Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ja jsem taky tu... snazim se rpacovat ... ja si dala k obedu smazak s bramborama.... nic moc kreativniho, ale mnam x-)
Profilova fotka
ty voe tak teď sem se vytočila... holky bacha až vám bude volat T-mobile že máte jedinečný štěstí že ste byly vybrány právě vy a vyhrály ste neskutečně úžasný ceny na volání a sms... ]-(
Profilova fotka
Kaj, copak??? nelibi se ti vyhra??
Profilova fotka
ccheš jí místo mě? klíďo přenechám :-D mě jeden paušál stačí :-)
Profilova fotka
me asi taky jen jeden pausal staci.... asi zadnou vyhru nechci :-D
Profilova fotka
já je taky poslala do všech končin... ale vrtalo mi to hlavou stli to nejsou nějací hajzlíci když chtěli kopii OP...tak tmobile potvrdil, ale stejěn ať jdou někam...
Profilova fotka
a co dovča s mužem? romantika? užili ste se co to dalo? :-) žádná bitka? :-)
Profilova fotka
bitka nebyla... az me to prekvapilo :-D jinak pohoda, par vyletu.... jizni cechy me uchvátili :)))) takze parada, tesim se az za 5 tydnu prijede zase x-)
Profilova fotka
tjo pět týdnů, to je za chvilku :-)
Profilova fotka
tjo mmaky - už zas??!! a nebyl to jen ten planý poplach? nezajdete radši k mudře? kaj: mně jakmile volá někdo se strašně výhodnou nabídkou, tak rovnou říkám: děkuji nechci, já jsem se svým paušálem spokojená! ;-) tak jsem stihla umýt jen podlahu a dítě se po 45 min. vzbudilo - ach jo! no nic, zítra přijde chlapík na to oplechování balkonu, tak zas něco z krku! ;-)
Profilova fotka
no z tý ženský to lezlo jak z chlupatý deky... :-( odříkala mi fofr způsobem co všecko "vyhrávám" ale pak jakýkoli dotaz jí překvapil a to bylo nooo, eeehmmmmm, se zeptááááám....
Profilova fotka
kaj: nejlepší je to ukončit hned, jak se představí! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
asi tak no :-)
Profilova fotka
Hoj holky, tak dnešní pokus se Sárinkou vyšel.. přes poledne spinkala 2 a 3/4 hodky a večer šla chrupat v 20h.. což je podle mého gusta.. Tak to budem takto praktikovat nadále a uvidíme, jak se to vyvine :) hezký večer přeju
Profilova fotka
yw: tjo - tak to spala pěkně dlouho! x-) paráda! já za půl hoďky mizím za tím klempířem, pak se vrátím a pádím do města/nemocnice s malým - má dvě hoďky na to, aby se prospal, tak doufám, že si dáchne! :-D mějte se tu hezky, dorazím až odpo, bo máme po dlouhé době sraz s Emičkou - pápáááá! ;-)
dobré ránko ;-) sem se domnívala že budu první, leč Dedulí nemá co na práci tak vstává za tmy :-D)) Ywi, super tak držím pěstičky ať to malé vydrží. Mmch, fotečky ze ZOO parádní 8-) je už zase úplně jiná :-. Peti, dobře pořiď a neumrzni ;-)
Profilova fotka
Brýtrooooooooooo :-) sem se včera taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak neskutečně přežrala, ououuuuu :-)
hola hoj! ani mi nemluv - já též : brambor + řízeček x-), dortík, česnekové jednohubky s ananasem, brambůrky =-) ale zapíjela sem to bílým vínem - a to urychluje spalování :-D ;-)
Profilova fotka
holky, my mame stavebni povoleni ... x-) jen ho dojet vyzvednout ... mam radost
GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ x-) x-) x-) to je krásná zpráva po ránu!!!!
Profilova fotka
Ivi slušnýýýýý :-) tak to já masíčko z lávového grilu, rozpečené bagetky a různé dresingy...ňam... a na závěr sme pařili Wii a zkoukli House :-D Satyyy supeeeeeeeeeeer, gratulaceeee tjo já dneska furt jen někomu gratuluju :-DDD
Kaji, óóó maťo na lávovém grilu, ó bagetky a dresingy, ňáááám mi děláš chutě!!!!! Hause byl včera zajímavej - jen to tak nějak neurčitě zkončilo. A bylo jasné, že feťanda mímo nedá :-( :-p tak to dopadá dycky!!! Hi hi hi, mě si negratulovala :-D i když k čemu, že? :-. :-D ;-)
http://www.modrykonik.cz/album/album.... x-) ten je krááásnej a bombastickej kočárek ;-)
Profilova fotka
no včera O. dycky říkal tak 5 vteřin co se bude dít, jakoby to psal... i odhadl toho hubana na konci... jako mě Caddyová taky chvíli přišla ež to mímo z půlky nechce...ale jak sem ju pak viděla na sále byla jasná...a nebyl by to americký seriál kdyby si ta mamina to mimi nechtěla nechat...
Profilova fotka
ivi no co já vím, třeba nám něco tajíš, tak šup ven s tím, dlouho jsem nikomu negratulovala :-D
Profilova fotka
Ivi... ty bys chtela takovy kocar??
No tož ten cmuk na konci byl jasnej - jen sem čekla že mu vrazí :-D ale to by bylo až moc příliš dokonalé ;-) jj C mě přesvědčila až v okamžiku když byla na sále a pak jak chystala ten pokoj. Jo a ještě ten moment jak zjistila, že jí ho dát nechce - ten šok a bolest v obličeji - fakt to zahrála na 1 s velkou *
Profilova fotka
jj to jo... O. ještě říkal že ti dva se daj dohromady... říkám no možný to je ale klapat jim to rozhodně nebude :-D to by byla Itálie :-D
Profilova fotka
teď sem se ptala kolegyně co už V. viděla a nedaj se dokupy :-)))))
Profilova fotka
ježiš to snad není možný, už zaaaaaaaaaaaaase volali ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?