Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
Profilova fotka
ahoj holky, taky se přidávám, budeme mít svatbu 11.6.2011 teď akorát zajišťujeme místo a hostinu - zbytek bude až pak, na to bude dostatek času. teď zatím jen pokukuju a dívám se, takže jsem na to zvědavá..
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám, plánujeme svatbu na 11.6.2011, už aby to bylo 8-)
teda holky, vy jste pilný:) já připravovala svatbu 6 měsíců...měla jsem už přesné představy, takže jsem jen sháněla všechny, kdo je zoorganizují k mé "náročné" spokojenosti:)) jen jsem se děsila, že p. Wagenknecht už bude mít plno...na všechny termíny okolo nás už bylo narváno...a my měli štěstí:) kdyby to nevyšlo, radši nemyslím:)) držte se...a pevné nervy:)
Ahoj taky se k vám přidávám s datumem 10.6.11 . Budeme to mít na zámku v Liblicích. Mám rezervovanýho fotografa Lukáše Potůčka (I když teď hodně podražil tak uvidim jestli nenajdu někoho levnějšího :-) ). Zatím marně hledám místo pro hostinu, ale uklidňuje mě že mám stále dost času :-)
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám s datumem svatby 11.6.2011, na zámku Konopiště ;-)
Anetka.ch. - to jsem ráda, že tu nejsem jediná kdo brouzdá do noci na netu.. taky hledáš insporaci pro svůj den? ;-) Já už nevim na co mam koukat přijde mi že už jsem viděla úplně všechno :-)
Profilova fotka
lucka.kz: jj, taky se koukám a inspiruju :-) . A zjistila jsem, že fotgrafa už budeme muset taky zamluvit co nejdřív, takže už mám z nich hlavu jako balon a hlavně ty ceny =-) ... to je síla!!!
Profilova fotka
lucka.kz: koukám na Tvoje inspirativní fotečky... máš vybraný kráásný prstýnky... ty prní co máš v albíčku mám já jako favority ;-) . A šaty taky super :-D . Já začnu fotky vkládat zítra, teď už jdu spát |-| ..
Anetka.ch - já s fotografem taky spěchala. všicichni mě strašili, že to musím rezervovat alepoň rok dopředu a tak jsem hned pala tomu Potůčkovi a ten si rezervoval to datum a napsal mi, že zbytek dořešíme po prázdninách. Ale ai budu ještě hledat jelikož chce za fotky kolem 11000,- Kč :-o (kamarádka letos měla ten samý balíček kolem 8500,-)
Profilova fotka
lucka.kz: Ty jo, 11tis. je myslím docela hodně... Co jsem se zatím koukala, tak by nás to zhruba mělo vyjít kolem těch 8tis. No, ale i tak je to dost :-o .
Anetka.ch- jj to je opravdu dost,a le dělá opravdu krásný fotky (podívej se do diskuse na denisa a vašek - svatba v liblicích)... má dobrý nápady.. mě by třeba nenapadlo fotit se v šateh na fotbalovým hřišti :-) ) . pak mám ještě v záloze Alenu Borlovou.. Ta taky dražuje, ale napsala mi, že když jsem ji napsala takhle hodně dopředu ať ji v listopadu napíšu a že mi bude počíta starou cenu .. takže to je taky super :-)
Anatka- tyhle prstýnky nám padly hned do oka.. ale na ty je ještě dost času.. zkusíme pozbýrat zlato po příbuzenstvu a uvidíme na kolik nás vyjdou.. tyhle na tom obrazku stojí 13000,-
Článek se načítá
Profilova fotka
juuu,takovy penize za fotografa:-(to je hrozny...nam to bude fotit kamarad(profi fotograf-jako svatebni dar)jen shanime kameramana,jelikoz nejlepsi kameraman v okoli bude zenich,tak je tezke sehnat nahradu:-D
Profilova fotka
My dáváme za fotografa 9 tisíc, ale jsou i fotografové, co mají za celý den focení i 12 tisíc. Třeba Zuzka Scharf, ale ta fotí nádherně, takže kdyby byla někde poblíž, klidně bych do toho šla. My už zase nechceme kameramana, takže radši investujeme do kvalitních fotek :-) :-)
Profilova fotka
Taky si myslím,e je lepší investovat do fotografa..teď jsem koukala na fotky od kamarádky ze svatby,neměla profesionála a opravdu je to hrozně znát..
My máme známého kameramana, takže za to ušeříme. Ale souhlasim, že se má do fotek invesovat, ale pořád přemýšlím jestli tolik. Verisek.s - těch 9000 máte za celý den??
Profilova fotka
lucka.kz: Já vím, že stojí ty prstýnky 13 tis., to ještě docela jde... našla jsem jedny hodně podobný a ty stály přes 20 tis. - to už je teda moc!
Anetka - jj to jde, ale pokud si seženeme dost zlata tak počítám, že bysme se mohli dostat na podstatně nižší částku. A už začínáte řešit nějaký detaily nebo zatim plánujete ?? Já už přemýšlim jestli si mám objednat dekoraci na stůl nebo jestli je opravdu tak brzy... Do jaký barvy budete mít sladěnou barvu...já se rozhoduje mezi zelenou nebo fialovou obě tmavější barvy ...
Profilova fotka
lucka.kz: ano, za celý den :-) Co se týče těch prstýnků, tak u nás vykupují taky staré zlato a docela výhodně, takže cena pěkně klesne, když si tam rovnou necháte udělat prstýnky :-) :-)
Jestli někdo shání šatičky na svatbu, budu prodávat po své svatbě, ta je 25.září. Koukněte do albička, hodim pak i vice foteček z mé svatby. Cena 5000Kč. Papa
Profilova fotka
taky se pridavam, 25.6.2011:)
Profilova fotka
lucka.kz: Já zatím jenom plánuju... Akorát toho fotografa řeším už teď a zjišťuju, že to bude asi docela náročný... už jsem psala asi 5ti foťákům a všichni už mají v našem termínu plno nebo za to focení chtějí 15-20 tisíc, což teda nedám... :-( :-(
Anetka- to věřim,že mají plno když tak čtu ty diskuse tak má většina holek datum 11.6.2011. Původně jsme ho taky chtěli ale nakonec jsme to o den posunuli, protože nám přijde pátek lepší den pro svatbu. Ale držim palce ať někoho najdeš. Když se podíváš do diskuse mělník a okolí tak tam nějaká holka vypisuje spoustu dobrých fotografů, ale nevim na jaký stránce.
Profilova fotka
Ahojte holky. Moc ráda bych se k Vám přidala, jestli mě mezi sebe přijmete. :-| My máme termín svatby 11.6.2011 a připadám si, že jsem strašně moc pozadu oproti Vám všem a začínám se děsit, že nic nestihnu. :-. Moc Vás obdivuju, že to takhle dopředu lrásně plánujete :-) Prostě klobouk dolů ;-) Mám se ještě hodně co učit.
Profilova fotka
To je fajn, že je nás tady tolik s datumem 11.6.2011. Není náhodou někdo z Ostravy nebo Opavy a okolí?
taky máme to trapně neoriginální datum, a ačkoliv bylo pro nás hodně důležité, už týden sháním fotografa, po celé republice, a všichni, co za něco stojí, už jsou zamluvení, zbývají jen ti, co mají fotky takové, že si je taky udělám, nebo ti, co chtějí víc jak 12tisíc, což mi přijde hodně..... takže přemýšlím, jestli to datum neposunout, nebo se obejít bez fotografa a spolehnout se na přátele.....popravdě, když vidím, kolik lidí to datum chce, už mě začíná jít na nervy..
Profilova fotka
scvrcek.. to je fakt, ze ty co sem ti posilala jsou drahy :(( ale nadruhou stranu oni se s kvalitnima upravama docela nadrou. Datum kuli tomu, ze ho ma hodne lidi rozhodne nemen ;-) kasli na to. Kamaradka si vybrala patek 13.5. a myslela ze to nikdo mit nebude a to byla osudova chyba :) hihi. My mame na pevno 4.6. fotografku mame, ale zase tou dobou bude mit pritel statnice, tak je to taky pekne naprd,ale menit to uz nebudeme..snad budou statnice driv a zvladne se to,aby nemel nervy..
efe: ty jsi mi něco posílala? mě zatím nic nedošlo..:-( nojo, datum asi měnit nebudem, spíš se obejdem bez fotek....snad se kamrádi trochu vytáhnou a taky pár fotek vyfotí....já si říkám, že se to třeba přeceňuje, teď ti to přijde důležitý, ale kolikrát se pak na ty fotky budeš dívat? pár si dáš na zeĎ, na zbytek se někdy podíváš, ale tak za dvacet let po svatbě ti to už bude šumák :-)
Profilova fotka
lucka.kz: Díky za tip, kouknu co tam ta holka vypisuje. Už několikátej den obvolávm fotografy a fakt nikdo není... jediní, který mi napsali, že by se možná ještě dalo vymyslet, tak nejlevní byl za 14 tisíc... a to už mi fakt připadá hooodně předražený... Už mám pocit, že znám každého fotografa v ČR :-) . Ještě nemáme datum 11.6.2011 sice potvrzený od matriky,ale uvažuju, že to taky nějak posuneme, ale pátek nechci, to by si museli všichni brát dovolenou v práci a to jim tak nechceme komplikovat... barusa.s: Ahojky, vítám Tě tady ;-) ! Ale nevím nevím jestli je dobře, že je nás tolik na tenhle termín... možná pro tenhle blog, ale ne na shánění fotografa :-( . Já teď sice žiju u Prahy, ale 20 let jsem bydlela v Opě. Ty seš odkud?
Profilova fotka
scvrcek:psala sem ti do vintage svateb .)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?