Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
no my jedeme na líbánky až na vánoce, pronajali jsme si romantickou roubenku v Orlickejch horách 4 kilometry od nejbližší vesnice, tak se těším na naše první vánoce strávený osamotě v zasněženejch horách (jen aby byly zasněžný :-D ). Meni a kde jste se byli poznávat ;-)
Profilova fotka
první den jsme byli v Pise podívat se na šikmou věž, ale strašně se spěchalo, a tak jsme si ani nemohli na věž vystoupat. :-| Pak jsme jeli do Florencie, moc pěkné město. Průvodkyně nás dovedla do centra, dala mapky a dělejtě si osm hodin co chcete. Do hotelu jsme dojeli až někdy před půlnocí a druhý den jsme vstávali v šest :-D To jsme jeli do Říma, prošli s průvodkyní takové ty nej památky a opět jsme měli čas projít si, co jsme sami chtěli. Třetí den jsme byli v Pompejích a vyšli si na Vesuv, a čtvrtý den jsme jeli na ostrov Capri. Prostě jsme viděli vše, co jsme chtěli, a jsem opravdu moc ráda, přivezli jsme si něco na dva tisíce fotek, tak bude z čeho vybírat :-D teĎka vybírám dsalší dovču, nějaký last, a dohodli jsme se na Egyptu, opět, takže tu procházím recenze hotelů... :-)
Ahoj, meni, tak to je škoda, že jste si ten výlet moc neužili... :-( No jo, na svatbu se připravuju. :-D Brácha se pořád ptá, jestli fakt přijdeme a jestli mu toho svědka udělám. :-D Akorát pořád nevím, co si obleču....njn, ženská, že. :-D Skákat padákem půjdeme až příští rok, protože teď to počasí není nic moc...tak si říkáme, že to necháme někdy na květen, až všechno pokvete... :-) Ale plánujeme, že bysme vyrazili někam na víkend, do nějakého romantického hotýlku....budu muset po něčem mrknout...mám totiž ještě v práci ve fondu penízky na dovču..tak aby mi to nepropadlo...
Profilova fotka
my jsme si to užili, jen mám prostě pár výhrad k chování průvodkyně, která nám něco tvrdila a nakonec se ukázalo, že to není pravda. Třeba nás vzala na oběd, strašně vychválila jednu pizzerii, že je tam vynikající pizza, jen za 7 Euro a dostaneš k tomu pití zdarma, že je to v ceně, ještě u stolu jsme se na to průvodkyně ptali a ona, že to ještě teď zjišťovala, a že je to optravdu tak, a nakonec jsme se všichni při placení divili. Nejenže tam měli naúčtováno euro za každého za obsluhu, ale pizza byla dražší a pití taky nebylo v ceně. Nato nám bylo od průvodkyně vysvětleno, že jsme v Itálii a tak není se čemu divit, a že protože už není sezona a mají málo hostů, tak to zase změnili :-. V autobuse nám vychválila bytování, jak je hotel super, že má i bazén... No jo, ale venkovní, a na plavání venku večer už byla dost zima, a pokoje? některé neměly okna, byla slyšet sprcha a spláchnutí wc v okolních pokojích... Mě by to až tak nevadilo, mě vadí prostě když ti někdo něco vychválí, a ono je to pak úplně jinak, ta průvodkyně to věděla, protože jsou tam ubytováván všechny zájezdy od čedoku mířící do Itálie, stejně jako s tou pizzou, normálně bysme si jí taky dali, jen bysme sinedali tak drahé pití... ve skutečnosti nás to vyšlo asi o patnáct euro dráž... jinak památky byly super, to moc chválím, jen ne ten zbytek...
meni, tak to plně chápu...připomíní mi to naši dovolenou na Šumavě...po telefonu paní naslibovala hory doly a jak nevadí, že sebou budeme mít pejska a pak nás seřvala div ne za každou špinavou ťapku, kterou nechal na dlažbě....přitom Beník byl strašně moc hodný, vůbec jsme to nečekali...a děti tam dělali mnohem větší bugr a větší ťápoty...byli jsme vytočení hlavně tím, že nejprve slibuje, nic není problém a pak skutek utek, že...mohla to říct rovnou, že psy nesnáší...což byl teda fakt...
Profilova fotka
přesně tak, takový chování mi dost vadí, pak se nikdo nemůže divit, že jsem naštvaná a nepříjemná. Paní průvodkyně pak prohlásila, že když jsme na dovolené, tak nemáme koukat na každé euro, ale že jsmepak skoro nevyšli s penězi už nikoho nezajímá. Ona nám totiž ještě říkala, že tam se dost krade, že je lepší všechny doklady nechávat v autobuse, tak jsme si sebou nic nebrali, a pak jsme zjistili, že kdybysme sebou měli nějaký doklad totožnosti, mohli jsme chodit na levnější vstupy. První den jsme toho obešli nejvíc a stálo nás to nejvíc peněz. Ale to už je jedno, bylo tam pěkně,ty hezké zážitky zůstanou a na tyhle věci se brzy zapomene :-)
Ahojky ve spolek,vidim, ze si ty svatebni cesty zrovna moc nikdo nepochvaluje.My jedeme az po podzimnich prazdninach...tak doufam,ze se to obejde bez nejakych komplikaci.No uvidime... Meni:takovou poznavacku bychom si taky dali libit,ale teda bez te ulhane pruvodkyne.Je to strasne co si obcas lidi takhle dovoli..ale co se da delat.Asi mela slibnou veceri zadarmo ;)
Profilova fotka
Tak to si myslím taky, že měla pizzu zadarmo :-D a jak to jde ve škole? Děti nezlobí? Tady to moc nežije, jak mají všechny po svatbě, tak tu na to prdí :-D
No jooo, když sama pro sebe si tady povídat nemůžu. :-D Jinak mám dneska za sebou pečení bráchových svatebních koláčů...byla to docela sranda...i když docela makačka...a je úžasné sledovat, jak začíná být bráška nervózní. Přitom před mojí svatbou do mě ryl, z čeho se stresuju a o co jako jde.... :-) Teď to vidí. ;-) Tak doufám, že ho zvládneme vůbec v sobotu odlifrovat na obřad, abysme ho někde nezapomněli. :-D :-D Protože mi občas příšel mimo smysly. :-D
Profilova fotka
A přitom díky tvé svatbě by ani nervózní být nemusel, viď? My jsme si to díky té kamarádčině svatbě chvilku před námi dost užili, bez nervozity... Věděli jsme co a jak, nebýt toho, asi by to taky vypadalo trochu jinak :-) A budoucí švagrová je v poho?
Tak on nemá být vůbec proč nervozní, protože mají svatbu jen asi pro 14 lidí...o většinu se stará právě moje skorošvagrová.... A ta je úplně v pohodě... ;-) Moc fajn ženská.... Ono je to asi i tím, že ji dost znám.... Jsme bývalé nejlepší kamarádky. :-D V dětství jsme byly nerozlučné, známe se od školky, pak teda někdy v 5. třídě došlo k takovému rozkolu, že jsme se od té doby nebavily...až loni...mi brácha pořád nechtěl říct, s kým že to jako chodí atd. Měl strach, že budu nějak vyvádět, až zjistím, že je to Hanka... Ale kdo by řešil dětské půtky, že. :-) Myslím, že jsou moc krásný pár a brácha je strašně zamilovaný, takového jsem ho neznala, takže jim to přeju a jsem moc ráda, že budu mít takovou skvělou švagrovou. 8-)
Profilova fotka
To je fakt dobře, ono když tu občas na brms čtu o tchýních a švagrových, tak jen dobře za každou výbornou tchýni a švagrovou. Manžel je jedináček, ale já mám bráchu, tak jsem zvědavá, koho si jednou přivede on a jestli si s ní budu rozumět :-N
Článek se načítá
Tak tchýně...no...není až tak zlá...ale někdy z ní prostě rostu...jsme každá jiná...a celkově rodina manžela je hodně jiná...moc si s nima nerozumím...ale doufám, že se to časem nějak srovná...vnoučátka asi nic moc neurovnají, protože tam děti nejsou moc kurzu.... Jinak manžel má taky bráchu...tam je náš vztah takový dost neutrální, protože je to docela poděs...co sedí jen u pc..a hraje hry..je to programátor a od pc se prostě nehne...má přítelkyni, která by se chtěla vdávat, strašně touží po dítěti, ale on se ženit nechce a děti taky nechce mít...takže jsme oba s manželem zvědaví, jak celý vztah dopadne, protože jsme do toho tak trochu zasvěceni...už tam byla i nevěra atd. A ty si meni s rodinou manžela rozumíš? A jak tvůj manžel s tvým bráchou? U nás tenhle vztah taky není moc ok...Brácha si na mě dost potrpí...a má i teď pořád strach, že mi manžel bude ubližovat a týrat mě. :-N Občas jsou jak dva kohouti...ono teda vyjít s bráchou není zrovna lehké...
Profilova fotka
S manželovými rodiči si dost rozumím, vůbec tam nefunguje, že když on je jedináček, že by byl na rodiče nějak fixovaný nebo mamka na něho, že by mi ho nechtěla dát... dost nás taky podporujou (i finančně), myslím si, že lepší tchýni bych si přát nemohla. S našima je to trochu jinak, není to vyloženě tak vřelý vztah, nevím, jak to mám pořádně vysvětlit, ale všechno unguje jak má... Brácha je o sedm let mladší, teď je ve druháku na střední, takže spolu vycházejí když se vidí, že by se ale vyhledávali, to asi ne. Přeci jen je mezi nimi 9 let rozdíl. Brácha je ještě moc pohrkanej, zatím říká, že se nechce ženit, má spoustu kamarádek, ale žádnou nechce jako přítelkyni... Fakt nevím, co s ním jednou bude. On je strašně hodnej, každému by pomohl, tak se na jednu stranu bojím,aby k sobě nedostal nějakou protivu :-D Takže shrnuto bych řekla, že je u nás vše v normálu, žádné hádky, všichni se na všem domluví... Žádné drama jak to mají některé jiné tady :-)
Profilova fotka
A perlička:manželova babka si konečně prohlížela naše svatební album. Ty stránky, kde jsme byli my dva, jen přeskočila, hlavně se koukala na fotky, kde je ona sama, zkoumala, jak tam vypadá, a pak povídá manželovým rodičům: Proč jsou tam focený všude jen oni dva? Proč tam nejsem taky víc já nebo vy? :-| Jako kdybysme my dva v ten náš den nebyli vůbec důležití :-D
Tak u nás to taky není žádné dráááma, ale občas to skřípe....ale to asi všude...Moji rodiče nás dost finančně i jinak podporují...a taky moje babička...u manželových rodičů je to naopak takové docela chladné...občas mi přijde, že žádné děti nemají...ty vztahy jsou tam takové...ne moc vřelé...aspoň já to tak cítím... Dost se to projevilo i na naší svatbě...moji rodiče i brácha z toho byli celí dojatí...chovali se úplně úžasně..zatímco manželovi rodiče se chovali jako kdyby šlo o běžnou oslavu narozenin...myslím, že mu to chvílema bylo i líto... Jinak babička fakticky super. :-D Příbuzenstvo dokáže vážně potěšit. :-D
Profilova fotka
hlavně se na všech fotkách tváří pěkně zapškle, jak to komentovaly moje kamarády :-D Broucino, rodiče a příbuzné si člověk holt nevybere, ve srovnání s mnoha jinýma holkama tady jsme na tom ještě moc dobře ;-)
jj, to jo, některé holky to fakt nemají lehké. To já si můžu docela skákat... ;-) Ovšem, občas některé věci zamrzí....Třeba když pan tcháň prohodí, že bych měla zhubnout, že. :-| Genetiku ale bohužel někdy neovlivníme a hlavně že se líbím manžílkovi, že. :-D Taky je dneska u vás tak hnusně? Tady tma jak v pytli a prší a prší....
Profilova fotka
No tak že bych měla zhubnout slýchám od vlastního táty poměrně dost často :-| Hurááá, schválili mi v práci dovolenou, příští sobotu odlétám na dovču... snad... za chvíli jdu z práce, tak to jdu hned zaplatit :-)
No, já si myslím, že být raději oplácanější a šťastná...když někdy vidím ty vychrtliny, u kterých to přeroste až v anorexii a pak bojují o život.... Jsi kus krásné ženské...moc jsi se mi jako nevěsta líbila... A kam uletíš? ;-) My si dáme asi dovču zimní...koukáme po nějakých pěkných chajdičkách, kam bychom mohli vyrazit...
Profilova fotka
Letíme na Grand Canarii, původně jsme chtěli do Tunisu, pak do Egypta a nakonec jsme skončili u tohodle :-) , odpoledne jsem to hned zaplatila, máme letenky, už aby byl příští pátek :-D Na prosinec jsme se rozhodli jet na Moravu a do Rakouska na ochutnávku vín, druhý den to bude s koupáním v termálních lázních, jede nás 8 kamarádů, tak to bude taky dobrý posezeníčko u vínka. Jinak se už ale nikam nedostanem, už takhle mi nevychází dovolená - nechat si ty tři dny mezi svátky v prosinci, takže to musím ještě nějak vykoumat :-) Kam se chystáte, někam tady po čechách?
Tyyyy joooo, se teda máte. ;-) Hezky si to tam užijte a odpočiňte si. Máte víno rádi? S manželem si víno dáváme docela rádi. Jiný alkohol nijak zvlášť nemusíme. Chtěli bychom někam do Beskyd nebo do Jeseníků...Hodně bude záležet na tom, kam nás vezmou s pejskem...
Profilova fotka
Víno máme rádi oba, já spíš červené, manžel bílé, ale nově jsme objevili i šampus, nikdy jsme ho neměli, ale teď jsme ho ochutnali a zachutnal nám :-) To je problém vzít sebou pejska? Já myslela, že většinou ho sebou můžeš brát, kdyžto jsou chatičky? =-)
Profilova fotka
jé, teď jsem koukala, že jste seznámili přes internet, to je pěkný... :-)
No, pejsek je problém asi všude....už začínám mít ten pocit...ale podařilo se mi pár chajdaloupek už najít...ale zatím si to jen ukládám...manžel teď má dost práce, tak na to společně koukneme později a snad něco vybereme...nějaká dovča by docela bodla. :-)
Profilova fotka
já se na tu dovču moc těším, už jsme si vybrali výlety, kam se podíváme, a vypadá to, že si tam půjčíme na nějaký ten den auto Určitě něco vyberete, to spíš já řeším problém, kdo se nám postará o morčata a králíka, snad se na tom domluvím s bráchou...
To my máme vcelku strach nechávat toho našeho ďáblíka samotného doma, proto jezdí skoro všude s námi...manžel totiž pracuje doma, tak má nonstop péči. :-) Už se proto moc těšíme, že koupíme domeček se zahrádkou a že tam sám vydrží, aniž by něco zničil... Teďka mu raději vždycky scháníme hlídání, takže je to takové vcelku náročné někam vyrazit... Prostě plný trénink na dítě. :-D
Profilova fotka
Dneska ráno mě vzbudil papoušek. Dobu kdákal v kuchyni, až se vzbudil i manžel a šel mu teda otevřít dvířka, aby se proletěl. Jenže to pomohlo na chvli a když jsme znovu usínali, začal kdákat znovu. Moje nervíky fakt pracovaly. Na to mi manža říkal, že to mám trénink na dítě, až mě taky nenechá vyspat :-D , tak jsem mu na to řekla, že vždycky dítě pošlu za tatínkem :-D Jasně že i s dítětem budu někdy protivná a nevyspalá, ale papouch mě fakt občas pěkně štve. manžel je línej ho uklidit do koupelny na noc, a já se s ním sama tahat nebudu - má dost těžkou klec a je na polici, takže mám problém ho i sundat, jenže pak podle mě pozbývá smysl, když se andulky a druhý papušek do koupelny uklidí, a ten papouch co v kuchyni zůstane, začíná pravidelně kdákat o půl sedmé :-D
Tak to je teda fakticky radost, to ti nezávidím. ;-) No, uvidíme, jaké to bude se mnou a vstáváním k dítěti...Beník kolikrát dělá v noci různé neplechy, ale vzbudí to akorát tak manžela...já spím jak zabitá a o ničem nemám ani potuchy...ale říkám si, že snad nějaké ty mateřské instinkty zapracují a vzbudím se. :-N
Profilova fotka
Já spím taky jako zabitá, v noci mě nic nevzbudí, ale k ránu už ano. Taky si říkám, že až bude mimi, vzbudí mě všechno, aby se mnou pak jednou manžel nelomcoval, že má dítě hlad a řve mi hlady :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?