Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
Profilova fotka
carrynka: A v Konviktu se svatba zamlouvá jak? Blbej dotaz, ale bohuzel to nevím, přítel je z Olmiku, ale já to tak podrobně neznám:) Nějak jsem ve svatebním organizování teprv začátečník, je toho nějak moc :-D
Profilova fotka
mischa: myslím, že je to taky přes matriku určitě....tam se s nima domluvíš. Konvikt má svoje stránky, mrkni na to. Dělají tam i hostiny. Je tam hezká kaple na obřad, ale mají tam i takový malý parčík kde by to podle mně bylo hezký, a nebo to podloubí na vnitřním nádvoří je taky hezké. Určitě mají na tom netu kontakt, tak jim tak zkus písnout jestli Ti neporadí a zeptej se kde oddávají. Nebo se zeptej přímo na úřadě. Jinak krásný svatby se dělají v OL i v parku u Flóry, na Svatém kopečku v kostele a nebo v areálu Horizont, ale tam je to dost snobárna.
Ahoj nevěsty tak dnes jsem volala na místo kde by se mi líbila hostina... jupííí :-).. zítra se tam jedu podívat tak jsem zvědavá jestli to nezklame.. ale s mým štěstim to určitě nedopadne... bud bude malý prostor .. jelikož máme kolem 90 lidí nebo neklapne něco jinýho :-(
Profilova fotka
my jsme taky chtěli svatbu 11.6.2011, ale na místě, kde to chceme dělají svatby akorát v sudých týdnech a tohle je lichý a výjimku prý určitě dělat nebudou... tak jsme to přehodnotili a protože fotografka, kterou jsme chtěli měla v červnu volno už je 18.6.2011, tak bylo rozhodnuto ;-)
Profilova fotka
No my taky cekame jestli nam vyjde termin obradu co chceme...ale kdyby ne, tak uz toho mame zamluveneho tolik ze datum urcite menit nebudeme... hold budeme muset misto poresit jinak.
Ahoj holky, jsem tu nová, tak snad se nějak začlením do "kolektivu" ;-) ;-) Jinak i já budu mít to štěstí, že si vezmu svého vyvoleného v červnu a to 11. 6. 2011 :-) Přeji všem krásný den T.
Profilova fotka
teri: vítej do klubu nás červnových :) Jak jste daleko s přípravami??? :-)
Ahojky holky, tak koukám a hledám inspiraci na naši svatbu a našla jsem tuto diskuzi, která mi je velmi sympatická neboť na červen 2011 se moc těším. 11.6.2011 bude náš velký den.
Profilova fotka
Ahoj všem, nevíte někdo, kde se fotí v Olomouci svatby? Budeme ji mít na radnici, tak jestli třeba v parku nebo na hradbách, co je tradiční?
Profilova fotka
mischa: No pěkné fotky se dají udělat v parku u Flóry...býval tam takový altánek, jestli tam je pořád...nebo třeba pod hradbama, tam je to taky hezký... nebo se domluvit v Horizontu ze byste se tam jeli jen nafotit :) nebo si vylezte ve vezaku do 18. a vyfotte se na terase...
ahojky holky my mame taky termin 18.6.2011 zalozila jsem tento den a nikdo se nehlasi :-(
Profilova fotka
Ahoj holky:))..další v řadě...18.6.2011...pořád jsem si říkala, že je času dost na organizaci, ale po tom, co jsem zjistila, že foto a video, co jsem chtěla , už je bohužel zadané, tak lehce panikařím...btw? ...nevíte někdo o kameramanovi, co by dělal podobná videa jako Leoš Brabec?...odkudkoliv...
Článek se načítá
ahojky holky zalozila jsem diskuzi 18.6.2011 aby jsme mohli drzet pri sobe a nikdo se nehlasi ......
Profilova fotka
montmark: u nas podle mne asi uz nikdo, ale zkus pohledat na slovensku, napr. p. Zitnansky, nebo studio R65.
Profilova fotka
to carrynka: děkujuuu, zkusím oboje..., fakt je to divočina, jsem v šoku, že už jsou termíny obsazené skoro u všech profíku:)
Profilova fotka
montmark: jeste se mrkni do diskuze svatebni video, robocop tam daval jeste nejake tipy na video ze slovenska... ale je fakt ze u nas krome Leose ani nevim jestli jeste nekdo je. Zkus treba napsat i jemu jestli nema typ na nekoho kdo toci jako on, vetsinou se fotografove a kameramani mezi sebou znaji.. a priprav se na to ze ceny na slovesnku jsou trocha vyssi nez u nas :( bohuzel.
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) Budu se vdávat 11.6.2011 a ráda bych se přidala k Vám do diskuze ;-) pokud by to bylo možné :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já se budu vdávat 11.6.2011 a ráda bych se k Vám přidala do diskuze,pokud by to bylo možné :-)
Profilova fotka
Zdravím holky, i já nám svatbu naplánovala na příští červen - 25.6.2011 (26.6.2010 byly zásnuby tak aby se to drahému dobře pamatovalo ;)). Máme místo obřadu, fotografa, já šaty na cestě (uvidíme snad to budou ony) a vyhlédnuté místo na hostinu a pařbu. Držte palce ať mi to vyjde. Ted chci už jen přemýšlet o celkové koncepci a drobnostech a na toje tady to pravé místo že :). Tak hezké plánování.
Mottlik - my máme fotografku Hanu Skácelovou, je z Prahy a ceny mi přijdou dobré (to tom, co jsem viděla jinde :D)... A jinak plánujeme svatbu na 10.6. 2011 :-)
Profilova fotka
tulda: ahoj tak to je skoro jako do roka a do dne :) to je pekny :)
Ahoj holky, jsem tu nová a nestačím se divit kolik toho máte už připraveno.My se budeme brát 25.6.2011.S přípravami jsme takřka na začátku takže doufám že od vás chytnu nějakou inspiraci. :D
Profilova fotka
Zdravím, my máme naplánovanou svatbu na 10.6.2011. Chceme ji mít venku v rozkvetlé zahradě:-) a chceme bílo-žluto-zelenou svatbu a to je asi vše, co máme. Zatím jen tak předběžně plánujeme, co by se nám líbilo, co bychom chtěli a tak... myslíme si že je dost času na to. Jako na fotografa je, jelikož nám to bude fotit kamarád a šaty si zatim vybírám jen tak po netu. Zatím se tím moc nezajímám ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už i my máme konečně datum 25. 6. 2011 :-) Svatba bude na zámku v Dobříši. Už se strašně moc těšim, ale tak nějak pořád nevim čím začít :-) Je toho strašně moc, takže doufám, že se tady aspoň trošku inspiruju :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem také "červnová", máme termín 11.6.2011. Zatím máme zamluvený termín na matrice, místo pro hostinu, obřad a oslavu (vše bude na jednom místě). Šaty mám vybrané podle obrázku, ale určitě si chci zkusit podobné, abych věděla, jestli sedí :) Budeme mít živou hudbu, což byl docela oříšek.. Jsme docela hudebně založená rodina, takže si nemůžu dovolit něco falešného, tak to snad vyjde... A také mám rozjednané dva fotografy, uvidíme, jestli vyjde ten, kterého bych chtěla radši :) A tak nějak si říkám, že těch věcí na zařizování je nějak méně, než jsem si myslela :)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám také připojit...Jsem taky "červnová" :-)
Profilova fotka
Ahoj holky Mi s přítelem máme termín na 3.6.2011................. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,jestli nevadí,tak bych se k vám taky ráda přidala.My máte termín 4.6.2011 :o)
Profilova fotka
Tak já jsem tu už sice byla, ale teď teprve začínáme něco dělat, tak se znovu hlásím na 11. 6. 2011:-) Zatím máme místo obřadu a hostiny, fotografa a hudbu. Taky jsem si zamluvila šaty, ale půjdu tam ještě jednou a třeba si nakonec vyberu jiné:-) Dnes jsme začli pracovat na svatebním oznámení....
Profilova fotka
@zuzulenka No my máme zatím jen zamluvené datum svatby,místo pro hostinu,svatební menu,fotografa a na šaty jdu teprve zítra,mám z toho strašný nervy :) Už začínáme pracovat na svatebním oznámení?Já jsem si říkala,jestli to ještě třeba není brzy,ale asi bude lepší to takhle zařizovat průběžně :) Takže se na to asi taky vrhneme :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?