Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
u nás mi řekli na matrice že až tak v říjnu nejdřív, dřív nemají ani kalendáře prý:-( nevím, jestli mám zamlouvat třeba restauraci, když nemám jistotu v matrice, ale zase aby pak nebylo plno...restauraci máme jasnou a na datumu taky trvám:-( dilema...
Profilova fotka
scvrcek: jestli to mas takle, tak do toho jdi a zarezervuj restauraci.. vsechno dobre dopadne ;-)
Profilova fotka
scvrcek :To já bych stím rezervováním radči počkala až budete mit jistý termin :-) Ale to je jen muj názor ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky , ja se vam nechci michat do debaty jen nejake rady bych preci jen mela ............... koukam, ze si vsichni lamete hl.hlavu s terminem a matrikou . Ja se budu vdavat v dubnu 2011 a taky jsem si rikala casu dost zacnu vse zarizovat az tak na podzim a zatim jen koukat, ale to jsem se mylila. je mozne, ze kazdy region ma jine moznosti, ale ja jsem ze Znojma a Znojmo neni velke mesto takze jsem sla na vec: 1, svatba v kostele nebo na matrice nebo oboji ci na hrade atd..... -ja jsem si volala v dubnu na matriku v domeni, ze mi rezerv.muj datum a hl.potrebne pairy pro kostel, ale to jsem se zmylila, protoze mi knez, ktery nas bude oddavat rekl, ze pokud se chceme nechat sezdat jen v kostele, nepotrebujeme zadne povoleni od matriky a tim padem jsem si u nej hned rezervovala termin a v prosinci mame prvni sezeni a sezenich bude ca 5 az do dubna........ -pokud chcete sezdat na zamku ci hrade potrebujete bohuzel prvne veskere dokumenty od matriky vyplnene obouma snoubencama a podepsane plus veskere platnee doklady 2, dulezita je potom restaurace a ubytovani ( nam udelali hned hrubou kalkulaci svatebniho menu bez napoju) rozmyslete si pocet spacich hostu aby vam mohli dat prip.slevu na ubytovani, vetsinou jsou slevy id 20osob 3, hudba a fotograf ci kameraman by mel byt cim driv tim lip ti jsou nejvice zadani 4. mozna se vam to bude zdat zbytecne , ale urcite rezervovat cukrovi (termin samozrejme ) ten zbytek paak podle kazdeho , ale toto jsou opravdu ty nejdulezitejsi veci. Jinak vam preji krasne planovani a hodne stesti ;-)
scvrcek - přesně, to je na nic, když na to hlavní se musí čekat.. já teda radši čekám :) Jinak v Praze kalendáře mají, ale před zářím neotvírají :-D Hanny, bude hůř.. včera mi volala kamarádka, vdává se za dva týdny, úplně zoufalá, prý ať tu svatbu radši ještě o rok pošoupnu, že jinak to nestihnu :-N ne, vážně, díky za info :) k církěvnímu sňatku jsou ale zase zapotřebí nějaké formuláře, jestli se nepletu
Profilova fotka
ovecky : ano jsou to formulare, ktere za tebe fara pod kterou spadas vystavi po dodani dokladu , ktere se museji odeslat na prislesne biskupstvi a oni pak aj po obradu odeslou veskere papiry na urad , takze ty pak nemas dalsi behani ..........
Profilova fotka
ovecky:Tak to máš dobrý že už od září. :-) Já jsme ve spojeni s matrikou a my máme přijít až začatkem listopadu.... Ale nedala jsem se říkám jim že chci mit fakt jistotu že ten náš termin bude volný,matrikářka mi tvrdi že bude,že pujdeme prvni na řadu.Že pry u nich se termin rezervuje cca pul roku do předu,ale v našem případě už od listopadu.Že prý at věřím že vše dobře dopadne :-) Tak co jinýho mi zbyva.. :-| Já teda koukám,ale i nakupuji něco málo,a samozdřejmě postupně...Všechno je moc drahé a protože chci mít fakt krásnou svatbu,tak najednou by to bylo moc penez...Ale už v listopadu si nechávám šit šaty na zakazku,O Vánocích by mohli byt hotové :-D
hanny, jj, to jsem myslela.. můj přítel ani není křtěný (to neva), ale my nejsme vůbec věřící.. ale mas to fajn, o zarizovani mene :) sulcikovap, no na tech uradech holt nechapou, kolik je toho dneska treba rezervovat dopredu. :-( Ale jestli Ti to rekli takhle, tak bych se vůůůbec nebala, budu Ti držet palce! ;-) S nakupováním dopředu jsem si to zrovna taky říkala.. náš rozpočet zatím vypadá opravdu nebezpečně, to se mi dát nechce.. a proč si necháváš šaty šít? Jestli si ty šaty chceš nechat, nebo je nikde nemají? Já o tom taky uvažuju, jsem nekonfekčně vysoká. :-S
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem vás jen uklidnit. Vdávám se letos koncem června, plánovat jsem začala vloni v září a vše jsem naprosto v pohodě stihla!!!! Koláčky a kytky jsem dokonce zařizovala až minulý týden a bez jediného problému. Takže zařiďte místo obřadu i hostiny, fotografa, DJ, nebo kapelu a zbytek fakt stačí průběžně ;-)
Profilova fotka
ovecky :protože je to za velmi dobrou cenu,a hlavně si je chci nechat :-) Mám možnost si je pujčit od kamarádky,v červenci si je budu zkoušet,ale už ted vim že to neklapne,nejsou až tak podle mých představ,sice bych je měla zadarmo ale chci vypadat,jako princezna tak si chci vybrat sama.Ušití na zakázku trva 2 měsíce,a paní chce 50% z ceny hned po objednání a zbytek až budou ušité,tudíž to nebude taky palba najednou :-D Jsou moc hezky už se těším až je budu objednávat.A na těch uřadech by měly byt vice chápavější to je pravda,ale zase je fakt že ta matrikářka na mě byla moc příjemná,což má taky jediný štěstí :-D A co vy holky neplánujete svatební cestu?To muj snoubenec na tom trvá.Moc se nám líbí v Itálii...Takže misto svatebnich daru si necháme zaplatit svatebni cestu a zbytek si doplatíme :-D Muj budouci švagr se ženi ted v červnu,a ty si zas chtěji misto svatebnich daru peníze a za ně udělaji dětsky pokojíček pro jejich 2 letého syna... Možná to někomu přijde divné,chtít po hostech peníze,ale u nás to je tak,že si každy poví co chce :-)
leeeno, to jsme ráda, děkujeme za info a uklidnění ;-) sulcikovap, tak to pak jo.. hlavně mi připadá super, že víš, že ty šaty nedostaneš ve špatnym stavu. Budouto ty z alba? My svatebku ještě vůbec nevím.. líbilo by se mi utéct hned z obřadu, ale kvůli dokladům (ustřižená občanka) to asi necháme na později. Peníze proč ne.. já budu chtít spíš nějaký věci, ale myslím, že je to dneska uplně normální. 8-)
Profilova fotka
ovecky :Ano jsou to ty z alba :-) No ale už se těším až tu bude listopad a to zařizování...Svatební oznámení a tak :-D Nemužu se dočkat az dáme oznámení rodicum,jak se na to budou tvářit :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky jaky ste měly vikend?A jak pokračuji svatebni přípravy? :-) Já už mám zamluvenou kadeřnici :-D
Profilova fotka
ahojky holky,,, vidím, že už plánujete na příští rok :) s těma matrikama je fakt otřesný.... já se o vdávání dozvěděla loni v září,,, v říjnu jsme se začali zajímat o termín, ale stejně nám termín nepotvrdili dřív než 4.1.2010 --- takže jsem od konce října domlouvali vše ( šaty, oblek, fotografku, kameramana) na dva termíny 12. a 19.6. a doufali, že jeden z nich vyjde,, a vyšel,, zrovna ten, který jsme tak moc chtěli... 12.6.2010 -- taže hned v lednu jsme vše obvolali, potrvrdili ten jeden termínek a ten druhý zrušili,,,, měli jsme štěstí, že nám všude vyšli vstříc, nikde nebyl problém si rezervovat dva termíny... držím vám všem moc palečky, aby vám plánování nikdo a nic nekazilo a vy si to užívejte,,, mě to finále čeká za 3 týdny :) tak doufám, že vše klapne jak má :)
Profilova fotka
Tak co holky ?:) dalsi ulovky? V patek konecne jedu domlouvat usiti saticek. Minuly tyden to nevyslo-kuli povodnim. Jinak sme se rozhodli, ze si nakonec snubni prstynky nechame skout z platiny. Musim vyzjistit, jestli to nas uzasnej zlatnik dela.. protoze chceme ruco delany a uplne jednoduchy krouzky anglickeho pulkulateho tvaru. Nejdriv sme meli vybrane bile zlato, ale pravda je ze casem zezloutne,tak tvrdy taky neni a nechat si to pak posilat kazdej pul rok minimalne na porodiovani se mi moc nechce. Dva prstynky na rodiovani nas prisly na sest stovek. Takze myslim ze se vyplati zainvestovat. Kor kdyz sme si jisty ze to bude naporad .) -je to docela dulezita investice.. Zacinam na ne setrit uz ted. Ikdyz babicka rika ze mi na ne neco prihodi..
Ahojky, já jsem se nějak zasekla.. včera jsem byla na svatbě a dneska spim. Domluvili jsme se, že do léta to necháme plavat (hlásíme se na VŠ) a termín bude stejně až na podzim :( Ale stejně to sem chodím číst a jsem ráda, že jste se zas objevily. :) Efe, odkud jsi (povodně)? Sulcikovap, jaky bude účes? Bylas už na zkoušce? Já se musím zeptat svojí kadeřnici, jestli vůbec češe..
Jo, ještě jsi mě zarazila s prstýnky!!! Vůbec jsem o žloutnutí neslyšla, nikdy se mi to nestalo.. Na druhou stranu já bych radši žlutý, takže mi to hraje do karet (drahý chce bílý), případně kombinaci, abych mohla nosit i ostatní prstýnky co mám a nějak to barevně střídat..
Profilova fotka
ovecky: no toto :) ty me takle opustis jo? na VS? nerikej, ze jsi mladsi nez ja?! Jsem z prahy, ale saty si nechavam sit ve valmezu :D Jojo, vsecno bily zlato casem zezloutne..ne jako uplne do zluta, ale je takovy hodne nazloutly.. To u platiny fakt nehrozi, jde spis do seda .) Nosim zase vsechno stribrny kdyz uz, jinak spis dreveny :)) Mama se pred trema rokama vdavala a ma je v kombinaci zluty bily a nevypada o zle. Kdyz sme si nechali delat ty prvni nase tajny "snubni" tak sem zlatnikovi rikala ze chceme "bile zlato tvrde" slysela sem totiz ze je opravdu BILE az do seda, ale misto toho byly uplne sampan.. svetle zluty. Proste kazdej kram ma jinej pojem :D pozor na to
Profilova fotka
ovecky: :-D Myslím si že je ještě čas na zkoušku učesu... :-D Ale ted 10 jsem k ni objednana na melir a 12 mě bude česat na švagrovo svatbu.Tak se sni dohodnu kdy jit na první zkoužku ale myslím že až tak po novém roce,dřív ne...Mám krásny dlouhý vlásky jak říká muj přitel tudíž z toho musíme udělat perfektní učes :-) Představu už mám rozhodně nechci žádny drdol nebo tak něco...
Profilova fotka
Devcata...kdybych se chtela vdavat "vedle" kostela,defakto na jeho pozemku..jak to je? urcite potrebuju svoleni,ale musim byt i pokrtena? ikdyz to neni vevnitr chramu boziho?? :D (slouzi se tam bohosluzba jen jednou za mesic)
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k leena 4 a romča 13, vdávám se už za dva týdny a můžu vás uklidnit, že opravdu netřeba stresovat, aspoň teda nijak přehnaně, zamluvte to nejdůležitější jak píše leena, zbytek tak nějak postupně, všechno stihnete krásně, času máte dost. Spíše teď myslete na nás, kterým se to blíží a stále nám prší...Já mám třeba obřad venku v zahradě, tak se jenom modlím, aby už konečně začalo být hezky...Tak hlavu vzhůru :-)
Profilova fotka
marci81:Na jednu stránku máš pravdu,ale na druhou,třeba mi máme ročního kluka a všechny penizky cpeme do něj a do baráčku.Tudíž by byl problém pak najednou vydat třeba 30 tisic,proto je pro nás lepší to kupovat a zařizovat takhle pomalu postupne :-) Čas sice ještě je ale rychle to uteče a takhle aspon budem mit jistotu že jsme na nic nezapoměly :-) A navíc ted se přehoupnou prázdniny a pak uz je práví čas se do toho opřít,aspon pro nás :-D Jinak držím palečky a přeji hodně štěstí :-N
Profilova fotka
sulcikovap: ja to mam s penizkama uplne stejne, ikdyz mimi jeste nemame.. Ale pritel studuje a rozhodne nechceme aby nam to platili rodice. Takze taky je pro nas lepsi zarizovat postupne.. kazdej mesic dva jednu zalezitost..
Profilova fotka
efe:Uplně stebou souhlasím :-)
efe, já sem chodím nakukovat pořád, jen ještě nebudu nic pevně rezervovat a tak; jinak je mi 25, už mám jednu VŠ za sebou, takže mladší asi nebudu :-D Ty jo a jestli se můžu ptát, kolik vás ty prstýnky teda vyjdou? Co se týče pozemku bych si myslela, že to nemusí být církevní svatba, jestli to bude jen vedle chrámu božího, tudíž že nemusíš být křtěná, jestli vás teda nebude oddávat kněz. Marci, budeme na tebe myslet, kamarádka se vdává v sobotu, určitě už bude hezky. ;-)
Profilova fotka
Ahojte, právě jsem se zaregistrovala, protože konečně mne začaly zajímat i tyhle stránky a to zrovna od soboty:-) Myslela jsem si, že trošku blázním, že už začínám polehoučku něco plánovat,a le vidím, že my holky jsem všecky asi úplně stejné:-)Termín jsme si vybrali 11. června 2011. Nejste některá od Uherského Hradiště? Chtěla bych nějaký tip na hezké místečko na svatbu a následný obídek...
Profilova fotka
ovecky: to jeste presne nevim..ale nechceme zadne prehnane siroke-jako to tu ted vidam. a navíc to bude trochu protiucet za ty nase stare z bileho zlata. ty maji cenu deseti.. tak tusim ze budem muset jeste deset, patnact nasporit.. :// Zitra stejne zavolam zlatnikovi, ten mi rekne co a jak. Ale zase je to na celej zivot, tak at je to poradny a pro nas dokonaly :D
Profilova fotka
zuzulenka:ahojky taky tak se přidej do diskuze 11.6.2011 :-)
efe, tak to je dost..
Profilova fotka
ovecky: to jo.. uz kuli tomu, ze penizkama zrovna nehyrime.. Jako grafik na celou galerii beru 11.800 mesicne :-D Za to co všechno dělám je to opravdu srandovni suma. A sem tu od sedmi,pul osmy a v pet sest sem teprv doma.. Ale to se neda nic delat. Zase je to obrovita zkusenost, tim ze to tady vymyslim a i tisknu a sem na to uplne sama. Predtim sem byla v reklamce :D No krapet setrit se z toho taky da.. Ale i pres to se proste nesmirim s prstynkama ktery se nam nelibi :D Kdyz je to na celej zivot.. Navic tusim ze zas tak drahy to taky nebude..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?