Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Profilova fotka
monik1: Ahojky, vítej mezi nás ;-) No já asi moc neporadím, my máme obřad v 11, protože se nám to zdálo nejoptimálnější... těch 10 se mi zda taky brzo.. šla bych radši do těch 12h... přeci jen ty budeš mít třeba pak největší stresy a přípravy ten den, zbytek rodiny zase až tolik ne :-)
Profilova fotka
Taky si myslím, že je 10 brzo, v kolik budeš muset vstávat kvůli účesu, líčení a tak... Myslím, že na tu 12h je to lepší (když už je 11h zabraná). Já si to plánuju asi až ve 13h, nebudeme mít tradiční oběd, ale veliký raut na pronajaté chatě, tak mi to přijde lepší později a hlavně ať mám dopoledne v klidu. Myslím že stresů bude dost i bez toho, že nebudu stíhat :-| . Zkus se domluvit s kadeřnicí a udělat si časový plán, jak ti to bude vyhovovat, abys byla v klidu ;-) .
My máme obřad taky ve 12h, právě proto, abysme nevstávali někdy v noci :-D a aby jsme se zbytečně nehnali...10 je fakt brzo a navíc, když se ti ten čas moc nelíbí, tak se do něj nenech zbytečně tlačit ;-)
Profilova fotka
Holky moc děkuju za názory, ono půl roku to nikomu nevadilo, že je to rezervované na 12h a teď najednou vymýšlejí s prominutím kraviny 8-( No já mám dneska volno, tak pokud mi čas dovolí, tak vás dočtu od začátku ;-)
Profilova fotka
monik1: No vidíš to, tak když už to máte i takhle douho rezervované, tak bych to prostě neřešila a rozhodně neměnila ;-)
ahojky, my máme obřad ve 12,30 na zámku ... chtěla jsem takhle pozdě - je to vlastně poslední oddávající čas .... Protože s nazdobenýma autama tam pojedeme cca 45minut, tak abysme nejeli už brzičko ráno .... a tím pádem budeme mít i pozdějš obídek, takže pak nebudeme pro hosty vymýšlet zvlášť véču, tak od 17 hodin bude rautík ... takže se hosté nadlábnou dle vlastního gusta :-) Takže bych Mončo neměnila ;-)
Ahoj, taky bych nechala obřad na 12. My ještě hodinu nevíme, mají nám to zajišťovat v restauraci, kde budeme mít hostinu i obřad a zatím se neozvali. Tak snad to bude taky kolem 11, 12.
Profilova fotka
Ahojky, my to máme ve 13:00 a jsem s tím naprosto spokojená....a to z důvodu, že budeme poslední svatba a nikdo nám nebude dýchat za zády, aby se už naše svatba šla fotit a další ,,maso" mohlo nastoupit... Pak už po svatbě máme pronajatý zámek, během focení nám připraví v Rytířském sálu svatební stůl (to budou fofry:-) ... od 14 do 17 hod náme pianistu ( maminy vysněnost), pak máme hodinu na přípravu kapely a od 18 do 2:00 máme tříčlenou kapelu:-) myslím si, že to bude v pohodě a vklidu právě kvůli tomu, že ráno v klídknu vstaneme, dáme kafíčko, paňáčka, obstarám svou krásu, v 11 přijedou všichni k nám... nazdobíme vozy apak se vyrazí..
Profilova fotka
Holky, děkuji za názory, prostě to nechám na 12 h a rodina ať si remcá jak chce ]-( ]-( Jinak jsem celou diskuzi proletěla, tak vidím, že je tady plno nevěst státnicujích, to Vám přeju pevné nervy. Já jsem státnicovala loni a teď "už" půlroku pracuju.. Škola byla hodně náročná, takže klobouk dolů, jak do toho máte ještě přípravy na svatbu ;-) Dneska je v Ostravě svat.veletrh, tak se jedeme po obědě kouknout. Hezký víkend ;-)
Ahojky holky. Tak co nového? Jaký byl Mončo veletrh?
Ahoj, zítra jdeme na úřad vyřídit svatbu a dohodnout čas, tak nám držte palce, ať mají kolem dvanácté volno. Taky už potřebujeme vybrat menu, ať víme přibližnou cenu, jenom se děsím, aby nás ta částka neskolila :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moooc vás prosím o váš hlas na http://www.zlatnictvi-stoch.cz/soutez... jsme na 6 řádku druzí zleva. Moooooc děkuji!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,muzu se k vam pridat?Mame taky svatbu 7.8.10 na zamku Melnik :-N Obrad uz mame zaplaceny, mame zaplacenou zalohu na restauraci a zalohu na saty :-) luckaa13: taky zijeme v Uk a beru si anglicaka :-) Uz si vyrizujete papiry? Ja z toho zesedivim co je vsechno potreba! My zacneme vyrizovat papiry pristi tyden, nesmi byt totiz starsi nez 6 mesicu. Budete posilat vase taky do Milton Keynes nebo mate office ve Skotsku?
safirah: můj hlas máš
Hoj holky, taky se hlásím do klubu :-) Na začátku týdne jsem zamlouvala termín na jednom zámku, přišlo mi to teda dost předčasný, ale chtěla jsem pro jistotu a oni měli už jen na výběr ze dvou časů!!! A to tam svatby jsou po půlhodinách. Tak jsem byla docela překvapená :-o Asi máme atraktivní termín ;-)
Ahoj holky, zítra jdu na zkoušení šatů :-)
Držím pěsti, ať dobře vybereš. Pak sem hoď fotky. Včera jsme zamluvili obřad na 12 a dnes vybrali menu, tak snad už to nejdůležitější máme. Co je u vás nového?
Profilova fotka
Holky, jaké máte meny? hoďte sem nápady.... a co předkrm? My jsme se na něj úplně vyblajzli a máme jen polévku hovězí s knedlíčkama..a druhý chod dvojí masíko, dvojí zelíko a dvojí knedle...To bylo přání nastávajícího a maminy...ale když to takhle vidím napsané, přijde mi to jak kámen do žaludku, takhle v srpnu... Nyní přemýšlím o masíku a šťouchaných bramborách, pro dietáře třebas lososa k těm bramborám...ale jak zajistit u 80 lidí, aby byl stejk pro všechny připravený ve stejnou dobu?...Jinak máme šampus s čerstvou jahodou, polévku, hlavní jídlo, kávu a dort....a o 3 hodiny později už zase rautík.. snad to bude stačit Včera jsme řešili oznamka, tak budou do týdne návrhy veronika : držím palce a pěsti na výběr šatů.... hlavně ať se v ních cítíš dobře, protože to mi dělalo největší problém...všechny jsou krásné, ale sama sebou jsem byla jen v jedněch:-)
Já jsem s těma oznamkama taková dost bezradná. Chtěla bych nějaký klasický, otvírací, plastický, něžný a náááádherný, ideálně do růžova (třeba s růžovou mašličkou .Klidně bych si i připlatila... Ale často vidím jen takový ty kartičky ala fotka nebo jiný nevkusný :-|
Menu klasika: Bohemia Sekt jako přípitek, polévka s knedlíčkama, hl.chod svíčková (máme cca pro 30 hostů, +-) Předkrm by měl být s gastronimického hlediska, ale svatbu si platíme celou sami - takže z finančních důvodů vynecháváme .... Oběd je na třetí hodinu odpoledne a v pět se začnou sjíždět hosté na večerní oslavu - raut. Zhruba od pěti bude hrát i kapela. Zítra jedu zkoušet šatečky od firmy Jasmine Bridal a koncem března by měli dorazit ještě M.Sottero. Ale je možný, že zítra vyberu. Zkusím v nich si i sednout, tancovat atd .... No vůbec se netěším na to, jít v těch šatech na toalety, skoro všude jsou malé - jak se tam otočím a tamto ..že ? a jestli bude hrozný vedro :-S ... ale to už jsou detaily :-D
Jéžiš, to s tím čůráním mě vůbec při zkoušení šatů nenapadlo :-D . Já jsem byla ráda, že mi šaty byly, že v nich nevypadám jako velryba a spíš jsem tak chodila tam a zpět, pohupovala se v bocích jako když zvoní zvoneček a poslouchala, jak ty šaty šustí :-D :-) :-D Jinak co se oznámení týče, asi bych si konečně i nějaké vybrala, konkrétně na stránkách vé vé vé tečka svatebni pomlcka oznameni pomlcka pamas tecka cé zet. Tam nahoře v menu jsem si klikla na excellent a fakt mě tam asi 4-5 oznámení zaujalo.
Tak naše menu je předkrm (ještě nevíme jaký), kuřecí vývar s masem, kuřecí kapsa se šunkou a sýrem a americké brambory. Pak samozřejmě koláče, dort... a večer raut s grilováním.
Ahojky holky, přeji hezkou (u nás slunečnou) neděli :-) :-) Včera jsem byla odzkoušet pár šatečků Jasmine, už mám favoritky, ale ještě počkám, až dorazí objednané Maggie Sottero (má dorazit asi 12ks k paní do salonu). Vybrala jsem si tam už ale šaty na převlečení - společenské, dlouhé, budou bílé :-) Já si ve svat.šatech zkoušela i sednout a dobrý .... Ta kruhová spodnice není zas tak hrozná jak jsem myslela, je docela foremná a do auta se prý může i zmáčknout, že se zase narovná :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nikdo 6.8.2010, tak jdu k Vám, doufám, že mě vezmete :).
Ahoj Heli, určo pojď k nám. Vstupní pohovor: kdy (to vlastně víme), kde, jak, s kým a proč ??? :-D Co už máte zařízeného? ;-)
Profilova fotka
Jdu na to: Areál Botanika - vše na jednom místě, osobně, s chlapem, bylo na čase :-D . No...moc toho není. Takže hezky o pořádku: místo pro hostinu a obřad, obřad předzamluvený (zatím nezaplacený až 15.3.2010), fotograf, kameraman, dorty a koláčky, šaty ve skříni, botky na obřad, bižu, vizážista a kadeřník zamluveno, prstýnky (k vyzvednutí 12.3.) Chybí: svatební oznámení (zatím se řeší), upravit šaty, košíčky na výslužku, nějaké blbinky na stoly, další boty, topík na převlečení (asi půjdu do kalhot), dodělat vývazky, dodělat jmenovky, kytky (bude se řešit až v červenci na místě) a ženichovi oblek, ale ten si to řeší sám, tak se o to nestarám... V červnu státnice, tak vše dělám postupně a hlavně duben - červen na to nebudu mít čas a v neposlední řadě postupuji jak mě přichází výplata :-D .
Hezkýýý :-) A ten areál Botanika je kde - Praha? Tak ať státnice zvládneš :-) A šaty máš jaký? Nenašla jsem ve tvém albu ...
Profilova fotka
Horní Bezděkov u Kladna. Děkuji, tak snad.... :-| Šaty jsem tam ještě nedávala, nemám je pořádně nafocený, jdu to omrknout.
Profilova fotka
raduska: Mrkni se ke mě do alba na naše oznámka, třeba chytneš inspiraci... :-) já jsem totiž měla podobné požadavky jako ty, hlavně dorůžova, otvírací, jednoduchý... a povedlo se.¨ Jinak co se týče menu, tak my máme úplně klasické: přípitek - Cinzano, předkrm - šunková rolka, polévka s knedlíčky a svíčková 8-) a pak večer rautík teplý a studený.. A jinak vítám novou nevěstinku :-)
My máme oznámko od firmy Studas :-) Objednávala jsem po netu, perfect spolupráce. Objednávala jsem oznámení, pozvání ke stolu - na obídek, pozvání na svatební oslavu, a visačky na vína ... a mají další sortiment ....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?