Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Profilova fotka
l.flulova to je docela hodne za uces a liceni, ja budu platit 1500kc..zkus se poptat jinde ;-)
L. myslím, že to je dost. Za účes budu dávat v den svatby cca 300,- a za líčení cca 250,-. Zkoušky jsou levnější a stačí max.1 si myslím.
I.frulova: zdá se mi to hodně, tolik platí některé holky v Praze za super vyhlášené salony. Zkusila bych to jinde. I když, já cenu zatím nevím, třeba budu taky v šoku. Jinak buď v klidu, nevolnosti klidně mít nemusíš, já jsem neměla a vůbec celé těhotenství bylo v pohodě, ještě v osmém měsíci jsem šlapala po horách a bylo mi fajn.
Profilova fotka
No to je pěkná pálka....to já dám tady ve Varech za líčení i se zkouškou 250,- korun a na účesu se musím domluvit s mojí kadeřnicí, ale viděla bych to tak na 500,-. Jo svatby to musí být žně pro firmy, až žasnu, že se nestydí z lidí takle tahat peníze.
Taky jsem to říkala, totéž je s kyticí, jakmile řekneš svatební, je všechno o sto procent dražší. Nevím, čeho tím chtějí dosáhnout, asi si uvážu něco sama :-D To by dopadlo :-D
l.frulova: To se mi taky zdá být hodně, já dám za účes v den svatby 500,- Za kytici počítám 700,- Jinak ke koláčkům a cukroví, všechno mi budou dělat v cukrárně. Ještě uvažuji nad tím, že objednám méně zákusků na stůl, než jsem měla v plánu a místo nich tam nechm dát čerstvé ovoce. Jestli bude horko, tak to bude asi lepší.
Profilova fotka
Jo to taky plánuji, já kromě dortu, koláčků a perníčků nechci žádné cukroví a nahradím to spoustou ovoce...hodně melounu, hrozna a tak. Taky zeleninové mísy namísto chlebíčků, protože ono když to v letním dnu je dýl na stole, tak se stejně každý bude bát salmonely a taky to rychle osychá. Jen se bojím vosích náletů :-|
tersa: pokd nebude hostina venku, tak to s těma vosama snad nebude až tak zlé. Já chci ovoce hlavně proto, že v tom horku osvěží
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera poptala tady kousek od našeho bytu malé květinářství, a cena se má takhle: Za svatební kytici 1000, za 2 pro maminky, 1 pro svědkyni, náramek pro družičku a korsáže pro ženicha svědka další 1000,-...ta koordinátorka mi udělala nabídku za 5000,-.... Takže jestli je to takhle i s líčením, tak jdu hledat dál... ;-)
Profilova fotka
Jinak taky jsem pro ovoce... x-)
l.frulova: já bych se určitě poptala i na to líčení a klidně bych se podívala i po nějaké levnější kadeřnici. Za optání nic nedáš ;-)
Profilova fotka
midy: budu muset..nekradu, že jo... 8-(
Článek se načítá
Ahoj, my budeme mít taky ovoce a zeleninu, na stole jen domácí koláče a bude dort. Nějaké zákusky nebo cukroví už asi nebudu řešit, stejně na to nebudeme mít chuť. i.frulova: taky bych radši hledala dál, přece jenom vyhazovat peníze zbytečně, to bych nechtěla
Ahoj holky. Ovoce budu taky objednávat na rautový stůl, ale aby bylo připravený rovnou k snědku. Oloupané pomeranče atd. Už vidím, jak nějaká holčina si tam láme nehtíky nad pomerančem atd ... Přemýšlela jsem ještě nad čoko fontánkou k tomu ovoci, ale pronájem je 1100,- tak do toho nepůjdu. Za tu cenu bych nakoupila kvanta čoko :-)
Profilova fotka
Ahoj, to jsem ráda, že neochuzuju budoucí svatebčany o nezdravý chlebíčky a zákusky jen já :-) , a jsem ráda, že nemám žádnou koordinátorku, ta teda umí potěšit s těma přirážkama...asi by mě přešla chuť na vdavky. :-p Jinak fontána by byla super, ale cena je taky dobrá...asi se obejdu i bez ní. No a ovoce určitě oloupané nebo spíš to co ani moc loupat nepotřebuje.
Ahoj holky, tak dneska jsem objednala oznámení, doufám, že i naživo bude podle našich představ. Zítra bych měla kouknout na botičky, tak uvídím, jestli mi něco padne do oka ;-)
Profilova fotka
misaroz a odkud jste objednali oznameni?My z Kyoprintu, jsou uz u rodicu doma tak je uvidim az v sobotu, mamca rikala ze jsou krasny jen trochu mensi nez si predstavovala ;-)
My máme oznámení ze svatební pomlčka oznámení tečka net. Mají tam úžasný výběr. Jsem zvědavá, jak to dopadne, snad dobře.
Ahoj holky. Zdravím. Tak co je u vás nového??? Do svatby zbývá pár týdnů ... ještě nemám vše hotové a zařízené :-| budu muset máknout .... jak jste na tom vy?
Ahoj Verčo, nám včera přišla oznámení ke korekci, tak jsme upravili a brzy budeme mít, už se těším. Dnes, pokud se nerozprší, půjdu zjišťovat cenu kytky, tak snad to dopadne dobře.
My měli oznámko vyřízené po korektuře do týdne i s doručením ... myslím, že se snaží, aby to měli snoubenci včas. Tak pak musíš dát fotečku do alba. Kvítí mám nahrubo pořešené, doladí se dva týdny před svatbou - počet atd. Jestli jsi alergig jako já, vyber si něco, z čeho nepadá hodně pyl a co moc nevoní. Mně se líbily frézie, ale nemůžu je mít :-(
Alergik jsem, ale neléčený, nejsem schopná si dojít k doktorovi :-| Mám v kytce růže a kopretiny, tak snad to bude ok. Fotky oznámka určitě dodám.
Ahoj holky. Tak čekám ještě na jeden balík s dekoracemi a doplňky. Příští týden bych měla mít ušitý závoj a měla by dorazit košile pro ženicha. Takže mi zbývá tisk sv.noviny, etiket na víno, jmenovek na stůl. A ze služeb zajistit: kadeřnici (tak trochu domluvené), vizážistku (mám volat v červnu), objednat veškerý sladký a přesně domluvit na místě hostiny a oslavy oběd+raut, a v květince nahlásit počty kvítí. A to by mělo být vše :-) snad tedy ...
Tak to jsi šikovná. My teď hlavně budeme řešit menu, ať už to máme z krku. Noviny ani etikety mít nebudeme, jmenovky chci napsat na kamínky, tak je musím sehnat.
Já si jmenovky vyrobím sama, jinak už mám skoro všechno domluveno, už to stačí jen upřesnit a na to je čas :-)
Ahoj holky. Tak jsem objednaná na červenec na zkoušku sv.líčení k vizážistce. Dneska mám za sebou zkoušku večerních šatů na převlečení. Dorazila mi saténovo-tylová pompadurka (schovka na kapesníky, mobil a OP) :-) A mám jasno v kytičkách. Takže zase kus "práce" za sebou ... ;-) Co je u vás nového? Přeji dobrou noc.
Ahoj, mě snad tento týden konečně dorazí šaty, už se na ně těším :-)
Ahoj holky. Začínám propadat panice kvůli tomu bláznivýmu počasí. Dnes a zítra má být krásně a pak zase ošklivo ... Vím, že do srpna času dost, ale stejně, prognózy na tohle léto je blbý ]-(
veru: já se včera dověděla, že myslivna, na které jsme měli mít hostinu je vyplavená, takže nevím jestli ji stinouu dát do naší svatby dopořádku :-(
Midy, to mi je líto. Ale na jednu stranu buď ráda, že to víš předem, že máš teď čas hledat případně něco jiného. Myslíš, že za dva měsíce by to nedali dohromady? Teď je otázka, jestli během tý doby nebudou hrozit další povodně :-( Držím palec, ať to dopadne dobře. Určitě napiš, jak se to vyvýjí ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?