Svatba na zamku Libochovice srpen 2009

Ahojky je tady nekdo kdo ma stejny termin jako my? :-)
Ahoj, je zvláštní že víte svůj termín svatby v Libochovicích, když termíny pro uskutečnění svatebních obřádů v Libochovicích 2009 budou možné domlouvat až 12.1.2009. Můžete nám prozradit jak jste si tedy mohli domluvit termín svatby? Děkujeme za info Veronika a Štěpán
Profilova fotka
tenanecek máš pravdu, taky mi to přijde zvláštní, na matrice v Libo jsem dostala tu samou odpověď, že až po dvanáctém a nebyla jsem sama, zrovna tak dopadla i kolegyně a ačkoliv se přiznám zkoušeli jsme to i přes známého, tak se nezadařilo a to proto, že oni fakt ty termíny ještě nevěděli, protože zámek není města a tudíž ti na matrice nemůžou dát žádný termín, když je nemají něco jiného je to třeba v Budyni, kde na hradě mám město svou oddací místnost a tak se nimi dá jednat, protože oni jsou svým pánem, ale v Libochovicích to nelze
ja vim myslela jsem stejny termin jako srpen celkove:-)) jak jsem to jiz psala v jine diskuzi :-))) ani my nejsme samozrejme tak dobri aby nam dali termin nebojte nemame protekci:-D
jinak i nazev diskuze je "svatba na zamku Libochovice srpen 2009" takze nemuzeme mit zadne presne datum to bych ho sem dala:-)) ale koukam ze 12. bude docela tlacenice:-))) jinak vite jake by jste zhruba chteli datum??? my mame predstavu ale uvidime
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?