Svatba červenec 2011, Ostrava-Poruba

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojte holky, plánuji svatbu na příští rok v červenci a co vy?:-)
Profilova fotka
a co Arrows v Porube? uz jsme to tady zminovaly...myslim, ze maji zkusenosti, mel tam svatbu kolega od pritele a pry byli spokojeni...Leos je ojedinely, takze tezko najit nekoho, kdo toci jako on...cena je sice relativne vysoka, ale myslim, ze zcela odpovida casu, ktery nad tim musi stravit...a je to pamatka...holky v jinych diskusich zminovaly Majka.
Profilova fotka
Sallynta já to mám v Silmě v Rychvaldu, na zahradě u nich obřad, hostina vevnitř, přespání nahoře. Takže takové vše v jednom.
Profilova fotka
sallynto: můžeš třeba zkusit třebovický park a pak mít hostinu v třebovickém mlýně.. my jsme to tak uvažovali, ale tím že nás je hodně.. tak jsme to v tom parku zavrhli.. ale jinak to je taky kousíček od sebe.. a v tom mlýně máš asi tři sály.. takže si můžeš vybrat... a jaké ho máš DJ? já jsem psala tomu mojemu.. ten se mi hnedka ozval ale už mi nepotvrdil termín a už se neozval.. jakého máš fotografa?
Profilova fotka
blumar: doporucuju si v Silme hodne pohlidat pani provozni...je trosku lina a neochotna a mysli si, ze ji u majitele vsechno projde. Jinak misto je to moc hezke... jan: ten obrad klidne muzete mit v parku, vsak nevadi, ze je vas hodne...proc by to mela byt prekazka???
Profilova fotka
no nám se to venku hodně zamlouvalo, ale ta představa, že sedí třeba jen 15 lidí a zbytek stojí to se nám moc nezamlouvalo.. a tak nakonec to budeme mít venku na Zámečku v Porubě, tam už se mi to zdá fajn.. i když neříkám.. některá místa, která jsou stvořená a upravená pro oddávání venku.. to je bomba.. ale v tom parku.. no nebyli jsme si jisti..
Profilova fotka
Jani, ja to tak taky budu mit..na sezeni max 20 mist a zbytek bude postavat...at si stoupnou kam chteji, kde se jim to bude libit...tu chvilku to vsichni vydrzi ;-) v Hradci nad Moravici taky vetsi cast lidi stoji :-) ostatne...vsude to tak je..nikde si nesedne 100 lidi...
Profilova fotka
jj to vím.. ale byl by to další zbytečný pro nás balík.. protože bychom si museli všechno zajistit od výzdobu až po aparaturu.. takže to raději investuji jinak a budu to mít na zámečku už bez starostí:-)
Profilova fotka
jan: tak to jo...mne to bude zvucit segrin pritel a 20 zidli tam predpokladam mit budou, protoze pri banketu maji kapacitu 80 a lidi a tu my zvaleka nenaplnime ;-) a zamecek je hezky..kdybych se vdavala v POrube, chtela bych to tam :-)
Profilova fotka
jj tak to máte fajn.. mi totiž kamarádka co dělá pro agenturu poslala cenník a bylo by to fakt x tis. extra
Profilova fotka
baru7: máš nějaké zkušenosti? zatim jsem tam byla jednou a celkem v pořádku, ale po tom co jsem četla tady od ostatních nevěst tam radši už zajedu sepsat smlouvu, aby mi pak nezrušila termin.
Profilova fotka
jan: kdybychom to nemely ve stejny dne, opet se muzu podelit...ale takto :-N bluemar: to jednak, co pises..a taky pry jejich porce nejsou nic extra a je treba je trochu pohlidat, ptz u toho moc nemysli....
Profilova fotka
Pěkné sobotní odpoledne nevěsty... ;-) Zítra jdeme okouknout Třebovický mlýn - má tam být pan majitel, volal, že už na 20. 8. jednu svatbu má, ale že tam je více salónků, takže se tam snad vleze i ta naše svatba... tak uvidíme, potom chceme zajet do Sviadnova na ten Ondráš a do Hlučína penzion Florián. Tak jsem zvědavá, kde to na nás zapůsobí nejvíce... V pátek jsem volala na zámek v Porubě, fotky z obřadu na nádvoří se mi strašlivě líbily..., ale je v tom drobný háček. Jestli jsem to dobře pochopila, Poruba snad oddává jen první sobotu v měsíci, takže musíme vypsat nějakou žádost, aby nám toho 20. povolili. Paní říkala, že máme zakročit hned po volbách, dokud budou radní rozněžnělí ze svého vítězství... :-D jinak, že prý podle její zkušenosti svatby v jiných termínech moc nepovolují, tak uvidíme... Jani já si myslím, že na většině obřadů si sedne max. tak 20 lidí a zbytek postává, teda aspoň tak mi to přijde z vl. zkušenosti. Ale těch dvacet minutek to snad zvládnou... DJ máme v jednání... Nejsme s přítelem zrovna vášniví do tance, takže kapelu jsme zavrhli hned. DJ nám přišel jako takový kompromis. Má to na starosti přítel, já toto řešit nebudu. On sám zamluvil i fotografa - doma mi to jenom oznámil, mé připomínky, že bychom snad mohli nejprve projít práce více fotografů a pak objednat jaksi ignoroval... Jeho spolužák ze střední fotí, tak se rozhodl podle svého nejlepšího vědomí a svědomí objednat jeho... naštěstí je to Michal Szydlowski a jeho práce je fakt krásná... takže když jsem si prošla jeho web, trošku jsem se uklidnila, protože na fotu mi hodně záleží...
Článek se načítá
Profilova fotka
sallynta: docela jsem se pobavila pri tom rozuzleni, ze spoluzak neni nikdo jiny nez Marek Szydlowski....to budou super fotecky :-) a s tou Porubou to tak je, ze na zamesku pouze prvni sobota v mesici..i to je duvod, proc jsem vybrala uplne jine misto, ackoli nakonec to prvni sobotu mame :-D
Profilova fotka
sally: jj nám to taky vyšlo s tou sobotou.. prvně jsme si zamluvili hostinu a až pak jeli na zámeček:-) já si taky myslím, že by to snad mohli povolit. V mlýně dělají i více svateb najednou, nevím jak to sice stíhají.. ale paní provozní mi říkala, že jednou měli všechny tři salonky plné:-)) já vím, že většinou sedí jen 20 lidí, ale to jak jsem se dozvěděla jedna židlička s potahem a mašlí na pronájem by mě vyšla na cca 150 kč, k tomu bych si musela zajistit aparaturu a pronajat si slavobranu atd. takže když jsem to spočítala.. tak s tím fotografem to je fakt pecka:-)) skvělá volba přítele ;-)
Profilova fotka
Holky, ale zkuste si to představit, já Michala znám, byli jsme u něj párkrát na návštěvě a tak, ale nevěděla jsem že fotí..., a v tu dobu mě to ani nijak nezajímalo, a když mi přítel týden po zásnubách řekl, že volal Michalovi, aby ho rezervoval, myslela jsem že mě trefí... Začala jsem doma vyvádět, ale přítel mě usadil k netu vyvedl mě z mylné představy toho, že Michal vyfotil maximálně nějakou oslavu babiččiných narozenin :-D Takže když jsem si začala jeho práci procházet tak jsem si uvědomila, že máme v podstatě štěstí...
Profilova fotka
sall: mate hodne velke stesti...jeho fotky josu uzasne, to pritel zaridil mooooc dobre :-)
Profilova fotka
teďka ještě mít štěstí s videem..., ale zatím se mi nikde nic moc nezamlouvá... :-|
Profilova fotka
jj fotečky má fakt pěkný, tak video já ti neporadím.. my ho mít nebudeme.. tak bezkonkurenční ve videu je Leoš brabec, že Baru ;-) :-D
Profilova fotka
ano, ano..Leos Brabec...pokud jsi ochotna za kvalitu priplatit, sall, jednoznacne doporucuju ;-) ale ma hodne dopredu plno...takze tezko rict, zda bude moct...
Profilova fotka
já jsem dlouho váhala, cena odpovídá kvalitě, ale i tak by náš rozpočet vcelku ranila... no a když jsem dováhala a zavolala mu, zjistila jsem, že má plno....
Profilova fotka
Ahojky, omlouvám se, že vám sem lezu...Pokud hledáte hudbu na svatbu, mohu vám doporučit hudební duo Remon www.remon.cz , šikovná sourozenecká dvojka za rozumnou cenu :-)
Profilova fotka
sall: no rikala jsem si, ze asi bude mit plno...poslu ti do IP kontakt na kamarada, ktery toci a cenove je velmi dostupny, jen nema web, takze by ses s nim domluvila ja ukazkach nebo tak :-) werunka: tebe za chvili zablokuji za tuhle reklamu.....ve vsech tematech, ktera se tykaji MS kraje...
Profilova fotka
Taky jsem volala panu Brabcovi, ale taky už má náš termín obsazený, tak budeme bez videa a ušetřené penízky vrazím do fotografa a Dj :)
Sally-ta svatba v Mlýně 20.8. to jsme my :-D :-D :-D Ale my máme "předobjednaný" velký salon (je to taková velká místnost u zahrady, nás bude 70), vy budete mít kolem 40 lidí, jestli jsem to pochopila dobře, tak to by vás pan majitel dal snad jinam a to by jsme se mohly toho 20. potkat ve svatebním :-D
Profilova fotka
blu: no jo..Leoš je opravdu hodně dlouho dopředu zamlulvený...a koho bys chtěla na fotky??
Profilova fotka
holky tak to budete mít super, jestli se tam potkáte:-))
Profilova fotka
baru na fotky mám Radima Horáka už zamluveného :)
Profilova fotka
bluemar: nasla jsem jen par jeho fotek, ale vypadaji hodne dobre :-)
Profilova fotka
má hodně fotek u sebe na webu, galerie - wedding a vlevo vybereš staré nebo nové.... Já chtělůa Palkovičovou, ale muj chlap prostě chce Radima, tak ho má :)
Janni, jo to bude fakt super. "Ahoj, ty jsi Sally z beremka, že?" "Baracudas, těší mě" :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?