Svatba 21.srpna 2009

Profilova fotka
Ahoj holky, kdo á stejný termín jako my - jak jste na tom s přípravami?? Já mám koupených zatím 10 bublifuků, vývazky a fotoalbum, zamluvený obřad, hostinu a fotografa.. A přitom doma furt slyším, že sem nějak brzo..:-( No jo, ale když člověk si chce užít i ty přípravy...
jajaja:-D
neboj ja to slysim taky ale radsi budu mit vsechno pripravene nez pak nestihat:-)) my mame zamluveny zamek domluvenou kadernici,nehtarku a kosmeticku, cukrarku a floristku jinak nic.:-)
Profilova fotka
hmmm...už i kadeřnici...tak to jí budu muset taky říct:-) Cukroví jsem s elegancí delegovala na rodiče - ti měli pocit, že to se musí zadat teď, takže to snad už je taky vyřízené:-)
jeee tak to my zatim vybirame dort:-)) a uz asi 3x jsem to menili:-D nastesti nam ho bude delat Michalova segra takze se jen smeje:-D
Profilova fotka
Dort sem taky ukázala na obrázku se slovy, že je mi jedno, jakej bude vevnitř, ale zvenku ho chci takovej:-D Prostě jeden hezkej na fotky a jeden dobrej:-) Tak když to udělá někdo z rodiny, tak to je jistotka:-) To my bohužel nemáme:-( Jen babičky budou píct svatební koláčky...
jo tak to asi ceka me.-( ja jsem teda nechtela ale maminka rekla ze se to musi:-D
Profilova fotka
tak jetli se to msí, to nevím,a le neví to ani nikdo u nás (nebo na to zatím nepřišel), takže jsem naštěstí ušetřená:-)
:-D ja jsem je nechtela delat vubec:-)) jo a fotografa mame:-D
Profilova fotka
No, dneska nás začali doma přemlouvat, jestli to nechceme přehodit na sobou 22. :-( ..tak snad to "ustojím" :)
Profilova fotka
žádný přehazování nebude.. Právě mi odpověděla paní, kterou cheme, aby nás oddal..tak už sme moc daleko :-D
:-) jasny stuj si za svym:-)) me teda nikdo nic kupodivu nerika::-)) dokonce jsou vsichni smireni s tim jak to je:-)
Profilova fotka
Ahoj Luci, no, tak jen takvé narážky, že to není slavnostní den a tak..ale tak už je to...:-) Však oni nakonec si všichni rádi ten savnostní den udělají.. Vždyť budou prázniny a pátek = malá sobota :-)
Článek se načítá
:-) jasny a jako sobota je slavnostni den??:-D aha:-) tak to u nas je slavnostni pokazde jiny:-) ale co ber to pozitivne ty budes mit ze zakona 2 dny volna:-)))) a oni at si poradi:-)
Profilova fotka
Však jasně, kdo si bude nutně potřebovat zavolat do práce, tak ať, kdo bude chtít, tak to hodí za hlavu a bude slavit:-) pro mě je teda sváteční leda neděle a dělat svatbu v neděli je podle mě nerozum:-) Navíc, my pak chceme ten druhá den (v sobotu) udělat u odičůna zahradě nějaké grilování pro rodinu.. Takže si myslím, že ta neděe na regeneraci bude nakonec ještě oceněna:-D No a v pondělí vyrazíme na líbánky:-)
no krasne to mas vymyslene:-D patek je dobrej :-)) ja jsem pro patky:-D
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
mishicccka • Dnes ve 22:35 Je tu také někdo takový????
Profilova fotka
mischicccka: já taky 21.8., nechceš přijít sem? Tady je to mrtvý koukám http://www.beremese.cz/forum/show.php...
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?