Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
reynocek: To jo, tou kadeřnicí a ještě líčením jsem mu to nabourala celé. :-D :-D Jo a vlastně ještě oblíkáním....prý mi stačí 10min, ne? Názor změnil, až viděl moje oblíkání u švadlenky. :-D
Profilova fotka
tak u nás plánuju já a přítel podniká různé diverzantské akce (asi nechtěné) jak mi to plánování ozvláštnit :-)
Byla jsem taky názoru, že plánuju já...ale viditelně můžu plánovat pouze mašličky a barvu ubrousku, protože na zbytek je potřeba mužskou logiku, jinak by se svatba zhroutila. :-D
zretelne jsem stastna zena.Muj drahy se o planovani ani nepokousi.jen se snazi zapamatovat si pokyny,coz se mu stejne vetsinou nedari a pak akorat brbla, ze vsechno porad menim a pritom je porad vsechno stejne ;-). JInak s tradicema uvidime.Nechali jsme organizace na pani majitelce hospudky, takze ani nevim jak to bude se zametanim a polivkou.Ale asi bych se nebarnila ani jednomu,tak to neresim. Jinak amm taky udelane dvoubarevne maslicky,ale pocitam s tim ze jima pripichnem jeste myrty.Barva je sice takova, ze s enebude hodit k nicemu,ale to neni muj problem.Hlavne ze me se k satum hodi ;-) broucina:to je preci uplne jasne, ze ty nejduůezitejsi veci musi planovat vzdycky chlapi.Jen je treba na ne dohlednout, aby to bylo tak jak my chceme ;-).
Profilova fotka
dolphink to máš svatou pravdu, hlavně na ně dohlídnout. Já teda taky distribuuju svému drahému neustále nějaké pokyny, ale mám pocit, že vždycky nějakým záhadným způsobem obkrouží jeho mozek aniž by se ho byť jen vzdáleně dotkly :-D
irbis, tos řekla mooooc hezky. :-D
jjj,tyhle pocity mam obcas taky.Vetsinou se vyplati si stoupnout primo pred neja nechat si to zopakovat.I kdyz Jirka ma kratkodobou pamet velmi dobrou ;-)
Profilova fotka
tak to mi s broukem nějak organizujeme a plánujeme spolu, spolu i nakupujem na svatbu a dělali jsme jmenovky atd.... sice sem tam někdy zabrblá, že už toho je třeba moc, ale jinak je báječnej :-)
meni: Koukala jsem na fotky ze svatby, kde jsi svědkovala...a fakt jsi tam byla správně vysmátá. :-D Budeš mít určitě super svatební fotky. ;-)
Profilova fotka
ahoj brouci,taky už odškrtáváš dny :-D
luucciinnkkaa: Noooo, taky taky. :-) Budete mít na svatbě hafana? Jinak máš v albíčku super fotky. :-) Velmi fotogenický hafuša. ;-)
Profilova fotka
Naše miminko se rád fotí,škoda že tam nebude moct být,to bych měla po účesu a všichni by byly bosy :-D
Článek se načítá
Hmmm, to mi tam hafušku budeme mít....tak jsem zvědavá, jak dlouho budu mít rukávy... :-D Mám je totiž takové dlouhé a lehoučké....takže jakmile zafouká, tak po nich bude určitě skákat... :-D Asi budeme mít veselou svatbu....ale nevíme, kdo by nám ho hlídal...takže prostě bude s náma.. :-D
Profilova fotka
Nám vybouchlo hlídání a ještě kameraman :-(
Fakt? Ty jo, tak to nezávidím....máte už nějakou náhradu, nebo ještě řešíte? ....u nás zatím žádné katastrofy....můžu jen doufat, že tomu tak bude dál....
Profilova fotka
broučina: no jo, ono to ani jinak nešlo, nohy se mi ze začátku sice klepaly, z té důležitosti, ale jinak já byla vysmátá, nevěsta nervózní... jinak nevěsta si tu založila taky album, už přidala fotky :-D Jinak jsem většinou vysmátá, na naší svatbě budu určitě taky :-D Já byla dneska zamlouvat fotografa napevno, a najednu stranu mě naštvali, protože se začali vytáčet. Chci nafocení obřadu, pak skupinky venku, a potom, protože máme obřad celkem dlouho, v jednu, a samé starší příbuzenstvo, tak jet hned na oběd, a cca za dvě až řihodinky se sebrat a jet se dofotit na zámek. Na začátku to nebyl žádný problém, ale teď najednou, že co tady paní fotogafka bude dělat ty dvě a půl hodiny, jestli je to nutné a tak, nakonec to ale slíbily, s tím, že to bude dražší ]-( . Tak teď už je mi to najednu stranu jedno, hlavně když nemusím týden předem shánět někoho jiného :-S Ale naštvalo mě to, tak to na začátku neměly slibovat, věděly to tam od začátku ]-(
jj, právěže jsem viděla ty fotky a bylas mi tam nějak povědomá. :-) S fotografem snad nebudeme mít problém...je to náš kamarád...takový profesionál amatér...ale fotí krásné fotky...přistoupil i na to, že budeme něco fotit ještě před obřadem...a protože musí v pátek do práce...tak na svatbu přijede až v sobotu ráno...jede až z Hradce Králové...tak doufáme, že se nám cestou někde neztratí. :-) A od té fotografky je to teda fakt pěkné....a nesepisovali jste nějakou smlouvu nebo tak něco? To zdražení fakt potěší. :-S
Profilova fotka
nepodepisovali, já nevím, ale zatím jsem od nikohoneslyšela, že by na tohle podepisoval smlouvu. Tak hlavně cena se bude odvíjet podle počtu vyfocených fotek, a jsem zvědavá, kolik si nakonec řeknou. My žádného takového kamaráda nemáme, bohužel, buď za to ráda ;-) Já si do svého alba přidala jen naší fotku z té svatby, protože jsem si nebyla jistá, jak by na to nevěsta zareagovala, kdyby se tu objevila, a ona mě převezla a dala si sem taky fotky, alespoň vidím ty focené od profesionála... :-D
Jo, to já jsem straaaaaašně ráda, že to je tak jak to je...přeci jen si říkám, že bude příjemnější, když nás bude fotit někdo, kdo nás zná, než cizí člověk...máme oba s nastávajícím problém, že jakmile se objeví foťák, tak se tak příšerně ksichtíme...tak prostě budeme potřebovat trochu povzbudit.. :-) A je pravda, že na fotkách od tohodle kamaráda vypadáme vcelku normálně. :-D A hlavně mi přijde šílené, kolik takový fotograf stojí....tady to budeme mít za to, že mu asi zaplatíme cestu, u nás bude mít nocleh atd. :-) Třeba nebudou zase až tak dokonalé...ale myslím, že pár nějakých takových na to ukazování mít budeme. :-)
Profilova fotka
brouci dneska celý den jen volám ale už ztrácim naději e někoho seženeme
Profilova fotka
To víš, že budete mít pěkné fotky, můj nastávající se taky nerad fotí, ostatně já taky radši fotím než jsem focená, ale v ten den prostě chci mít hezké fotky, takže má za úkol dát si pár panáčků a ono ho to pěkně uvolní :-D Jen doufám, že tohle byla jediná překážka :-| lucinko, kdyby šlo jen o tu kameru, tak to nebude zas až taková tragédie, ne? Hlavně když vyjde vše ostatní a svatba se vydaří ;-)
luucciinnkkaa: Taky si myslím, že kameraman není to nejdůležitější....i když to určo zamrzí....hlavně když vyjde ten zbytek.... Jo, máte už vybranou skladbu na první tanec? Pořád se na tom nemůžeme domluvit....chtěli bysme mít jednu písničku jen pro sebe..což bude taky asi pro některé překvapení...protože na všech svatbách, co jsem byla, spolu novomanželé netančili ani minutu, a už nastalo střídání se svatebčany....
Profilova fotka
tak my spíš máme problém vybrat hudbu na obřad a ještě přemýšlet co jako první tanec :-D ale určo nebude žádná klasika jako valčík nebo polka, ale nějaký ploužáček ;-)
Obřad za nás vyřešila matrika. :-D Bylo to vcelku těžké ze seznamu vybrat....ale vzali jsme to vylučovací metodou.. Sice jsme přemšleli nad tím, že si nahrajeme něco na cd vlastního....ale nějak nám už na to moc nezbývá čas....takže to necháme tak...stejně tu hudbu asi nebudu moc vnímat, budu soustředěná na to, abych si nepřišlápla šaty a při prvním blesknutí foťáku nevzala zpátečku a neprchla. :-D :-D
tak my mame veskerou muziku vyresenou uz skoro od zacatku planovani svatby ;-))))). Na nastup na obradu si pral muj nastavajici od Fleretu Ach ta moja mila, na proslov jsme nechali to co tam maji standartne a od prstynku dal mame You raise me up od Joshe Grobana-ma uuuzasny text i hudbu a pak od Oldfielda Islands a jako posledni all zou need is love v originale od Beatles. A na solo jsem od zacatku vedela ze chci Love is all around.Bohuzel kamaradka co nam bude hrat neumi anglicky,takze to budem mit bud bez slov nebo z CD...ale lepsi nez nic, ze;-) Oficko fotografa taky nemame.Nejak bychom to finacne neustali,tak zneuzijem kamarada a snad i meho bratra.Kameramana mame snad uzasneho,tak fotky budou doplnek:)
Profilova fotka
no jo, my co se týče kameramana to máme vyřešené od začátku, žádný nebude. Dvě kamarádky video neměly a nechybí jim, a ta jedna, která ho má, tak nám ho pouštěla, ale je to docela nuda. Pro mě. Hlavně mě za to neukamenujte :-D . Prostě každému stejně ukazujem fotky, a na fotky se kouknu častěji než si pustím kameru. Taky máme celkem dobrý foťák, na který se dá i točit video, neomezeně, takže na obřd - proslov poprosím asi bráchu, aby to natočil, ale jinak se mě zdá profi video zbytečné. Možná je to tím, že jsem ejště neviděla nějak pěkně zpracované video ze svatby :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme si vymisleli místo svatebního pochodu píseň Love and Marriage od Franka Sinatry, to je samo o sobě klasika, ale ve spojení s tím, že je to úvodní píseň k seriálu Ženatý se závazky, nám to připadá docela vtipný, tak doufám, že to trošku uvolní atmosféru. Staří to stejně nepochopí a mladí se aspoň pobaví :-D
meni, úplně s tebou souhlasím....taky kameramana nemáme...protože si říkám, že se na to koukneme jednou a pak to někam založíme...takže kameramana nemáme...stejně tam bude jeden strejda, který to stejně bude točit..tak to neřeším..důležitější jsou pro nás fotky...Přiznávám, že mě svatební videa nikdy moc nebrala...asi tak jako video celkově...ale tak to jsou naše priority, že... ;-)
Ja to celkem chapu,videla jsem video ze svatby vzdalene sestrenky a bylo to dlouhe a nudne.Ale my mame znameho kameramana, ktery nataci kratsi (nebo teda striha) a hlavne je to vtipalek, takze ma nejake vychytavky i ve videu.Jsem na to uplne strasne moc zvedava, bo zadne vzorove nam nepujcil at mame prekvapko ;-))).A navic to dostaneme jakos vatebni dar...Coz je uplne neuveritelne...Po svatbe se podelim o zkusenosti:-)
dolphink, tak to máte dobré. :-) Právěže většinou jsou ta videa tak nějak o ničem...takže jestli to budete mít nějak vtipně udělané....pak určitě poreferuj. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?