Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
:-D :-D To jsem ráda, že má někdo obdobný strach. :-D O dětech se teďka docela často bavíme...manžel by už i vcelku chtěl...ale chce počkat, až budeme mít vlastní bydlení...na mě ještě mateřské pudy nějak nepřišly...třeba se to zlepší, až uvidím teďka miminko u kamarádky...prostě si pořád říkám, že si to matička přiroda nějak zajistí. :-N
Profilova fotka
tak na mě už to přišlo, ty mateřský pudy, kamarádky okolo mě už začínají mít děti, všude kam přijdu mají ženský bříška, už bych mimčo fakt chtěla. Tak snad se brzy podaří :-) Kolik je manželovi? Moje stejně stará kamarádka má o deset let sratšího přítele, a docela mě udivuje, že se ani ještě nechce ženit, ani mít děti, nejdřív chce postavit barák, jenže jenom příjezdovou cestu už spravují druhým rokem :-D takže než začnou stavět...
Manželovi je 27....a je takový hodně rodinný typ...chtěl se oženit, chce mít děti. :-D Za to jeho bráchovi bude v prosinci 30, ženit se nechce ani náhodou a nikdy nechce mít děti...takže asi budeme zachraňovat rod... :-N
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi už čekáme.. mě je 22 manželovi 28 a vrstevnice říkaj, že jsem se zbláznila, ale mě to přijde tak akorát
Profilova fotka
čekáte miminko? Tak to moc gratuluji :-) Jste asi hodně šťastní, že? Nám se zatím nedaří... :-| Nezbláznila jsi se, mě to také přijde tak akorát, zvlášť když už máš mateřské pudy, tak není na co čekat :-) Ty ostatní holky budou chtít mít děti až třeba za deset let a najednou zjistí, že to nejde... Nene, když oba chcete, není na co čekat ;-)
mishulle, moc gratuluju! ;-) Taky si nemyslím, že by to bylo moc brzo, pokud se na to cítíte, tak je to dobře, ne? My se na to zatím necítíme...ale asi možná i dost proto, že nemáme to vlastní bydlení...což je vcelku nejistota, do které mrňouse nechceme přivést. Jinak bráškova svatba super! Moc se mi to líbilo....na fotkách z obřadu vypadám úděsně, bulela jsem jak želva, jak jsem předpovídala... Měli moc dojemný obřad...vybrali krásnou hudbu, předčítali jim tam básně, zpívali malé holčičky...jen co začala hrát hudba, tak jsem spustila...ačkoli jsem se snažila kousat do rtu, tak to prostě nešlo...gratulaci jsem taky žádnou neřekla...ale to nějak nevadilo...Hanka už taky bulela, tak jsme se jen objali a řvali obě. :-D Bráchovi jsem taky nic neřekla...Mamča s babičkou byly taky naměkko, tak jsme tam pak bulely sborově. :-D Matrikářka za náma pak i přišla, jestli nepotřebujeme kapesník. :-D :-D Teprve až dlouho po obřadu jsem jim šla říct, co jsem měla na srdci...
Profilova fotka
Tak koukám, že se svatba opravdu povedla ;-) to je moc dobře!!! A nějaká fotečka nebude? :-) Jinak jsem včera probrala albumy, a vymázla všechny fotky, na kterých jsme, díky jedné ex kamarádce, takže mi v albu zůstaly jen takové ty věci jako kytka, auto, prstýnky a tak, no, bude to tak lepší, snad se všechny kamarádky stačily kouknou :-D
Taky jsem už dost fotek smázla...a nechala jen něco...ale asi to smažu úplně....ti, kteří to vidět chtěli, už to viděli...a když tady tak sleduju, co se tu s albumy dělá, jak se pomlouvá...tak mi to za to nestojí....
meni, šupla jsem pár fotek do přípravného alba, tak se mrkni, pak to smáznu.... ;-)
Profilova fotka
zkouknuto :-)
Profilova fotka
nevěsta měla moc krásné šaty, takové jsem si původně představovala i já, jenže nebyly k sehnání, jedině na objednávku přes ebay a toho já se bojím... Jinak pěkná fotka je ta, jak oba vykračují stejnou nohou ;-) Moc děkuji za ukázání fotek, jak máte tu společnou, to vás bylo jen takhle pomálu?
Právěže mi Hanka říkala, že ty šatky akorát dovezli, když tam přišla, takže je měla úplně jako první, neponičené, čisté. :-) Tohle jsou zatím fotky, co fotil manžel... Bylo nás dohromady i s fotografem a hudebníkem 15. Na te společné jsou jen rodiče a svědci. Kde jsme všichni, tu ještě nemám...
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak ještě k tomu albu - ty moje asi 4 fotky tm nechám, není na nich stejně nic poznat, a zas by mi bylo líto těch gratulací, kdybych smazala celé album :-)
To máš pravdu..možná tam šupnu nějakou fotku, kde jsme ze zadu. :-D To šněrování bylo stejně moc pěkné, no. :-)
ahojky holky, koukám, že tady jede diskuse dál - já už jsem holt přesedlala na koníka, tak sem jen občas juknu. Teď řešim miminka, jména, kočárky, ..... Je to krásný řešení. Mějte se krásně, pa ;-)
Profilova fotka
Ahoj veroniko, a jaká jména jste vybrali? Už jste se na nějakých shodli? :-)
Verčo, ono jak se to vezme, tu diskutujeme tak nějak jen s meni. :-D
Profilova fotka
no to je pravda, teď jsme to tu taky nějak zanedávaly, jakpak se máš, něco nového? :-)
Profilova fotka
taky na vás holky pořád koukám, ale ty diskuze na BRMS nějak upadají a na koníkovi pro mě nějak není téma a taky mi tam hrozí, že bych mohla chytnout mateřský pudy (já takovej krkavec :-D ) a já nevím jestli o to tak úplně stojím, si tu svoji netouhu po dětech docela užívám ;-)
Profilova fotka
vždyť jo, každej už má po svatbě, tak už se sem chodí jen maximálně kouknout, a když občas vidím, co tu někdo řeší za hrozně velký problémy :-D
Nooo, chodí sem teďka čím dál víc takových těch rýpalů a není tu už taková dobrá sestava jako kdysi... irbis: Tak to jsme dvě, taky mě ještě mateřské pudy nechytají. Ale možná až teď bude mít kamarádka mimčo....a brzo budu pracovat mezi maminkama s dětma....uvidíme, nechávám tomu volný průběh. meni: Tak co je nové. Od pondělí pracuju už na plný úvazek...je to docela záhul, protože do práce vstávám ve čtvrt na 5....ale jinak v poho...čekám, kdy dostanu povel, abych se přestěhovala do nového kanclíku. Ehm, jsem si vymyslela, že má být do modra... :-D Tak ho mám fakticky modrý. :-D :-D
Profilova fotka
tý jo, ty se máš, si tě tam dost hýčkají ;-) a vstávat ve čtvrt na pět by mě fakt zabilo, mě stačí vstávat o hodinu dýl, a i to jsem v práci jak vyoraná myš. V létě je to lepší, to vswtávám až před šestou, na kole jsem v práci za pět minut, ale teď mi to rvá dýl :-(
Taky jsem myslela, že mě to zabije, ale dá se to... Ale je pravda, že nevím, jak to budu dělat, až bude zima a sníh, to bude náročné. :-| Ale za tu modrou kancelář to stojí. :-D Stavěli tu totiž novou budovu, tak mi dali na vybranou, jaky nabytek, barva atd. :-N Takže nakonec celé patro je modré. :-D Bude to zařízení pro maminky s dětma, tak je to všechno takové pestré. Vypadá to úžasně...
Profilova fotka
To fakt věřím, tvá oblíbená modrá barva, to se to musí pracovat ;-) Tak se na chvilku odpojím, za 14 dní jsem zase zpátky, plná dojmů :-D Tak ať vám to všem v práci i ve škole rychle utíká ;-)
ahojky holky, jmen pro mimčo mám celkem dost, ale ty budu pořádně řešit, až budeme vědět pohlaví - tohle překvapení oželim :-D . jinak s manželem pomalu vybíráme baráček, protože bysme měli po Novym roce začínat stavět, tak to bude zase vybírání a zařizování, do toho mimčo :-D . to bude prča
Ahoj Verunko, a za jak dlouho budete znát pohlaví? Jinak s tím bydlením....naši kamarádi taky čekají miminko, rodí teď v listopadu...bydlí v paneláku 1+1 a teď koupili starší domek, takže rekonstruují...je to docela záhul...protože kamarádce už není nejlépe, takže její přítel je stále v pohotovosti...takže opravy jdou hodně pomalu... Nás čeká hledání baráčku a případná rekonstrukce příští rok, to už by nám totiž měli dát hypotéku...ale s miminkem si to teda nedokážu představit...to plánujeme až to bydlení dáme trochu dokupy...
Ahojky broučina, teď jsem v 11tt, takže většinou říkají, že tak kolem toho 20. týdne je to možné určit z ultrazvuku, tak uvidíme, co se nám to tam schovává ;-) . My právě bydlíme v 1+1 a už teď víme,že budeme muset přestavět nábytek a hlavně dát pryč rohovou lavici z jídelny, protože se prostě nevejdeme. Jak se jinak daří?
Jinak se vede tak nějak pracovně...měla bych psát bakalářku, ale nemám ještě ani čárku...teda, to bych zase kecala...mám už vytvořený dokument - bakalářská práce - a napsáno úvod. :-D Taky tak nějak zjišťuju, že se začínají blížit Vánoce....a že bych se měla pomalu poohlížet po dárcích... :-N
jj, já když psala bakalářku, tak jsem začala až někdy po Novym roce, ale pak jsem z toho byla zbytečně vystreslá - ale dalo se to, tak se neboj a vklidu se těš na Vánoce (já se letos těšim moc, jako malá holka)!
No, tak já kdysi absolventku na vošce začala psát až někdy v únoru, že....a vše se stihlo... :-D Jenže teďka mám vedoucího, který nás už naháněl na konzultace v září....a minulý semestr už jsme museli mít napsaný projekt k bakalářce...to je na mě trochu hodně rychlé. :-N Tak Vánoce budete mít asi hodně veselé. ;-) Řekla bych, že až přijdou děti, tak mají Vánoce zase trochu jiný význam a kouzlo. :-) Loni jsme slavili s přítelem poprvé sami a bylo to strašně fajn...letos budeme slavit už jako manželé...a moc se na to těším... Moc se přes týden nevídáme...někdy ani o víkendu to není nijak slavné...takže se na vánoční svátky prostě mooooc těším...až vyrazíme s naším hafanem na procházku...budeme zdobit stromeček... No jo...už jsi začala se scháněním dárečků?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?