Menu Forum

Svatba 18.8.2007

(Zamčená)
24. pro 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
Registrovala se 2. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 18. srpna 2007
    Na zámku v Kuníně, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
Registrovala se 2. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 je fakt, ze se svyma modryma satama,taky asi prilis do tradic nezapadam,ale jinak myslim, ze zustavame celkem u vseho co se ceka. Je pravda ze tucnak na zenichove aute asi neni uplne normalni,ale zas proc mu neudelat radost zeemoticon. Ale aspon se bereme v mem rodisti (je pravda, ze spis z praktickych duvodu-mam vetsi rodinu a pro meho nastavajiciho je to uz druha svatba,kdezto pro me prvni).Kdybychom na tom byli financne jinak brali bychom se ve vlaku na uzkokolejce, kde jsme se seznamili...jenze na to bohuzel nemame emoticon. Ale na zamek uz se tesim emoticon
Doufam,ze kazda hodite apson ejdnu foku,jsem zvedava uz ted emoticon
A s tim videem si drzim palce,abych enbyla zklamana.ale snad jsou to kamaradi a zaroven profici,tak doufam, ze se to ukaze jako genialni kombinace.
O pocasi zatim vim jen 21 az 25, oblacno prehanky, ale zatim to neresim,je to daleko...Btw:destnik taky nemam,asi v krizi pouziju svuj zluty,bude se krasne s tou modrou tlouct emoticon
11. srp 2007 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
Registrovala se 12. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
Registrovala se 12. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 Tak mě tohle poslala dneska kámoška.
Datum: Saturday Aug 18
Slunce: 5:49 AM - 8:05 PM
Teplota: 16/27 °C
Pres den: Partly Cloudy
V noci: Partly Cloudy
Má to teda ale být pro Brněnsko....
11. srp 2007 ve 14:58  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
 takze to je furt takove to neurcito....no uvidime.ale partly cloudy by mi vubec nevadilo aty teploty taky nejsou spatne...uvidime uvidime uvidimeemoticon
Pripadam si momentalne jak tiskarna:tisknu z pocitace veskere seznamy a rozesazeni hostu.V pondeli uz odjizdime do mista deni,tak snad se tam v tom chaosu te svatby dockame emoticon
11. srp 2007 v 15:23  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    Na Pardubické radici, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Tak video mít nakonec taky budem, jenom od kamarádů natočený proslov abysme věděli co slibujeme emoticon , pokaždé jsme poslouchali jen prvních pár minut a pak nám slova začaly splývat, a prý i řádění na hostine natočí, nebude to vůbec žádné profi, jsem moc zvědavá, co z toho od nich vznikne emoticon
Taky budu mít družičku emoticon , přítelův svěděk má malou holčičku, moc krásná, čtyři a půl roku, viděla v půjčovně šatičky a hned že půjde za nevěstu emoticon , tak se mě její maminka ptala, jestli nechci sružičku, že by jí šaty zafinancovala, tak jsem neměla to srdce odmítnout emoticon
Tímhle způsobem se z toho stává opravdu klasická svatba, jak z filmu
emoticon
11. srp 2007 v 15:30  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
 Dokud nemas aspon ctyri druzicky ve fialovych satech tak to neni zadna svatba z filmu emoticon))))).
Ja mam taky jednu malinkou-ma neco pres dva roky.tam zas maminka prosila o kytiemoticon,taky jsme neodmitli a doufam,ze s enecha apson s nama vyfotit.Saticky ma nadherne svoje.Muj sveek ma zas chlapecka asi 17 mesicu tak by spolu mohli byt sladci,pokd s evubec budou ochotni bavit emoticon.Jo a pak mame jeden pubertalni parecek-brtranec a dcera zenichovy sestrenky-tm jsme o sobe navzajem radsi ani nerekli,aby netrvali na tom ze zustanou doma emoticon...je to strasna srandaemoticon
Meni myslim, ze budes mit z videa nakonec radost.Zrovna vcera jsme koukali na zacatek svatby jedne pribuzne a byla to strasna prca emoticon-.Otec jim kreslil na celo krizek natazenym ukazovackem a podobne hlody emoticon
11. srp 2007 v 15:41  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 ale jo, asi ano, budu ráda, že to bude natočené, ale do žádného profi bych fakt nešla emoticon
Kačenka se semnnou nechá vyfotit, to byla moje podmínka, že jako družička půjde s náma na oběd a pak na focení, ona se nechává ráda fotit emoticon jasně, když už bude jedna družička, proč ne víc? Jenže žádné další děti už nikdo nemá emoticon ledaže bych někde na ulici oslovila nějaké, zrovna teď nám tu pod okny řvou cikáňata emoticon
Fialové naštěstí ne, Kačka chtěla růžové, ale to jsem já i tatínek zamítla, takže bude mít buď bílé nebo šampáň, oni tu svatbu požívají snad víc než my emoticon
11. srp 2007 v 16:12  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
 Ja se na to docela tesim.Vzhledem k tomu ze si nas uz ten znamy natacel pred modrou plochou na kterou se pak da dotocit cokoliv,jsem zvedava na lumparny emoticon.
Je fakt, ze 4,5 roku, uz je docela dost,to uz bude rozumna.Ale verim ze tu nasi malou cacorku taky ukecame emoticon.Dalsi deti uz taky nejsou k dispozici,pak az muj 18 lety bratr a jeho pritelka a podobne stare sestrenky...to uz je nahoubyemoticonCikanata nebrat,sice vyniknou v bile,ale mam nic moc zkusenost ze svatby kamrada, jeho nastavjici pracovala v nejakem centru pro volny cas specializovaneho na romy a par jejich sverencu se prislo na svatbu podivat. Bohuzel se neumely vubec chovat (bylo to navic v kostele),takze nam co jsme sedeli za nima to dost zkazilo zazitek.
11. srp 2007 v 17:09  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
soptulda
Registrovala se 2. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Kaple na Bítově
fotoportrét
fotoportrét
soptulda
    Kaple na Bítově
 Ahojda holky... zdravím!! Je V´ám jasé že za týden už to bude za námi ten hlavní šrumec? Družičky mám , dvě moje malé neteře... emoticon
11. srp 2007 v 17:25  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
 Cely den nad tim premyslim emoticon.Jak pribyva hodin rikam si uz budem po obradu, po obede... emoticonasi lehce blbnu, doufam, ze ne sama.
druzicky jsou krasne,nejlepsi jak z toho maji obrovskou radost,aspon ty co jsem zatim videla a kdyz si vzpomenu na sebe....emoticon
11. srp 2007 v 19:34  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak družičky mít nebudu, ale myslím, že to zvládnu i bez nich. emoticon

Jinak nejsi sama dolphink, nejsi sama, kdo takhle blbne. emoticon Jsem dneska viděla tři svatby a vždycky ve mně úplně zatrnulo....a říkala jsem si, že příští týden to čeká mě, že touhle dobou budeme tam a tam... emoticon
11. srp 2007 v 19:38  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 my si celej den říkáme se skoro manžou, za chvilku budem vyjíždět, teď už budem po obědě, těď už budem pařit emoticon
Za tejden touhle dobou už budem všechny mladé paní emoticon
11. srp 2007 ve 20:28  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.bicanova (33 r.)
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Písek.
    Na nádvoří hradu Zvíkov, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Písek.
 tak se nám to pěkně krátí holky. Pomalu mě začíná trápit to předpovídané počasí - obřad, hostinu i párty chceme mít venku emoticon . Třeba se nad námi počasí smiluje a vyjde to.
Meni, tohle my si taky říkáme emoticon
11. srp 2007 ve 22:03  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 jó Veru, to počasí,to je jediné, co nemůžem zajistit emoticon snad to ale vyjde, zatím na všech svatbách, co jsem byla, počasí vyšlo, i když třeba pršelo, tak zrovna na tu chvíli vysvitlo sluníčko, tak doufám, že u nás to bude podobné emoticon

Jinak jsem dneska domlouvala dort, slečna mi říkala orientační cenu, bude nás stát cca 1000kč (docela by mě zajímalo, jak jste na tom s cenami vy, nevím, jestli je to za dort hodně nebo málo), a taky jsem slečnu uprosila na požadovaný tvar dortu - čtverec, říkala mi, že má formy jen šestiúhelník nebo kruh, ale nakonec mi ho přeci jen udělá podle mých představ emoticon
11. srp 2007 ve 22:12  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
 Meni, já objednala dort (mám ho v albu) aby byl pro 40 osob, kdy každý dostane kousek ke kávě. Bude tak 40 cm vysokej a 50 sm širokej. Cena rý bude do 1.000,-, protože třeba ty plody moře tu cenu nechaly narůst, ale myslim, že to neni nějak extra moc. Hlavně, aby byl dobrej, to by mě štvalo - ani ne tak ty peníze, jako že by si na něm nikdo nepochutnal a bylo by to takový trapný.
11. srp 2007 ve 22:36  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak cenu dortu netuším, bude mi ji péct sestřenka...a zařizuje to mamka...a bude ehm dlouhá asi 80cm a široká nějakých 20 cm...bude to obdélník....a měl by znázorňovat silnici...no a prostě vůbec to nebude moc tradiční svatební dort...sama jsem zvědavá jak dopadne...jestli dobře, tak ho pak určo šupnu do albíčka. emoticon
Ale myslím, že 1000Kč za dort je fakt ok, protože co jsem koukala na netu, tak některé dorty stály hodně přes 2tis...kolem 1tis. jich bylo pomálu....
11. srp 2007 ve 23:26  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
 My budemem mit tripatrovy, kde to psledni patro tvori strisku altanku ve kterem je figurka...uplne tradicni,nacancany,takovy ten z filmu emoticon .A bude stat asi 1700.Takze tisicovka, je dle meho uuuuuplne v klidu.Bude nas taky asi 40 a pocitam, ze to horni patro zustane,i pro kamarady na vecer,pripadne do mrazaku na prvni vyroci emoticon

Vsem moc dekuju za reakce, jsem moc rada, ze neblbnu sama emoticon.Musim jit balit, zitra odjizdime, zacinam mit uz ted hruzu co zapomeneme emoticon
12. srp 2007 v 09:40  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Řekla bych, že začínáme blbnout všechny. emoticon Přeci jen se to všechno nějak moc rychle blíží.... Tak dolphink, všechno v pořádku sbalte...a uvidíme se až za týden jako vdané paní. emoticon Snad nám to všem vyjde.... emoticon
12. srp 2007 v 10:22  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Dolphink, moc vám přeju, aby se vám svatba vydařila, budu držet palečky, a už se moc těším na fotky emoticon
12. srp 2007 v 10:36  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
fotoportrét
fotoportrét
dolphink
 Holky taky moc moc drzim palce,hlavne at nam vsem vyjde pocasi a trapasy jsou jen pro smich a ne katastrofalni emoticon.
Fotecky urcite dodam a tesim se na ty vase...Moc moc si ten den uzijme.Treba se sem jeste dostanu do nasich ale nevim to jiste...Kdyby ne tak tfuj tfuj tfuj emoticon krasny svatebni den...
12. srp 2007 ve 12:44  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
soptulda
    Kaple na Bítově
fotoportrét
fotoportrét
soptulda
    Kaple na Bítově
 Zdravím ve spolek...nevím jak u vás,ale moje nervíky začínají pracovat zda nám všechno vyjde a zda to bude v klidu !!!! Zda mám správné šaty, zda správně účes... no prostě síla.... emoticon
12. srp 2007 v 19:13  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak u mě začínají pracovat nervíky z toho důvodu, že stále nemáme figurky na dort..ozdoby na auto už máme skoro hotové...ať už je raději ta sobota...a je to za náma... emoticon
12. srp 2007 v 19:25  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
soptulda
    Kaple na Bítově
fotoportrét
fotoportrét
soptulda
    Kaple na Bítově
 emoticon já zas nemám prádélko na svatební noc emoticon
12. srp 2007 v 19:31  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Jooo, tak to my svatební noc mít nebudeme, tak prádýlko neřeším... emoticon Budeme mít byt plný hostů. emoticon Takže bude spíš posvatební noc. emoticon
12. srp 2007 v 19:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petra74
Registrovala se 30. července 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Kolín.
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
petra74
Registrovala se 30. července 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Kolín.
    Region Kolín
 emoticon Ahojky, nevdává se některá z Vás 18.8. v Kolíně? Mám nervíky a do toho si budoucí tchyně pozvala na obřad kámošku s mužem a my je vůbec neznáme! Hrůza. Jak vy to zvládáte? emoticon
12. srp 2007 ve 20:34  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
acornika
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků a 3 alba. Má 22 přátel. Region Jihlava.
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acornika
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků a 3 alba. Má 22 přátel. Region Jihlava.
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Ahojík, tak holky, za týden jsme vdané paní, nervíky pochodují co emoticon jinak se moc těším na vaše fotečky a přeji Vám ať je Váš den ,,D" ten nejkrásnější a do manželství Vám přeji hodně štěstí, lásky, porozumnění a pohody emoticon
12. srp 2007 ve 21:08  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Petro 74, bohužel se v Kolíně nevdávám emoticon , ale jinak i já budu mít na svatbě dva členypřítelovy rodiny,které vůbec neznám, ale to se přežije, ale jinak nevím,comá tchýně co zvát na vaší svatbu nějakou svou kamarádku emoticon To by se mi moc nelíbilo, nám se do ničeho naštěstí rodiče nepletou, anijedni ani druzí emoticon

Prádélko na svatební noc taky teda neřeším,je spousta jiných věcí na řešení, teď jsme se dohadovali,co za pití budeme hostům platit my a co už si zaplatí sami, pokud budou chtít emoticon
12. srp 2007 ve 21:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
 Ahojky holky, tak já prádélko neřeším, jelikož jsem měla v červenci narozky, koupila mi ho mamča, takže o starost míň. emoticon .
12. srp 2007 ve 22:03  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
irbis
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
irbis
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 3 přátele.
 čauvec holky,
tak já mám taky už nervy v pr...., ale hlavně mě štve drahého příbuzenstvo, jsou z maloměsta a jako praví maloměšťáci se taky chovají. Babička, která sotva chodí, nedokáže přenést přes srdce, že osobně (nejlépe za její asistence) nepečeme kvanta cukroví a rozhodla se, že napeče nějaké koláčky a ještě cosi emoticon Nejlepší na tom, ale je, že se nějak neobtěžovala nám to oznámit stejně jako všechny ostatní připomínky, které k naší svatbě má tj. že ženich proboha nebude v obleku, není zvaná širší rodina apod. a raději roznáší drby po městě emoticon Mimochodem koláčků budeme mít čtyři obrovský krabice (asi 1000 kusů) tak jsem zvědavá co budeme dělat s těma od ní, ať si je klidně strčí do špic emoticon
13. srp 2007 v 08:38  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 No, já mám už dneska nervíky docela dost na pochodu....
Koláčky si budeme péct sami, protože podle maminky nikdy tak skvělé neumí udělat....takže v úterý večer musím jet domů k našim...ve středu snad někdy v 5 ráno pak vyrazíme k tetičce do nedaleké vesnice (máme totiž malou kuchyň), kde ty koláče budeme péct....budou tam asi všechny moje tetičky a sestřenky, které budou s prominutím kvokat o tom, co žena po svatbě má nebo nemá a co se MUSÍ na svatbě dělat apod. Joooo, na mé nervíky fakt balzám. emoticon Jestli přežiju tohle, tak snad i tu sobotní svatbu..... emoticon
13. srp 2007 v 08:44  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
irbis
fotoportrét
fotoportrét
irbis
 brouci tak to ti fakt nezávidím emoticon , přesně tomuhle jsem se chtěla vyhnout emoticon Hele držím palce, ať ten slepičinec přežiješ ve zdraví. Máš pravdu, že svatba určitě nemůže být horší zážitek emoticon emoticon
13. srp 2007 v 08:47  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.