Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
yw- asik se na ně vyprdnem a založíme si vlastní dikusi!!!! :-p :-D
Jak to, dyť členy jste ne? Tak tu diskuzi musíte určo vidět ... si najeďte na svoje skupiny, a tam sme a tam je i "supertajná diskuze" a žádný pomlouvání se tam nekoná!!!!!!
Profilova fotka
Peti tak jo... káááášlem na ně!!!!!!
Profilova fotka
ivi tož já to zkusím ale nevim no... si to tajíte pro sebe.. a nevim jestli jako s vámi ještě budu kamarádit!!!! FB nemám ještě tak profláklý jako někdo ]-( :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
a kde jsou jako ty skupiny... jsem totiž blondýna a na mě se musí pomáááálu :-N
Profilova fotka
teda jako vy tam drbete už od března a já mám pozvánku až te´d?!!! no totok, jsem asi uražená! :-N
no no no.... bez připomínek děvčata :-D ;-)) Pokud jste všechny členky skupiny 8jedničky, tak se můžete všechny dostat na tu diskuzi!!!!! A já už musím pádit směr bus. Tak pááá a krásný víkendík x-)
Profilova fotka
Yw ale zy už členem jsi.... ;-) hele dej si úúúúplně vpravo nahoře do "hledat" 198jedničky... by ti to mělo najít
Profilova fotka
Brýýýýýtro :-)
brý ránko ;-)) Kaji jak bylo?? Co cesta - dobrý?
Profilova fotka
ahooj, jako bylo to úžasný, všecko... od cesty vláčkem, po ubytko, výlet.... jo jako holky, až budete někdy třeba hleadt chlapa, nebo pozdvižení nebo si jen zkrátka zvýšit sebevědomí, zapomeňte na výlety do větších měst...seberte kámošky a jeďte někam do nějakých končin... :-D :-D :-D fakt super vík :-) jo a sníh????!!!!!! tak ten byl až nahoře na Pravčické bráně, dole ani ťuk... :-N
Takže víkendík byl super??? x-) to je fajn ;-) No já bych byla vděčná i za obyč víkend kdybych mohla vstát tak kolem 9hod, v klidu posnídat, pak se mrknout na pohádky a prostě takový lážo plážo víkend - vyloženě odpočinkový a válecí. My o víku makali - nestěžuji si to ne, moc mě těší jak nám jde práce hezky od rukyx-) Na fb sem koukala že i Kristi kopli x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééé zítra bude mít svátek Vendelííííín x-) x-) :-D
Profilova fotka
Ivi... prd jsme kopli... vodovodni pripojka je od dubna a od te doby se u nas nekope :(
Profilova fotka
jj taky jsem kukala.... naši už taky zase makaj :-) taky by se mi hodila chvíle klidu a bych mohla dodělat jak svoje fotky tak kamarádčiny... |-|
Kaji, já to mám zaškrtlé v kalenáři x-) ;-) Kristi, jakpak to? Vás brzdí přípojka? To je na prd :-((
Profilova fotka
Satyyy a jak to vypadá? už ste vybrali firmu na ty základy?
Kaji, nj teď to prostě musíme vydržet - to pracovní tempo a za chvíli bude líp x-)
Profilova fotka
no kolikrát ani ne pracovní... furt je člověk v luftu a doma věci stojí.... a o víku se k tomu dostanu nejdřív v sobotu večer.... dneska musím probrat fotky do kalendáře, pač ve středu končí kurz a budem dělat kalendář, a když je nevyberu dneska tak už nikdy...uf uf
Jéjej, no ale tak zase kurzidlo ti za chvíli končí, takže čas navíc bude. Prostě musíš odložit věci co se dají odložit a pak je dohánět. Já o víku vyprala 2pračky, hodně je tam spodního + ponožek - takže to jen poskládám, pak tam jsou i věci na stavbu - takže ty taky poskládám a zbytek vyžehlím ;) úklid neřeším, páč na ten se snad nikdy nedostanu. Prach sem utřít nestihla :-(( ale ještě musím vydržet tak do prosince a pak už času bude opět více ;-) Ani nevím kdy mám objednat Avon a dnes odpo jdu na Tup. meeting a večer mě bere kámoška domů. Dojedu tak kolem 20hod, takže se mrknu na Avon, zapnu žehličku, zařídím pár věcí a jdu do hajan ;-)
Profilova fotka
no kurzidlo skončí a konečně zas bude čas na to začít se hýbat, pač pěkně kynu....:-P
Profilova fotka
jdu vam delat chute... mam tu od maminky pečený čaj :-D
jůůůů pečený čajíííík x-) pošly prosím!!! právě mrznu při 17,5st :-( :-| ale jdu si nachystat snídani, páč sem eče nepapal 8-( a jdu makat, páč toho tady mám fakt nad hlavu. Na 31.10. je v plánu dozorový audit a před tím interní, leč není čas a není ani kdy. Po 25 musím navrhnout interní a do týdne dozor, jenže od středy do pátku chci dovču. Takže práci si stejně musím vzít domů. Celý den na stavbě a po nocích makat. Se jdu picnout - zjistila jsem že doopravdy nestíhám!!! A pak ještě do 9/11 výplaty ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( asi potřebuji pomoc
takže nebudu panikařit, jdu si nachystat jídlo a rozkrájet vitamínky /jablíčka/ a jdu zabřednout do účta a pak na seznam k auditům
Profilova fotka
áááhoj, takže vidím, že tady se nám líbí stejně víc jak na FB! :-D já teď došla z prochajdy venku - chodila jsem v té zimě dvě hodiny, zmrzlá jsem jak rampouch - musím pohledat rukavice, čepici a šálu...brrrrrrrrrrrrrr jo a taky si musím koupit boty, v teniskách je jaksi zima§ :-N
Profilova fotka
jo holky a propadla jsem tomuhle, o víkendu to přivezla jedna holčina... nemohly mě od toho odtrhnout :-D http://www.neocube.cz/navody
Profilova fotka
kaj: jéžiš, to je dobrý! :-N to vůbec neznám!
Profilova fotka
hoj Ded dobré že? dneska si to jdu koupit :-)))
Profilova fotka
Kaj... ale pisou tam, ze je to nebezpecnyyyy =-) a muze ti to zmagnetizovat mobil.... to bych to asi nemohla nosit v jedny kabelce... ale je to pekny x-)
Profilova fotka
satyyy: taky jsem to četla - člověk si musí dávat docela bacha...a hlavně to asi bude pěkný žrout času, ten já bych neměla :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?