Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Kaji, to vis, jsi vyhrala, tak ti tu vyhru musi vnutit :-D
Profilova fotka
no potřetí už snad nezavolají, nebo ruším smlouvu u Tmobile a ať se třeba po... :-D
Profilova fotka
jako ať mi ty výhody přehodí na můj paušál na mé číslo a s radostí si to vezmu.... :-D
Kaji :-. tak nevím o ničem co by dávalo důvod gratulovat mi ;-) :-D Kristi, jj líbí se mi - ale já bych si ho v životě nekoupila :-D :-D :-D Kaji, zabííít
Profilova fotka
čafte jdu vás jen pozdravit, za chvílu razím do práce.. to by člověk nevěřil kolik energie dává to sluníčko za oknem... ale asi přijde studená sprška až vylezu a zjistím jaká je venku kosa :-N :-N mě se kočárek taky líbí ale též bych do něj nikdy nešla.. :-p :-p
Profilova fotka
Yw, ven vubec nechod.. je tam fakt zima... slunicko klame :-( ale hlavne ze sviti, kamosky hlasi, ze u nic snezi :-N
Profilova fotka
tak sem zvenku zpátky, kua to ej kosa.... tady ještě netopí...auuuuuu
Profilova fotka
jseééém zpět - totálně jsem zmokla, ale fakt totálně - i kalhoty jsem měla mokré! :-N no pořídili jsme tak, že mudra na rehabce říkala, že by to neviděla nijak tragicky - prostě je to lenoch, je docela veliký - takže to tomu taky nepříhrává a ještě k tomu je to kluk! :-D Ale že teda dáme tak 3-4 cvičení a pak to nechá na nás doma - takže to snad přežijeme - na první jdeme příští středu, ale RHB sestřička říkala, že ať počítám s tím, že je už veliký, tak bude asi dosti řvát! :-S satyyy: gratuluji ke stav. povolení! x-) kaj: téééda, vy jste si ale žrali! :-D ivis: ojoj, tak takový kočár není můj "cup of tea" ;-)
Profilova fotka
mělo tam být, že i kalhotky jsem měla mokré - kalhoty-rifle jsem mohla ždímat! :-p
Profilova fotka
hoj Deeeed, tak pěkně do teplíčka, ať neomarodíš..... ;)
Profilova fotka
jj, hned jsem se převlékla, pojedla horký guláš a teď si jdu dát ještě čajíka! ;-)
Profilova fotka
tak kde jste baby?! já si chci povykládat a vy zmizíte...no totok! 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
já sem tuuuuuuuuuuuuuuu
Profilova fotka
dobré ráno!
Profilova fotka
brééééééééééééééééééééééé :-)
dobréééééééééééééé ombréééééééééééééééé ;-)
Profilova fotka
tady má někdo good náladu :-)
:-D :-D :-D sem se dobře vyspala ... sem tam sněží, sem tam svíít sluníčko, teď koukám na modroučkou oblohu ;)) prostě fááájn den
Profilova fotka
tááák, nakoupeno, navaříno, dítě jakš takš vyspané... ;-)
Profilova fotka
ideál den koukám... je njá se asi dneska ulítám ]-( kancl máme v 1. patře, zasedačku ve 3. - jako klasika ež klieti chodí podepisovat smlouvy jak švábi na pivo a ještě lítám sem tam jak trotl pač tamhle musím udělat doložku, tam šef zapomene razítko.... aspoń nějaký pohyb ale sere mě to... :-(
Profilova fotka
kaj: ajaj, se teda naběháš! to já si teď dala smaž. kapra s br. kaší a je mi hej, jen dítě je jakése protivson! :-|
Profilova fotka
tak kapříka jo? to já si dám až na vánoce... :-)
Kaji, to je lepší než aero nebo spinning ;) ale jako byla bych též vytočená!!! ]-( Jůůů kapřík a br kaše, héééj nezbylo něco???
Profilova fotka
no když ti takhle přijde 5 návštěv denně a co člověk to cesta tam a zpět... :-( Sosáček se hodně zlepšil co se narodila malá, ale aby si nemusel uklízet ten svůj bordel v kanclu, tak si nahoře zřidil zasedačku a to je na pěst...
Profilova fotka
ivis: zbylo, stav se, máme i "pankáče" (tak říká tchán pangasiusovi!) :-D
ahojky :-) všichni mají dobrou náladu koukám :-) dítě spí, právě jsem dovařila obídek a teď si pochutnávám na polívce x-) ... kéžby spala ještě hoďku ... ale to mi asi toto zbožné přání neprojde :-S :-D jinak teda u nás je zataženo, fouká děsný vítr, je zima jak v Rusku a do toho padá sníh s deštěm, takže další den doma ... my z toho brzo hrábne ... jo a od pátku se asi na celý týden odstěhujeme s Terkou k našim .... abychom nebyly samé samotinké ... x-)
Profilova fotka
Ahojky Veru... manža zas někam jede??
kaj: jj ... teď celý víkend stěhujou servery z hostingu do vlastního nového centra ... pak je celý týden na školení v Brně a další víkend dělají s vlastními servery ... mají nový vlastní hosting a musí se to tam všechno fyzicky přenést a udělat vše potřebné kolem ... takže jsme v podstatě 14 dnů bez taťky ... :-S ...
Profilova fotka
VERU: tak to nezávidím, taky jsem si jednu dobu "užívala" bez táty! :-p dnes jdu odpo taky za mamčou, bo J. přijde až kolem 18 hod, tak ať nám to u "babky" rychle uteče! ;-)
Profilova fotka
tjo tak to je na palici... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?