Menu Forum

Svatba 7.8. 2010

(Zamčená)
24. čer 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Máte nějaký tip na výrobu jmenovek? Nejsem sice moc manuálně zručná, ale něco bych vyzkoušet chtěla.
10. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahojky, jmenovky budu dělat taky sama. Myslím, že stačí na bílý/barevný papír vytisknout jména, max. k tomu přilepit mašličku nebo takový ty blbůstky "berušku, srdíčko..."
Ale tady jsem v albách viděla hezký, co si dělaly nevěsty sami. Inspirace tu je dosti emoticon
11. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 To jo, ale nejsem tak zručná, ale snad něco zvládnu. Přinejhorším spálím, zničím důkazy a poprosím někoho šikovnějšího emoticon
11. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ále to zvládneš ...
Taky je budu dělat ... možná bych už tuhle neděli se na to mohla připravovat, dám vědět emoticon
12. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 ahoj holky, musím se vám pochlubit. Byli jsme dneska na veletrhu Nevěsta 2010 a konečně jsme vybrali a objednali prstýnky. Ještě jsme koupili stužky na vývazky, lampion štěstí ve tvaru obrovského srdce za 75kč, pak takový jemný pudr na dort a od kamarádky jsem dostala modrý podvazek. Prostě úspěšný den. Měli tam náááádherné kytky. Netradiční a mooooc hezounké
12. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Tak to máš fajn. My jsme se nakonec na veletrhy vykašlali, nechtělo se nám emoticon Snad to zvládneme i bez nich.
13. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 misa: určitě se bez nich obejdete emoticon Mi se líbí, že tam je plno slev a všechno si okoukneš v reálu. Fotky na netu hodně zkreslujou. Navíc my jsme ocenili, že jsme mluvili přímo s pánem co nám bude dělat prstýnky a myslím že nám pomohl více než slečna v obchodě. Řekl nám různé varianty a všechny pro i proti těch variant. No můžu vřele doporučit.
13. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 To je pravda, to mě nenapadlo. Ale šaty už mám vybrané, prstýnky bereme taky ze salonu, tak jedině snad inspirace na kytku a výzdobu.
13. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ahoj holky, přeji hezkou neděli emoticon
Tak jsem včera nesehnala hezký zelený papíry, tak jsem se do jmenovek nepustila ... zítra vyrážím na lov barevných zelených papírů emoticon
Už jsem udělala zasedací pořádek - snad konečný emoticon
Mějte se. V.
14. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduska.83
Registrovala se 28. února 2010 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Tábor.
  • Svatba byla 6. srpna 2010
fotoportrét
fotoportrét
raduska.83
Registrovala se 28. února 2010 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Tábor.
 Šmarjá holky, vy jste oproti mě hrozně napřed emoticon Já mám zatím jenom zamluvenej termín a zaplacenou zálohu na šaty... Oznámení taky ještě nemáme vybraný, zatím mám doma pár vzorků. Přijde mi, že je na všechno hafo času... nebo není??? emoticon
14. bře 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ahoj Raduš, já jsem ve znamení Váhy, takže pro mě není dost času do svatby emoticon Ale teď je otázka, kdybych se narodila v jiném znamení, zda budu jiná emoticon Nám už toho naštěstí moc "zařídit" nezbvývá .... ufff emoticon
14. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj Raduš, já jsem na tom podobně, jenom tak přemýšlím, co by bylo třeba zařídit, a protože ráda makám pod tlakem, všechno určitě nechám až na červenec emoticon Oznámení ani prstýnky ještě nemáme, zatím přemýšlíme a vybíráme menu, takže vlastně mám taky jen zálohu na šaty a místo.
15. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduska.83
fotoportrét
fotoportrét
raduska.83
 Já mám do toho ještě školu a práci, takže asi zařídím jen to nejnutnější a zbytek až podle času. Ale je fakt, že jsem teďka pokukovala třeba po svatebním vínu, přijde mi to docela vtipný, když člověk vyrobí vlastní etikety, vyjde to cenově i rozumně emoticon

Jinak s těmi oznámeními - mám doma 6 vzorků a nemůžu si vybrat, je to hrozný emoticon
15. bře 2010 v 11:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luckaa13
Registrovala se 17. února 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
luckaa13
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky, tak se zase po dlouhé době hlásím. Tak oznámení dorazila naštěstí včas a už se nám začínají vracet ohlasy kdo jo a kdo ne. Prstýnky už jsou taky vyrobené, ale nechala jsem je raději poslat k našim, aby se cestou do Skotska neztratili. Jinak už máme zaplacené zálohy v hotelu a fotografa, ale pořád jsem to nedomyslela a nedořešila s tím Hrádkem a pak a i s tou hostinou. Šaty budu dělat asi na poslední chvíli, jelikož nevím kdy se dostanu domů. No vím, že letíme na začátku června, ale to už je docela pozdě, no nevadí něco zbyde emoticon
bluejay: no papíry jsme řešili a pak přestali, oni mu tady dokonce řekli, že ty papíry mají platnost jen 3 měsíce a u nás je chtějí s 6 měsíční platností. Jelikož neví kde má rodný list, tak si musel napsat o nový, který teda dorazil, ale jelikož nevím pořádně jak mu mám vysvětlit, že ty dva papíry potřebuje mít s dvojím ověřením a pak ještě překlad s razítkem, tak jsem ho požádala, ať si zavolá na jejich ambasádu a zjistí si co a jak. Tak na tom už pracuje a někde vyčetl, že vystavit ty druhý papíry trvá docela dlouho, tak to chce začít dělat tento týden, aby to neprošvih. No já musím zase letět. Mám angličtinu tak pááá
15. bře 2010 v 18:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 luckaa: ten muj taky nekam zastrachal svuj rodny list tak si taky zadal o vystaveni noveho, uz ho mame doma.
Zitra jde pritel na mistni Registery office pro Certificate of no Impediment, ten potrebuje kazdy brit ktery si bere cizince v cizine. Musi sebou mit passport, ucet (treba za elektriku) aby prokazal ze zije na uvedene adrese, no a bude to stat 30liber. Musi to vyvesit po 3 tydny na mistni nastenku a kdyz nikdo nebude mit namitky tak nam vystavi ten certificate. Ale je mozne ze to mate ve Skotsku trochu jine, ale Apostille(legalization) budete potrebovat na oba dokumenty tak jako my.
16. bře 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
raduska.83
fotoportrét
fotoportrét
raduska.83
 Lucko, vy jste už posílali oznámení ??? emoticon
16. bře 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 My budeme posilat oznameni v cervnu, tak nejak d mesice pred svatbou. Stejne to uz vsichni kteri prijdou vedi, tak to je spis formalita a pripomenuti emoticon
16. bře 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bree.veveruska
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Prachatice.
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
bree.veveruska
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Prachatice.
    Region České Budějovice
 nám vyšel 7.8.2010 luxusně. Poněvadž mám v práci 3 víkendy pracovní a jeden volný, tak tento je právě ten volný. Taže jsme zašli na radnici v Českých Budějovicích, měli právě volno na výše uvedený termín, tak jsme se zapsali, drahá polovice si na mě vsadila 1000 Kč a je to !!!! SIMPLY emoticon Nějak to nehrotím. Saty jsem si objednala v Hongkongu, přijdou za měsíc, dnes vyřídila salonek na oběd, objednala prase a pívo Na večerní posvatební mejdan a FERTIG !!!!
16. bře 2010 ve 22:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bree.veveruska
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
bree.veveruska
    Region České Budějovice
 No a protože jsem žena univerzálního typu / slova mého drahého/, tak záležitosti týkající se oznámení, vizitek, pozvánek a pod si tvořím osobně LIve. Vlastně mě to dost baví a kdo si hraje, NEZLOBÍ. A docela to ušetří díru v rozpočtu. Mám úžasnou firmuv Německu, která tyto záležitosti tiskne / dle dodaného návrhu/ za Hubičku.
16. bře 2010 ve 22:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 bree: tak to jsi teda šikovná, vidím, že vše řešíš v klídečku. Taky se o to snažím, tak snad mi to vydrží emoticon

Jinak oznámení taky budu posílat až v červnu, myslím si, že dřív to nemá smysl, stejně by to někteří někam zašantročili...
17. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luckaa13
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
luckaa13
    Region Hradec Králové
 Ahoj, no oznámení jsme odeslali. On chtěl nejdříve zaslat kartičku save the date, ale nakonec jsme se na to vyprdli. Je to něco jako naše oznámení, ale malé a dává to každému najevo, že si nemá na ten datum nic plánovat. No a takové ty naše klasické oznámení neposílají, je to rovnou jako pozvánka a žádná kartička uvnitř jako srdečně vás zveme ke svatebnímu stolu. Tak jsem to trochu řešila. Máme je v angličtině a v češtině a já tam uvedla s radostí oznamujeme a zároveň zveme...Odeslali jsme to, jelikož je jak jsem psala dost nedočkaví a chtěl si být jistý, že mu všichni důležití přijdou.
bluejay: je to tady myslím stejný jak píšeš, jen teda nevěděl o tom, že si má brát pas a účet. Nevíš mají ty papíry mít dvoje ověření nebo stačí jen jedno?
Jinak tady to zatím kolem svatby utichlo, nemám šaty boty nic, nevíme kdo nám udělá dort pro cca 100 lidí, ještě jsem si nevybrala jakou budu mít kytku atd atd, ale myslím, že je fakt ještě dost času.
Tak se tu zatím mějte a já se zase ozvu. emoticon
20. bře 2010 v 00:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 luckaa: nejsem si jista co myslis tim dvojim overenim.
V podstate jakmile mate ten:
1) Certificate of no Impediment(bacha musis si zamluvit appointment at Registery Office, tak si tam zavolejte, a nesmi byt starsi nez 6 mesicu)
2) Birth Certificate
3) popr. rozsudek o rozvodu pokud byl uz zenaty, (Decree Absolute)

Vsechny dokumenty musi byt originaly!

Pak na tyto dokumenty potrebujete apostillu, apostila je legalizace: all documents must be originals and must be legalised at the Legalisation Department of the Foreign and Commonwealth Office in London (Apostille)
Dokumenty posles recorded delivery na tuto adresu:
Norfolk House (West)
437 Silbury Boulevard
Milton Keynes
MK9 2AH

Kazdy dokument stoji £28 + 1x £6 postovne(postage)
Takze pokud neni pritel rozvedeny tak budete platit £62.

No a az vam prijdou zpet s legalizaci tak musis do Cech a nechat si je vsechny prelozit soudne uznanym prekladatelem s kulatym razitkem (treba agentura Skrivanek to udela do druheho dne).
A s prelozenyma dokumentama pak pujdete na matriku a hotovo!

Jo a asi vis ale pro jistotu to zminim, pokud pritel nerozumi cesky tak musite mit tlumocnika na obrade emoticon
20. bře 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 Luckaa: podivejte se s pritelem na tuto stranku,tam je to vysvetlene:
http://www.fco.gov.uk/en/about-us/what-we-do/services-we-deliver/legal-services/legalisation/
20. bře 2010 ve 14:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Jak to tady čtu, tak si říkám, že vůbec není jednoduché vdát se za cizince. Celou dobu bych trnula hrůzou, že jsem zapomněla na nějaký papír a úřady nás neoddají emoticon
21. bře 2010 v 06:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 misaroz: taky jsem se ze zacatku hrozila a panikarila, ale diky holka tady na beremese vim co a jak emoticon Bez beremka by to bylo tezky emoticon
21. bře 2010 v 19:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Je pravda, že tady se dá zjistit spousta věcí. Taky jsem klidnější, že se tady můžu na cokoliv zeptat.
bluejay: co vlastně v Anglii děláš? Já jsem byla rok jako au-pair a bylo to super.
22. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 misaroz: jj, na Beremko nedam dopustit,zatim jsem mela stesti na hodne a velice napomocne nevesty emoticon
Ja jsem v Anglii uz 4.5 roku.Nejdriv jsem sem jela taky jen na rok, emoticon zlepsit si anglictinu a trochu si pri tom vydelat a pak zpet do cech dodelat magistersky.
Ale nakonec jsem tu potkala meho snoubence, sla jsem na rok na univerzitu tady. Mam tu slusnou praci, bydlime v Devonu u more, tak jsem tu nejak zakotvila emoticon Miluju more... emoticon
A kdepak si delala au-pair?
22. bře 2010 ve 20:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 bluejay: tak to máš super, já vysokou udělala nejdřív a pak si jela vylepšit angličtinu a po roce se vrátila.
Pracovala jsem ve Welwyn Garden City (teda snad se to tak píše, už jsem to úplně zapomněla), což je asi 25 mil od Londýna směrem na Cambridge. U moře jsem byla jen na výletech.
23. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 misaroz: no ja si nejdriv doma udelala bakalare s tim ze pak dodelam mgr. ale zatim z toho nejak seslo emoticon
Co uz mate vsechno vybavene a zarizene na svatbu?Pochlub se at zas muzu panikarit ze jsem pozadu emoticon
Prvni co jsem si zamluvila byla fotografka, tu jsem rezervovala uz vloni v cervnu emoticon a pak jsem se modlila ze mi nekde vyjde nase datum a vyslo to suprove. Mam uz zamluveny saty v pujcovne v Cechach, mame zaplaceny obrad, zaplacenou zalohu na restauracku a ubytko (v jednom miste). Ted se musime poprat s tim papirovanim a na konci kvetna jedem do Cech, tak musim splasit nejakou kocmeticku a kadernici na zkousku emoticon
Musime domluvit dort a kolacky.. Co jsem jeste zapomela?..
23. bře 2010 ve 22:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ahojky, holky zdravím vás emoticon
Taky nemáte ještě všechno zařízené ..... já taky ne ....
Hezký den. emoticon
24. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.