Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
@leeenaa my budeme tesne pred svadbou riešiť nealko a všetko ostatné, celú oslavu si chystáme sami ;-) No môj drahý sa tešil ešte prednedávnom a teraz je v strese, nechápem...
@lindux oslavu si taky chystáme sami ;-) neboj, ono ho to přejde, je to tím, že se to blíží
Profilova fotka
@lindux my máme také všechno ve své režii, nemáme oběd, a uspořádat raut pro 40 lidí není prča. takže já jsem nakupovala v akcích, to co se nekazí už od února a zatím jsme ušetřili cca tak 7000
Profilova fotka
tak mě chybí kytky, výzdoba, a papů co nevydrží, jako ovoce, zelenina a pečivo a sudy pivka a maso. jinak hotovo :-)
@cenicienta18 @leeenaa my sme mali mať tiež raut pre 40 ľudí a nakoniec ich bude 64 :-) Zatiaľ máme v mrazničke mäso na guláš a pripravené zaváraniny a boli sme kúpiť vínko, ale tak isto ovocie, zeleninku, chlieb, pivko a mäso na steaky budeme kupovať až tesne pred svadbou. Inak mi tiež chýbajú nejaké drobnostičky k výzdobe, napríklad lampióny :-) No a komplet oblečenie pre ženícha a šaty na prezlečenie nemáme :-D Ale to sa stihne...snáď...
@lindux maso taky budeme kupovat pár dní před svatbou a rovnou ho i naložíme. Vínko a nějaký alkohol už pomalu nakupujeme a máme zamluvené dca sudy s pivem. Ještě nakoupíme před svatbou ovoce a zeleninu a pak taky nějaké brambůrky a oříšky na stůl. Výzdobu asi uděláme jen decentní. Na lampiony jsme taky koukali, ale zase v létě je tma až asi v 10hod, tak uvidíme, jestli je nakonec koupíme. Spíš asi koupíme jen ubrousky a nějaké ubrusy a bude :-)
Profilova fotka
včera jsme konečně dořešili hostinu, teď už jen všechno povyzvedávat a zaplatit. Jo a taky si musím něco udělat s nehty
@bukac my jdeme řešit hostinu ve čtvrtek a nehty taky potřebuju vyřešit ;-) mám je celé polámané :-(
Profilova fotka
tak holky už jen 19 dní to není možné, nedavno to byly 3 měsíce a pomalu budeme nevěsty. škoda že ten den pak rychle uteče. půl rok nervíků, aby bylo vše ok a pak je vše za pár hodin minulostí. Bože jak já se těším, jen doufám,že nám vyjde počasí a bude pořádný pařák, jen aby nepršelo :-)
@fucipe objednala jsem sluníčko, takže prostě bude krásně :-) Je pravda, že od té 100 to letí rychlostí blesku, párkrát se vyspíme a je to tady :-)
Profilova fotka
@leeenaa jojo já si zrovna dělám seznam co ještě doladit a pořád mi toho připadá dost, ještě nemám krabičky na výslužky tak nevím jestli je koupit,nebo objednat přes net...
@fucipe taky si začínám dělat seznam obřad, oběd, párty :-) a rozděluji si to i podle toho do krabic, ať nic nehledáme. Jinak taky řešíme zrona krabice na výslužky, jak by měly být veliké. Košíčky už máme.
Článek se načítá
Profilova fotka
@leeenaa no já mám obřad na zámku a pak hostinu s hudbou až do noci, nemůžu to mít venku, protože jsem alergická na pyly a hlavně trávu,takže by jsem se udusila :-(. no člověk si pořád říká,že vše má a že už jen čeká do dne D a teď vidím kolik toho schází. jsou to sice drobnosti,ale je jich dosti :-) taky si musím sehnat podprdu bez ramínek kterou ještě nemám, aby mi to dělalo,že mám kozy,kozy,kozy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
@fucipe my to máme na Staromáku, pak oběd v blízké restauraci a pak párty klidně už v teplákách na zahradě :-) já už jen čekám, na co zapomenu. Podprdu neshánim, šaty mi drží :-D ale držim palce při výběru ;-)
Profilova fotka
@leeenaa to já jsem šatový maniak a říkám,že když mám šaty za 7400,tak v nich budu až do konce a moc se těším na to až budu princezna. teď právě vybírám písničky na obřad a co bude hrát až si pro mě ženich přijede domů a taťka mě mu bude předávat. zatím vítězí princezna ze mlejna, tak nevím :-)
@fucipe máš svoje a nebo půjčené šaty? Na obřad musíme mít 5 písniček a zatím mám tři, musim to dovybrat ;-) Doma v tom shonu asi hudbu řešit nebudu, prostě pustíme CD a je to.
Profilova fotka
@leeenaa ahoj já mám šaty půjčené. volala jsem na matriku jak to udělat s písničkama, tak mi dala číslo přímo na toho co hraje na ty varhany,ale radši bych cd, mě varhany, přijdou pohřební a kostelní a to přímo nesnáším :-(
@fucipe máme taky varhany a nepřijdou mi takové, jak jsi psala, naopak se to k té události hodí. Ale každý máme jiný vkus ;-) Tak to mě se šijí, budu mít svoje
Profilova fotka
@leeenaa já se těch varhanů strašně bojím,půjdu na schůzku s tím varhaníkem a juknout se na svatbičku jak to bude znít, ségra se tam vdávala před 7 lety a taky měla puštěnou muziku,tak nevím. třeba mi naskočí mráz po zádech a budu chtít jen varhany :-) tý jo 18 dní to je fakt husté
@fucipe uvidíš, určitě to chce slyšet ;-)
Profilova fotka
@leeenaa jojo asi máš pravdu :-) a co se ti bude hrát za písničky? mě vůbec nic nenapadá :-( kord jestli to bude na ty varhany?
@fucipe @leeenaa my sme boli dnes za pani kastelánkou, a budeme potrebovat 3 pesničky plus 30 minút podmazu, tak teraz vyberáme ktoré...nie je to ľahké...môj snúbenec vymyslel super melódiu na môj príchod ale nemáme ju kde nahrať, tak sa uvidí :-) Inak pochod mi bude hrať kamoška na cello :-)
Profilova fotka
@lindux @leeenaa no já jsem na ty písničky zvědavá jak to dopadne, už to blíží rychlostí tryskového letadla :-) :-) já pořád nemám krabičky na výslužky a podprdu a stuhy a šerpy na auto :-(
@fucipe ja som najviac nervózna z toho, že stále nemáme oblek a topánky pre ženícha a na prezlečenie pre nás oboch...ak nepočítam potraviny, tak ostatné už máme :-)
@fucipe já je neslyšela, nechám se překvapit (všichni, co tam obřad měli s varhana to chválili) ;-) šerpy a stuhy na auta jsem udělala sama a myslím, že jsou pěkné ;-) Udělala jsem i mašle na kliky.
@lindux ten oblek by to na svatbu sehnat chtělo ;-) a teď vážně... neboj, seženete. My koupili hezký a zároveň zajímavý v nějaké akci v obchodním domě My na Národní (ale tam asi nepojedete a navíc ho máme doma už asi 3 měsíce). Tak držim palce, ať narazíte na nějaký, co vám padne do oka. Na převlečení na párty jsme si koupili trička nevěsta a ženich a uvidíme, jestli je využijeme. Já k němu budu mít sukni. Je to grilovačka už neformální ;-)
Ahojky tak už se nám to blíží. Svatbu máme 16.7 ve Stachách. Jen se bojím počasí chtěla bych, aby bylo krásně. Jenže teď se to asi těžko odhadne :-(
@leeenaa jůůů tak to je fajn, že jsi objednala slunko toho se asi nejvíc bojím, že bude pršet :(
@zuzu.ch nebude a basta !!!! Prostě nesmí :-)
Tak, tak nesmí. Určitě budeme mít kráááásně :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?