínky a bílé kytičky. Podkladem bude bílý ubrus tak snad to bude vypadat hezky. Teď jen budou doufat, že kytku budu mít taky v tomhle odstínu :-)
ahoj niky, nic si z toho nedělej, u nás je to podobně, pořád každej má něco, je to náš ten tak si ho hezky užijem a ostatní se budou muset podřídit. Nám dneska měli vypískovat skleničky, protože jsme si vybrali motivy a ty by tam prý nešli( máme dvoje skleničky) tak jsme čekali 14 dní než nám navrhnou motivy jaké by tam šli a když jsme si vybrali tak ty taky nejdou. Ta paní si snad z nás dělala srandu. Tak jsme sbalili skleničky a našli si jinou firmu a tam jde cokoliv, tak tam ve středu jedeme.
Profilova fotka
donko taky mas svatbu do oranzova???? kouzlo taky ze vylitavam z kuze.kaslu na ne co rikaj ale strasne to mrzi a tchan od ktereho jsme cekali jak pomuze a taky se dusoval tak s tim seknul a my jsme ted namydleny a rychle sehnat prachy parada
Profilova fotka
donka my budem mít taky jako vy podlad bílý ubrus a natom smetanový vlízelín a lososový. Na smatenovém bodou lososové svíčky a peříčka a na lososovém smetanové svíčky a peříčka. No snad to bude hezké :-N :-N
Profilova fotka
niky tak to je dost nepříjemné!!!! A nedá se to ještě nějak vyřešit??????? :-N x-)
Profilova fotka
ne tchan se proste trhl a ted uz konecne verim tomasovi co o tatovi rikal jaky je,museli jsme zrusit tomasovu pojistku aby nam vyplatili penize a ted hned udelame zase novou.akze parada to je to co jsme nechteli a ty penize co tam byli tak o nich jsme nikdy nemluvili a byli na to kdyby se neco zavazneho stalo..operace atd
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Nikkyy, jo jo, taky ji mám do oranžova,ale právě mě napsala paní, že jim došli smetanové lístky tak nevím.... ach jo. Objednala jsem si na zkoušku jen dva balíčky teď víc nemám :-( No jak tady píšete za kolik to máte musela jsem se kouknou do kalendáře a aůůůůůůůů už jen 25 dnů a je to tady! Uf, už jsem krapet nervozní! :-) Toho panáčka jsem si raději dala hned. Můj milovaný jel s budoucí tchýní vyzvednou její "róbu" a na stole byla lahvinka slivovičky .....:-)
Profilova fotka
donka ty to musis mit za mene ja to mam za 25 a ty mas svatbu drive ;-)
Profilova fotka
Tak to je mi moc líto. No aspoň jste se poučili, že na tchána se spolehnout nedá. :-( :-( A na svatbu půjde??? Neboj niky penízky se zase našetří. x-)
Profilova fotka
snad se nasetri ty co ted musime dat do svatby jsme meli na byt a to nam jeste prijde faktura na byt ach jooooo jo nakonec pujde ale nechtel a dela ale problemy ze to nestihne a prijede az na obed atd..my uz to vzdali,at si dela co chce ale toma to pekne mrzi nedivim se mu.takhle zniceneho jsem ho jeste nevidela po tom co se stalo
Profilova fotka
niky tak to bych se na něj pěkně vy..................................... na svatbu bych ho nepozvala. Já jsem naprosto alergická na lidi co nedodrží slovo a není na ně spolehnutí. A proč se seknul? Jestli se ti tedy o tom chce psát.
Profilova fotka
nikky to je mi lito..vzdycky se nekdo takhle pekne vyvrbi 8-( ..ale alespon ty penize mate..i kdyz jste je nechetli pouzit..co by jste delali,kdyby nebyli?!!Je sileny,kdyz Te lidi vypecou 3 tydny pred svatbou..mohli to rici od zacatku..
Profilova fotka
kouzlo IP klaras dekuju ,kdyby me vypekl nekdo jiny ale rodina???nikomu to nepreju
Profilova fotka
to mas pravdu..ale nekdy opravdu plati..kamarady si vyberes..rodinu ne..lituju ale tveho pritele,preci jen je to jeho tata
Profilova fotka
presne byl z toho hotovy
Profilova fotka
8-(
Profilova fotka
a co jinak Klaras?uz mas vsechno???
Profilova fotka
Tak jsem teď byla s tchánem na pivko, je fakt super a je mě líto, že to máš Nikky takto. Mě jen můj taťka vyslovil tak nějak nesouhlas s mou svatbou a šíleně mě mrzelo, že z toho nemá radost a to na svatbu normálka půjde a finanace taky neřeší. Jen nemůže překousnout, že si beru někoho - prostě rozvedeného......mrzí mě, že nemá radost, ale vychází spolu naštěstí dobře. Asi bych se na to Nikky vykašlala a normálně ho ignorovala a absolutně ho nelanařila ať jde na svatbu. Jestli má "práci" a nestíhá to tak ať nechodí. Je to určitě moc težké, ale než vědět, že dělá drahoty a nechá se přemlouvat, to ať tam raději není. Hlavně si ten den nench pokazit!
Profilova fotka
on nema praci jen nejake brigady obcas takze casu ma dost vis?jde o jeho manzelku,ale ja uz to neresim,jestli nechtej at nechodi rekl jim to i Tomas.tak to bud rada ze je tchan v pohode,toho si vaz ;-)
Profilova fotka
holky když tady tak koukám po těch albech kam všichni pojedou na svatební cesty tak tiše závidím :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-|
Profilova fotka
ja taky nikam nejedu :-( mame misto toho byt
Profilova fotka
nikkyy..tak snad jo..DOUFAM..uz mne z toho vse hrabe..nemuzu se dockat odjet na libanky a odpocivat a nic nedelat..nekdy si rikam,aby uz cela slavna svatba byla za nama :-| jinak souhlasim s donkou ty nikky uz vse mas?My teda par veci mame objednanych ale vyzvedavame je az priletime do cr na svatbu..sklenicky pro hosty(s nasema inicialama) a par drobnosti..melo by to byt v pohode tak to snad nezmrvi..ale uz jsem v takovym rozlozeni,ze jim to jen pujdu omlatit o hlavu a nebudu se rozcilovat ;-)
Profilova fotka
Nikky, za tchána jsem ráda, ale s tchýně mám trochu respekt, ale to je asi normální :-) Kouzlo já mám svatební cestu jasnou, ale možná bych ji i vyměnila. Jedeme na tři týdny kolem Řecka. je to super až na maličkost, že pojedeme na motorce, kterou já moc nemusím. Ale svolila jsem ateď se bojím, že to nezvládnu :-(
Profilova fotka
donka urcite si to uzijete.my budeme teda ja rozhodne u bazenu pit 14 dni koktejly :-) ..simon by to tak dlouho nezvladl,hotel ma i golfove hriste tak jsme oba spokojeny

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?