Svatba 7.8. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj... Tak se mi po 3 spokojených letech dostalo žádosti o ručku a šťastně jsem souhlasila. Termín chci ale až po promoci, proto jsme zvolili srpen 2010. Od té doby, co vím, že se budu vdávat, otravuju celé své okolí fotkama šatů, dortů, květin, atd... Snad se tu najde někdo, kdo má nyní stejné zaliby :-)
Výzdobu restaurace si děláme sami ... a raději tam chodím osobně ... A malej bude na svatbě už chodit?
Viděli jsme fotky, takže o výzdobu strach nemám, navíc nejsem moc zručná, takže se spoléhám na ně. Restauraci bych řešila osobně, ovšem je to z ruky, nemám se tam jak dostat a přítel je furt v práci, takže to musíme řešit takhle. Jestli bude prcek chodit, to je ve hvězdách, zatím to tak nevypadá, ovšem změny probíhají ze dne na den, tak se nechám překvapit.
Nemáme děti, tak právě nevím, kdy děti začínají chodit, říkala jsem si tak okolo jednoho roku .... :-p Tak v tvém v případě tu rest.ani jinak řešit nemůžeš ... :-( Asi nemají na maily čas .... bych je uháněla furt .... Včera jsem nasáčkovala pár pytlíčků rýže (aby tam svatebčani nelítali s pytlíkem Tesco 1kg rýže :-D :-D O víkendu se zas musím pustit do šití vývazků atd ....
Já tu přípravu zatím flákám, to nejdůležitější je vybráno (prstýnky, šaty, oznámení) a zbytek má čas. Teď prostě budu otravovat v té restauraci, nedám pokoj a nedám :-D
Ahoj holky, tak dneska je to přesně 100 DNÍ, do svatby :-) ;-) :-D Přeji hezký slunečný den.
Zdravím holky, taky mám svatbu ve stejný termín jako vy. Už začínám vše pomalu chystat.
Ahoj Midy, vítáme tě :-) Já chystám vše od loňska :-D ... jsem puntičkář ;-)
Já jsem byla požádána o ruku na Mikuláše a potom jsme měli problém, kdo nás kde oddá, takže termín vím teprve měsíc. Ale už se mi šijí šaty, jen doufám, že z nich polovina příbuzenstva nedostane infarkt, všichni totiž čekají , že budou čistě bílé :-D
Ahoj midy, myslím, že záleží stejně nakonec na tobě, jaké si vybereš šaty a ostatní to prostě budou muset respektovat. Kde se budeš vdávat?
Teď jsem se podívala na fotky, šaty jsou úžasné a místo, to je Janův hrad? Tipuju, byli jsme tam loni na krátké dovolené.
Ano, je to Janův hrad, na radnici jsme svatbu nechtěli, do kostela zase nedostaneme přítelovu rodinu, tak jsme volili mezi Janohradem a zámkem v Lednici. Janohrad vyhrál :) jsem ráda, že se ti ty šaty líbí :-)
Midy, šatečky jsou pěkný a taky se mi líbí ta panenka :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj midy: saticky jsou moc hezky. Me se taky libi kdyz maji nejakou barvu, ale nemam na to sama odvahu :-. Januv hrad je krasnej, byla jsem tam presne pred 6ti lety, ale pamatuju si to jako by to bylo vcera..uplne ti zavidim, vzdy to byl muj sen, zit na morave, Lednicko-Valticky areal..
Very na panenku jsem narazila náhodně, budu ji mít od jedné paní, co to má spíš jako koníčka půjčení mě výjde na 300 i s poštovným :) www.svatebni-doplnky.estranky.cz bluejay: já jsem vždycky snila o svatebních šatech s červeným vyšíváním, ale pak jsem uviděla tyhle šaty a bylo to jasné :-D Navíc jsem menšít postavy, tak aspoň nebudu vypadat jak sněhová kulička ;-) :-D
midy: šaty jsou krásné, já jsem toužila po bílých, protože tuhle barvu vzhledem ke své postavě moc nenosím, tak ať je to opravdu vyjímečný den ;-) Ale teď vidím, že je tolik nádherných barevných šatů, že bych si vybrala klidně dalších deset a střídala to :-D
misaroz: já jsem bílé šaty nechtěla, jsem menší postavy a taky nemám postavu modelky, tak sem nechtěla vypadat jak sněhová kulička :-D
Taky jsem z toho měla strach, ale nakonec to, myslím, dopadlo dobře.
misaroz: Ty šaty ti moc sluší i když jsou celé bílé ;-) Už se moc těším, až si vyzkouším ty moje, příjdou mi asi za 2 týdny.
Děkuji, fakt jsem měla obavy, ale byla jsem příjemně překvapená. Už se těším na tvé fotky.
Já se jen bojím, že mi ty šaty nebudou sedět, tak mi zatím nezbývá než doufat. Jak to budeš řešit s líčením? já jsem se chtěla nalíčit sama, ale kamoška mi říkala, že bych si měla dát i make up, abych vypadala dobře na fotkách a ten jsem na sobě nikdy neměla.
:-) vidím, že máme podobné starosti, já se nelíčím vůbec (teda vyjímečně a jen řasy a obočí), zaprvé si často třu oči a za druhé mě trápí alergie, takže mám problém. Proto mám kosmetičku, která mě přijde nalíčit, sama bych to nezvládla a vlastně ani neuměla. Uvidíme, jak budu vypadat, určitě si dám nějakou zkoušku a budu pozorovat, co se mnou make up dělá :-)
:-D Já zase uvažuji nad tím, že se na make up vykašlu a zbytek zvládnu sama, jestli se mi nebudou moc klepat ruce nervozitou
Myslím si, že pokud se maluješ běžně a jsi si jistá, že to zvládneš, tak proč ne. A co se týká make upu, tak pokud máš dobrou pleť, myslím, že není potřeba. Ale odborník nejsem ;-)
Ahoj holky, já se k vizážistce chystám na zkoušku a uvidím, jestli se mi to bude líbit. Nechám si upravit obočí ...
asi nad tou vizážistkou ještě popřemýšlím. jinak už máme konečně svatební oznámení, jestli se mi podaří oskenovat, tak ho přidám do alba.
Ahojda. Mně oznámko oskenovat nešlo, fotila jsem ho ... budu vyhlížet :-)
Páni ani jsem netušila kolik lidiček si pro svuj velký den vybralo právě tohle datum :-)
Ono je to totiž moc pěkné datum ;-) midy: pokud se umíš dobře nalíčit, pak bych do toho šla, ona ta vizážistka fakt asi není nutná
My ani jinou možnost datumu neměli :-D 24.7.+31.7. v Libochovicích neoddávají a 14.8. je v Libochovicích pouť ... takže tohle byla zlatá střední cesta x-) Ale je pěkné, uhlazené ... hezky za sebou ....7,8 ... ;-)
my jsme měli problém nějaké datum zajistit, moje rodina by nesnesla, kdybych neměla církevní svatbu a přítelovu rodinu zase nikdo do kostela nedostane. Ale nakonec se nám to podařilo zkombinovat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?