Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
broucina: A budeš mít normální šaty nebo se spodničkou a vlečkou? :-)
No ja pocitam,ze pouziju bile sandaly, ktere uz mam, at mam podle tradice neco stareho.Navic jsou uplne dokonale pohodlne a nadherne...jenom si musim nechat preklepnout podpatky... Ale moooc se mi libily botky u BATI,takove s patou i spickou ale propletane a ruzne dirkovane....jedine minus ze za 1300,ale to je otazka uhlu pohledu;-)
Profilova fotka
dolphink: tak to se k Baťovi juknu:-) Dík za radu. Nevim chtěla jsem taky plochý, ale asi si pořídím nějaký na podpadku a zkusím gelové vložky jsou prý dobrý. Nevim nevim, abych si taky nevyvrkla kotník :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé době jsem se opět dostala na diskusi.My máme v 10 obřad na MěÚ a poté nám bude v pul 12 požehnáno v kostele. Nakonec se to takto vyřešilo a myslím si, že to nezní až tak špatně. Ikdyž ta 10 hodina mě dost děsí!Oznámení už se nám tiskne, včera nám zasílali návrh a boty také ještě nemám. Pořád nějak nemám přebytečnou tisícovku na ně. Dokonce se mi podařilo předběžně zamluvit fotografa. V pátek se jde me podívat na jeho práci,tak doufám,že se dohodneme a já budu mít zase o jednu starost méně.
Tak super, dneska jsem se konečně dokopala zajít na matriku se všema papírama, paní mi už stačila vynadat, že jdu pozdě, že už mě chtěla škrtnout, že o termín nemám zájem...no, hlavní je, že už to mám z krku... A s přípravama to bude asi tak nějak stagnovat...i když bysme měli konečně řešit oznámení a ty boty...
Ahoj nevěstinky, není tu náhodou náká, která se vdává 17.8.07 a nemá ještě květiny? Já mám zaplacenou zálohu v květinářství LA na Praze 2, ale naše svatba se nekoná, tak hledám za sebe náhradu. Kdyby měla náká z vás zájem, tak mi prosím napiště do IP nebo na mail anie7@seznam.cz. Děkuji moc.
broucina:to ses docela odvazna zes to nechala az tak.nas to nutili podepsat uz v unoru.A museli jsme tam oba...jo a jest ena dvou mistech protoze tam kde mame svatbu neni mtrika.Byla to docela prca;-) Ja doufam,ze uz se konecne pripravy rozbehnou.Byla jsem na modni prehlidce atelieru odkud chci saty a fakt se mi libila,tak se etd pokousim domluvit schuzku na pristi tyden.Pokud se mi to povede,tak snad budu konecne vedet do jake barvy budu mit saty a muzu zacit vymyslet dekorace;-) Jo a taky mi prisly ozdobbne nuzky...10 ks za 130 Kc,pritel byl prekvapeny ze jich je tolik a hrozne s ejim smal;-)...
Profilova fotka
My jsme si termín zatím byli jen zamluvit a zatím jsme žádné papíry nevyplňovali a nepodepisovali. Doufám, že tam u nás v menším městě na to tak moc nechvátají. Nůžky mám dvoje a myslím si, že mi to dostatečně stačí,ale chtěla bych sehnat tu děrovačku se srdíčkama. Nevíte kde by se dala sehnat?
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásim se, svatbu mám sice oden dřív, ale ten jeden den... Máme už zamluvené šaty pro mě, veškeré doplňky mimo bot a kabelky, oblek pro přítele, musíme ještě sehnat košili a kravatua boty. objednané oznámení a koláčky, vymyšlené kytky, jen je objednat. zamluvené místo hostiny. na matrice jsme byli minulý týden. Ozdobné nůžky na Jmenovky došly, jen je vyrobit. Musím objednat menu na kterém jsme se dohodli a zajít do květinářství, pak začneme shánět ty věci k oblečení, na ostatní je snad ještě čas.
Po nas to chteli podepsat hned, ze nezavazne predbezne rezervovat termin nejde....ale asi je to pokazde jine... V papirnictvi jsem videla vsechny mozne ale srdicka tam zrovna nemeli,tak zkusit nejaky eshop s vytvarnyma potrebama? Ty nuzky jsem si vzdycky silene prala jako dite,tak jsem si splnila tajny sen;-) Konenc ejsem si domluvila termin na ty saty,tak doufam,ze se vsechno pohne kupredu:)
Profilova fotka
No já mám taky nůžky, jsme opravdu jak malý :-D No a razidlo mám ve tvaru nožiček a jsou moc pěkný, přítel protestoval že nechce srdíčka a tak jsem musela vzít něco jiného. Jinak dneska jdu zkusit vyrobit cedulky na zasedací pořádek, tak uvidím jak se budou nůžky hodit. A taky už jste některá zkusila dělat zasedací pořádek? Mám strach aby se mi svatebčani nepoprali :-)
No co clovek se musi realizovat:-) a uvidis nuzky se budou hodit Ja asi tu derovacku nebuddu resit vubec,i kdyz mozna bych byla pro nejake kyticky.... Se zasedacim poradkem chci pockat,az pujdem znova do te hospudky a pozadat pani majitelku at mi rekne jak tam bude stul.Bude to asi L-ko tak nevim kolik kde bude sedet lidi...a neboj oni se ti poperou i kdyz je rozsadis;-)ja budu asi resit problem s babickam...prarodice jsou rozvedeni a prijdou kazdy s novym protejskem,tak jsem opravdu zvedava kestli bude nejaka akcnost;)
Článek se načítá
Profilova fotka
Zasedaci pořádek pro mě bude pořádný oříšek:-(. Už párkrát jsem ho zkoušela,ale vůbec nevím kam koho posadit. Nejradši bych to nechala na svatebčanech,ale je tam pak chaoz a lidé jsou ještě víc naštvani když na ně nevyjde místo vedle toho a nebo zas onoho. Budete davat na jednu stranu příbuzenstvo ženich a na druhou nevěsty a nebo to promícháte?
ajjik:ono to nebude tak strasne,stejne se pak budou vsichni pohybovat ne?..ale pro obed taky poradek chci at neni takoveto trapne obchazeni a poposedavani... Vetsina pribuznych na svatbe bude mych, pritel se zeni po druhe a ja sjem naopak prvni v rodine;o),takze to promichavani nam asi nevyjde...ale urcite dame pohromade starsi a mladsi osazenstvo..jsem prave zvedava kolik mist bude na ktere strane toho L,podle toho se uvidi....
Profilova fotka
Přítel bude mít cca 20 lidí a já 40 lidí,takže stejně někdo od nás bude muset sedět na přítelový straně.Když já mám strach, že když ty svatebčany nepromýcháme budou mít mezi sebou mnohem horší kontakt. Když budou rozházený,tak budou muset komunikovat a seznamovat se s tou druhou stranou.
To bych asi prostridala,ale mozn abych mela strach je rozhazet uplne. asi bych uvazovala o moznosti nechat pohromade pary. Takze by kazdy mel z jedne strany nekoho znameho a nekoho neznameho...Ale to neresi problem s tim nestejnym poctem...Noa asi posadit k dobe lidi priblizne stejne ho veku nebo se stejnyma zajmama...Uvidis jak to vyjde,ono se to nejak vyresi..
Profilova fotka
Ahoj, tak dneska jsem se přesvědčila, že opravdu prstýnky mít nebudeme a taky nemůžeme :-) Byli jsem je vybírat s přítelem a on má tak velký klouby že když je na ten prst dostal přez kloub tak se mu na prstu ani nedržel a jezdil a když si vzal menší, tak ho pak přez ten kloub nemohl dostat nazpět:-) Málem ho nesundal musela zakročit paní prodavačka :-D :-D Já byla rudá až za ušima. Co u Vás?
Profilova fotka
Asi to tak udělám, že dám na proti sobě páry ve stejném věku, který si myslím, že by si mohli rozumět a jak píšeš uvidíme jak to dopadne. Nikde se nezavděčím všem. dumbice: My prstýnky prozhodně chceme,ale stále nejsme schopni je jít vybrat a nechat udělat. Takže nakonec budeme jako vy:-(.
Ono se da brat i bez prstynku?Ja jsem si vzdycky myslela ze je to povinna soucast obradu... My uz jsme se do jednech zamilovali, jenze problem je, ze jsem je videla jen v jednom obchode a to u rodicu na Severni Morave. Ale jedeme tam az na zacatku cervna, tak doufam, ze se to jeste vsechno v klidu stihne....MOzna se zkusim poptat i tady v Cechach, ale tamty byly opravdu dokonale...
Profilova fotka
dolphink: Dá se brát i bez prstýnků, ptala jsem se na matrice a paní matrikářka mi říkala, že se jen před obřadem řekne že nemáme prstýky a oni vypustí formulku o tom vyměntě si prsrteny atd. A jelikož přítel sportuje a já stejně prstýnky nenosím a každému by vadily, tak je prostě mít nebudem,alespoň ušetříme. :-D
To usetrite docela vyznamne...Ja prstynek chci protoze je nosim, ale pritel ho nosit nebude tak uvazujeme pro neho o stribrnem...vyjde asi desetkrat levneji a na to aby lezel v supliku bohate staci.Stejne chceme bile zlato tak to nikdo nepozna.. Akorat znami byly uplne zdeseni, ze pry co predame detem...
Ahoj holky, tak po delší odmlce jsem tu...v přípravách žádné změny...jen už máme hotové prstýnky...ovšem ten zbytek....slušně rostu ze rodičovstva...a vůbec není jasné, jak to s tou naší svatbou dopadne...ale doufám, že dobře. :-) Zatím aspoň scháním botičky, ale na nic jsem nenarazila...
Ahojky, ja jsem nadsena, protoze konecne mam objednane saty...Zatim teda jen nacrtek, takze nevim jak vydrzim ty tri tydny do zkousky. Diky tomu uz konecne vim ze svatba bude do tyrkysove. A prstynky jsme nakonec prece jen objednali zlate pro oba. Vybrali jsme si uzsi jemnejsi a dokonce jsme se temer okamzite shodli,naprosto neuveritelne.... Jen o oznamenich nemame zatim ani paru... Broucina:nenech se otravit. Vsichni rodice jsou obcas sileni..clovek je nesmi brat moc vazne jinak ej to opravdu na zblazneni...S botama drzim palce, ale bohuzel nemam zadny genialni tip...
dolphink: Tak s těma šatama to úplně chápu. :-) Taky jsem byla strašně šťastná, když už jsem konečně věděla, v čem půjdu...teď netrpělivě čekám, až dorazí paní švadlence látky a pozve mě na zkoušku. :-) No, z rodiču už vážně šedivím...ale doufám, že to všechno v klidu vyřešíme...chodím se uklidňovat čtením na diskusi Hra o přeborníka znechucení svatby....protože vidím, že v tom nejsem sama, a že někteří jsou na tom ještě hůř....
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak já začínám propadat panice, jak to tady pročítám. Byli jsme na matrice teď v pondělí, chtěli jsme původně termín 25.8., ale byly už jen časy v 10 a 14:30, tak to nakonec máme 18.8. v poledne. takže se zařizováním teprve začínám a jak to tady tak vidím, mám co dělat...Ještě k tomu přítel se tváří jako že je dost času, tak to bude teda veselo.
Joooo, tak to přítel se pořád tváří, že je času dost a nechápe, s čím se stresuju....občas jsou ti chlapi prostě na zabití...
Profilova fotka
Ahoj holky, přesunuli jsme termín z 8.9. na 18.8. (trošku nás vyšplouchli na hradě :-| ) můžu se k Vám přidat?
irbis: Ahoooj, a na jakém hradě budete svatbu mít?
Profilova fotka
na Svojanově, ale bacha na to paní co to zařizuje je značnej zmatkař ]-( , takže trošku smůla. Nejdřív jsme skoro rok a půl plánovali svatbu 8.9. (přitel má 30. narozeniny) no a převčerejškem mi oznámila, že tak ale mají festival, tak to musíme přesunout :-S .... no málem mě kleplo, ale už v poho :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?