Srpen 2011

Profilova fotka
Ahoj holky, Kdopak má srpen 2011? Taky se nemůžete dočkat? :-)
1
2
Profilova fotka
Já se hlasím, máme to 13.8.2011 ;-) Uteče to jako voda ani nemrkneme :-D
Já taky 13.8.2011. :-D
Profilova fotka
Ahojky, my to máme 18.8.2011 :) Taky se moc těším... :)
Profilova fotka
AHojte holky, my taky 13.8.2011. :-)
Ahoj, tak my taky 13.8.2011.
Profilova fotka
Ahoj, my to mame 26.8.2011 a tiez sa moc tesim, ale urcite to rychlo ubehne x-)
Ahoj, my to máme 27.8.2011 :-) a už se nemůžu dočkááát :-D
co už plánujete a kupujete??příjde mi že je toho moc těch věcí na nakoupení :-D
Profilova fotka
My sme zrovna dnes zamluvili termin na matrike a konecne sme sa zhodli na mieste obradu :-) Vyberali sme hrozne dlho, uz som sa zacinala bat, ze bude vsetko obsadene...
My to plánujem na 20.8. na matriku budu volat zítra, snad už budou mít vypsané termíny na příští rok a nebudou mě mít za cvoka :-D
My máme termín domluvený od začátku října a nedívali se ne mě blbě :-D sama matrikářka řekla že pokud máme pevné datum tak že mi ho hned zamluví :-)
Profilova fotka
Holky my máme termín zamluvený už víc než měsíc, zalohu na hostinu zaplacenou, fotografku zamluvenou a šatky mám taky už vybrané a zálohu na ně zaplacenou. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
My to máme taky 20.8., matriku a místo obřadu máme, ale pořád se pereme s hostinou, nějak nic není ono ]-( pak máme ještě fotografku a já šaty ;-)
Šaty si jdu zarezervovat a zaplatit zálohu v prosinci :-) jinak vybrané je mám už tak měsíc :-D jinak máme taky už fotografku...místo na hostinu taky pevné nemáme... :-S
Profilova fotka
My máme datum,místo obřadu,fotografku, kapelu, místo na pártošku a oblek pro ženicha :) O místě na oběd ještě jednáme a na šaty vyrazím, až bude nová kolekce, takže leden...ale nevím nevím jestli to vydržím...
Profilova fotka
Jéé to je skvělé, že toho máte tolik připravené takto dopředu, já jsem ráda, že jsme se konečně shodli na místě, chcem upřesnit datum a pak už chchi zamlouvat vše potřebné, šatky mám již také vybrané, je skvělé, že hodně věcí si může člověk objednat a mít dopředu. Už máte prádelko? Mě má příjít z netu, ale ještě není na skladě:( taková důležitá věc:)
Profilova fotka
To je zrovna něco, co budu řešit asi až před prázdninama, přece jenom musí přesně padnout :-) mám moc velkou radost, že konečně jsem oznámila svědkové že bude svědčit a byla moc ráda :-D my máme ještě nový tip na restauračku, včera jsem mluvila s moc milou paní, tak dneska čekám na nějakou nabídku od ní, tak mi držte palce :-D
Profilova fotka
My uz mame potvrdene miesto obradu aj hostiny, fotografku, kameramana a vizazistku. A nieco malo na vyzdobu :-) Na saty tiez vyrazim az po novom roku, ked bude nova kolekcia ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Ja taky patrim do srpnovek :-) Mame to 6.8. ;-)
Profilova fotka
ahojky,tak se k vám všem přidávám... plánujeme to zatím na konec srpna-pokud to vyjde tak 27.8..Bude to přesně rok od žádosti o mou ruku.. ;-) Zatím nemáme nic zamluveného.Už přes měsíc hledám vhodné místo na hostinu, ale ikdyž je to k nevíře, tak Brno a okolí moc bezbariérových hezkých míst nenabízí :-( Co se týče obřadu-snad nám vyjde Stará radnice..
Profilova fotka
Holky nemáte někdo na 20.8. zamluvenou Zuzku Scharf? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme srpen, přesně 13.8. a už se nemůžu dočkat, plánujeme jak o život. Už mám šaty, své vlastní, místo obřadu, svědky, družičky a družby, družičky mají úchvatné šatečky, fotografku taky máme, ale nějak nemůžeme vybrat restauraci. A máme problém s oblečením pro ženicha. Neporadil by někdo kde sehnat oranžovou vestičku s regatou? Ale fakt oranžovou, všude mají jen lososovou a koukají na nás jak na cvoky.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj, my máme datum 6.8.2011 zámeček Havířov :-)
Profilova fotka
Ahoj, hlásím se do klubu, 27.8.2011 v pravé poledne ;-)
Ahojky taky se hlásím..máme to taky 27.8.2011 :-) ted už začíná docela těch starostí přibývat ale skoro všechno už máme....výzdoba nakoupená,vývazky sou hotové,dneska ještě musím napsat email na místo kd emáme hostinu a obřad abysme upřesnily nějaké věci...šaty mi dorazí snad dneska odpoledne,objednávala sem je před měsícem..snad budou jako na obrázku :-) ještě nám zbývá koupit prstýnky,oblek a sehnat veterána:)a určitě se ještě něco najde na co sem zapoměla..ted se nejvíc těším až dojdu dom a otevřu balíček ze šatama :-D :-D sou to nervy :-) .
Profilova fotka
My to máme 6. srpna, takže téměř za 3 měsíce :-) máme oblečení pro oba, já ještě musím koupit boty a šperky, zařízenou hostinu i obřad, varhanici, kapelu, kameru, 2 fotografy, vizážistku, kadeřnici, něco málo výzodby - tady musíme ještě dokupovat, vyrábím vývazky a vymýšlíme podobu dortu, cukrárny na koláčky a minidezerty máme vybrané, jen je objednat... :-D takže to vypadá, že máme většinu a přitom toho ještě moooře chybí... u prstýnků musíme nechat přebrousit datum, svatební oznámení hodit do tiskárny a pak lepit mašli, pak doladit svatební noviny a tááák :-D
Taky my 20.srpna:-) zrovna jsem zase nakoupila přes internetový obchodůdek:-)) Všecko důležité už máme :-)
Přidávám se k 20.srpnu. To nejdůležitější už snad máme (zařízenou hostinu, obřad, dva fotografy, videokameramana, prstýnky, šaty, DJ), ale jak tak přemýšlím, ještě hoooodně toho zase na druhou stranu nemáme (oznámení, koláče, dort, zákusky, kadeřnici, vizážistku, oblek pro ženicha...) Tak a teď jsem se akorát tak vystresovala :-D :-D :-D
@baracudas Neboj to stuhneš. Chtělo by to kadeřnici a vizážistku co nejdřív, koláče tak nespěchaj. I měsíc předem se dá objednat:-) Já mám normáloně na ty koláče chuť jak o nich píšem. Já né abych se těšila na svatbu, já se chci nadlábnout koláčů :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám k 20.8. No já něco už mám, ale ještě mě toho hodně čeká. Takže tu uteče jako voda a budem stát u oltáře a koukat na sebe :D Já se taky těším, ale už začínám být i nervózní z toho dne.
1
2

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?