Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
efe: tak jak to dopadlo??
efe, já sice dělám práci, o kterou jsem moc stála, ale neberu o moc víc, takže klid.. takže grafička, hmm, to budou svatební tiskoviny jedna radost, budeš nám radit jak na to :-D
Profilova fotka
jeje, tak se vám teď psala sálodlouhé rady a neodeslalo se to :) tak znovu. ovecky: ja o tu praci taky moc stojim a bavi me, jen je to hrozne casove narocny..a do toho ted jeste ilustruju knizku, sem uplne vyrizena. Moc ráda vám poradím jak na svatební oznámení. Dám vám rovnou pár rad do začátku,jestli to teda někoho zajímá, taky nejsem nějakej Listr mistr 8-) : Jako první věc si určitě zvolte tvar a velikost oznámení a jestli bude otevírací nebo ne...od toho se totiž skoro všechno odvíjí. 1) NEPŘEKOMBINOVÁVAT - s výběrem složitějšího motivu nebo ornamentu to nepřehánějte s ozdobným písmem, na jména budoucích manželů bohatě stačí, pak je lepší dopsat zbytek fontem obyčejným(ne kurzívou). Nepoužívejte spolu víc jak dvě rozdílná písma. 2) ČITELNOST - Nepoužíveje písmové fonty s horší čitelností ala "švabach" a podobně. Nebo je používejte jen v co nejmenší míře. 3) BAREVNOST - Nemusíte se bát používat více než dvě barvy, ale dávejte přednost barvám "pastelovějším" před základnímy "tvrdými" barvami. Udělejte si barevnou paletu(mohla by sloužit pro celou svatbu). Tón v tónu nikdy nic nezkazil ;-) 4) NECHTE SE INSPIROVAT - pozor, neznamená to něco okopírovat, ale dívat se na různé svatební oznámení (doporučuju ameriku-do českých končin radši ani nepáchněte) a hodnotit, libí nelíbí a co. Tak si ucelíte vlastní představu. 5) MÉNĚ ZNAMENÁ VÍCE - ikdyby ste si neměli nic z toho, co sem vám teď napsala pamatovat, tohle musíte. :)) Tohle jsou úplně základní rady, je jich ještě spousta a je to kus od kusu, tak se nestydtě optat, jestli budu umět pomoct, mile ráda pomůžu :-D
Ahojky taky se přidávám k červnu 2011, stránky sleduju už od loňského zasnoubení v zimě, takže asi rok a půl a plánovat jsem začala asi před 2 měsíci, pěkně pomalu a v klidu. :-) efe: Dobrý tip na postup při výrobě oznamka, taky se pokouším něco vyrobit, chci klasický obdlélníček asi 15x10 akorát do obálky, bílé pozadí a nějaké barevné (ne černé) písmo, chtěla jsem v pozadí naši společnou fotku, ale nejde mi to. :-(
Profilova fotka
dulik: zdravim :) V jakym programu to oznameni delas?
Profilova fotka
holky chcete si to tisknout sami? protoze jestli ne, nekery firmy vam to vemou jen v PDF, nebo si budete muset zaplatit za to, ze vam to prevedou do jinyho formatu :((
efe: Normálně ve wordu, moc tomu nerozumím, nejsem zrovna počítačový umělec :-) A tisknout bych to chtěla v jedné tiskárně u nás, tak snad převést do do pdf. by neměl být už takový problém.
Profilova fotka
a jéje. No asi to z wordu nebude mít ty echt tiskový parametry, ale to se nedá nic dělat. Každej je holt omezen na to co má dispozici doma. Ale když už se do toho budete pouštět, radim si stáhnout aspoň trialovou verzi třeba photoshopu.. dulik: Když chceš psát ve wordu přez obrázek. Vlož obrázek a klikni na něj pravým tlačítkem myši. V nabídce,co se ti zobrazí vybereš "formát obrázku" a vyskočí na tebe tabulka a v záložce pozice vybereš "za textem" a je to ;-)
efe: Díky, počítače bohužel v tomto nejsou mou silnou stránkou. :-)
Profilova fotka
dulik: tak pak napis jak ti to dopadlo. Držim palce :-)
Profilova fotka
Zdravím, chtěla bych se přidat do Vaší diskuze...svatbu budeme mít 4.června. Už se nemůžu dočkat a plánuju všechno možný, ještě nekupuju, spíš obhlížím. Nejste některá z Brna? Přemýšlím o vhodných prostorách pro večerní svatební grilování...
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se, my budeme mít svatbu 11.6.2011 ve Zlíně :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,tak nák to tady vázne :-| Jak ste pokročily?
Profilova fotka
sulcikovap: Ahoj. Já byla v pátek ve Valmezu. Jedna skvělá slečna mi tam šije šatečky. Vybraly sme materiál a odstín na spodní vrstvu, donesla sem ji fotky šatů, nakreslila si střih, změřila mě i s botama a jely sme se do města porozhlídnout po krajkách. Bylo to úplně supr, těším se na zkoušku.
Profilova fotka
efe:Tak to je paráda :-) Akorát není to moc brzy?
efe: super zprávy!! já chci na první zkoušku a měření až tak na podzim...teď mi to přijde brzo...ale je to super, chápu, že to máš asi zruky, tak nebudeš zase jezdit tak často..
Profilova fotka
Scvrček... právě, navíc chci docela složité materiály, který vybíráme a očumujeme a ještě to potrvá. Nikde nic nemají :) Takže sme obě-já i krejčová- rádi, že je to takle brzo. šaty se mi tím pádem budou šít ne měsíc dva-ale skoro půl roku. Navíc mám jasnou představu co chci a nehodlám ustupovat z časových důvodů k horším materiálům 8-) Navíc sem ten typ co nehubne ani netloustne, tak proč ne :D
Profilova fotka
šaty, místo a fotograf jsou pro mědost důležitý věci-který by měl mít člověk pokupě i do předu.. Všechno ostatní, jako mašličky a serepetičky budem řešit taky až na podzim.
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávm do diskuse...zrovna včera si mamka klepala na čelo, jako že už myslím na svatební detaily atd rok před svatbou. Svatbu chceme 4.6. v Litomyšli, ale ještě to nemáme u faráře rezervované. Nevíte jak to je, když člověk bude mít party venku, to pak asi musí na úřadě žádat o nějaké povolení aby to nemuselo končit v deset večer že? Já navíc nejsem z Litomyšle, ale z Prahy, tak je to pro mě trochu z ruky...Jo a nemáte některá z vás z Phy zkušenosti s Hukvaldskou pekárnou? Pocházím totiž ze severní Moravy a tak chci mít pravé moravské koláče :).
Nanysko, to asi záleží, kde to bude, jestli nikoho nebudete rušit, případně to trochu utllumíte (nevím, v jaké je to zástavbě), tak asi ne.. já bych spíš obešla sousedy a poprosila :)
Profilova fotka
Diky ovecky :)...ony jsou tam kousek paneláky, takže to asi zjistím na úřadě :)...jen aby to nezatrhli...snad budou mít pochopení :D
Profilova fotka
Ahojky též se přidávám k těm kdo se hodlají vdát v červnu 2011 :-)
Profilova fotka
ahoj vroninko :). No ja jsem byla vcera vybrat svatebni saty. Sice dost brzy, ale meli vyprodej stare kolekce :D. Nakonec ty saty co jsem si vybrala, tak je budou jeste jednou pujcovat a pak pujdou do prodeje. Tak to snad vyjde a budou moje..akurat jeste neznam cenu...
Profilova fotka
ahojky holky! můžu se k vám přidat? máme svatbu 11.6.2011 :)
Ahojky, přidávám se:) taky 11.6.2011 ;-)
Profilova fotka
ahojky...tak uz se mohu take pridat...my planujem svatbu na 24.6.2011...na nase vyroci vstahu:-)
Profilova fotka
ahojky, také se přidávám, plánujeme na 4.6.2011 v Černickém zámečku, byli jsme se tam o víkendu podívat a moc se nám to líbilo :-)
Sweetynko, my přemýšlíme o stejném datu. Ještě váhám nad 1.4., aby nebylo takové horko. :-)
Profilova fotka
Ahojík,taky se přidávám s datumem 11.6.2011:)
Profilova fotka
ovecky:tak ja bych se klidne mohla vdavat uz v breznu,ale ten den je pro nas proste vyznamny!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?