Svatba 2011 červen

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky přijde někdo kdo se vdává v červnu 2011? :-) Snad tu nebudu sama :-(
Ahoj kočky, tak já se asi přidám.. drahý nějak nespolupracuje, tak já bych to viděla na 10. nebo 24. června, asi na Trojskem zamku (oddavaji tam jen patky), ale je to hrozně drahý, tak nevím, na čem zas "ušetřit". :-N Efe, máš krásný zásnubáček. Sulcikovap, krásný botky!!!
Profilova fotka
t30 : děkuju děkuju sem ráda, že se líbí-je jak pro mě stvořenej. Mám ho už přes dva měsíce a každej den nad nim vzdychám a prohlížim si ho :)) rozhodně pošli odkaz na botičky ;-)
Já jsem taky nejdřív vzdychala.. trochu nešťastně ovšem :-D už OK
Profilova fotka
jakto??
efe: http://www.svatbadekor.cz/obchod/vyhl... a já mám přímo tyto Svatební obuv I. - kožená hladká jsou fakt nádherný, kouzelný, krásnou kulatou špičku.. už se těším až si je za necelý měsíc oboji, vezmu šatičky... no blíží se to :-) botky posílají za měsíc.. objednají se a pak jdou teprve do výroby..
Profilova fotka
t30: :) jsou hezký, ale radši bych špičku víc do kulata a vyšší podpatek.. Jsem opravdu malá :) Nemusí to bát nutně "svatebníů boty. Líbily by se mi ty co mám v albu -jen snad bez toho kanýru 8-) I tu barvu bych nechala, ale zeleny,nebo hnědý by byly taky pěkný. Asi budu muset prostě obrážet obchody a koukat. na netu sem zatim žádný podobný nenašla.
kulaté jsou , ale to je na Tobě.. moc do kulata jich není, a když tak jsou látkové, což je podle mého blbý.. protože když je ušpiníš, tak už je neumeješ.. zatímco ty kožený, se dají otřít.. mají podpatek 5 nebo 8 cm.. 8 už je dost vysoký :-) tak hodně štěstí při shánění... :-)
Profilova fotka
mohla bys mi prosim prosim prosim poslat jejich fotku, treba zeshora? 8cm by mi vyhovovalo :))
jo jo určo pošlu, ale nemám je u sebe, takže bych je o víkendu vyfotila, a poslala, ju? :-) já jsem si vzala s 5 cm.. no a je to dobrý.. zas tak malá nejsem takže to je dobrý..
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak právě mi pošta přivezla oblek na našeho Martínka :-) A je užasný,bude mu moc slušet :-N
Ty botky jsou moc pekny, ale mne se zdají docela drahý, na tak obycejny styl a bez zkoušení.. Někdo tu měl krásný bílý (ale otevřený) z Deichmana a ještě někdo psal, že na Andělu je nějaký levný obchůdech a vím, že ty botky byly pěkný, ale už bych to nenašla.. já pořád prohlížím. :)
Profilova fotka
ovecky:čí botky se ti zdají drahy?
Článek se načítá
Nemyslím žádný konkrétní, obecně ten odkaz od t30 - 1500,- za boty "na jedno použití" se mi zdá hodně. Ale samozřejmě to tak nemusí chápad každý. Nemyslela jsem to špatně.
Profilova fotka
já si nakonec holky koupim barevny na podpadku od bati :)) budou vic viuzitelny.. Jak sem psala vylozene na svatbu nechci :)
Profilova fotka
s tou cenou mi to tak neprijde..muze je pak prodat ne?:)
Profilova fotka
http://www.bata.cz/artikl/76202 ty jsou..ale já chci holt něco takovýho http://www.bata.cz/artikl/84152.. možná nejsou až tak svatební a chtělo by to zelené,ale taky se mi líbí a rozhodně se využijí i po svatbě..
Profilova fotka
ovecky: co bylo s tvým prstýnkem?
Efe, hrozně jsem chtěla ten klasický styl (vyčuhující kamínek), přítel to věděl, ale nedostala. Jako je trapný být zklamaná ze zlata a diamantu, taky jsem asi neměla čekat žádnou romantiku od ajťáka, no ale bylo mi to líto.. už ok :) Je to blbost. Dala jsem fotku (teprve první) do alba. Ten druhý odkaz na botky mi nejde.
Ahoj, jsem taky jedna z těch, co bude mít svatbu v červnu 2011. Máme objednanou restauraci a hudbu...a to všechno zařídil můj nastávající x-) Je ještě čas, ale než se pořádně rozhoupeme, tak už máme jistotu v termínu, který chceme. Člověk tak nějak nemůže uvěřit, že už je to tady...
Ovecky: já taky nemám vyčuhující kamínek, ale já ho ani nechtěla:-) mě se tvůj prstýnek líbí moc!!! Trochu podobný mému:-) Ale teď když všude vidím ty vyčuhující, trochu si říkám, jestli ten můj vypadá jako zásnubní...ale mě se líbí moc!
luccsyy, to jste docela rychlici! Já se zatím nedovolala na matriuku a stejně si myslim, ze mi reknou, ze mam prijit za pul roku.. coz je ovsem problem, protoze chci nutne Zuzanu Scharf a ta uz zacina mit cerven zaplneny :(
ovecky: To máš pravdu, že jsme rychlíci. Chtěla jsem zamluvit termín až tak koncem léta až začátek září, ale prý na co čekáme..? A je to pravda, těch pár měsíců nic neřeší. A Zuzana Scharf je nějaká supr oddávající na matrice? A jak víš, že má červen skoro plný? Však když řekneš už teď, že chceš ji, tak by to mohlo vyjít ne?Držím Ti pěstičky :-x 8-)
Profilova fotka
ovecky: jeje..nejde protoze je tam vic tecek nakonci..ale kdyz je odmazes tak pujde :)
luccsy, já se právě divím, že mají na matrice termíny tak dopředu (jestli Tě chápu dobře a už ho máte rezervovaný.. myslela jsem, že to jde nejdřív na podzim, plánovat na další rok.. ale já se tam nemůžu dovolat.. a na mail mi odpověděli, ať si zavolám.. haha). Zuzana Sch. je fotografka, hrozně se mi líbí :) Ale připadá mi divný rezervovat si služby, když třeba pak nebude oddávající.. efe, to mě nenapadlo :)) no rozhodně vypadají trochu spíš jako do práce.. ale já si hlavně myslím, že bude pod šaty houby vidět.. aspoň většina nevěst má šatky až na zem. Nevím, jestli nejsi zrovna výjimka jako svrcek :)
Profilova fotka
zdravím vás holky, ;-) já se sice řadím do červen 2010, ale jestli vám do toho můžu kecat, nestresujte se při přípravách s něčím, co se vám nelíbí, ale prostě " se to tak dělá" nebo to tak " musí" být. Nemusí. Je to jen VÁŠ den, tak si ho udělejte krásný podle sebe ;-) . A čím dřív začnete s nákupním šílenstvím, tím víc zbytečností se vám nastřádá-(vlastní zkušenost) :-D . Takže přeju příjemné přípravy a nenechte si to nikým kazit :)
ovecky: budeme mít svatbu v kostele, takže matriku neřeším. Kameramana už máme vybraného (od známých ;-) , ale ještě jsme ho nekontaktovali, je čas. Fotografa bych chtěla pohledat, tak uvidíme...Ale moc se na to netěším, jestli pak zjistím, že ty fotky budou nic moc, tak se budu proklínat!
Profilova fotka
ovecky: nebudu si kupovat vylozene tyhle boticky..jen stylove.. pokud mozno uplne kulata spicka, vysoky podpatek a material kuze kozenka.. a nejradsi zlute, zelene nebo hnede :D zjistila sem ze lip nez na netu se to hleda v realu
camelinko, no já si taky říkám.. je to za víc než rok a já dneska hrůzou skoro nespala, to nemám zapotřebí 8-( luccsy, přesně, fotky jsou skoro jediný, co ti zbyde.. tak ať stojí za to :) ať děti jednou vidí, jaké jsme kočky, ne? :)) efe, já mám takový co popisuješ z loňska z Deichmana, ale podpatek tak max.4 cm, tak to by ti asi nestačilo.. no, kdybych někde viděla, dám vědět, ale jestli něco nenávidím, tak je to kupování bot :)
tak já vzhledem k tomu, jakou svatbu chcem, nic nenakupuju, jediné co si chci koupit takhle predem jsou ty boticky...a potom az nekdy na podzim zacnu resit ty saty, protoze v tom salonu kde mi je pani bude sit pujcujou saty do tanecnich, na svatby i na plesy, tak si myslim, ze pres zimu budou mit hodne prace, tak at na to maji vic casu, ja navic v lednu a unoru statnicuju (snad), takze casu taky moc nebude.... jinak porad premyslime nad prubehem svatebniho dne, a porad se nemuzem rozhodnout, jak to pojmout, v uvahu porad pripada i svatba ve ctyrech, ale zase bych chtela, aby me videlo v satech vic lidi:-) jeste uvidime, ale kazdopadne hostina ani nic takovyho nebude, to nechci. jen nanejvys raut a pripitek po obradu... Efe: ja taky zjistila ,ze je asi lepsi shanet veci rovnou na zivo nez pres internet, tady vidis spoustu krasnejch veci, a potom nevis, kde to sehnat, a nebo potom nazivo tak nevypadaji....proto uz se na nic nedivam:-)
Závidim Vam tu pevnou vuli, já mám pořád chuť tady brouzdat a něco vybírat, i když samozřejmě ještě nic nekupuju, když nemám nic jistý.. Konečně jsem se dovolala na matriku, tak termíny se rezervují až od září, tak to je ještě doba..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?