Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
je fakt, ze se svyma modryma satama,taky asi prilis do tradic nezapadam,ale jinak myslim, ze zustavame celkem u vseho co se ceka. Je pravda ze tucnak na zenichove aute asi neni uplne normalni,ale zas proc mu neudelat radost ze;-). Ale aspon se bereme v mem rodisti (je pravda, ze spis z praktickych duvodu-mam vetsi rodinu a pro meho nastavajiciho je to uz druha svatba,kdezto pro me prvni).Kdybychom na tom byli financne jinak brali bychom se ve vlaku na uzkokolejce, kde jsme se seznamili...jenze na to bohuzel nemame :-(. Ale na zamek uz se tesim ;-) Doufam,ze kazda hodite apson ejdnu foku,jsem zvedava uz ted ;-) A s tim videem si drzim palce,abych enbyla zklamana.ale snad jsou to kamaradi a zaroven profici,tak doufam, ze se to ukaze jako genialni kombinace. O pocasi zatim vim jen 21 az 25, oblacno prehanky, ale zatim to neresim,je to daleko...Btw:destnik taky nemam,asi v krizi pouziju svuj zluty,bude se krasne s tou modrou tlouct ;-)
Tak mě tohle poslala dneska kámoška. Datum: Saturday Aug 18 Slunce: 5:49 AM - 8:05 PM Teplota: 16/27 °C Pres den: Partly Cloudy V noci: Partly Cloudy Má to teda ale být pro Brněnsko....
takze to je furt takove to neurcito....no uvidime.ale partly cloudy by mi vubec nevadilo aty teploty taky nejsou spatne...uvidime uvidime uvidime:-) Pripadam si momentalne jak tiskarna:tisknu z pocitace veskere seznamy a rozesazeni hostu.V pondeli uz odjizdime do mista deni,tak snad se tam v tom chaosu te svatby dockame :-)
Profilova fotka
Tak video mít nakonec taky budem, jenom od kamarádů natočený proslov abysme věděli co slibujeme :-D , pokaždé jsme poslouchali jen prvních pár minut a pak nám slova začaly splývat, a prý i řádění na hostine natočí, nebude to vůbec žádné profi, jsem moc zvědavá, co z toho od nich vznikne :-D Taky budu mít družičku :-) , přítelův svěděk má malou holčičku, moc krásná, čtyři a půl roku, viděla v půjčovně šatičky a hned že půjde za nevěstu :-D , tak se mě její maminka ptala, jestli nechci sružičku, že by jí šaty zafinancovala, tak jsem neměla to srdce odmítnout ;-) Tímhle způsobem se z toho stává opravdu klasická svatba, jak z filmu :-D
Dokud nemas aspon ctyri druzicky ve fialovych satech tak to neni zadna svatba z filmu ;-)))))). Ja mam taky jednu malinkou-ma neco pres dva roky.tam zas maminka prosila o kyti:-),taky jsme neodmitli a doufam,ze s enecha apson s nama vyfotit.Saticky ma nadherne svoje.Muj sveek ma zas chlapecka asi 17 mesicu tak by spolu mohli byt sladci,pokd s evubec budou ochotni bavit ;-).Jo a pak mame jeden pubertalni parecek-brtranec a dcera zenichovy sestrenky-tm jsme o sobe navzajem radsi ani nerekli,aby netrvali na tom ze zustanou doma ;-)...je to strasna sranda:-) Meni myslim, ze budes mit z videa nakonec radost.Zrovna vcera jsme koukali na zacatek svatby jedne pribuzne a byla to strasna prca ;-)-.Otec jim kreslil na celo krizek natazenym ukazovackem a podobne hlody ;-)
Profilova fotka
ale jo, asi ano, budu ráda, že to bude natočené, ale do žádného profi bych fakt nešla ;-) Kačenka se semnnou nechá vyfotit, to byla moje podmínka, že jako družička půjde s náma na oběd a pak na focení, ona se nechává ráda fotit ;-) jasně, když už bude jedna družička, proč ne víc? Jenže žádné další děti už nikdo nemá :-) ledaže bych někde na ulici oslovila nějaké, zrovna teď nám tu pod okny řvou cikáňata ]-( Fialové naštěstí ne, Kačka chtěla růžové, ale to jsem já i tatínek zamítla, takže bude mít buď bílé nebo šampáň, oni tu svatbu požívají snad víc než my :-D
Ja se na to docela tesim.Vzhledem k tomu ze si nas uz ten znamy natacel pred modrou plochou na kterou se pak da dotocit cokoliv,jsem zvedava na lumparny ;-). Je fakt, ze 4,5 roku, uz je docela dost,to uz bude rozumna.Ale verim ze tu nasi malou cacorku taky ukecame :-).Dalsi deti uz taky nejsou k dispozici,pak az muj 18 lety bratr a jeho pritelka a podobne stare sestrenky...to uz je nahouby;-)Cikanata nebrat,sice vyniknou v bile,ale mam nic moc zkusenost ze svatby kamrada, jeho nastavjici pracovala v nejakem centru pro volny cas specializovaneho na romy a par jejich sverencu se prislo na svatbu podivat. Bohuzel se neumely vubec chovat (bylo to navic v kostele),takze nam co jsme sedeli za nima to dost zkazilo zazitek.
Ahojda holky... zdravím!! Je V´ám jasé že za týden už to bude za námi ten hlavní šrumec? Družičky mám , dvě moje malé neteře... 8-)
Cely den nad tim premyslim ;-).Jak pribyva hodin rikam si uz budem po obradu, po obede... ;-)asi lehce blbnu, doufam, ze ne sama. druzicky jsou krasne,nejlepsi jak z toho maji obrovskou radost,aspon ty co jsem zatim videla a kdyz si vzpomenu na sebe....:-)
Tak družičky mít nebudu, ale myslím, že to zvládnu i bez nich. :-) Jinak nejsi sama dolphink, nejsi sama, kdo takhle blbne. :-D Jsem dneska viděla tři svatby a vždycky ve mně úplně zatrnulo....a říkala jsem si, že příští týden to čeká mě, že touhle dobou budeme tam a tam... :-N
Profilova fotka
my si celej den říkáme se skoro manžou, za chvilku budem vyjíždět, teď už budem po obědě, těď už budem pařit :-D Za tejden touhle dobou už budem všechny mladé paní ;-)
tak se nám to pěkně krátí holky. Pomalu mě začíná trápit to předpovídané počasí - obřad, hostinu i párty chceme mít venku :-( . Třeba se nad námi počasí smiluje a vyjde to. Meni, tohle my si taky říkáme :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jó Veru, to počasí,to je jediné, co nemůžem zajistit :-D snad to ale vyjde, zatím na všech svatbách, co jsem byla, počasí vyšlo, i když třeba pršelo, tak zrovna na tu chvíli vysvitlo sluníčko, tak doufám, že u nás to bude podobné :-D Jinak jsem dneska domlouvala dort, slečna mi říkala orientační cenu, bude nás stát cca 1000kč (docela by mě zajímalo, jak jste na tom s cenami vy, nevím, jestli je to za dort hodně nebo málo), a taky jsem slečnu uprosila na požadovaný tvar dortu - čtverec, říkala mi, že má formy jen šestiúhelník nebo kruh, ale nakonec mi ho přeci jen udělá podle mých představ :-D
Meni, já objednala dort (mám ho v albu) aby byl pro 40 osob, kdy každý dostane kousek ke kávě. Bude tak 40 cm vysokej a 50 sm širokej. Cena rý bude do 1.000,-, protože třeba ty plody moře tu cenu nechaly narůst, ale myslim, že to neni nějak extra moc. Hlavně, aby byl dobrej, to by mě štvalo - ani ne tak ty peníze, jako že by si na něm nikdo nepochutnal a bylo by to takový trapný.
Tak cenu dortu netuším, bude mi ji péct sestřenka...a zařizuje to mamka...a bude ehm dlouhá asi 80cm a široká nějakých 20 cm...bude to obdélník....a měl by znázorňovat silnici...no a prostě vůbec to nebude moc tradiční svatební dort...sama jsem zvědavá jak dopadne...jestli dobře, tak ho pak určo šupnu do albíčka. :-D Ale myslím, že 1000Kč za dort je fakt ok, protože co jsem koukala na netu, tak některé dorty stály hodně přes 2tis...kolem 1tis. jich bylo pomálu....
My budemem mit tripatrovy, kde to psledni patro tvori strisku altanku ve kterem je figurka...uplne tradicni,nacancany,takovy ten z filmu :-D .A bude stat asi 1700.Takze tisicovka, je dle meho uuuuuplne v klidu.Bude nas taky asi 40 a pocitam, ze to horni patro zustane,i pro kamarady na vecer,pripadne do mrazaku na prvni vyroci ;-) Vsem moc dekuju za reakce, jsem moc rada, ze neblbnu sama :-).Musim jit balit, zitra odjizdime, zacinam mit uz ted hruzu co zapomeneme ;-)
Řekla bych, že začínáme blbnout všechny. ;-) Přeci jen se to všechno nějak moc rychle blíží.... Tak dolphink, všechno v pořádku sbalte...a uvidíme se až za týden jako vdané paní. :-N Snad nám to všem vyjde.... :-)
Profilova fotka
Dolphink, moc vám přeju, aby se vám svatba vydařila, budu držet palečky, a už se moc těším na fotky ;-)
Holky taky moc moc drzim palce,hlavne at nam vsem vyjde pocasi a trapasy jsou jen pro smich a ne katastrofalni ;-). Fotecky urcite dodam a tesim se na ty vase...Moc moc si ten den uzijme.Treba se sem jeste dostanu do nasich ale nevim to jiste...Kdyby ne tak tfuj tfuj tfuj :-D krasny svatebni den...
Zdravím ve spolek...nevím jak u vás,ale moje nervíky začínají pracovat zda nám všechno vyjde a zda to bude v klidu !!!! Zda mám správné šaty, zda správně účes... no prostě síla.... :-|
Tak u mě začínají pracovat nervíky z toho důvodu, že stále nemáme figurky na dort..ozdoby na auto už máme skoro hotové...ať už je raději ta sobota...a je to za náma... :-S
:-) já zas nemám prádélko na svatební noc :-D
Jooo, tak to my svatební noc mít nebudeme, tak prádýlko neřeším... :-D Budeme mít byt plný hostů. :-D Takže bude spíš posvatební noc. 8-)
:-) Ahojky, nevdává se některá z Vás 18.8. v Kolíně? Mám nervíky a do toho si budoucí tchyně pozvala na obřad kámošku s mužem a my je vůbec neznáme! Hrůza. Jak vy to zvládáte? :-(
Profilova fotka
Ahojík, tak holky, za týden jsme vdané paní, nervíky pochodují co :-) jinak se moc těším na vaše fotečky a přeji Vám ať je Váš den ,,D" ten nejkrásnější a do manželství Vám přeji hodně štěstí, lásky, porozumnění a pohody ;-)
Profilova fotka
Petro 74, bohužel se v Kolíně nevdávám :-) , ale jinak i já budu mít na svatbě dva členypřítelovy rodiny,které vůbec neznám, ale to se přežije, ale jinak nevím,comá tchýně co zvát na vaší svatbu nějakou svou kamarádku ]-( To by se mi moc nelíbilo, nám se do ničeho naštěstí rodiče nepletou, anijedni ani druzí :-D Prádélko na svatební noc taky teda neřeším,je spousta jiných věcí na řešení, teď jsme se dohadovali,co za pití budeme hostům platit my a co už si zaplatí sami, pokud budou chtít :-D
Ahojky holky, tak já prádélko neřeším, jelikož jsem měla v červenci narozky, koupila mi ho mamča, takže o starost míň. :-D .
Profilova fotka
čauvec holky, tak já mám taky už nervy v pr...., ale hlavně mě štve drahého příbuzenstvo, jsou z maloměsta a jako praví maloměšťáci se taky chovají. Babička, která sotva chodí, nedokáže přenést přes srdce, že osobně (nejlépe za její asistence) nepečeme kvanta cukroví a rozhodla se, že napeče nějaké koláčky a ještě cosi :-| Nejlepší na tom, ale je, že se nějak neobtěžovala nám to oznámit stejně jako všechny ostatní připomínky, které k naší svatbě má tj. že ženich proboha nebude v obleku, není zvaná širší rodina apod. a raději roznáší drby po městě ;-) Mimochodem koláčků budeme mít čtyři obrovský krabice (asi 1000 kusů) tak jsem zvědavá co budeme dělat s těma od ní, ať si je klidně strčí do špic ]-(
No, já mám už dneska nervíky docela dost na pochodu.... Koláčky si budeme péct sami, protože podle maminky nikdy tak skvělé neumí udělat....takže v úterý večer musím jet domů k našim...ve středu snad někdy v 5 ráno pak vyrazíme k tetičce do nedaleké vesnice (máme totiž malou kuchyň), kde ty koláče budeme péct....budou tam asi všechny moje tetičky a sestřenky, které budou s prominutím kvokat o tom, co žena po svatbě má nebo nemá a co se MUSÍ na svatbě dělat apod. Joooo, na mé nervíky fakt balzám. :-S Jestli přežiju tohle, tak snad i tu sobotní svatbu..... 8-(
Profilova fotka
brouci tak to ti fakt nezávidím ;-) , přesně tomuhle jsem se chtěla vyhnout x-) Hele držím palce, ať ten slepičinec přežiješ ve zdraví. Máš pravdu, že svatba určitě nemůže být horší zážitek :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?