Svatba na Hrubém Rohozci - červen 2008

Profilova fotka
Ahojky holky, najde se tu některá z Vás???
Ahoj ivcadr! Ano, my ji tam budeme mít 7. 6. 2008 v 16hodin. A Ty jsi odkud přímo? ;-)
Profilova fotka
Ahojky. Já jsem z Turnova a ty?
Profilova fotka
My to budeme mít 20.06.2008 ve 14.hodin
Profilova fotka
ahoj Ivi a mám tě? :-) Tak co už se těšíš nebo už máš noční můry :-D
Profilova fotka
čaute holky, já jsem tam měla svatbu a muísm říct, že všechno bylo úplně super. Oddávala nás velmi příjemná paní starostka (nebo místostarostka),ani přesně nevím,jsme z Liberce,ale bylo to všechno pohodové,příjemné a fotky z parku jsou super! :-D Tak držím palce ať Vám to taky tak krásně vyjde!
Profilova fotka
Ahojky Míšo. Noční můry zatím nemám. Vůbec se nemůžu rozhodnout jaké oznámení budeme mít. Míša je teď v práci a odpoledne půjdeme na kolo.
Profilova fotka
ahoj Scai kde na tebe nenarazím :-D Já mám Martina taky v hokně takže se chystám s maminou a nikinou na prochajdu. Včera jsme byli na bouwlingu a v divadle, poprvé za osm let co jsme spolu :-D
Profilova fotka
No jo oznamení nám dělalo taky problém je jich tolik a všechny jsou krasný :-)
Profilova fotka
misicko,já jsem všude :-D Ale ty tím pádem taky :-D
Profilova fotka
No to asi jo :-D Jdu ven na sluníčko :-)
Profilova fotka
já taky za chvíli půjdu,až dovařím,přijede manžel... ale už se na to těším. Hezkou procházku :-N
Profilova fotka
Tak jsi tu prochajdu užijte.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem zpátky venku je fakt teplíčko :-) Teď jsem se pořádně nápápla a jdu odpočívat a pak asi něco poklidím :-)
Profilova fotka
Ahojky. Poslala jsem ti teď interní poštu. Jak se jmenuje ten zázračný kelímek??? To máš pravdu je tam nádherně. Míša za chvíli přijde z práce a půjdem se projet na kole. To asi ani nevíš že má nové kolo.
Profilova fotka
Už jsem ti odepsala najdeš ho v tom katalogu pod tím číslem co je v závorce. Je fakt dobrej já ho třeba použivám na popraskané rty, ale pomůže i na záděry a na suché lokty a podobně. No to nevím , že má Michal nový kolo. to určitě jezdí samo ;-)
Profilova fotka
Tak Míša už přišel a vyrážíme na kolo. Tak zatím pa pa a pozdravuj manžílka
Profilova fotka
No to máš pravdu, že musí jezdit samo, ani se neptej kolik stálo, to by tě ranila mrtvice. Vím, že jsi mi to už poslala. Díky moc
Profilova fotka
Budu, taky pozdravuj svého nastavajicího ;-)
Profilova fotka
Tak pa pa mažu se oblíkat
Profilova fotka
tak čauky a užijte si výlet ;-)
Profilova fotka
Ahojky. Už jsme doma. Venku bylo fakt nádherně. Dneska jdu na noční. Vůbec se mi nechce. :-(
Profilova fotka
Jé tak to ti nezavidím, já mám sice zítra až na odpo, ale i tak budu brzo stávat mám nějaké litaní po doktorech ]-(
Profilova fotka
Tak to ti taky nezávidím-ty doktory. Doufám, že jsi v pohodě.
Profilova fotka
no to se doufám, zítra dozvím ;-)
Profilova fotka
Tak doufám, že to není nic vážného. Nebo, že by už miminko???? :-)
Profilova fotka
Ne ne mimi to nebude to vím jistě ;-) ;-)
Profilova fotka
To je škoda
Profilova fotka
A už plánujete??? :-)
Profilova fotka
No už něco v plánu máme :-D
Ahoj, taky se přidávám. Obřad bude v pátek 13.6. Oddávající jsme si v podstatě vybrali sami, prý příjemná paní, asi ta co měla "Scai". Dokáže mluvit i tzv. z voleje, do proslovu nám přidá pár osobních poznámek...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?