Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
teda Ywi co ty si dovoluješ :-D :-D :-D
Profilova fotka
kaj :-D :-D :-D to viš, je to pro ni nové.. sice už sníh zažila loni, ale to si asi moc nepamatuje :DDDD ted brouzdám po googlu a okukuju koupelny, obýváky, ložnice a pod. a slintáááááááááááááám O víku se chystáme do Hornbachu a prý budem i utrácet, tak se těšííííííím :-D :-D
Profilova fotka
no a hlavně je to tudenýýýýýýýýýýýýýýýýý :-) tak to bude príííma vík :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D Káji tak to je přesné...na farmě,... jenže já žádnou farmu nemám hele a holky kolik vám na farmě nasněžilo? A taky tam musíte odhazovat sníh? Aby vám neumzli zvířátka a taky aby nezmrzly maliny. :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D no Evika kolikrát vidím na FBa tady ne... tak to je jasný, farmaří.... :-D a nemá na nás čas :-( pcheeeeeeeeee
Profilova fotka
chi marky to jsi vystihla... ted tě farmářky ukamenujou a pošlou na tebe voly :-N mám radost holky :)
Ywi, tož musíš jí pořídit spešl rukavičky ;) aby ji to nezáblo a to pak bude trajdat že jí domů nebudeš moci dostat. Budete vybírat dlažbu a obklady??? Já sem stále ponořená do té kuchyně - a tápu :-D) Marky, nn na farmě nesněží - ale máme tu podzimní dekorace jako dýně apod ;) Ywi, nnn my sme hodné - my vás bít nebudeme :-D Kaji až my budeme utrácet za vybavení :;)
Profilova fotka
jojo taky si myslím.. ona tomu přijde na chut.. kor když pak vytáhnem saně :DD Ještě ale soba by to chtělo :-N tak já už mám v kuchyni naprosto jasno.. tak uvidíme jestli to pak tak bude i v reálu.. Zítra asi pojedem do Rychnova, je tam prý velký koupelnový studio, tak jsem zvědavá :) Včepak Ivi tápeš v kuchyni??? to mi připomíná, že mám na sporáku slepici na paprice a v troubě kuřecí roládu.. :))) jinak dnes je opravdu happy day, snad to nezakřiknu
Profilova fotka
teda tady je zase mrtvo a já bych si tak povídala ;-(
no nazdááár, já to nějak nestíhám, farma, xichtbook a beremko, hlavně mě tady kdosi šmíruje, takže raději chodím na facebook :-)
Profilova fotka
evi: další šmírák?! ach jo - co ty lidi z toho mají?! 8-( yw: já jsem tu, přišla jsem z velkého nákupu - byla jsem nakoupit už do domečku základní potraviny...takže jsem se zdržela :-D
já makááám x-) ywi, no uspořádání, páč .... prostě pod oknem máme radiátor a když tam bude, tak tam údajně nemůže být myčka a někdo ji tam navrhne, jiný ne ... musím se na vše ještě mrknout. jinak ještě máme domluvenou návštěvu u lidiček co jim jeden truhlář dělal kuchyni (o kterém uvažuji) evi, jako fakt jo ]-( ]-( ]-(
Článek se načítá
hlavně že je na fb uzavřená diskuze že ... a nikdo tam nechodí 8-(
hele všechny důležitý události máte na zdi :-D :-D
Profilova fotka
evi: no dobrá tedy! :-D ježiš holky, tohle počasí mě deprimuje, už začínám mít zase nervy z toho bydlení tady...já to snad už nevydržím! :-N
Profilova fotka
sem tuuuu, měla jsem bájo svíčkovou a viděla svého oblíbence 8-) :-D
Profilova fotka
kaj: a tím oblíbencem jéééé????!!! x-)
Profilova fotka
tož jméno nevím, radši, ale prý je to kolega klienta...a já mám zákaz, prý su vdaná tak nemám nárok ;-( ;-( dneska sem si vyžumrala že koukat můžu :-D
Profilova fotka
kuk... jojo, vsichni jsou na FB a do nasi diskuze skoro nikdo nenakoukne.... jejich chyba :-D tady jed leje jako blazen 8-(
Profilova fotka
se nedozví takových novinek... že... :-)
ale kuš!!!!! :-D co to tady je za sabotáže!!! ????? ]-( :-p
Profilova fotka
no, praaave.... ale psssst
Profilova fotka
jaká diskuse??? já o žádné nevím? =-)
no ony o ní neví :-D Peti, to jako fakt o žádné diskuzi na fb nevíš??? =-) no tak hledej :-D
Profilova fotka
nevím, a kde ji mám hledat?
Profilova fotka
chicht jak by mohla vědět když není členem....se omluvuju a napravuju :-N :-N :-N
Profilova fotka
já taky nic nevím =-) =-)
Profilova fotka
já ci být taky členem.. mě tam určo pomlouváte ]-( ]-( kuwa fix asi si najdu jené kámošky ;-(
Profilova fotka
a pak si tady můžete stěžovat, že tam nikdo nechodí, když to tolik lidí neví! :-D
Profilova fotka
já to už vímmmm ..........ale kvůli tomu teď asi nestihnu to vítání občánkůůůůůůůůů......... :-D ]-( :-N tak já běžíím pááááááááá

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?