Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Tak vegetariána nemáme.....máme samé masožravce. :-) A co zkusit objednat zeleninovou polévku?
Profilova fotka
no mě se moc nechce je nuti vařit ještě další polévku kvůli jednomu člověku (mám pocit, že budou vařit jen kvůli nám), sem si říkala co třeba šopák?
Profilova fotka
Ano, film jsme viděli také a říkali si to samé, naštěstí co vím, v Pardubicích nikdo takový neoddává. Kvůli myrtám u nás byl taky boj, my budeme mít bílo béžové vývazky, půjde to tak nějak ke každému oblečení, výslužky nebudou protože nebudeme mít ani cukroví, bude jen náš hlavní svatební dort, což si myslím, že každému úplně stačí, na co pak ještě dávat peníze za krabičky a podobně, každý ať se nají a napije tam, stejně se většina přijde hlavně napít, že :-D
Jééé, mňam mňam šopák...tak to není špatný nápad...myslela jsem, že chceš něco teplého a fakt přímo polívku...salát se dá objednat jaýkoli, že... Výslužky se u nás dělají....to by prostě maminka nepřežila...ale o to se vážně nestarám....objednávala to u cukrářky....péct budeme jen koláče....ovšem všechno se to dělá v takovém množství...že nevím, kdo to bude jíst...proto jsem si prosadila dva dorty jogurtové s ovocem, protože mi to přijde lepší než nějaké s náplní....na ty se docela těším...v létě je to příjemné osvěžení...
Profilova fotka
ahoj holky, my už máme vše, teď už opravdu jen finální věci jako vyzvednutí a nakošíčkování koláčků a výslužek, rozvízt oznámka,...
Profilova fotka
tak oznámka a košíčky s koláčky už máme rozvežené přes týden, začali jsme celkem brzy, koláčky jsme napekli měsíc dopředu a jsem moc ráda, že už to máme hotové. Alespoň se každý hned vyjádřil, jestli na svatbu půjde a jestli máme počítat s obědem a bylo to :-D
Tak nám se vyjádřili většinou hned jak dostali oznámení....až teda na jednu tetu se strejdou...ale ti prostě musí vždycky nějak stávkovat....takže jim dneska budu volat, jestli už se teda rozmysleli.... :-D Je to fakt těžké se rozhodnout, jestli na svatbu jít nebo nejít. :-N
Profilova fotka
no, my jsme právě oznámení dávali s těmi koláčky, nechtělo se mi po příbuzných jezdit na dvakrát :-D , nejdřív s oznámením a pak koláčky, nebo oznámení zbytečně posílat poštou, příbuzné máme většinou rozházené po okolních městecha a vesnicích :-|
U nás se dávají koláčky až ve výslužce....nedávají se nijak zvlášť.....
Profilova fotka
my dáváme koláčky a oznámení týden předem, o svatbě už stejně každý ví a počítá s ní a paní pekařka má teď dovoleno, takže koláčky by byly stejně až týden před svatbou
Profilova fotka
my si koláčky pekly doma, u nás se dávají dopředu cca dva až tři týdny, tak my to rozvezli o něco dřív
Tak koláčky budeme taky péct doma, protože chcem udělat takové svoje....jsou větší a chutnější...jinak jako tradiční koláčky se tu dělají takové pidi cosi....strašně rychle to vyschne a nejsou prostě nijak dobré... Oznámení jsme dávali 2 měsíce předem, protože přeci jenom je svatba v období dovolených...tak aby s tím počítali....
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tam mi oznámení taky rozváželi v docela větším předstihu, cca 2 měsíce před svatbou. Protože jsme právě chtěli dát všem dostatečné množství času na to, aby si na tu slávu :-) udělali volno. Výslužky dostanou předem jen "vyvolení" :-N sousedé a známí, kteří nejsou zváni ke svatebnímu stolu. Svatebčané dostanou výslužky až při odchodu z hostiny. A výslužky budeme rozdávat až dva dny před svatbou. Jinak je vše zařízeno a jen čekáme ... ;-) Týden před svatbou máme už dovolenou, abychom si všechno zařídili pěkně v klídku a bez stresu.
Ano, taky si beru týden před svatbou dovolenou....i když jeden den bysme měli mít nárok na placené volno...jestli jsem to správně pochopila.... =-)
Profilova fotka
ahojky nevěsty, no tak mi dávali košíčky i s oznámením cca 3 měsíce do předu a udělali jsme dobře, do teď se řeší kdo pojede a nepojede, buď se nevědí jak pojedou ( bojí se po Praze autem ), nebo bohužel byl v rodině pohřeb atd....
Ehm, tak já včera volala jednomu strejdovi, jestli teda přijdou nebo ne, protože byli s tetou jediní, co se zatím nevyjádřili....no, to byl teda hovor....než jsem z něj vydolovala odpověď "tak mi teda přijdeme, noo" tak jsem měla už fakt chuť říct, že je nenutím, aby chodili.... :-|
Profilova fotka
broučina, tohle ti fakt nezávidím, u nás krom toho svědka všichni rovnou řekli, jestli ano nebo ne, a když se svědek nemohl tři týdny rozhodnout, řekli jsme sami, že si seženem jiného :-D
Profilova fotka
jo kočky tak myslím, že držím rekord, protože můj drahý oznámení + pozvánky své rodině na šumavě neposlal dodneška :-| ho asi jednou zastřelím :-D
irbis: Tak to je asi tak, že chce přítel na večer pozvat ještě některé své kamarády......a do dneška jim ještě ani neřekl, že se žení.... :-D Tak jsem zvědavá, kdy se k tomu dostane...
Profilova fotka
to je dobrý, za dva týdny svatba :-D Já jeho kamarádům musela psát taky, protože on jim nebyl schopný poslat ani smsku, aby si rezervovali datum a přišli na veselici :-D
Profilova fotka
no v obálkách to má nachystaný už měsíc ;-) ještě, že je pozval aspoň telefonicky :-) Oni jsou ti chlapi asi vážně všichni stejní ;-)
Profilova fotka
nejsou, jsou chlapi ještě horší :-D , jsem vážně ráda za to moje zlatíčko, které mám doma, to co občas slyším od kamarádek :-D
Tak mě to ani tak moc netrápí, že...moji kamarádi to nejsou. :-) Ale už vidím, jak jim volá v pátek před svatbou, ať přijdou...a bude s hrozně moc divit, že nebudou mít čas. :-D
Profilova fotka
mě to ani jedno není, já si svoje kamarádky obvolala, aby si udělaly čas a přišly, a on by tam pak nikoho neměl? :-D To by mi ho bylo až líto :-)
Tak víš, my tam normálně kamarády mít budeme....oba dva....jenže on chce ještě jakési dva kamarády navíc...ale až na večer...
Profilova fotka
Tak tohle je u nás naštěstí v pohodě. :-N Všichni pozvaní účast potvrdili téměř okamžitě, až na jednoho strýčka s rodinou, kteří nám vyjádření dali až minulý týden :-) My už jsme teď od řešení kdo půjde a kdo ne, přistoupili k řešení kdo pojede jakým autem. Ale naštěstí jsme to vcelku rychle vyřešili - zasedací pořádek je taky hotový, takže už jen "čekáme" ;-) Jsem takový plánovací typ, strašně se v tom vyžívám, takže to všechno stíháme tak nějak v klídku :-)
Tak auta jsme taky vyřešili docela rychle. :-) Zasedací pořádek ještě ne, protože se musíme domluvit v restauraci, jak nakonec vyřešíme stoly....Já bych taky ráda plánovala s předstihem...a touhle dobou mělo být všechno hotové a nachystané....ale moje polovička je jiného názoru...stále je času dost...a on to všechno přeci zvládne naplánovat během chvilky... :-D :-D No a pak se divil, že strávím 1,5h u kadeřnice, což mu teda narušilo jeho skvěle naplánovaný harmonogram. :-D
Profilova fotka
no jo když jim pak posuneme o minutku jejich záměry to je ale průůůůůser 8-) Ale, že jedinej kdo mi dělá fakt bordel v organizaci svatby je právě můj drahý :-D to je samozřejmě v pořádku :-) :-) Haha holky nemáte někdy pocit, že jsou jak malý děcka ;-)
Profilova fotka
Broucina: Tak to je hezký :-) Nejlepší je časová představa drahé polovičky versus skutečnost :-N Vždycky mě pobaví, jak zkreslené plány pak mají :-) Čas sice ještě je, ale rychle utíká :-( U nás doma se naštěstí plní úkoly okamžitě (nebo téměř ;-) ). Takže si už jen hraju s detaily a přemýšlím, co že bych si na tu svatbu ještě vymyslela, čím bych jí obohatila a zpestřila a sobě ukrátila čas :-) Ale zas to nesmím přehánět. Méně je někdy více!! Co se líčení týče ... já se běžně nelíčím vůbec. Na svatbu se svěřím do rukou drahé sestřičky, která si při zkoušce docela dobře poradila a výsledek se mi líbil. Jen ... na oči jsem dost citlivá :-( Jen tak někdo mi na ně šáhnout nesmí, jinak "koušu" ;-)
jj, to jsou....když se mě někdo ptá na děti, tak říkám, že už mám děti a dokonce dvě... :-D Našeho hafana a přítele. :-D :-D :-D Ti vydají za smečku dětí. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?