Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
Profilova fotka
Hi hi super že je nás víc :) aspoň si pak budem vyměňovat kontakty a tak 8-)
Ahoj holky koukám, že už se to tady zase trošku rozjelo :-) chtěla jsem se zeptat kdy je nejlepší začít schánět šaty? v nějaký diskusi jsem četla že v září už chodí nové kolekce, ale nechci jít do salonu a tam vypadat jak pako, že jsem tam skoro rok dopředu..
Profilova fotka
ahojky, já momentálně bydlím v Brně, ale svatbu budu mít v Kroměříži. Obcházela jsem salony informačně už nyní a bylo mi řečeno, že nové kolekce chdí v listopadu a později
Až takhle pozdě, jo??? :-O Tak to mam ještě dost času :-)
Profilova fotka
Jo jo jasný - nebo si hlídat stránky jednotlivých salonů na netu, tam taky vyvěšují kdy příjdou nové kolekce. Popřípadě okouknout i výprodeje salonů - někdy jsou tam pěkný šatičky.
Profilova fotka
ahojda, já jsem si říkala, že už půjdu něco okouknout teď, abych si udělala alespoň představu, protože teď vůbec netuším, jak budu v kterém typu šatů vypadat...
Profilova fotka
Ahoj všem, nevíte někdo, jak moc dopředu jsou obsazené termíny na radnici v Olomouci? Chceme se brát v červnu 2011, zamlouvají se tam až od září. díky! Nenašla jsem to tu..
Profilova fotka
mischa.b: Ja myslim ze kdyz tam zajdes v tom zari tak to bude v pohode...je to tam trochu jak tovarna na svatby, ale urcite se tam vejdes....myslim ze v zari to stihas v klidu.
Profilova fotka
Tak díky moc, dneska jsem tam volala a říkali, že od 1.9. se můžou zamlouvat termíny, sice to léto bývá brzy obsazené, ale těžko říct...Ale s tou továrnou na tom asi něco bude:) Prý mají denně asi 12 svateb ... :-p
Profilova fotka
A nechces zkusit radsi nez radnici svatbu v Konviktu??? Tak to mela kamoska a pry byla moc spokojena...je to tam hezci nez radnice.
Tý jo, tak to máš mischa.b. super, že můžeš zamlouvat termíny tak brzo. U nás (Blanensko), to jde až až .. nejdířv až tak v prosinci ale spíš až v lednu. Takže mám v plánu a rezervovanou restauraci na datum 4.6.2011 ale ani nevím, jestli budou mít obřadní dny v zámku, kde to chceme mít. takže na prd :-S
Ahojky všem! slunickowww: my budeme mít svatbu na zámku v Boskovicích, a na matrice nám paní řekla, že rezervace přijímá od září. Respektive na zámku se oddává jen poslední sobotu v měsíci, což taky není nejlepší
Článek se načítá
Profilova fotka
slunicko: Tak to mas svatbu ve stejny den... mame tu i forum 4.6.2011 :)
Já vím, carrynka, že je tam i fórum na naše datu, ale tady těch fór je tolik, že nejde odpovídat do všech ... já bych mohla min. tak do pěti, kam se hodím .. ha ha .. já chci svatbu v Lysicích na zámku ale tam to budou vědět až první týden v lednu .. takže je to dost na pytel :-D Tak uvidíme ...
Profilova fotka
Lysice jsou taky hezký :) Tak dobře pořiďte...je to na prd takhle když člověk už by nejradši tisk oznamko a všechno nakupoval a musíčekat na termín... chápu :(
Právě ... :-S To jediný mě štve protože mám strach, že si zamluvím všechno (místo hostiny a keplu už mám) a pak to budu muset všechno přeorganizovávat a stresovat se. Jsem ráda, že jsme si s přítelem tak brzo dopředu řekli co a jak, aby to bylo krásně v klidu a v pohodě ale díky takovejmhle blbejm úřadům ... a přitom oni o tom vědí, že je to velkej problém ale x let s tím nic nedělají .. ach jo ... :-S Ale třeba to dobře dopadne. Uvidíme se. Mám ráda překvapení, tak se nechám překvapit :-D
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, kdybyste některá hledaly vynikající fotografy ze Zlínského kraje, my jsme museli přesunout termín, takže atraktivní čísla 11.6.2011 jsou opět volná u www.belantova.cz :-) :-)
Profilova fotka
slunickowww: My jsme si to přesně taky takhle říkali, zařizovat budeme v klidu dopředu a naše matrika termíny dává taky až na konci října, zatím jsme riskli jen fotografku, protože o ty je největší "boj". Teď rozmýšlíme místo hostiny, pořád nevíme, jestli ji udělat ve vlastní režii nebo někde v restauraci :-|
Profilova fotka
jupííí jupíí mozna sme konecne kapli na misto..snad to vyjde :)
Profilova fotka
efe: gratuluji :-) :-D
Profilova fotka
lidus8ž hrozne moc dekuju za drzeni palcu :) hledame uz pul roku.
Profilova fotka
ježííš, no tak to je fakt dlouho, to my měli rozhodnuto hned (teda respektive já 8-) ) A tak kde to bude? Koukám, že asi někde v Praze, viď? ;-)
Profilova fotka
lidus86 vubec vubec :) v prirode to bude.. moje mama bydli v kerkonosich tak kousek od tamad :) Tak to je dobre, usetrili ste si dost stresu :) ja si oddychnu az to bude jisty.. My sme prave s pritelem hrozne narocny :D a navic mame rodiny dost rozlitany, tak to je hrozne tezky aby vsichni spokojeny, hlavne kdyz nechceme svatbu do noci jako ostatni..
Profilova fotka
No tak to my to máme v tomhle jednodušší, rodinu máme skoro celou v místě našeho bydliště, teda kromě jedné půlky mého příbuzenstva, co jsou z druhého konce republiky, ale ty někde ubytujeme. Tak to máte krásný, že v přírodě, já bych se toho docela bála, skrz počasí. No my to teda taky ještě nemáme úplně jistý, jak jsem psala, matrika dává termíny až na konci října :-( Nějak nechápu, jak myslíš svatbu do noci? jako že nebudete oslavovat dlouho?
Profilova fotka
lidus86 proste jak je ted trend, ze je hostina a potom hned tanyny a raut az do noci.. My budeme mit obrad asi v jednu, pak hostinu a nejaky to maly ejchuchu a v sest posleme lidi domu :-D Ja vim, ze v dnesni dobe to muze byt dost netradicni,mozna i sobecky, ale chceme si uzit vecer i sebe.. Vdyt vic nez o ty babicky a vsechny prichozi jde precijen o ty dva zamilovany ne? A babicky jsou vetsinou stejne uz vecer unaveny a nejradsi by jely dom :) Nekdo to holt nechape, ale ja bych nemohla mit svatebni noc na tom samym miste, kde by spali svatebcani..prijde mi to divny.. Aby si nas ostatni a hlavne kamaradi uzili a poradne to s nama oslavili, k tomu slouzi druhy den afterparty v praze spojena se soukromym koncertem moji milovany revivalovy kapely :))
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám se svatbou v červnu 2011. Přesný termín zatím nemáme. Chtěla jsem 25/06, ale po přečtení místních příspěvků jsem se fakt vyděsila, že neseženu fotografa. Takže nejdřív sháním foťáka a podle toho pak doladíme termín :-)
Profilova fotka
Ahoj, já se taky přidávám na svatbu v červu. Datum mám vybrané 11.6.2011. Zatím si nemůžu vybrat místo obřadu, chci prahu západ a okolí. Ještě hledám, tak uvidíme :)
Profilova fotka
Ahoj Teri: Tak doufám, že ještě seženete co chcete, my jsme chtěli v Brně tento termín už před dvěmi měsíci, ale nemohli jsme už sehnat co jsme chtěli, takže jsme ho pak měnili.
Profilova fotka
Ahoj carrynka: Doufám, že bude volný, zamlouvá se většinou od září, tak vybírám místo, abych si právě ten termín rezervovala, tak uvidíme.
Profilova fotka
holky, nemáte někdo tip na toho fotografa? hrozně se mi líbí fotky od Simony Smrčkové, ale ta je až z Brna a my budem mít svatbu u Prahy. A taky asi bude mít plno... chtěla bych něco v podobném stylu... Co jsem zatím našla, tak je zoufalství největší - buď hrozné fotky, nebo děsivá cena... a nebo není termín :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?