Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
1980mat, taky moc gratuluju k doktorátu a k těhu taky ;-) . U nás to bylo taky shruba takové. Svatbu jsme začali plánovat cca rok přes ní samotnou, protože jsme věděli, že už budu mít po škole. Vloni na jaře jsem dodělala bakalářku, v létě se vzali a chtěli miminko a jelikož jsme na to zatím nějak extra nemysleli, tak se to povedlo okamžitě, takže na svatbičce už byl pidi svatebčánek :-D Je to krásný, když to tak vychází
jo holky, manžel vytvořil u našeho svatebního alba i album miminka, tak jestli chcete, koukněte, je tam i to DVD z ultrazvuku http://funtomas.hostuju.cz/
Profilova fotka
Teda Veru, to je fakt krááásnýýý ;-) Já už chci taky fotky 8-)
Jééé, Veru, super! Snad bude mrňousek zdravý. :-)
holky moc díky :-D . Já jsem teď taková šťastňoučká :-D , venku svítí sluníčko, za chvíli jdu domu a Matýsek se dole mele, takže mi o sobě dává pěkně vědět - prostě balada. Přeju V8m krásný víkend ;-)
koukam, že jsem se před tim přihlasila jako na koníkovi :-D
Profilova fotka
ajo, ani jsem si toho nevšimla, jinak jsi ale mohla mít stejný nick jak na koníkovi tak i na BRMS, mě by se to asi pletlo, být všude přihlášená jinak ;-)
Téda to jsou fotečky...je to být krásné těhu,hlavně když nejsou nějaké potíže a všechno klape jak se má..Mě při prvním synu bylo jenom zřídka špatně asi do 3měs.Pak v poho a při druhém vůbec nic jenom jsem omdlela v obchodě u kasy,protože jsem dlouho stála a bylo tam vedro,takže to bylo moc nepříjemné když mě tam lidi drželi a já měla 25kilo navíc...jak bečka.Takže měli co dělat mi nějak pomoci s držením na nohou...Jinak jsem chodila plavat s břichem a také to bylo fajn..Ke konci už né,protože jsem byla ráda,že jsem doma a sotva vylezu před barák s tima oteklíma nohama..Tak se opatrujte pak zase nakouknu.joo ;-) ;-) :-)
Ahoj holky, včera mi psala spolužačka z vošky, že se jí narodil zdravý chlapeček, 4,2kg.....musel se narodit císařem...poté, co se 9hodin trápila, doktoři zjistili, že má disproporci pánve a že jí vlastně ani menší mimčo neprojde...tak šla pod kudlu....gynekolog ji prý vůbec pánev nekontrolovallltak mě tak napadá...přeměření pánve není běžnou součástí nějakého prvního vyšetření u gynekologa??? Taky mi teda přijde, že se teďka rodí strašně velká mimča....
Profilova fotka
Ahojky ;-) , přeměření pánve by se mělo dělat, mělo by se to myslím psát i do těhu průkazky, ale je to síla...Já chci krásný malý miminko, a nejlíp co nejrychlejší porod...Už teď mě to trochu děsí...
Meni, neděs se, na to máš ještě čas :-D . Já si to zatim ani nepřipouštim, že bude muset jít ven :-D . Jinak jestli chcete pobavit, tak čtěte, co mi dneska poslala kamarádka. V bříšku těhotné ženy si povídala dvě miminka: Věříš v život po porodu? Určitě.Něco po porodu musí být.Možná jsme tu hlavně proto,abychom se připravili na to,co bude pak. Blbost,žádný život po porodu není.Jak by vůbec mohl vypadat? To přesně nevím,ale určitě tam bude více světla než tady.Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou. No to je přece nesmysl!Běhat se nedá.A jíst pusou,to je úplně směšné!Živí nás přece pupeční šňůra.Něco ti řeknu:Život po porodu je vyloučený-pupeční šňůra je už teď moc krátká. Ba ne,určitě něco bude.Jen asi bude všechno trochu jinak,než jsme tady zvyklí. Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil.Porodem prostě život končí.A vůbec,život není nic než vleklá stísněnost v temnotě. No já přesně nevím,jak to bude po porodu vypadat,ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará. Mámu?Ty věříš na mámu?A kde má jako podle tebe být? No přece všude kolem nás!V ní a díky ní žijeme.Bez ní bychom vůbec nebyli. Tomu nevěřím!Žádnou mámu jsem nikdy neviděl,takže je jasné,že žádná není. Ale někdy,když jsme zticha,můžeme zaslechnout,jak zpívá,nebo cítit,jak hladí náš svět.Víš,já si fakt myslím,že opravdový život nás čeká až potom...
Profilova fotka
Veru, to je pěkný...... :-)
Článek se načítá
Veru, to je moc pěkné. :-) A jak se vám daří těhulky? :-) My dneska od stejdy konečně dostali svatební video...tak jsme se na něj dívali...no, řezali jsme se u toho smíchy, ale tenkrát nám nebylo vůbec do smíchu....asi nejlepší scéna byla ta, kdy se svatebčané usazovali v obřadní síni, to byla fakt suprový chaos. :-D Úplna groteska...ale to jsme neviděli, protože jsme stáli zády k tomu všemu, že....a vypadali jsme jak dva solné sloupy. :-D :-D a já jakože se brzo složím....ještěže jsme k ostatním stáli těmi zády. :-D :-D
Profilova fotka
Ty jo, až teď jsem si všimla, že jsi sem, brouči, psala ;-) No, alespoň áte video, my jsme ho měli nakonec taky slíbené od kamarádů, ale sešlo z toho, zaprvé nevzali kameru, a za druhé přijeli asi pět minut po začátku obřadu :-D Jinak mám dnešní kontrolu zasebou, uf, všechno je zatím v pořádku, tak jsme rádi, mimčo se zatím vyvíjí, jak má, mám první fotku, je tam už docela pěkně vidět, fakt paráda :-) x-)
To je super, že je mimčo v pořádku. :-) Koukala jsem na koníkovi na fotku z ultrazvuku. ;-) Už jste to oznámili rodině?
Profilova fotka
no jo, museli jsme, pže pořád mi nosili inzeráty s prací, a já už fakt nevěděla, co si mám vymýšlet, proč to nechci zkusit :-D
A jak reagovali? :-) Mají z toho radost? :-)
Profilova fotka
Ty jo, a jakou, tchýňka by sice byla nejradši, kdybysme jim to řekli až mnohem dýl,aby bylo opravdu jisté, že je všechno v pořádku a opravdu vnouček bude, tchán to hnedka šel zapít, hned, že nám kočárek koupěj :-) ... A naši měli taky radost, když jsem jim ukazovala snímek z UTZ, tak si na to táta dokonce vzal lupu :-D , no jo, už aby bylo vnouče tady :-D
Jéééé, tak to je super. ;-) To naši jsou na vnouče hrozně natěšení....nevím, co tcháňata, ty se ale tváří na všechno tak nijak...asi to pak bude jednou sranda... :-)
Ahojky holčiny. Tak jsem ode dneška zkončila na neschopence, protoře se nám Matýsek zase posunul trochu níž než by měl být. :-| V podstatě si ale konečně odpočinu, vycházky mam neomezený (prý si je mam dělat, kdy chci) a pak mam odpočívat. Přeci jen bych za měsíc nastoupila na MD. Tak si budu doma hovět, zařizovat vše k porodu a tak. Meni, fotečka je krásná, máš lepší než jsem měla první já ;-)
Veru, tak odpočinek neuškodí, ne? ;-) Hlavně ať jsou mimča zdravá....
Profilova fotka
ahoj Veru, ono to doma není zas tak špatný ;-) , teď jak se rozřiklo, že čekáme mimi, tak se kamarádky snaží scházet se semnou častěji, takže jsem pořád někde venku... Už jsem si taky myslela, že mám zasebou těhu nevolnosti, a zase mě překvapily :-p Fotka se fakt vydařila, mimísek je tam krásně vidět, naši z toho byli úplně unešení, táta si na to bral dokonce lupu, aby líp viděl, už příští týden mě čeká další kontrola, tak budu chtít nahrát video, nejen fotku x-) Kdy máš vlastně termín porodu? 8-)
Ahojky holky, Meni, termín máme 10.4. (podle pohybů) - to si myslim že i vyjde, protože jsme museli na Matýska zadělat těsně po ms a druhý dle poslední ms 24.4., takže už jen opravdu 2 měsíce max. :-D . Výbavička už je skoro koupená, teď už jen vše vyprat a vyžehlit. Meni a kdy ty máš termín? Broučina, co nového u Tebe?
Profilova fotka
Já termín vypočítaný ještě nemám, na minulé kontrole, kde jsem dostala i těhu průkazku, jsme na to pak pro jiné věci zapomněli. Ale jinak to bude vycházet na konec srpna, začátek září, podle toho, kdy jsme na mimíska zadělali :-D , takže u mě je to opravdu ještě nadlouho :-) Já ještě vůbec nic nemám, začnu nakupovat až asi budem vědět, co to bude, a že opravdu všechno je v pořádku :-)
Meni, tak to ti schvaluju, my to udělali taky tak. Začali jsme nakupovat až když jsme věděli, že je to kluk (27tt), takže v pohodě. Zítra snad dorazíme zbytek věcí co chybí a pak už jen budu prát, žehlit a balit si kufr (manžel zrovna koupil na AGIPce ty Kappa za body) :-D . Třeba se vám mimčo narodí na 1. výročí svatby :-D
Profilova fotka
No, spíš si myslím, že to bude až v září, to by se asi muselo narodit tgrochu předčasně, aby to stihlo na výročí :-) , termín podle koníka mám vypočítanej na poslední srpen... Hned pak koukej dát vědět, jak bude malej na světě... Ty už to máš za chvilku, to ti závidím, já teď čekám, až to malé v sobě ucítím x-)
Meni, tak to je krásný čekání, počkej až to bude sílit (jako teď u mě) - vždycky tim vlnobytím bavíme celou rodinu, jak se mele :-D . Vědět určitě dám (jste přeni "beremesový tetičky" :-D )
Jééé, holky, hlavně ať jsou ti mrňousci zdraví...a hodní... :-N Já fakt když vidím ty dětičky u nás v práci...tak je mi z toho někdy smutno...a hlavně teda z těch 15-letých maminek....co čekají dítě...a vůbec si neuvědomují, co je čeká..
Profilova fotka
ahoj Brouči, s takhle mladými maminkami se naštěstí nesetkávám, ale při pohledu na kočárky už koukám jenom na značky, a jestli se mi líbí nebo ne... :-D
Profilova fotka
ahojda manželky, tak co je nového??? Dlouho se tu nikdo neukázal ;-) Holky, pokud bych vás mohla poprosit o vyplnění krátkého dotazníčku pro kamarádčinu bakalářku, mohly byste mi kdyžtak poslat váš e-mail do IP? Poslala bych vám ho, víc než minutku Vám nezabere, případným zájemkyním moc děkuji :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?