Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Veronika: podařilo se mi sem dostat to oznámko, nakonec vyhrála oskenovaná verze :-)
Ahoj. Oznámko pěkný, máte i stejný veršík, super :-D
tak to jsme na tom stejně v podstatě nám nic jinýho nezbylo, chtěli jsme 14.8. ale na tom místě kde se chceme vzít dělaj svatby jen první sobotu v měsíci, ale už jsem si na něj zvykla a začalo se mi líbit :-)
Veronika: teď jsem di přečetla, co je na vašem oznamku, myslím, že je to nejpěknější veršík, co se nám podařil najít :-)
Dobré ráno, midy, oznámení je moc pěkné, originální. Mně se datum moc líbí, jsem s ním spokojená, ale ono je to stejně jedno, krásné by to bylo i třeba v prosinci ;-)
:-) Misaroz: děkuji. Máš pravdu, taky si myslím, že datum by bylo hezká jakékoliv, protože je svatební :-) My jsme to chtěli hlavně v srpnu a to se povedlo
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to máme za 91 dní :-o Máme krásné datum (o to víc, že budu mít narozeniny :) ...svatbu ale zařizuji teprve měsíc... Řekněte mi, jsem hodně ve skluzu? V galerii mám sepsané všechno, co mám zařízené..takže termín, místo, prstýnky, obj. šaty, zamluveny 2 restaurace (neumím se rozhodnout), do příštího týdne se musím rozhoudnout, který ze 4 fotografů to bude..dál mám na úterý domluvenou schůzku s vizážistkou/kadeřnicí... Jinak nemám nic. ani oznamko, ani vývazky, ani koláče,výslužky, dort, kytky, ozdoby na stůl...nic. Ale představa už by byla, před 14 dni jsem ještě nevěděla ani do jaké barvy budu ladit...teď už vím,že že magenta (fialkovorůžová), tak jestli máte tipy, obrázky, dekorace v barvě, tak šup sem s nimi :-) pa a hezký víkend... L.
Ahoj, myslím, že máš dost času na zařizování, takže v klidu. Jsem na tom skoro stejně jako ty, ale 91 dní je ještě fůra času.
Profilova fotka
l.frulova: neboj to zvladnes, jses na spravnem miste, jestli si s necim nevis rady, holky ti tu pomuzou ;-) ja bych bez beremka byla ztracena :-) my mame oznamka objednany od Kyoprintu,zpracovavaji grafickou predlohu.Puvodne jsme je chteli delat sami ale kdyz jsme videli ty krasny oznamka v Kyoprintu za fakt super ceny, tak jsme samo vyrobu vzdali :-D
Profilova fotka
bluejay: no snad máš pravdu.. :-N Jestli jsi si koupila nebo objednala ty šatky, co máš jako poslední na sobě, tak jsi zaručeně vybrala úplně nejlíp! x-)
Profilova fotka
l.frulova: jee moc dekuju ;-) ty saty jsou zamluvenou, budu si je pujcovat :-N ja doporucuju co nejdriv vybrat fotografa, ty nejlepsi jsou rychle zamluveni a na fotky se budes divat cely zivot ;-)
Holky, už se nám to krátí, už jen 90 dní! My jsme včera vyzvedli prstýnky, jsou úžasné, jsem moc spokojená :-)
Článek se načítá
Ahoj holky, tak my už máme prstýnky doma, oznámení taky, vývazky jsem si udělala, když měl přítel službu... dá se říct, že mám skoro všechno, včera jsem si dokonce zamluvila i kadeřnici. Jen pořád nevím, jestli se nalíčit sama nebo be, ale na rozhodnutí mám taky ještě spoustu času. Misaroz: na vaše prstýnky už jsem kukala, jsou moc krásné :-)
Profilova fotka
Holčiny, tak jsem právě zjistila, že jsem těhotná (asi tak 14 dní)..První co bylo, mi samozřejmě napadlo, co budu o svatbě dělat a zda se vůbec vejdu do šatů :-( Budu vlastně ve třetím měsíci a kousek..Miminko jsme plánovali až po svatbě, ale tak už to bývá...Měla bych se těšit, ale jsem spíš trochu zklamaná...................... ;-(
Ahoj Holky, taky máme termín 7.8.2010. ja mam zarizene satky zenich oblewcek i kolacky a dort.uz to mam skoro vse. ja s tim specham protoze jsem studujici a ceka me zkouskove tak abych uz nemela moc starostíí.ale jinak si myslim ze jeste je dost casu. ono hodne veci se pak resi nakonec. Midy-máte krásné oznámení i prstýnky. my budeme mít 3.5mm se zirkony. I.frulova-gratuluji.chapu ze je to prekvapko ale miminko je radost. to jeste asi nebudete mit velike brisko tak se snad vejdete do satu. a jeste jednou moc gratuluji. :-)
Ahoj, vítám novou nevěstu, jsi šikovná, že už toho máš tolik zařízeno, je to jasné, taky bych chtěla mít klid na zkoušky. I.frulova: vždyť to je super zpráva, svatbu si užiješ i s mimčem, dneska má tolik párů problém s otěhotněním, že bych si toho vážila. Náš prcek bude mít na svatbě necelý rok a je to poklad, semtam trochu zlobivý, ale jinak úžasný. Užívej si to!
Profilova fotka
adrik, misaroz: nojoo.., vždyť já jsem se na něj taky těšila...za pár měsíců :-D Halt se budu muset smířit s tím, že nebudu mít vosí pas, a to jsem do svatby chtěla 5-6 kg dolů :-N Taky bych jiné holčině napsala, že je to krásné a ať si toho váží, jenže já jsem z toho prostě trochu paf a mimoň, vím to pár hodin... :-) Tak mi teda jdeme (s pidikuličkou) spát... pa ;-)
Ahoj, jestli budeš ve třetím měsíci, tak to nepůjde ani poznat, mně narostlo bříško až v pátém. Do té doby téměř nic. Tak buď v klidu.
Ahojky. Gratuluji k miminku!!! hlavně, ať jste obě(oba) zdravý :-)
l.frulova: moc gratuluji ke zjisteni tehotenstvi :-) my mame desetimesicni holcicku a budem se brat taky 7/8/2010.. a buh vi, jestli uz nebudu tehu podruhe :-D
Profilova fotka
l.frulova: gratuluji k mimiskovi ;-) chapu ze te to prekvapilo, co takhle udelat svatbu driv?Mate moznost posunout termin? I kdyz si taky myslim ze ti brisko jeste videt nebude ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem ve skole (jeste ke vsemu studuju) a koukám , co tu mám gratulací :-) Děkuju moc...termín bych raděj neposouvala, už takhle to mám na knap :-D No, snad to bude ok a nenaroste mi přes noc balon :-)
l.frulova, ja taky jeste studuju, za 3 tydny me cekaji statnice :-S
já taky a taky mě za tři týdny čekají státnice :-S a vůbec mi to neleze do hlavy :-(
To zvládnete, holky, nebojte. Pak už se jen budete těšit na svatbu ;-)
dík za podporu ;-)
Profilova fotka
Koukám, kolik nás tady těch státnicujících je :-) Já teď svatbu vůbec neřeším a soustředím se na školu a jen na školu... 18.5. už mám obhajobu Dp:-( A nervy mám v kýblu:-) Gratuluju k miminku, je to super a důvod jedině k radosti:-)
Profilova fotka
Děkuju moc všem...Jste hodné...Taky moc držím palečky ke státnicím...já mám ještě rok a půl k bakalářce..začala jsem až v 25.. Ted to budu muset o půl roku odložit, budou jiné starosti... :-) Už se docela začínám těšit.. tak dobrou a zítra x-)
Profilova fotka
jejda holky to vas obdivuju, pripravy na svatbu a statnice =-) :-. ja kdyz jsem mela statnice tak jsem sotva stihla nakoupit jidlo :-D jste sikulky a urcite vam to vsem vyjde na jednicku ;-)
Já jsem před státnicemi ani nejedla a byla pěkně protivná ;-) i.frulova: neboj, státnice doděláš, jakmile si na sebe s prckem zvyknete, a pokud máš šikovného partnera nebo babičky, které pomůžou s hlídáním, dá se to zvládnout.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?