Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
Dolphink, to opravdu máš kliku, moc se těším, až dáš vědět, jak to dopadlo ;-) Kdo má takové příbuzné a známé, má opravdu štěstí, jenže svěřit se za takové prachy profesionálům, když je výsledek nejistý, to fakt ne :-D irbis - ženatý se závazky, to je fakt dobrý, to bych tam učurávala smíchy :-D
irbis, skvělý výběr! :-D To u nás asi nepochopí, až dorazíme s naším autíčkem, na kterém bude sedět želva s medvědo-psem. :-D :-D
Profilova fotka
jo broucino to asi nepochopí, ale jak tě tak pozoruju tak jsem přesvědčená, že ty jsi natolik free člověk, že ti přízemní názory ostatních budou stejně ukradený 8-) 8-)
Profilova fotka
tak vymisleli se mi opravdu dlouho nepovedlo, kaju se a hluboce se stydím holky |-| |-| ....... samozřejmě vymysleli
Jooo, kdysi jsem to řešila, ale teď je mi to fakt šumák....někteří se prostě nezmění, pomlouvat budou pořád...tak proč se tím trápit, že....ženicha budu mít prostě neoholeného, bez kravaty, já tam budu plachtit v modrých šatech.. :-D :-D
Profilova fotka
ha tak to mám stejný, taky netuším proč bych si měla dělat vrásky s tím co si myslí ostatní 8-) 8-) já teda budu mít oholenýho ženicha - takže asi tradičnější svatbu než ty, ale taky bez kravaty a myslím, že i s košílí ven z kalhot a já v hnědé - to taky bude něco pro zlé jazyky.... jen ať si smlsnou, já jim to přeju :-D Stejně mám pocit, že tady na 18.8. se sešlo dost nevěst s netradičním náhledem na svatbu. Čím to, že ten termín tak přitahuje ;-) Tak holky, která se ještě vymknete tradicím?
Když mně se přítel líbí právě ve strništi....to vypadá víc chlapácky. ;-) Ale je to o tom, že každému se to líbí jinak, že. :-) Ale do našeho vzhledu si kecat nenechám, protože je myslím si podstatné, že se budeme líbit sobě navzájem, že....paní tchýně už nějaké prostesty měla, že ženich nebude mít kravatu a že by to měl vydržet aspoň na obřad...tak jsem jí říkala, že se mi v tom prostě nelíbí, sám kravatu nechce, tak proč ho nutit jen kvůli obřadu...v teplákách tam nepřijde, tak o co jde, že? :-D Co jsem teda nechala je, že mě k ženichovi dovede taťka...chtěla jsem bráchu, protože to pro mě byl mužský vzor...taťka byl pořád v práci...ale pro klid v rodině jsem tohle překousla...prstýnky taky budou...ehm, ale asi toho moc nezůstalo, no. :-N Ale řekla bych, že bourání svatebních tradic je vcelku populární. :-)
Profilova fotka
bohužel se k vám v tomhle nepřidám, ženich bude oholený, v kvádru i s kravatou - jemu to tak moc sluší a sám se v tom i dobře cítí, já budu mít béžovo bílé šaty, prstýnky, kytku... :-D Snad jen na obřad pojedem spolu z našeho společného bytu, rozbíjení talíře nebude, jíst polévku z jednoho talíře taky ne... Nebude to vyloženě klasika, ale tak na půl :-) holky, proč řešit ostatní, když se sejně najde někdo, kdo vás na svatbě nebo po ní pomluví :-D Když už ne příbuzní (jako že u nás určitě přítelova babka, nic se jí jen tak nelíbí) tak nás tu zdrbnou holky z beremese, až už přemýšlím, zda sem fotky dávat ]-( A už mi tu troubí pod okny auta z dnešních svateb, jednu nevěstu už jsem i viděla, a zy týden i my... :-D
Jo, tak mě pomluví zcela jistě moje příbuzenstvo...jsou většinou z pidi vesniček...kde nevěsta musí být v bílém a šlehačkových šatech.... A o tom, jestli sem dát fotky taky uvažuju....ale na chvíli je sem dám určitě, už kvůli vám a tak....a taky si říkám, že tady albíčka očumuju....a inspiruju se, tak třeba to bude inspirace i pro jiné....
Profilova fotka
taky se mi moc nechce dávat sem fotky, asi vyberu jen třeba jednu nebo dvě 8-) to já si říkala, že můžeme jít k obřadu klidně spolu, je mi nepříjemná taková ta demonstrace dávání někoho někomu, já jsem sakra svobodná osoba a dávám se snad sama, rodiče s tím nemají co dělat...... ale přítel prohlásil, že by to mohlo zklamat jeho matku, tak jsem to zkousla
Profilova fotka
Neříkám, jen koukání by mi nevadilo, ale jestli jste sledovaly diskuzi obyčejná svatba, tak tam se to docela rozjelo. Občas se někde dávají k lepšímu odkazy z příprav nebo svatby a ostatní se tím docela baví a pomlouvají. Nechci pak na svoje fotky někde narazit, že se někomu zdály k smíchu. Fotky se sem dávají pro inspiraci, a pro kamarádky, které nejsou odsud, a neukážu jim fotky naživo. Ne aby se tím někdo bavil a bavil tím i ostatní ]-(
Jj, tu diskusi jsem sledovala a nestačila se divit...mně se taky třeba občas něco nelíbí atd...ale nebudu to přeci hned zesměšňovat apod. To samé gratulace u alb...když se mi to nelíbí, tak nenapíšu nic....přeci gratulace by měla být pozitivní...a ne psát, jak je nevěsta hnusná atd. :-| Přijde mi, že v poslední době sem chodí takoví dost zvláštní lidé.... :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
hele holky, z jinýho soudku - máte některá opravdu zaručený zprávy o počasí v sobotu 18. 8.? :-)
Přeci jen si říkám, že tyhle stránky jsou o svatebním šílení, takže pokud někomu vadí diskuse jestli bílé nebo béžové ubrousky, tak ať to nečte...a nebo si chodí diskutovat jinam, že....
Profilova fotka
broučina, asi tak. Takže se ještě rozhodnu :-) zuzu, nevím. Někde jsem slyšela, až 27 stupňů, snad oblačno, ale oficiální zprávy ještě ne :-D
neeee, 27°C, neeee....bych radějí krapítek chladněji..... :-N
Profilova fotka
minulou sobotu bylo nádherně, ale třeba dnešek bych nechtěla, jak te tu podmračeno, ráno dost pršelo... :-D , ale mě je o jedno, klidně i zimu, jen sluníčko, prosíííím :-)
Béééé, pršelo? Tady ani kapička....když tady na jihu je vždycky tak nějak tepleji.... Venku je dost dusno, ani větříček nezafouká. :-(
Jinak si myslím, že nemá asi moc smysl spekulovat nad počasím....protože to bude jisté až 18. :-D Meteorologové se dosti mýlí....takže, nechme se překvapit... ;-)
Profilova fotka
docela slejvák :-D , taky si myslím, že se nechám překvapit, ale jestli bude v tu noc na sobotu pršet, tak mě asi odvezou :-D
V noci ať si klidně prší, pročistí se vzduch. :-D Ale pak bude prostě svítit sluníčko, teplota bude taky přijatelná a hotovo. 8-) Což mi teda připomíná, že zatím stále nemám žádný spešl deštník, aby mi ladil se šatama. :-D
Hlásím se k vám děvčata, vdávám se jako vy.... a svatbu mám netradiční, všechno jsme si zařídili sami a doma to oznámili až 10 dní před obřadem,byl to šok,ale všichni přijdou!!! Muj pocit je výborný.... jsem ráda že se o mé svatbě nemluvilo zbytečně moc dobředu. Znáte to jak se to všude probírá! JInak fotky sem asi dávat nebudu, nemusím slyšet ody na mou osobu a hlavně nerada bych aby někdo někde řešit zda jsem měla pěkné nebo nepěkné šaty!!! ;-)
soptulda: Tak to je super!!! Lituju toho, že jsme to tak taky neudělali....protože to byly občas nervy...ale už jsem se dostala to takového skoro klídku a řeči ostatních už mě jen tak nerozhází. :-D V čem budete mít svatbu ještě netradiční?
Broucina.... obřad až 13:30, budeme v hotelu už od pátku, takže nebude vyjíždět od rodiču, ty přijedou za námi. Hudby reprodukovaná. Jetě přemýšlím,ale zatím asi klasika....obřad v kapli
Tak my jsme 12:30. Bohužel to nešlo později. :-| Od rodičů taky vyjízdět nebudeme.... No a viditelně se Země točí dál. ;-) Jen tak dál :-) A šatky budeš mít bílé?
Profilova fotka
13.00, dýl už jsem nechtěla, dřív taky ne, ale teď docela lituju, že jsme to nedali na 12.00, zamlouvali jsme si hodinu jako první na ten den :-) soptulda, a kde budete mít svatbu? ;-)
Profilova fotka
ahoj, taky se pridam na 18.8. my to mame taky trosku netradicne. svatba nebude v miste, odkud pochazim (litomerice), ale v praze, protoze je to praktictejsi, kdyz tu bydlime (do prahy jsem se pristehovala) a 80% lidi je zprahy. tatka to dlouho skousaval:)) bereme se na libenskym zamku, na obrad dorazi asi 110 lidi, rodinny obed je pro 35 lidi, na 16h jsme uz pozvali kamarady, prijde asi 60 lidi. z toho poctu mam hruzu, ale pritel nechtel nikho ze sve strany skrtnout. rodina se sejde u stepanovym rodicu, bydli ve vile se zahradou a bazenem, u nas by to jaxi neslo, do bytu 2kk bychom se fakt nevesli a budu chtit mit klid. svedkyne s fotografem me odvezou k tchynakum az na zaver, jen si prelezu do jineho auta. do prahy tata veze "delegaci", v litomericich se sejde me pribuzenstvo a pojedou hromadne smer praha, tata bude navigovat. pochybuji, ze by trefili a hlavne vcas. uvidime, jak to vsechno dopadne. co se tyce pocasi, vidim to na 23st a prehanky uz jste trosku nervozni? ja zatinm v klidu, ale to prijde ve ct, kdy uz nejdu do prace
mishi: Koukám, že to taky nemátě zrovna jednoduché....též se nevdávám ve svém rodišti, což moji rodiče vcelku dlouho rozdýchávali...říkala jsem si, že to bude praktičtější v Brně, kde s přítelem bydlíme...a když jsem viděla, jaký je problém s tím odkud kdo kam apod., tak jsem domluvila v restauraci snídani pro všechny, odkud se teda pak společně vydáme na obřad...jen doufám, že nikde nikoho nenecháme. :-D
šaty čistě bílé,celké přání ženicha. JInak ten svatební den pro mě není až tak důležitý, nemusím být středem společnosti ... hlavně aby to zbývající půl století bylo prožité ve štětí a radosti !!!!
Hmmm, taky se těším, až bude po všem...a nikdo pořád nedokáže pochopit, že nějaké tradice nám vztah nezachrání.... 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?