Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
Teda, máš můj obdiv ;-) No, já sedím u počítačedávám do počítače to, co někdo jiný posbírá v terénu, momentálně například zakreslujeme uliční čáry, před tím jsme dělali energetiku... Co je zrovna potřeba :-D Mám stavební školu, a konečně je to místo, kde mám alespoň nějakou praxi v oboru, spíš jen co se týče používaných programů :-|
Jéé, tak to zní taky docela zajímavě. :-) Řekla bych, že je super, když má člověk vůbec práci a když ho aspoň trochu baví... Rádi bychom příští rok pořídili vlastní bydlení....tak penízky budeme potřebovat..a tím pádem i práci...
Profilova fotka
No, přítel má tu samou školu, seznámili jsme se tam, jenže on má k tomu mnohem kladnější vztah než já, je projektantem, na to já nemám tu správnou představivost, to co dělám, je taková na jednu stranu jednotvárná práce, vůbec nejsem mezi lidmi, předtím jsem prodávala, což mě asi bavilo víc, ale bylo to za málo peněz, tohle je za víc, ale taky to není ono. Nevadí mi to, ale taky z toho nejsem nadšená, takový neutrál :-) Už se těším na to, až budu maminou :-D
Jůůů, už plánujete mimčo? A nebo už na tom pracujete? :-)
Profilova fotka
pracujem :-D
Jééé, tak to je super. :-) To my dětím v dohledné době neplánujeme...a spoléháme na chemii. :-) Rádi bychom svoje bydlení, já abych dostudovala....a pak třeba....zatím se budu učit na miminku kamarádky. :-D Bude rodit v listopadu...
Profilova fotka
kolem mě už je těch dětí docela dost, tak už se taky těším na vlastní, už nějak nepůsobí jako antikoncepce, ale už bych je měla nejraději doma, přítel zas furt básní o tlačení kočárku, takže jsme začali 3 měsíce před svatbou, abych do šatů neměla ještě moc velké bříško, ale asi se miminko rozhodlo, že počká až na svatbu :-) My máme byt, ale až to mimi bude aktuální, tak vyměníme za větší. Do rodinného domku bych klidně šla, ale ve městě jsou pozemky celkem drahé, takže bysme byli docela daleko od města, a raději bych s mimčem zatím zůstala ve městě, blízko doktorů, kamarádek chůviček a taky se mi nechce brát další úvěry, jenco splatíme auto...Ráda bych miminku dopřála vše, co můžu, a ne se ohlížet na peníze, jestli jsme zaplatili vše co jsme měli a zbyde nám na autíčko nebo panenku, nebo na jeden kroužek... Díky tomu plánujem postavit si domek až někdy v daleké budoucnosti, naštěstí v tomhle semnou přítel souhlasí, ačkoliv ten baráček by moc chtěl :-)
Přítel by dítě vcelku chtěl...ale oba víme, že nejprve musíme vyřešit bydlení...přeci jen bydlení v pronájmu není úplně ono...chceme právě domeček na kraji Brna i dál...Máme pejska a tak vůbec prostě toužíme po domečku...tak doufáme, že příští rok se nám snad povede zařídit hypotéka a najít odpovídající nemovitost....Říkáme si, že bude lepší platit hypotéku a vrážet to tak do vlastního bydlení....a na dítko snad pak taky nějaké penízky zbudou... Už jste přemýšleli o jménu? :-)
Profilova fotka
Jasný, že pokud bych bydlela v pronájmu, nebo ještě u rodičů, tak bych taky řešila nejdřív bydlení. Naštěstí máme svůj byt, takže je to o něčem trochu jiném. A vždy je lepší platit si své bydlení než platit pronájem, to určitě ;-) Jasně že ano, chtěli bysme holčičky, kupodivu ani jeden moc nechceme kluka, samozřejmě ale budeme rádi za cokoliv, hlavně jen když bude zrdavé... Takže máme vymyšlené jméno Sára Patricie, protože se nám líbí dvě jména za sebou, ale vše záleží i na tom, kdy se mimčo narodí, nechtěla bych, aby mělo ve stejnou dobu krátce po sobě svátek i narozky, a třeba i vánoce... Můj brácha to má přesně takhle, v rozestupu dvou měsíců, takže svátek slaví v létě na Zdenku :-D a chtěli byste svůj nový domek si postavit nebo nějakou rekonstrukci? ;-)
To my bychom rádi holčicku a kluka...ale v důsledku je to jedno..hlavně když to bude zdravé. :-) I když přítel tvrdí, že budeme mít samé holky, protože u nich jsou skoro samí kluci.... Tak uvidíme, jak se tam ty naše geny poperou.... Nad jménama jsme už taky tak nějak bádali. :-) Určitě nechceme, aby se děti jmenovali po jednom z nás, protože to tak máme s mamkou, že se jmenujeme stejně, a dokud jsme bydleli společně, tak byl problém s poštou atd. U holčiček se mi líbí jména Hanka, Lenka, Helenka, Adélka, Zuzanka (z toho mám schválenou jen Zuzanku :-) ). U kluků se mi líbí Lukáš (ale to je přítel, takže neee), Tomáš, Michal, Filip (jenže tak se jmenuje přítelův brácha, takže to taky není ideál)...bohužel se mi líbí jména, která jsou v našem blízkém okolí....a to se příteli nezdá, že by se jmenovali tak nějak stejně... Domeček chceme spíš k rekonstrukci, abysme mohli co nejdřív bydlet....líbí se nám nízkoenergetické domečky, ale jak jsem tak zjistila, je docela těžké najít solidní firmu, která takový domeček postaví....
Profilova fotka
Tak hlavně ze zkušeností ostatních vím, že nízkoenergetické domky stojí daleko víc peněz, ona se ta investice do toho vrátí až po x letech :-| Taky nechci aby se mimča jmenovala po nás. Já jsem Lucie, a mě se to moc nelíbí, brala bych právě třeba tu hanku a tak, jenže to je zas tchyně, a kdybysme dali jméno po tchýňce, tak moje mamka by to asi moc neunesla. Taky by se mi moc líbil Adam, ale to je zas na vánoce, hlavně se bude vybírat podle narození, no. zatím to je prostě Sára Patricie, ale stejně to nakonec dopadne úplně jinak :-D
Tak mě se zrovna Lucie líbí. :-) Já se jmenuju Alena a to jméno moc ráda nemám. :-) Nesnáším, když na mě volají Aleno, přijde mi to, jakoby mi nadávali. :-N Ale naštěstí na mě většina lidí volá Ali, Alčo, Ájo a tak... Adam se mi taky líbí...asi zkusíme pár jmen vymyslet...a pak to zkorigovat podle měsíce narození miminka...je škoda, když pak človíček přijde o dárky a oslavy, protože když to má všechno kolem Vánoc, tak se to tak nějak kumuluje dohramady...má to tak kámoška a vždycky ji to děsně štve.
Článek se načítá
Profilova fotka
přesně tak, nechtěla bych o to mimčo připravit, no, moje mamka je taky Alena, to samé babička, a mě se to teda taky moc nelíbí. Jinak já mám spíš problém při představování, nikdy pořádně nevím, co říct, jestli Lucie - to mi přijde takový divný, nebo Lucka, ale to už taky není ono... No, jsem zvědavá, jestli se dětem budou líbit jména, co jim vyberem :-D , určitě budou taky nespokojený a budou frfňat :-D
Taky si myslím. :-) Myslím, že každý nad svým jménem hořekuje, co mu to rodiče vybrali za jméno. :-) Nu což, můžeme se aspoň snažit, aby se líbilo aspoň trochu. :-)
Profilova fotka
Jé holky, tak ještě hcvilku a je TO TU!!!! Taky jste tak nervozní jak já??? ;-) Jinak koukala jsem, že jste probírali jména a líbilo se Vám jméno Hanka, to je milý, já jsem Hanča a opravdu to není ošklivé jméno, teď už se moc nedává a jdá se řikát všemožně a vždycky je to hezké ( Haninka, Hanička, Haňďa, Haňulka, Hanísek, Hanča, Handulka atd.... ), my čekáme mimí a jména už máme vybrané, dlouho jsem přemýšlela, že právě Hana dám, ale nakonec jsme řekli, že nechcem jména po sobě, takže to bude Jasmína nebo Šimon :-)
acornika: A v kolikátém jsi měsíci? Budeš mít nějaké speciálně upravené šatky? Jinak Jasmína je moc pěkné jméno, vcelku neobvyklé...je vůbec v kalendáři? Jinak začínám být pomalu nervózní....obzvláště poté, co mi včera tchýně řekla, že pro nás má na svatbu překvapení...tak z toho asi nebudu spát... :-|
Profilova fotka
jejda, překvapení nemám ráda :-D , zvláště takováhle, to bych se bála :-D Nervózní jsem, dělám kousek od radnice a tak mě už minulý pátek pěkně znervózňovalo troubení aut, která vezla nevěsty...Když si představím za tři týdny sebe, tu sobotní svatbu kámošky budu prožívat jako svou :-D
Profilova fotka
broucina : no budu v půlce 4měsíce, šatky upravené nemám, byla jsem teď na zkoušce a byli mi tak akorát, takže doufejme, že za 18 dní nějak moc nepoporostem a bude to oki, jedná se jen o bříško, protože jsem zatím nic nepřibrala. No Jasmínka v našem českém kalendáři není, bohužel, ale svátek má v zimě. Jo a mě říct někdo že mě čeká překvapení, tak se taky hrozím co to je :-D naposled mě takhle překvapil můj brouk a přinesl mi domů úplně šílený počítač :-D takový modrý, nějaký Apple, který je známý v americe prý, já se v tom moc nevyznám, ale jsem zvyklá na ten náš, tak jsem to zamítla
Jsem ráda, že mám podporu aspoň tady...no, však vám pak určitě povím, co hezkého si pro nás nachystala... 8-( acornika: Jméno Jasmínka se mi začiná líbit. :-D No, kdo ví, u čeho nakonec skončíme my. :-) A že se snad shodneme....docela boj byl, když jsme vybírali jméno pro pejska. :-N
Profilova fotka
co máte za pejska, a jak se nakonec jmenuje? My máme doma všechno možné, jen ne psa a kočku :-D
Jéééé a co teda doma máte? :-) Máme welsh špringr španěla.....je to skoro 10-měsíční kluk...a jmenuje se Ben...já pořád chtěla Fida....a teď mi přítel dává za pravdu, že by to bylo lepší, protože mu ten Fido úplně kouká z očí. :-D :-D Ale tak Beník taky není špatné jméno, slyšel na něj už první den.... Jinak ho budeme mít i na svatbě, včera jsme mu koupili černého motýlka a fakt je z něj fešák.... :-D Bude to zajímavé, jak to s ním zvládneme, protože je to docela divoch...poslouchat umí...ale někdy když se rozdivočí, tak je ke všem povelům hluchý...
Profilova fotka
No my máme yorkšírka fenečku, je jí 9měsíců a je to mazílek i divoch, no a jmenuje se Miňonet a říkáme jí Miňonko, Minísku :-)
Profilova fotka
Taky se připojím, my máme taky psa, je s náma na oznámení a jmenuje se Bond, James Bond :-D
Profilova fotka
Tak my máme zakrslého králíka Honzíka, dostala jsem ho k svátku ještě když jsem bydlela s našima, pak přítel si přinesl papouška zpěvavého, Karlíka, a pak jsme doplňovali už společně, dvě andulky, dalšího papouška Herkulese a dvě morčátka Easyho a Joeyho, když je občas dáme všechny na balkon, lidi z protějších baráků docela koukaj. Dám kdyžtak na chvilku fotku do mého alba, až to zkouknete, tak to dám zas pryč :-D
Profilova fotka
tak už mám v albu všechny naše zvířecí miláčky :-D
kdyz se debatuje o domacich mazliccich, tak se pridavam, ze my mame doma psouna prerioveho cernoocaseho.Rikame mu Pepa,ale ne ze by na to slysel ;-). Je na pozvankach ke svatebnimu stolu.A planujem pejska, nejspis madarskeho nebo nemeckeho ohare. Bydlime v domku (sice s tchanama,ale jde to),tak by mel vybeh. meni:vas zverinec je opravdu uzasny a fantasticky :-) Tehotna taky zatim nejsem, chci aspon na chvili do prace,at to po materske neni tak tezky navrat.A asi jsem divna,ale chtela bych aby pripadny chlapecek byl po mem nastavajicim,je Jiri. I kdyz treba takovy Jakub, nebo Ondra ;-).U holcicky nevime,chteli jsme Elisku,ale nejak se jich moc vyrojilo kolem....
broucina:diky za chvalu.Taky modrou zboznuju...Uz se tesim na tve svatebni album;-).Ja uz mam saticky zabalene ve vaku i se spodnickou.Aspon neco prychystaneho na cestu...
meni: Supeeeeeer! :-) Tomu říkám pořádný zvěřinec. :-D Morčata jsem chovala od 4 let asi do 16 a jsou to fakt miláčči...taky bych si ještě nějaké pořídila...ale příteli se nelíbí....no, tak si holt asi někdy nějaké donesu domů a to už se snad dá zlomit. :-N dolphink: Modrá je dobrá a myslím, že je super, že dnešní nevěsty hýří barvičkama. ;-) Jinak se moc těším na albíčka všech....určitě budeme všechny moc krásné...mám pocit, že ošklivá nevěsta snad ani neexsituje, na každé je něco krásné....proto nechápu, proč se někdo musí v gratulacích vyjadřovat občas dooooost nevybíravě...že by to byla závist? ]-(
Profilova fotka
Dolphink, kdybych měla po škole, tak bych taky chtěla do práce, alespoň na ten rok, který by se měl odpracovat :-) , ale to už mám dávno splněné, tak už to mimi, no :-D
Profilova fotka
meni : mám takovou obavu, že ti admina tvé zvířecí miláčky vymyže, protže to nesouhlasí s pravidly, bohužel, mě našeho mazlíka vymazala 3krát :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?