Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
dolphink: Právěže sasanky jsem tu viděla u jedné nevěsty...jo, u gedren...no, s kytkou chci počkat, až pojedu na zkoušku šatů a švadlenky mi ustřihne látku, abych to mohla ukázat v květinářství a domluvit se...
broucina:Ja taky pocitam ze se necham vyfotit a do kvetinarstvi donesu fotku;-))..pani kvetinarku mame domluvenou uzasnou,tak verim ze pripadne neco vymysli.Ted jsem nasla u kunin kytici primo od te nasi pani kvetinarky a je bila doplnena cimsi modrym...Prijde mi uzasna,ale priteli prijde smutna..furt mi vnucuje cervene ruze ktere nemusim a k tem, satum si je neumim predstavit...Ze se neshodnem kolem kytky me nenapadlo...
dolphink: Dívala jsem se na tu kytku...a mně tak smutná nepřijde, líbí se mi.
broucina:to jsem rada, ze se libi jeste nekomu:-)Ja jsem z ni taky nadsena, ale koukala jsem i na ty sasanky a taky vypadaji nadherne..jo a podle nastavajiciho nejsou smutne;-)tak to vidim na nejaky kompromis.No uvidime.Jdu se v patek podivat na vystavu Hobby, maji tam mit svatebni kytice a vyzdobu, tak treba potkam nejaky uzasny napad....Jsem zvedava...
Uf, tak my konečně snad dořešíme hostinu...a zítra asi zase vyrazím na boty...už jsem narazila i na takové, které se mi líbily...ale zase mi neseděla velikost. 8-(
Copak budete mit dobreho k obedu?My jsme zatim u svickove,ale jeste premyslime jestli to nezmenit... Budu zitra drzet palce:o))) at tentokrat najdes ty prave:o)))).Ja zitra vyrazim na spodni pradlo a odnest nove podrazit moje stare boticky.Asi u nich zustanu a jen je pomaluju,aby nebylo videt jak jsou odrene:o)).Aspon si u toho pohraju...
Tak dneska jsme tam s panem majitelem vymysleli k obědu polívečku (hovězí vývar s játrovými knedlíčky) a pak grilovaná vepřová panenka a kuřecí prsíčka se šunkou, mozzarellou v bylinkové omáčce s česnekovými americkými bramborami....čekáme teď na kalkulaci hostiny a ještě dořešení toho, jestli se tam všichni opravdu vejdeme... No, já mám krásné botičky, akorát k šatům...jenže jsem zjistila, že jsou mi už nějaké malé, a že bych v nich moc dlouho nevydržela, tak scháním nové. :-(
Profilova fotka
Ahoj broucino, vaše polední menu zní opravdu velice chutně! My jsme také uvažovali o svíčkové, ale paní kuchařka nám ji vymluvila. Bude vedro a každému omáčka v kombinaci s alkoholem nemusí sednout. A tak to vyhrála bašta (2druhy knedlů, zení a masa). A co zasedací pořádek budete dělat?
Profilova fotka
ahoj holky, broucino hmmm až jsem z toho dostala hlad :-D Ajjik myslíš, že by ta svíčková mohla být problém? :-( zasedací pořádek asi dělat nebudu, bo se mi s tím nechce drbat a u nás se naštěstí nikdo s nikým nehádá, všichni jou inteligentní, tak si snad posedají jako lidi (ale líbí se mi takové ty jmenovky v jablíčkách nebo napsané na listech břečťanu)
broucina:mozna ze ta omacka neni uplne ideal,ale zas si rikam, ze tu ji urcite vsichni..Grilovane maseko bude k veceri,tak asi zustanem u omacky at je kazde jine.... ale s tema botickama furt nevim,vcera jsem videla nadherne balerinky;-)tak mozna prece jen jeste vyrazim.... ajjik:zasedaci poradek bude u nas nutnost.Bohuzel nemame nehadaci rodinu a taky chci trochu predejit zmatkum.A docela se tesim,az budu vyrabet jmenovky..Vcera jsem sehnala nadherny "morsky" pauza, tak se uz nemuzu dockat az to vyzkousim;-) Jenom mam obavy jak se vsichni vejdem.Puvodni odhad byl 35 a to uz se pani majitelka mracila..,posledni verze je 38...tak nezbyva nez verit;-)
Profilova fotka
Já proti svíčkové nic nemám a rozdně ji nechci nikomu rozmlouvat. Jen říkám názor naší kuchařky, který jsem nakonec uznala. Večer budeme mít stejky a rautové stoly a to snad bude trošku jiné než ta bašta. U nás se nikdo také nehádá a každý se s každým snese, ale spíš chci předejít zmatkům, které byly na svatbě sestřenice. Je dost nepříjemný, když si někdo musí 5x přesedat aby se vešla rodina k sobě.
Tak my určitě zasedací pořádek uděláme....mám s tím dobrou zkušenost, že se pak lidi zbytečně nemotají a ví kam si sednout...jde hlavně o ten počátek, po obědě si posedají kam budou chtít...Jak budou vypadat jmenovky ještě nevím...musím popřemýšlet...
Článek se načítá
Profilova fotka
Přesně tak, stejně se pak všichni rozsedají a rozmístí po celé restauračce a venku. My chceme udělat svatební vínka a tak k nim asi tu jmenovku přivážu. I tak si říkám, že se to všechno na stůl nemůže vejít:-)
Profilova fotka
Ahoj holky jak jste na tom s oznámením? Já jen abych se nestrachovala že už je všichni mají :-D
S oznamkama jsme ustrnuli na mrtvém bodě....sice jsem drahému říkala, že je nejvyšší čas to dokončit...ale asi to trápí jen mě...budu ho muset více popostrčit... Takže žádné strachy, už se smiřuju i s tím, že žádné mít nebudeme. :-D
My jsme jednu verzi znameni uz vyrobili (zatim nevytiskli)ale jeste envim jestli to bude i verze posledni..takze zatim taky nic... Btw:Kdy pocitate s tim, ze je budete rozesilat?Ja nejak nemam predstavu....
Tak moje představa je během prvních 14 dní to rozvést (u kterých to jde, půjdeme pozvat osobně, což znamená si nechat víc času, protože ne všude nás vypakují hned mezi dveřma) a poslat...ale vzhledem k tomu, že to pořád s naším oznámením nijak nevypadá..tak nevím, jestli nezůstane jen u představy...
Profilova fotka
Tak koukám že se těm chlapům do toho vůbec nechce. Nevim nevim pořád na všechno mají nějak moc času :-D Asi budu muset víc zatlačit. Jinak já dělám oznámení a přítel měj sehnat papír a nějakou tiskárnu:-) A hádejte kde je problém ]-(
broucina:behem prvnich 14 dni ceho?prazdnin?S tim bych taky priblizne pocitala, budem na Morave takze budem navstevovat pribuzne a tak to vezmem pri jednom.... dumbice:asi jsou od prirody nejaci takovi az prilis v pohode;-)nerikej,ze nemate papir a tiskarnu;-)To my sice mame oboji doma,ale nejak se nam nechce do rozhodnuti,jestli tu predbeznou verzi pouzit a nebo vymyslet jeste jinou....ale bude to treba rozseknout :-/
dolphink: Myslela jsem červen.....
broucina:tyyy brdo.Tak to bych mela svoje plany prehodnotit.....Dekuji za tema k premysleni;-)
dolphink: Myslíš, že je to brzo? Jsem si říkala, aby se na to stačili připravit a doufejme, že nám neodjedou na dovolenou. :-)
broucina:ja prave vubec nevim, kdy je to zvykem,ale zas jsem si rikala,ze uz to vlastne vsichni vedi, takze oznamko je jen formalita.Jenze to s tou dovcou je taky pravda...No,nevim.kazdopadne jsem vcera stvorila jeste jednu verzi, kz ktere jsem nadsena,tak se ji asi pokusim prosadit;-) a je fakt, ze pritel potrebuje do prace uz na pristi tyden...takze to asi neni tak brzo...
dolphink: Máte úžasné zvířatko. :-) My nakonec toho našeho chlupáče taky zneužili na oznamka... :-)
Profilova fotka
Tak to mi naše zvířátko zneužijeme na dort :-D
dumbice: To jako že ho zkonzumuje, aby se nezkazil? :-D
Profilova fotka
broucina: Ano :-D Bude prostě na dortu taky, takže nevěsta ženich a pes
dumbice: Budete si nechat vyrábět figurky? Taky bychom rádi postavičky i s pejskem. :-) No opejskovaná bude asi celá naše svatba. :-D Už jsme i přemýšleli, jestli svatebčanům nedat malé balíčky s psími pamlsky, aby tu naši potvůrku nekrmili sladkostmi či něčím podobným....
Profilova fotka
broucina: Chtěla bych si nechat udělat figurky,tak doufám že to výjde. Mohla bych pak ženichovi ukousnout hlavu :-) No s těma pamlskama je to sice dobrý nápad, ale kdyby každý dal jen jeden pamlsek, tak by se pes nehnul:-) Ten náš na svatbě nebude je moc velký a hrozný trdlo a tak má hlídání. Tak bude alespoň na dortu
dumbice: Tak mi to riskneme, že tam s námi bude. :-) Je na nás tak trochu hodně závislý... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?