Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji :-D no vím jak uhodit hřebíček na hlavičku x-) :-D enbo jak se to říká ;-) :-D my máme po obědě, houbový gulášek chutnal všem, byl i zákuseček, te´d si jdu umýt vlas, zapnu pračku a vrhnu se na doklady. Peti, no .... tak jí nech udělat cewe foto knihu, a nech udělat mini fotečku vaší rodinky - ať ji babička může mít stále u sebe x-)) a pak bych jí dala nějakou krásnou kytí ;-) to potěší a povzbudí každého x-)
Profilova fotka
ok holky, dík za radu - možná udělám oboje! :-D - dokonce jsem našla ještě jakousi 50% slevu na fotodárky a pak ještě 50% na foto knihu - takže udělám oboje a bude - hawk domluvil jsem! 8-)
Profilova fotka
holky tak to vypadá ež na srazík s holkama autama nejedem... já su nerv už od včera že bych měla jet na letňáčím kamsik do závějí... |-| a pojedem vlakem... sem celkem překvapená že vlaček jede jen dvě hoďky...
Profilova fotka
kaj: tak hlavně, že se i tak srazík uskuteční ne?! a vlakem to bude celkem sranda x-)
Profilova fotka
Kaj, na letnakach by to fakt bylo o zivot... otazkou je, jestli dojede ten vlak :-x
Profilova fotka
si taky myslím... než se stresovat stli dojedem či ne a stli v neděli vůbec vyjedem...
Profilova fotka
to už ale nebude na mých bedrech 8-)
Profilova fotka
kaj: a kam vlastně razíte? a s kým? - jsem nějak mimo! ;-)
Profilova fotka
kuk jsem tu jen na skok. Mám takový dotaz, chci si koupit mantinel do ohrádky na mimiaukci, přihodila jsem a do teď mě další 2 babizny přehodily. existuje na mimiaukci ta možnost (jako je i na aukru) že si tam zadám pro mě tu možnou nejvyšší částu a pokaždé když tam někdo přihodí, tak tam automaticky skočí částka ode mě až do té mnou uvedené nejvyšší hranice? Ta aukce totiž končí 3 minutky před 7 hodinou dneska večer a my zrovna nebudeme doma.
Profilova fotka
mmaky: jooo, tož to nevím, já nejsem přihazovací typ (neba mě to), takže na mimiaukci nechodím - tohle by ale mohla vědět Evulka ;-) ale spíš si myslím,že to tady nejde :-| jedině, že by ti to pohlídal někdo jiný... ;-)
Profilova fotka
hmm škoda, díky.. já jsem to tam totiž taky nikde neobjevila tak jsem se jen chtěla zeptat zda jsem to třeba nepřehlídla
Profilova fotka
Ded s kámoškama do Malý Veleně ( u Děčína) ;-)
Článek se načítá
Markétko, tak to tě zklamu. Na MMA to tak prostě není :-( leda bys někoho pověřila a dala mu své jméno a heslo aby to vyhrál za tebe ;-)) Něco jako volba KUP teď tam není. Kdybych byla doma na 100% tak ti to pohlídám a třebas vydražím za tebe (když bys řekla max částku na kterou chceš jít) ale nevím no. Páč se chystáme do Znojma. A netuším jak rychle se vrátíme. Ale zkus poprosit holky zda by ti to neošéfovali. Nebo nevydražili svým jménem a ty bys to zaplatila a poslala by ti to paní na tvoji adresu. Jiný způsob mě fakt nenapadá
Profilova fotka
mmaky: já bych ti to kdyžtak zkusila ošéfovat - pokud se nebojíš mi dát své heslo! :-N já tam jako nechodím, ale už jsem takhle 2x kámoškám něco vyhrála... :-D - tak jestli chceéééééš! ;-)
Profilova fotka
tady se kšeftujeeee :-)
Kaji jj jede se tu v černotách :-D ;-)) tááák já si vyleštila zrcadélka, umyla dveře, za chvíli mi dopere pračka - tak si ji pověsím ;-) a dám prát bílé :-) no teď mezitím si tady debordelizuji lehce Tupperware a Avon a pak půjdu na papíry ze stavby 8-) pak vyfouknu vlas a vyžehlím ;)) Dneska sem si dala ke kafíčku dortíček, óóó to bylo mňamózní x-))
Profilova fotka
já jdu dneska na domácí tiramisu 8-) žjo a př. rok možná pojedem na návštěvu do číny 8-) :-D
Profilova fotka
tak ja si dam dneska spinn misto dortiku... Kaj, do Ciny??? ktera babicka vam tam bydli??? :-.
Profilova fotka
babi žádná...ale známí se vrací z Ukrajiny a asi by jim bylo smutno po cizině a dostali nabídku... tož jdou, i s mimi... budeme mít dva roky na to je navštívit... ale kdoví co bude za půl roku, rok že.... taky představa 15 hodin v letadle...a třeba se jim tam atky nebude líbit a vrátí se... i když, přežili 3 roky na UK....:_))))))
jůůůůů tiramisu .... waaauuu to je úžasná záležitost!!!! x-)x-)x-) Kristi, jdeš na spinn??? Kaji, do Číny jako té jak to známe : Made in China????
Profilova fotka
čéééče ivi nejsi nějaká drzá ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p Peti dárky z fotkama jsou pro tuto generaci stejně nejmilejší!!! Já loni babičkám dala hrníček s fotkou naší rodinky a to bys nevěřiala jakou to udělalo radost!!! kaj tjo to se mátééééééé já cu takyyyyyyyyy.. ikdyž mě by spíš lákala austrálie.. Nový Zéland.. to je můj sen :))
Profilova fotka
Dedulka je zlatíčko šálalalalala
Profilova fotka
v Austru máme taky známý.... :-N teď čekají mimi a tvrdí že se vrátí... i když, to tvrdí už 6 let... uvidííííme mám zabaleno, jdu spát, paaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
mmaky: co bych pro tebe neudělala!!!! x-) ;-) naštěstí se se mnou nikdo "nepral", takže to bylo jednoduché! ;-) a jinak - dobré rááááno!!!
Profilova fotka
tááák, dítě uspáno....a kde jste vy????? :-D
Profilova fotka
my pracujeme ;-)
Profilova fotka
no já pracovala od pěti do teď, teď mám siestu! :-D
Profilova fotka
ahaaaaa ... ja jsem se vzbudila v 4.50h a nejak uz jsem nemohla spat :-N ... tak jsem se jeste pul hodiny prevalovala v posteli a potom vyrazila do prace... zato ted bych si klidne zase zalezla do postele
Profilova fotka
satyyy: to já bych si spíš nechala líbit masáž...bolí mě záda...což o to, dokonce mám permanentku na 3 volné vstupy, ale když já tam nemám čas zajít! :-S
Profilova fotka
jak nemam cas ... vrznu synator tatkovi a mazuuuuuuuu x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?