Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
Profilova fotka
anetka.ch: Ahoj :-) Já jsem z Píště, kousek od Hlučína. Ale svatbu budeme mít v Kravařích. Je pravda, že fotografa taky ještě nemáme, ale docela spoléhám na jednu známou. Měla bych jí ovšem asi říct co nejdřív. :-S A co ty? Máš krásného crvčka. Kolik je prckovi let?
Holky vůbec vám to nezávidím, ale jsem ráda že se mi vyplatilo rezervovat fotografa takhle dopředu (hned to řeknui příteli, který mě měl za blázna :-) ) Jinak mi připadá, že pořád jen plánuju a nic nedělám takže jsem si včera objednala papíry na jmenovky a hned jak přijdou tak se do nich pustim.. už se na to moc těšim :-)
Anetka - našla jsi to v tý diskusi???
Profilova fotka
ze me si kazdej dela srandu,ze se pak pred svatbou budu nudit,jelikoz uz mam vsehcno zarizeny:-Da pristi tydne se akorad chystam projit salony ve meste:-)ale apson vim,ze budu mit pak klidek a nebudu nic shanet na posledni chvilku ne?
Profilova fotka
lucka.kz: diskuzi jsem našla, ale ty fotografy zatím ne, ale neměla jsem moc čas se tím probírat... Ještě se na to vrhnu ;-) barusa.s : do Hlučína jsme jezdili na tu štěrkovnu docela často, je to tam fajn :-D . Díky za pochvalu malé, teď v červnu jí byl rok, takže na naši svatbu ji budou dva roky, tak to už bude super a doufám, že si to taky užije :-). Kde v Kravařích to budete mít? Kámoška to tam měla na golfu a měli to pěkné. Co se týče mojí svatby, tak zatím nic nezařizuju, jen toho fotografa, myslím, že jinak by nic neměl být problém :-) .
Profilova fotka
Tak já jsem teď volala na zámek, kde bysme chtěli mít obřad. Rovnou mě spojili s paní matrikářkou a k mému úžasu mají od rána natřískáno a nejdřív mají volno ve 14 hodin =-) =-) Takže určitě není brzo něco zamlouvat, zvlášť pokud nechcete slevovat ze svých nároků :-) Poznačila si nás tam, mám si pro potvrzení termínu zavolat koncem roku a bude se nás snažit nějak vměstnat na dřívější dobu. Tak snad to vyjde! x-)
Aneta - poslala jsem ti ten seznam do IP
Holky, já znám (to není uplně presny, když tak vysvetlim) cloveka, co foti svatby, ale neni to jeho profese a nevim, kolik bere, myslim, ze by to nemuselo byt tak hrozny, tak kdyz budete zoufaly, poslu kontakt do posty (fotky).
Profilova fotka
anetka.ch: Svatbu budeme mít na zámku a kolem je taky golfové hřiště. Tak je to asi to samé místo. Taky jsem si říkala, že je času habaděj, ale jak to tak tady vidím .... začínám se bát, že nic nestihnu. Když si do těch příprav započtu ještě práci na směny, školu, jazykový kurz a kurz cvičení pro těhotné, tak mi toho volného času asi moc nezbude :-S . Ale vsadím se, že ty se s malou asi taky nenudíš, viď? ;-)
Tak holky asi jsem blázen,aleprávě jsem dodělala svůj první sáček na rýži :-) s malým nemam přes den moc času tak jsem si řekla, že když začnu teď tak se mi to nestratí... zítra budu mít papíry na jmenovky tak doufam, že budou tak krásný jak na obrázku :-)
Barus, když zvládáš už tohle všechno, musíš mít organizační talent, a plánování na svatbu je přece radost :) Kdy čekáš?
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se do diskuze. My mame termin 25.6. a jediny, co zatim mame zarizeno je fotograf a misto obradu. Fotit nam bude Pavol Bigos, z cehoz mam obrovskou radost :-) jinak nemame vubec nic naplanovano.. pritel jen krouti hlavou, kdyz prochazim ruzne svatebni stranky, ale me to bavi, tak at si ji klidne krouti :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ovecky: Omlouvám se za malý informační šum, já zatím přírustek nečekám. Jsem porodní asistentka a kurzy vedu - takže přednášky i cvičení. Ale snad se pak taky zadaří ;o)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
barusa.s: Přesně, nenudím se s ní ani trošku :-) . Na počítač se dostanu maximálně večer (a to je zase přítel naprdlej, že nejsem s ním) nebo když malá odpoledne hoďku spinká, ale to zase chci něco udělat doma, tak je to těžký :-. . Jo a musím se pochlubit, mám zamluvenou fotografku... jsem nadšená, protože už jsme myslela, že kvůli tomu budeme měnit termín, protože na ten náš už žádný volný fotogr. nebyl, ale nakonec se povedlo a jsem nadšená :-D !!!
ahoj holky, kde shanite fotorafy? me prijdou na netu hrozne drahy!!! ja mam tedy jednoho znameho, ale zatim sem jeste nemela moznost se ho zeptat, la e kdyby nevysel tak si teda nevim vubec rady!!!! poradte, nejakeho ze stredoceskoho kraje mocinky diky :-)
Profilova fotka
danielak.: zkus třeba fotografove tečka com, tam máš vypsaných docela dost stránek
Profilova fotka
Ahoj holky, i já se přidávám. Svatbu máme 4.6.2011, zatím máme zamluvenou jen fotgrafku a hotel. Příští týden máme schůzku se svatebním koordinátorem, jinak nemáme nic. A to jsem si myslela že máme hafo času :((( A jak tak koukám, tak bychom si měli taky pospíšit...
Profilova fotka
Ahoj Holky, přídávám se k Vám. Svatbu budeme mít 25.6. 2011. :-)
Kobliho:Na moje narozky :-D
Profilova fotka
Vewe: No tak to je super :-) A kdy to plánuete vy?
My zatím neplánujem...jen sem na chodím už léta a plánuji a pomáhám se scháněním ostatním :-)
Profilova fotka
Carry - a který hotel máš zamluvený? Já právě plánuju obřad mimo Brno, ale na hostinu bych pak ráda přejela do Brna, většina hostů je odtud, tak ať to není daleko :)
Profilova fotka
Leeri: Uz jsem ti psala zprávičku...máme to v Bukovanským mlýně. Zítra tam jedeme se domluvit na celkové kalkulaci tak uvidíme kolik z toho vyleze. Kde chces mit obrad???
Profilova fotka
Leeri: my to zase moc v Brně mít nechtěli...spíš někde bokem. Bude nás asi 40, a s ubytováním jsme hold počítali. A ten mlýn zase není až tak moc drahej. Ale hlavně se nám to tam líbilo no. Ale byl to jediný termín na celé léto co měli volný =-)
Profilova fotka
vewe: takze takova "mala" svatebni koodrinatorka? ;-) My budeme mit svatbu v Praze a planujeme ji ze zahranici, takze bych te mohla nekdy pozadat o pomoc, kdyz bude potreba? :-N
Profilova fotka
No a ja zase planuju svatbu v Litomysli z Prahy ;)...tam se dostaneme jen o vikendech a to tak 2x do měsíce, tak jsem zvědavá jak budu vše realizovat, když jsem taková puntičkářka :).
Ahojky holky, přidávám se k vám do klubu 8-) Máme s přítelem naplánovanou svatbu na 4.6.2011 na zámku v Rájci - Jestřebí, což je kousek od Blanska, Brna ... :-D Já zatím nic neplánuju ale je pravda, že místo obřadu a hostiny máme už tak nějak předběžně zamluvenou :-D Co kdyby náhodou :-N Jinak jen pokukuju po šatečkách, po tradicích, po tom, co se dělá a nedělá ... ale nejradši bych se klidně vdávala hned. Jen se bojím, že to těšení hodně rychle uteče a pak bude velký den D a pak už manželství, které bude snad trvat až do smrti. Takže mám dost času na to to všechno naplánovat a tak ... ale už aby to bylo, co? :-N
Profilova fotka
Ahojda, tak se taky hlásím mezi červnové nevěsty. Svatbu plánujeme na 18.6., zatím máme zamluvenou jen fotografku, místo by měly být Nové Hrady u Skutče, které spadají pod matriku ve Vysokém Mýtě, kde mě řekli, ať si zavolám až na konci října, takže z toho mám takový blbý pocit a bojím se plánovat dál. Momentálně řešíme místo hostiny (teda zatím jen slovně doma :-D ). Nakoupeno a zamluveno jinak zatím ještě nemám nic, šaty jsem taky žádné ještě nezkoušela, jen jsme se snad zatím dohodli na zelené barvě... Jinak od zásnub nečučím na netu na nic jiného a jak psala thebe, přítel taky jen kroutí hlavou, ale mě to prostě nedá :-D :-N
Profilova fotka
slunicko - a ty jsi z Brna? už se tu pomalu scházíme - alespoň od Brna - a dokonce ve stejný termín, s Tebou a Carry :) Trošku mě to tady děsí, všichni už mají vše zařízené, nakoupené, vymyšlené...já jsem ve fázi toho vymýšlení, ale dál se nějak ne a ne dostat...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?