Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
1
8
9
Profilova fotka
No mi si svatební oznámení právě děláme sami, takže než zpracujem návrh, potrvá to. Navíc část rodiny je ze Slovenska, takže bychom rádi, aby se jim dostalo do rukou včas...jinak mne spíš tady všechny holky straší, kolik už toho mají, vývazky, prstýnky apod....to my zatím tedy vůbec:-) Svatební menu ještě taky nemáme...ale určitě bud svíčková jako klasika, aspoň tady u nás na Moravě a večer, vzhledem k tomu, že to máme na velké zahradě, tak nejspíš prasátko:-)
Profilova fotka
jo,tááák :) Tak to potom chápu.Lepší dřív,než aby se potom vtom spěchu na něco zapomnělo.A navíc když je část rodiny ze Slovenska... No,my prstýnky taky ještě nemáme.Byli jsme se na ně včera koukat,ale nějak se nám nic nezalíbilo..:( Takže z toho máme taky strach,že budeme moc nároční :) A vývazky??Ty jsme objednali přes internet a myslím si,že pěkné.Máme svatbu do fialovo-bílé barvy,tak máme i takové vývazky. No menu jsme už teda složili.S tím teda,že bude klasika:šunková rolka a knedlíčková polévka.S hlavním chodem to byl teda boj,pač jsme chtěli nejdříve také svíčkovou,ale pak se do toho vložila rodina,že každému nemusí sednout a aby potom svatebčani nelítali na záchod :-) Tak jsme teda vybrali pečené hovězí a vepřové maso a k tomu houskový a bramborový knedlík a 2 druhy zelí.Tak snad to nebude tak špatné. No a k večeři jsme nechali švédské stoly,takže zase klasika,zeleninová mísa,salámová mísa,saláty,miniřízečky a grilované kuřecí paličky a křidýlka. Páááni prasátko,to je super nápad 8-) To bude bašta :-D My to máme klasicky v restauraci,takže žádné grilování prasátka nehrozí :( Myslím si,že ve skluzu určitě nejsi,všechno se to určitě levou zadní zmákne :) A jaké máš šatičky???
Profilova fotka
Taak a v sobotu pro prstýnky a oznámení už se těším ;-)
Profilova fotka
@maarika Tak my prstýnky začnem řešit taky teď někdy. Máme jasnou představu o to hůř se budou shánět:-) Já bych právě chtěla jednoduché, z bílého zlata, bez kamínků, prostě jen kroužek. S kamínkem mám zásnubák a prý snubní by s kamínkem být neměl, že to nosí smůlu :-p Ale na to fakt nevěřím:-) Vývazky jsem si říkala, že obkouknu galanterie a snad něco najdu. Nejsem moc tvořivý tip :-D Šatičky mám hooodně princeznovské. Ne že bych to tak chtěla, ale prostě mi v tom salonu slušely nejvíce. Paní říkala, že čím mám víc krajek, tím víc mi sluší. Jsou čistě bílé a to jsem si myslela, že bílé mít nemůžu, vzhledem k tomu, že jsem zrzka:-) Co se týče toho rauru, právě jsme přemýšleli, jak co nejvíc ušetřit. Stavíme domeček a je to dost těžké skloubit to se svatbou. Prasátka je hodně a nají se z něj všichni a nemusíme toho pak tolik chystat:-) A taky z mojí zkušenosti vím, že radši mám investovat do alkoholu než do jídla :-D kamarádi jsou radši když dojde jídlo než pivko:-D tak hodně štěstí při výběru šatiček:-) pak dej echo, jak jsi dopadla...
Ahoj, prosím vás pomozte nám vyhrát v soutěži o svatbu roku za 100.000 Kč a hlasujte na Facebooku pro nás. Návod pro hlasování: Pro hlasování je nutné být na Facebooku zaregistrován. Nejdřív je nutné dát "to se mi líbí" celé stránce FM Plus (tlačítko úplně nahoře): http://www.facebook.com/home.php#!/pa... Pak už jenom dáte "to se mi líbí" k naší fotce: http://www.facebook.com/photo.php?fbi... Najdete ji ve fotogalerii stránky FB FM Plus - složka Svatba roku 1. týden - fotka č. 137 (Špillerová, Lisec) Hlasování začíná ve čtvrtek v 8:00 a končí v pátek v 7:00. Tento týden se vybírá prvních 5 finalistů, příští týden dalších 5. Výherce bude vyhlášen 14.2.2011 na rádiu FM Plus. Za Všechny hlasy všem dobrý duším předem děkujeme
Profilova fotka
@zuzulenka No,tak jsem dneska na tech šatičkách byla.Zkoušela jsem si asi čtvere a dvoje mi teda padli,ale chci se podívat ještě jinde,abych si teda potom nic nevyčítala :) Já mám pravý opak.Jednoduché takové mačkané.ale ty princeznovské se mi mic líbí :) ale mě bohužel nesluší :((( Ale jsem ráda,že když jsem se v šatech viděla,tak že to nevypadá tak strašně,jak jsem si myslela :) jj,taky se snažíme ušetřit,pač splácíme hypotéku a to jsou splátky,jak blázen,ale kdybychom měli čekat než splatíme hypotéku,tak se budu vdávat v padesáti :o) S tím prasátkem to bude bomba :) Kdybchom už neměli menu,tak bych do toho šla klído taky :)
Profilova fotka
@maarika No s tou hypotékou to mi povídej....je to hrůza, když si člověk představí, že se do konce života zadluží, ale bohužel se to jinak udělat nedá pokud tedy nechceš bydlet celý život v podnájmu... Jsem moc ráda, že ve svatbě nás hodně podporují rodiče, jinak bych si mohla dovolit možná jen obřad o dvou svědcích:-) Já taky původně měla v úmyslu jednoduché šatičky:-) ale po zkoušce to bylo hned jinak. Já si víceméně vybrala hned, zkoušela jsem asi 15 šatů a jinam už ani nepůjdu, zaplatila jsem si rovnou zálohu. Ale určitě si vyzkoušej co nejvíc šatů. Musí to být láska na první pohled- prostě tyhle a žádné jiné :-) a co nějakou svatební cestu, tu plánujete?
Profilova fotka
My také 18.6.2011 :-)
Profilova fotka
Já si to snad ani nepředstavuju,pač jinak bych se z toho zbláznila :-| Ale souhlasím s tím,že jinak to nejde.My s přítelem byli 2 roky v podnájmu a jako to byl děs.Nic jsme si podle sebe nemohli koupit,nebo předělat a peníze ,co jsme každý měsíc posílali na nájem,tak to bylo jako když je vyhodíš z okna.Takhle si aspon každý měsíc platíš do svého bytu :) No,my si to většinou zařizujeme sami,ale je pravda,že jakmile rodiče můžou,tak pomůžou a za to jsme jim fakt vděční :) No,já si včera zkoušela asi čtvere a s toho dvoje by připadali v úvahu,ale jak jsem psala,chci toho projít,co nejvíc a mít si z čeho vybírat :)Ale jako kdybych narazila na naprosto luxusní,tak hned taky platím zálohu :) No ,jinak my jsme zatím svatební cestu nějak neřešili,spíš se teď soustředíme na přípravu svatby :) Ale tak jako chtěli by jsme třeba do Egypta,to by se nám strašně líbilo,ale uvidíme,jak to zvládneme finančně :) A jak vy??Už nějakou svatební cestu máte vymyšlenou??? :)
Profilova fotka
@maarika No chtěli bychom hned po svatbě vypadnou na pár dní někde tady v Čechách, na nějakou chatičku, třeba v Beskydech nebo na Slovensko. A pak o prázdninách sednem do auta a pojedem někam do tepla. Nevydržíme ležet na pláži, není to nic pro nás. Tak to vidím na Slovinsko- cestou tam hory, pak odpočinek v teple a pak zpět zase hory:-) Egypt by mne lákal jako poznávačka....ale stojí to fakt hodně. Jsme zvyklí jezdit na vlastní pěst, člověk tak nejvíc ušetří. Strávila jsem třeba 3 týdny na Korsice za 5000,- :-) ovšem spali jsme samo kde se dalo:-)
Profilova fotka
Ahoj holky mohla by mi některá poradit, jaký učes by se ke mě hodil a jaký styl šatů?děkuji :-) :-)
@anickajirka chtěla jsem se podívat, ale nemáš tady žádnou Tvojí fotku.
Článek se načítá
Profilova fotka
jjda, hnedto napravím
Profilova fotka
Ahoj holky,já mám svatbu 17.6. na Staroměstské radnici.Zatím nemám vyřešenou hostinu,nic....asi bych měla už začít...:) Už teď jsem nervní :)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky červenačky! Tak jak jste na tom? Už jen měsíc a začne nám to :-) Já se nemůžu dočkat! :-)
@sulcikovap Ahoj sama nebudeš :-) Taky se budu vdávat v červnu
Je tady někdo z Ostravy? :-)
1
8
9

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?