Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Ahoj holky, tak jsem tu jen na nějakou chvilku, protože nám už od neděle nefunguje net....tak to manžílek řeší, ale ty lidi v té firmě jsou vážně totálně neschopní...momentálně funguje jen na jeho notebooku, tak mě sem pustil, páč musel pryč... Fotek zatím moc nemám, ale snad brzo dodám....konečně jsme aspoň dospali spánkový dluh z minulého týdne. :-) Jinak vám to všem moc slušelo, prolízám si albíčka....a irbis, opravdu super! Moc vám to se ženichem slušelo...Prostě všechny jste byly krásné! x-)
Profilova fotka
a vy se broučino nikam na svatebku nechystáte? ;-)
No, svatebka asi proběhne až příští rok...možná letos stihneme nějaký prodloužený víkend..ale nevím nevím...na co se chystáme je tandemový seskok. :-D To tu teď řešíme, který termín si vybrat, aby tam mohli s námi jet i dárci tohoto super daru. 8-) Už se moc těšíme. To bude taková super svatební cesta. :-D :-D
Profilova fotka
téééda, takovej svatební dar, to je super :-D , taky bych brala si to vyzkoušet :-) máte perfektní a originální kámoše ;-)
Dostali jsme to od manželova bratra a jeho přítelkyně...moc jsme si to přáli... :-D A jsem moc ráda, že i ostatní se řídili naším seznamem, takže nemáme nic dvakrát a jsou to vážně super věci.
Profilova fotka
broucino tak to gratuluju, doufám, že noha už je v pohodě a svatba proběhla podle tvých představ, těším se na fotky. My dostali speleologickej výlet do Amatérské jeskyně, už se nemůžu dočkat, jeskyně jsou můj koníček. :-)
meni, super fotky! Já už sem snad taky něco dám.... irbis: Taky super dárek. :-) My k tomu dostali i cd, kde je různá instruktáž a videa ze seskoků...no, jsem natěšená ještě víc, doufám, že to stihneme někdy v září.
Profilova fotka
koukám samé orignální věci :-D my dostali samé praktické věci, o jaké jsme si řekli :-) , taky jsem moc ráda, že se nám nic nesešlo dvakrát ;-) největší radost mám z vaflovače, už se těším, až si je uděláme :-D
Profilova fotka
díky broučinko, už se na vás taky těším. Zatím jen opravdu od kamarádů, o víkendu dám od profi jinak pak dej opravdu vědět, jaké to bylo, mě by se to taky moc líbilo, ale manžel na tohle vůbec není. Teď o víkendu jedem na pouť, tak už se těším na centrifugu :-D
Profilova fotka
meni zkoukla jsem fotky, paráda, moc Vám to spolu sluší x-) Hmmm vafličku bych si taky dala ;-) brouci jsem zvědavá na vaše zážitky ze seskoku, kolegyně v bývalé práci to dostala k narozkám od přítele a byla nadšením bez sebe, ukazovala mi video a bylo to úžasný, sem jí to pěkně záviděla :-D
Zdravím všechny mladé paní. Jsem po náročném závěru opět v práci :-S od soboty v jednom kole. SVATBA byla naprosto originální, zábava až do dvou do rána... svatební noc proběhla se vším všudy, prádélko sklidilo úspěch!!!! 8-) Fotky už se pomalu rýsují, oprabdu se zadařili. Bylo i focení na bítovském hradě, takže jak bude trochu času, udělám album... i když nevím jak =-)
Profilova fotka
super, blahopřeji k úspěšné svatbě, už se těším na fotky ;-) neboj, kdykoliv ti poradíme, jak na to :-D a co svatební cesta, nebude? :-)
Článek se načítá
Tak už jsem vám tam šupla nějaké fotečky. :-) Zatím jsme tak nějak zvládli posbírat...z obřadu zatím nic nemáme...ale ano jsme si fakt řekli. :-D
Profilova fotka
Teda brouci, už zkoukávám tvé fotky, po tvé zkušenosti už bych se nebála si je nechat šít :-D A že tam bylo pár nedostatků, na ty brzy zapomenete a budete si pamatovat jen to originální (jako pochroumaná noha) a to hezké ;-) Svatbu jste měli hezkou, co víc si přát? ;-)
meni, děkuju za pochvalu. ;-) Jsem opravu ráda, že jsem si šatky nechala ušít...a že jsem opravdu skončila u modré barvy....v bílé bych se vážně ztratila... Vám to taky moc slušelo....bylo na vás vidět, že jste spokojení. :-)
snažím se tvořit,ale nevím jak mám zmenšit fotografie?
Profilova fotka
mám na to program, který jsem si stáhla na slunečnici, pokud chceš, pošlu ti do \ip odkaz :-D
Profilova fotka
ahoj holky, brouci zkoukla jsem fotky, nádhera, máš moc sympatického muže, opravdu fešák a krásného pejska. Ty šatky jsou suprovní, rozhodně jsi udělala dobře, že sis je nechala ušít, něco takového bys v salónech nenašla. Vaše fotky působí moc pozitivně a láskyplně. x-)
:-( takže holky musím se pochlubit mám ve svém oklí i takové lidičky kteří náš styl svatby bohužel těžko rozdýchávají.... 8-( to že jsme nic neřekli dopředu a vzali se jim zalezlo po kůži a prostě neakceptují. Bohužel a škoda, byl to hlavěn náš den a je snad logické že jsme ho udělali tak jak jsme chtěli my :-) ;-) Ten DEN byl báječný :-D
Profilova fotka
soptuldo, vy jste se brali tajně? Nebo komu to vadilo? =-) Jinak přesně jak říkáš, byla to VAŠE svatba a vy jste si ji udělali takovou, jakou jste chtěli, u nás taky pár lidí remcalo, že nebylo pozvaných, manželova babka skoro všechno zkritizovala, no a co? My jsme se shodli, že jsme měli pěknou svatbu, užili jsme si to a ostatní nám můžou vlézt na hrb :-D
Jo, tak kritiku jsem taky slyšela, ale od našich kamarádu zase samou chválu, že to byl super pohodový den, takové nenucené přátelské posezení... Moc mě to potěšilo...holt, nejde se zavděčit všem a my jsme s manžílkem rádi za to, že to dopadlo jak to dopadlo... Soptuldo a vy jste to měli jen se svědky?
Profilova fotka
ty, Ali, a už máte to video? Naši kamarádi, co nám to slíbili, nakonec dorazili v půlce obřadu, takže nemáme natočeného nic, ale fotky jsou super, před chvílí jsem si pro ně byla, a docela mi trvalo, než jsem je naskládala všechny do alba :-D
Video nemáme, ale strejda točil jako ďas...předpokládám ale, že se k nám dostane až v září...kdy bude strejda točit bráchovu svatbu, takže tam nám asi předá to naše....takové ty umělečtější fotky od našeho kamaráda budou asi taky až ke konci srpna...chodí přes týden do práce, tak to nestíhá tak rychle upravovat....
Svatbu jsme měli tímto stylem, vše jsme naplánovali za pomocí našich svědků a rodičům(kromě mé mamky) jsme to oznámili 10 dní před obřadem. Takže nás tam celkově bylo 14 + 2 malé družičky. Ted je kritika od přátel, že o tom nevěděli, že to s námi neprožívali, prý jestli jsme měli strách že tam přijdou nezvaní..... vše vyžrat !!! Prostě naše přání tohodle stylu svatby neakceptují :-o škoda...
soptuldo, nic si z toho nedělej, hlavně že se to líbilo vám....časem to určitě pochopí, jestli jsou to kamarádi... Úplně ti vaše rozhodnutí schvaluju...my to oznámili moc brzo a pak se nám do toho všichni pletli a nebylo to zrovna ono....
Profilova fotka
soptuldo, nic si z toho nedělej, jak jsem psala broucine, casem na tohle zapomenete a zbyde jen to pěkné, na co budete vzpomínat ;-) Já to přesně z tohodle důvodu neoznámila části našeho příbuzenstva, a schytala jsem taky vlnu kritiky, dokonce i že jsem špatně vychovaná :-D , když jsem si to dovolila neoznámit zrovna jim :-D , jenže když vím, že by se do všeho pletli, pak všechno pomluvili, a hlavně tam všecchno co se dá sežrali, tak proč je zvát??? Jen mě mrzí, že to řeší zrovna přes babičku, která chudák za nic nemůže a ... to je jedno, zbytečně bych se rozčilovala, svatbu jsme měli pěknou, co víc si přát? ;-)
;-) Holky dík, už jsem klidnější .. koukám, že jste měli svatby podle protokolu a taky někdo brblal :-N člověk je z těch lidí na palici. Meni , dle tvého příkladu vím, že jsem udělala dobře... taky jste se takhle rozhodli a vidím, že nelitujete... Házím ty drby za hlavu a budu myslet na to pěkné co bylo a co nás čeká! Ted před sebou máme víkend, tak přeju všem mladým paním pěkný relax 8-)
Svatební cesta je teprve ve vývoji, uvažujeme o chorvatsku(kde jsme už byli dvakrát) a nebo do řecka... (tam jsme nebyli)zatím ještě nevíme... =-)
Profilova fotka
no, podle protokolu to taky zrovna nebylo, jen jsme si ten den chtěli užít s lidmi, o kterých víme, že nás kdykoliv podpoří :-D , což zrovna o té tetě a strejdovi nemůžu říct, navíc se s nimi vídám jednou dvakrát do roka, žádné společné návštěvy nic, bratránka a sestřenku jsem neviděla ani nepamatuju, nemáme absolutně nic společného, a to jsme ze stejného města, tak nevím, co mají být co uražení, ale za to může ta má špatná výchova :-D I tobě pěkný víkend, my budeme objíždět příbuzné a kamarády s fokami, v sobotu je ještě pouť, tak se na ní půjdem mrknout :-)
Profilova fotka
Ahojík novomanželky, tak se svámi jdu taky podělit o zážitky. My jsme měli svatbu akční ve stylu Jamese Bonda, protože se nám v Praze když jsme jel na obřad stratily 4 auta ve kterých byla převážně moje rodina,špatně na cestě odbočili a hnalo je to někam jinam. Matrikářka řvala, že už musíme nastoupit a já byla nešťastná, že se budu vdávat bez rodičů, no fakt legrace ( teda teď už se tomu smějeme ). Ještě že tam byla jedna paní která to organizovala, která byla moc fain a těch 10minut na ostatní počkala,pak už jsme si vychutnávali svatební obřad. focení a báječnou hostinu. Ten začátek byl fakt správně hektickej, ženich rozdal uplně jinak kytky, takže svědkyně měla mojí ,, házecí kytku" ( dostala jí bez házení, tak jsme jí už nechali a kytku jsem neházela ), svědkyně kytku měla jeho sestřenka, protože nevěděl co s ní, že mu přebývá,svojí kytku do klopy dal svojí tetě, ani ho nenapadlo, že má být jeho, protože mu někdo připíchl do klopy myrtu a tak jsi myslel že je to ta kytka, no fakt sranda. Takže kytičku do klopy jsem mu připíchla až na focení po obřadu :-D polštářek na prstýnky jsme taky neměli,protože jsme ho zapomněli v autě ;-) hlavně že jsme měli občanky a prstýnky a že jsme byli na obřadu všichni. Fakt na ten den nikdy nezapomenem, ale ikdyž to bylo zmateční, bylo to moc krásný, pořád jsme se objímali a pusinkovali a jsme moc šťatsní že jsme svoji :-) fotěčky dodám co nejdříve :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?