Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
@fucipe Já v 11 :-) hrad Šternberk
Profilova fotka
@misula.g ty brďo :-) no to by jsem to asi vše ani nestihla ráno připravit :-) ke mně pojedou se snoubencem 25km,tak je mi jasné, že přijedou pozdě :-)
@fucipe My to měli původně na 14 hodin, ale v restauraci, kterou jsme moc chtěli, nám taktně naznačili, že jelikož je sezóna a budou mít asi hosty v penzionu, tak bychom to měli kolem půlnoci ukončit. Proto jsme to přesunuli na dopoledne a jiný termín nebyl volný.
@fucipe A hlavně, u nás se sjíždět hosté nebudou, takže chystání bude akorát se mnou :-)
My máme svatbu ve 12 hodin, takže taková klasika :-) Jede si pro vás pro všechny ženich ráno před svatbou? My jsme se rozhodli, že se setkáme až u oltáře :-)
@moniinom Já pořád nevím... Určitě mi doveze kytku, protože jak už jsem psala, nemáme auta :-) Původně jsem chtěla setkání před oltářem, ale je náročné to uskutečnit :-( Pak jsem si taky říkala, že když se uvidíme před obřadem, aspoň budeme mít ještě chvilku pro sebe, abychom si popovídali o samotě o svých pocitech a tak, než to všechno vypukne. Takže pro mne má obojí svoje pro a proti
Profilova fotka
@misula.g @moniinom no pro mě přijede dá mi kytku a to že já jí mám velkou,protože jí potáhnu na zemi za sebou :-) a vyrazíme. taťka mě mu předá na zahradě pod slavobránou. Jelikož táta je slovák, tak jsme hodně na tradice :-)
@fucipe Tu co máš v albu? :-D No to je bomba, takovou obr kytičku jsem ještě neviděla, fakt originální! Ale spodek se poničí, ne?
Profilova fotka
@misula.g jojo je to ona, nene neponičí, jelikož mám dlouhé šaty,tak to vlastně budu mít hozené na ně. A hlavně spodek tý kytky je fakt už taková zeleň co vydrží hodně, takže by to mělo býti v pohodě, ale uvidíme :-) maximálně vezmu nůžky :-)
@fucipe To je fakt zajímavé :-) Já toužím "jen" po pivoňkách... ale zatím musím čekat, jestli budou.
Profilova fotka
@misula.g no to já jsem náročné děvče a ke všemu beran,takže když si umanu,že něco chci,tak to mít musím :-)
@fucipe Já právě z těch tří malých květinářství vybrala jedno, dá se říct, že tam vážou svatební kytice nejvíc, a nebyli ochotni mi pivoňky shánět, pokud budou u nás odkvetlé. Tak musím hledat dál :-| ale bohužel to musím jen obvolat, zatím se tam nedostanu :-( A snoubence tedy stavíš před hotovou věc, když si něco umaneš? :-D To je dobré :-) Já jsem zase hrozně nerozhodná a moje představy se dost liší od ženichových. Shodli jsme se akorát na mých botech :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
@misula.g hi :-) tak to já říkám,že to je moje stavba a nevěsta jsem já a že se vdávám jednou za život a budu taková nevěsta jaká chci být. hodně mě v tom nechává hlavně pro to,že nám nevyšlo zase to mimi,tak má radost, že všechno takto plánuji :-) ke všemu jsem aranžérka,tak jsem takový menší magůrek na takovéto věci :-)
@fucipe Četla jsem tvou krátkou zprávu a je mi to líto, ale snad se již brzo miminko povede :-) Aspoň, že se můžeš rozptýlit těmi přípravami :-) Já bych se moc chtěla věnovat přípravám, ale nemám dostatek času. V červnu totiž končím školu, tak se každou volnou chvíli učím. Ale kdybych měla čas, tak vyrábím a tvořím pořád! To zase baví moc mne :-) Tento týden jsem si aspoň objednala přes net prádlo (v obchodech jsem si nic nevybrala), tak snad bude pasovat. A teď pracuješ na čem?
Profilova fotka
Ahoj taky se pridavám k datu 16.7. :-) my se budem brat v kutne hore :-) ve 13:00
Profilova fotka
uz se nam to blizi :-)
@lindux u mě zkouška česání dopadla dobře,ještě jdu na jednu vyzkoušet jinou variantu,ale i tam jsem spokojená :-) a jak dopadlo líčení?
Profilova fotka
@misula.g ahojky, no já už mám snad vše zajištěné,takže spíše dodělávám kdo a kde bude sedět, no horší je to s penízkama, protože jsme oba bez práce. Jojo teď se nám nepovedl 3 pokus úmělého opl. Moc jsem to chtěla oznámit na svatbě,že čekáme,ale aspoň budu moc pít. já prádo ještě koupené nemám....a musím ještě koupit stuhy na auta. jinak dneska je to přesně jen 2 měíce :-)
@marcipeta tak to som rada, že si spokojná. Ja som zatiaľ mala iba skúšku nechtíkov a to bolo super, moja budúca švagrová je šikulka :-) :-) :-)
Tak to máme za 60 dní :-) máte už vše zařízené nebo ještě něco chybí? Já mám tak nějak pocit, že vše důležité už máme..
Profilova fotka
@moniinom no já snad taky :-) už jen dopilovat pár věciček a mělo by to být v pořádku. Jen kdyby se snoubenec trochu o to zajímal a chtěl pomoci, prý je to ještě 2 měsíce,tak času dost, no vraždila bych
@moniinom no my ešte zďaleka nemáme všetko...ja nemám závoj a teda ani skúšku účesu, drahý nemá oblek ani boty...ale ešte je dosť času.. @fucipe ja som rada, že všetko riešime s drahým spolu, aj keď minule som bola v kvetinárstve informovať sa ohľadom kytice a vyrobil mi trapas :-D
Mně snoubenec taky pomáhá jak se dá, je to takový organizační člověk i normálně, tak je teď ve svém živlu :-D :-D
Profilova fotka
@lindux Jaký trapas? :-) Jako první věc, kterou se mnou přítel zařizoval byly právě kytky, tak mě to zaujalo :-) A zvládl to bez problémů.
Profilova fotka
No tak dnes jsme konečně koupili kravatu a košili do obleku, další věc ze seznamu zmizela :-)
@lostakova oslovil pani predavačku, že dobrý den, my bychom se vás chtěli na něco zeptat, ale já nevím na co (čím chcel povedať, že ja viem presne, akú kyticu si predstavujem) Chuderka tá na nás pozerala ako na blbých :-D
Profilova fotka
@lindux Tak to není nic hrozného :-)
ahojky nevěstinky,tak jak pokračujete?My už máme podstatné věci. Můj nastávající jde příští týden na zkoušku obleku a mě já musím ještě sehnat botičky na přezutí a jít na zkoušku líčení. objednat čokoládu do fontány a helium, dodělat svatební noviny a jmenovky a je to snad všechno. V sobotu jdu do květinářství ujistit se co vše je objednané :-),páč už si to nepamatuji :-).
@lostakova no v tom momente som bola v šoku ;-) Ale fakt že to nebolo nič strašné. Skôr ma zaskočilo, že ma pani predavačka chcela odhovoriť od mojej predstavy mať v kytici iba frézie...
@lindux tak to já nevím co s nehtama,gelovky jsem sundala v zimě,a nechci si zase ničit svoje nehty :-/ takže asi jen nějaký světlý lak at to vypadá přirozeně :-)..neskutečně rychle se to blíží že :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?